Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1126 28. 7. 2014 20:43

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):


To sice jsou - ale kdo se dobře irientuje v akáše? Kdo tam nebloudí?
Vidím dnes hodně lidí, kteří mají pocit, že tam pronikli. Jenže se to povětšinou ukáže, jako náhodné zmáčknutí nějakého souboru kláves na počítači..........my dnes můžeme být v akáše asi tak, jako by se ti povedlo protáhnout se dveřmi do obrovské knihovny a před tebou byl regál....a ty bys volal "hele, mám k dispozici veškeré vědění!". V takovém případě je dobré obejít roh......vždycky je koneckonců dobré obejít roh cool

kdo v akáše  žije celou svou myslí, nemá problem s identifikací informací. 
duše v Duchu ( i po smrti) mají přístup ke všemu, protože  "tam" jsou . proč by tedy měly sestupovat do života na zemi a prožívat zrození, utrpení, smrt.

Pretože je rozdiel ma informáciu a precíti ju, je rozdiel číta o orgazme a zaži ho. Napríklad. A skúsenos emócií je možná len v tele.

myslím, že nemᚠpravdu , větší citlivosti a prožívání emocí lidí i "Pravdy" je v duchu.
pokud ale chceš prožívat bez "Ducha" svoje emoce , mezilidskou lásku , starosti i radosti. pak je tělo potřeba.
když dosáhneš stavu citlivého ducha, tak to prožívᚠtaky , ale trochu jinak. z jiného pohledu.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1127 28. 7. 2014 20:44

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ne, to nemusí být problém - pokavad si uvědomuje, že to vlastně moc neumí, protože prostě nemůže umět. Pokavad má sebereflexi a neustále se zpětně kontroluje - protože tohle nejsou věci, se kterými by bylo radno si zahrávat. Což mi právě u Luďka chybělo.
Poměrně dobře vím, o čem mluvím - taky jsem byla mladá, obdařená Silou a děsně chytrá, jako rádio.......dokud mně to nevytrestalo.

Myslím, že nacvičuje. A tady už dostal takový kapky, že má z čeho čerpat... dejmupámbusílu

hezkýýý smile


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1128 28. 7. 2014 20:50

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Pokud jsi mně nosil v břiše a porodil, pokud se mnou dýchᚠa umřel bys za mně, pokud moje bolesti jsou tvoje bolesti a moje radosti i tvoje radosti, pokud jsi za mně zodpovědný před bohem, vesmírem i lidmi, pak ano - pak ti to dovolím smile

všichni lide na světě jsou spojeni v duchu jako jedna bytost. proč se pořád kastujeme ?
senzitivní jedinci to ví, cítí bolest druhých, cítí radost druhých atd. proč by tedy nemohli těm, kteří to neví, vstupovat do života ? vždy vlastně vstupují sami do svého. to je fakt, který polemikami nejde změnit

vše co jiným činíte, mě činíte   Jan

Spojení sme, ale jedna bytos nie sme a nebudeme, inak by sme nemali miliardy rôznych foriem, to by bolo trestuhodné mrhanie energiou... Vstupova do života môžeme len tým, ktorí nás pozvú, to je proste základná slušnos, spojenie-nespojenie. Neviem, ako by sa ti páčilo, keby ti do života začal vstupova napr. súdruh slobodomurár Putin... a meni ti ho podža svojich predstáv.

asi si trochu nerozumíme.  to o čem píšu je v duchovní rovině, tam jsme všichni v podstatě spojeni.
bez ohledu na to jestli o tom víme nebo ne.
v lidské rovině ( kostrbatě řečeno) si každý děláme co chceme a pak za to neseme odměny . kladné nebo zápo rné.
politika a ostatné vědy tomu napomáhají.

Upravil(a) luděk (28. 7. 2014 21:02)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1129 28. 7. 2014 21:00

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Luďku, slyšela jsem v životě jediného člověka, který se zřejmě umí dostat do informačního pole a kterému to i můžu věřit - a ani ten tam nebloudí, pravděpodobně by byl jako ovce bez pastýře. I ten se ptá a dostává odpovědi. Ale to umíme všichni, jen on to umí zatraceně dobře.
Všicchni vnímáme, co máme z velkého ducha umožněno - někdo méně, někdo více, někdo to a někdo jiný ono. A co mně se týče, nestojím o to, abys mě nutil jít tím, či oním směrem, když směrů je nekonečně.....a to přitom nepochybuju o tvém nejlepším úmyslu smile
Ukaž - a já zvážím, jestli se mi ten směr, ta cesta bude líbit, hodit, jestli ji budu chtít. Tak  je to dobré, protože jen pestrá směsice může tvořit zpětně vyšší celky....z amorfní polívky vytvoříš leda prd.
Proč ti toho připadá moc na diskuzi? času je dost a Babinetu papír nedojde cool Diskutuj - mně zajímá, co a jak lidi prožívají. Podle mně to nejzajímavější na světě je v hlavách - jen to nikomu necpi, to je všechno. Když to bude dost zajímavé, tak to někoho chytne......při čtyřech děckách bys to měl zatraceně dobře vědět wink

tak, jo, byl jsem týden pryč , tak zdravím a večer budu psát. kolem 22.00

jsem tu trochu dřív.

já tě nenutím . jen v tom obrovském domě poznání  otvírám dveře k jednotlivým místnostem s informacemi o poznání , které nám po pochopení otevře další dveře atd.
a ty všechny místnosti poznání pravdy jsou spojeny chodbami navzájem. stejně jako neurony v mozku. takže ke stejnému poznání můžeme přijít jinou metodou. to se nevylučuje.
stejně je to v informačním poli.  k definované informaci se dostaneme různými cestami . myslím si ale , že to jsou cesty  uvnitř našeho mozku, protože vlastní kontakt zprostředkuje duše a duch člověka a k nim se přes nᚠmozek, naše vědomí , naši karmu a povahové rysy, znalosti atd ten požadavek musí dostat a je dost znehodnocen  našimi vlastnostmi myšlenkami.   pak nastane špatná adresace a odpovědi jsou čatečně zastřeny nebo nepravdívé, nebo je to jen projev našich přání


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1130 28. 7. 2014 22:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Jo, to beru. Mnohé jsou cesty Páně.
A tak "kontaminace" vlastní myslí - ano, to je velice zajímavá otázka - já jsem například vždycky předpokládala, že existuje vždycky (jestli je to dobře, nebo špatně to je asi otázka jak kdy a jak u čeho)
A pak jsme se setkala se zvířecími kapkami nějakého Daniela Maple........zcela evidentně se tenhle chlápek dovede napojit na totem zvířete, nějak tu informaci ukotvit a udržet v těch kapkách a pravděpodobně vůbec nekontaminovat!
Tak to by mě zajímalo, jak to dělá: buď se dokáže nějak částečně oddělit jakoby sám od sebe - nebo netuším.
Chtěla bych mu u toho vidět do hlavy gloria musí to být fascinující.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1131 28. 7. 2014 22:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

to o čem píšu je v duchovní rovině, tam jsme všichni v podstatě spojeni.
bez ohledu na to jestli o tom víme nebo ne.

To jistě - a doufám, že na tomhle vlákně o tom nikdo nepochybuje smile Nicméně k něčemu rozhodně potřebujeme tu fyzicko-emocionální rovinu a zkušenost.......osobně jsem toho názoru, že k individualizaci. Že má dojít (a průběžně i dochází) k propojení nově vznikajících indivindualit v duchu.
Bod Omega.....vzálený cíl, kterým je bůh, řekněme že......dospělejší? než býval.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1132 28. 7. 2014 22:28

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Jo, to beru. Mnohé jsou cesty Páně.
A tak "kontaminace" vlastní myslí - ano, to je velice zajímavá otázka - já jsem například vždycky předpokládala, že existuje vždycky (jestli je to dobře, nebo špatně to je asi otázka jak kdy a jak u čeho)
A pak jsme se setkala se zvířecími kapkami nějakého Daniela Maple........zcela evidentně se tenhle chlápek dovede napojit na totem zvířete, nějak tu informaci ukotvit a udržet v těch kapkách a pravděpodobně vůbec nekontaminovat!
Tak to by mě zajímalo, jak to dělá: buď se dokáže nějak částečně oddělit jakoby sám od sebe - nebo netuším.
Chtěla bych mu u toho vidět do hlavy gloria musí to být fascinující.

myslím, že není problem se do hlavy podívat... smile
ja to používám jinak při některých praktikách, musím kompletně svoji mysl vypnout. uplně na ticho. 
a pak promluví duše. někomu to přijde schizofrenní ale to je otazka zvyku.
pomocí tehle praktiky jsem došel při skenech k zajímavostem. dokazal jsem kontrolovat sam sebe , kam lítám atd.  někteří psychotronici mají media z lidí , aby měli čistou mysl na hodnocení stavu nemocí ,u lidí, na ktere se medium kontaktovalo. mě to připadlo složitý , tak jsem se naučil kontrolovat sám sebe. prostě dva paprsky skenu, jeden pro vizi a jeden kontrolní, zda jsem u osoby, kterou potřebuji.
ono se dost často stávalo, že si líná dušička našla např souseda, který o skenované osobě něco věděl a nelítala stovky kilometrů, protože to bylo naročný  na energii. smile

Upravil(a) luděk (28. 7. 2014 22:29)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1133 28. 7. 2014 22:35

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

to o čem píšu je v duchovní rovině, tam jsme všichni v podstatě spojeni.
bez ohledu na to jestli o tom víme nebo ne.

To jistě - a doufám, že na tomhle vlákně o tom nikdo nepochybuje smile Nicméně k něčemu rozhodně potřebujeme tu fyzicko-emocionální rovinu a zkušenost.......osobně jsem toho názoru, že k individualizaci. Že má dojít (a průběžně i dochází) k propojení nově vznikajících indivindualit v duchu.
Bod Omega.....vzálený cíl, kterým je bůh, řekněme že......dospělejší? než býval.

to maš pravdu ,  ale spusta lidí-bytostí zakotví ve své "pseudoindividualitě " v duchovním egregoru . žíví ho svými emocemi, energií. vznikají církve, sekty, společenství atd . lidé v nich potom dál hledají cestu k bohu a jsou svázáni v mezivrstvě  ( nebo jak to popsat) duchovních polí a nejde se z toho vymanit. neradi opouštějí již poznané " pravdy" které je naplňují. a to naplnění je opět z lidí, kteří v duchu uvažují stejně. naplňují stejného egregora.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1134 28. 7. 2014 22:41

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Jo, to beru. Mnohé jsou cesty Páně.
A tak "kontaminace" vlastní myslí - ano, to je velice zajímavá otázka - já jsem například vždycky předpokládala, že existuje vždycky (jestli je to dobře, nebo špatně to je asi otázka jak kdy a jak u čeho)
A pak jsme se setkala se zvířecími kapkami nějakého Daniela Maple........zcela evidentně se tenhle chlápek dovede napojit na totem zvířete, nějak tu informaci ukotvit a udržet v těch kapkách a pravděpodobně vůbec nekontaminovat!
Tak to by mě zajímalo, jak to dělá: buď se dokáže nějak částečně oddělit jakoby sám od sebe - nebo netuším.
Chtěla bych mu u toho vidět do hlavy gloria musí to být fascinující.

jeho hlava je obrovský pohár informací.  je otevřen všemu na světě a nepochybuje o tom, že to či ono nejde zjistit. on má v podstatě  hodně informačních vzorců- vibrací  v sobě, své hlavě a dokáže  to prohlížet. ne třídit. je to zbytečné. jen prohlížet.
nepochybuje o tom , že to jde. resp. to není pochybnost. on si už neuvědomuje okamžik myšlenky, že by to nešlo.
prostě "ví"


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1135 28. 7. 2014 22:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Jo, tomu vcelku rozumím - jen k tomu "vědět" se člověk musí dobrat. Různými cestami.
Třídit něco asi musí, ne? To by to nemohl odlišit a fixovat. Ale v tom nevidím překážku - ve třídění. Proč ty jo?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1136 28. 7. 2014 23:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

to o čem píšu je v duchovní rovině, tam jsme všichni v podstatě spojeni.
bez ohledu na to jestli o tom víme nebo ne.

To jistě - a doufám, že na tomhle vlákně o tom nikdo nepochybuje smile Nicméně k něčemu rozhodně potřebujeme tu fyzicko-emocionální rovinu a zkušenost.......osobně jsem toho názoru, že k individualizaci. Že má dojít (a průběžně i dochází) k propojení nově vznikajících indivindualit v duchu.
Bod Omega.....vzálený cíl, kterým je bůh, řekněme že......dospělejší? než býval.

to maš pravdu ,  ale spusta lidí-bytostí zakotví ve své "pseudoindividualitě " v duchovním egregoru . žíví ho svými emocemi, energií. vznikají církve, sekty, společenství atd . lidé v nich potom dál hledají cestu k bohu a jsou svázáni v mezivrstvě  ( nebo jak to popsat) duchovních polí a nejde se z toho vymanit. neradi opouštějí již poznané " pravdy" které je naplňují. a to naplnění je opět z lidí, kteří v duchu uvažují stejně. naplňují stejného egregora.

To rozhodně. Ale víš - já už jsem se tohle naučila nesoudit. Ani nijak neposuzovat - jen pozorovat, kam to vede. Protože někam to vede vždycky a to je na tom to zajímavý.....koneckonců nikdy nevíš, která, na první pohled podivná a zbytečná zkušenost, bude nakonec třeba klíčová - a na konci bude to "bingo" smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1137 28. 7. 2014 23:06

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Jo, tomu vcelku rozumím - jen k tomu "vědět" se člověk musí dobrat. Různými cestami.
Třídit něco asi musí, ne? To by to nemohl odlišit a fixovat. Ale v tom nevidím překážku - ve třídění. Proč ty jo?

jeho mozek to netřídí. 
rozhodování jde z ducha jako takového. zjednodušeně pro pochopení - lidé s automatickou kresbou. ti taky nepřemýšlí co je člověku. jen malují a malují a až se z toho proberou , popíšou to co malovali. ale při vlastním malování ani neví co vlastně malují.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1138 28. 7. 2014 23:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

myslím, že není problem se do hlavy podívat... smile
ja to používám jinak při některých praktikách, musím kompletně svoji mysl vypnout. uplně na ticho. 
a pak promluví duše. někomu to přijde schizofrenní ale to je otazka zvyku.
pomocí tehle praktiky jsem došel při skenech k zajímavostem. dokazal jsem kontrolovat sam sebe , kam lítám atd.  někteří psychotronici mají media z lidí , aby měli čistou mysl na hodnocení stavu nemocí ,u lidí, na ktere se medium kontaktovalo. mě to připadlo složitý , tak jsem se naučil kontrolovat sám sebe. prostě dva paprsky skenu, jeden pro vizi a jeden kontrolní, zda jsem u osoby, kterou potřebuji.
ono se dost často stávalo, že si líná dušička našla např souseda, který o skenované osobě něco věděl a nelítala stovky kilometrů, protože to bylo naročný  na energii. smile

Přiznám se, že teď na mně mluvíš trochu špitajsky - jde to nějak mimo moje poznání. Ovšem vidění do hlavy...........no, první můj impuls byl, že ti to trochu závidím, ale pak mi došlo, že vlastně ani ne.
Že mně přijde stejně zajímavý, když mě někdo nechá nahlédnout do svých myšlenek a příběhů sám - vypráví svůj příběh - třeba sny. Ty jsou úžasný......ale i cokoliv jiného. V tu chvíli, když je to vyprávění jaksi pravé, nepřikrášlené, nefalšované, dochází ke zvláštnímu spojení, jako by se ty dvě mysli propletly a vzniká něco nového - a to miluju.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1139 28. 7. 2014 23:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jo, tomu vcelku rozumím - jen k tomu "vědět" se člověk musí dobrat. Různými cestami.
Třídit něco asi musí, ne? To by to nemohl odlišit a fixovat. Ale v tom nevidím překážku - ve třídění. Proč ty jo?

jeho mozek to netřídí. 
rozhodování jde z ducha jako takového. zjednodušeně pro pochopení - lidé s automatickou kresbou. ti taky nepřemýšlí co je člověku. jen malují a malují a až se z toho proberou , popíšou to co malovali. ale při vlastním malování ani neví co vlastně malují.

Jo ty myslíš takhle? Jako když píšeš báseň třeba? U kapek si to neumím přesně představit - ale možné by to snad bylo.
No, hlavně že fungujou lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1140 28. 7. 2014 23:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jo, tomu vcelku rozumím - jen k tomu "vědět" se člověk musí dobrat. Různými cestami.
Třídit něco asi musí, ne? To by to nemohl odlišit a fixovat. Ale v tom nevidím překážku - ve třídění. Proč ty jo?

jeho mozek to netřídí. 
rozhodování jde z ducha jako takového. zjednodušeně pro pochopení - lidé s automatickou kresbou. ti taky nepřemýšlí co je člověku. jen malují a malují a až se z toho proberou , popíšou to co malovali. ale při vlastním malování ani neví co vlastně malují.

Jo ty myslíš takhle? Jako když píšeš báseň třeba? U kapek si to neumím přesně představit - ale možné by to snad bylo.
No, hlavně že fungujou lol

Popravdě, já nevím, jestli je tohle "shora" (z ducha) nebo "zdola" ( z hlubin nevědomí) ale ono je  to vcelku jedno. Nakonec se to všechno stejně propojuje.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1141 28. 7. 2014 23:10

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

To jistě - a doufám, že na tomhle vlákně o tom nikdo nepochybuje smile Nicméně k něčemu rozhodně potřebujeme tu fyzicko-emocionální rovinu a zkušenost.......osobně jsem toho názoru, že k individualizaci. Že má dojít (a průběžně i dochází) k propojení nově vznikajících indivindualit v duchu.
Bod Omega.....vzálený cíl, kterým je bůh, řekněme že......dospělejší? než býval.

to maš pravdu ,  ale spusta lidí-bytostí zakotví ve své "pseudoindividualitě " v duchovním egregoru . žíví ho svými emocemi, energií. vznikají církve, sekty, společenství atd . lidé v nich potom dál hledají cestu k bohu a jsou svázáni v mezivrstvě  ( nebo jak to popsat) duchovních polí a nejde se z toho vymanit. neradi opouštějí již poznané " pravdy" které je naplňují. a to naplnění je opět z lidí, kteří v duchu uvažují stejně. naplňují stejného egregora.

To rozhodně. Ale víš - já už jsem se tohle naučila nesoudit. Ani nijak neposuzovat - jen pozorovat, kam to vede. Protože někam to vede vždycky a to je na tom to zajímavý.....koneckonců nikdy nevíš, která, na první pohled podivná a zbytečná zkušenost, bude nakonec třeba klíčová - a na konci bude to "bingo" smile

to je pravda.
pro mě je ale lepší to " vědět"
vrátím se k začátku  vlákna.
pokud žiješ v Lásce,  nepotká tě tolik životních traumat jako jiné lidi.  snažím se o to a drží mě to nad vodou. 
je pravdou že díky tomu cítím hodně utrpení na světě. úděl, který jsem si vybral.

Upravil(a) luděk (28. 7. 2014 23:10)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1142 28. 7. 2014 23:13

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):


jeho mozek to netřídí. 
rozhodování jde z ducha jako takového. zjednodušeně pro pochopení - lidé s automatickou kresbou. ti taky nepřemýšlí co je člověku. jen malují a malují a až se z toho proberou , popíšou to co malovali. ale při vlastním malování ani neví co vlastně malují.

Jo ty myslíš takhle? Jako když píšeš báseň třeba? U kapek si to neumím přesně představit - ale možné by to snad bylo.
No, hlavně že fungujou lol

Popravdě, já nevím, jestli je tohle "shora" (z ducha) nebo "zdola" ( z hlubin nevědomí) ale ono je  to vcelku jedno. Nakonec se to všechno stejně propojuje.

jedno to není . je důležité, čím zaplňuješ poznání.  když je to z mozku, můžeš se celej život honit za svým ocasem jak štěně. smile


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1143 28. 7. 2014 23:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):


to maš pravdu ,  ale spusta lidí-bytostí zakotví ve své "pseudoindividualitě " v duchovním egregoru . žíví ho svými emocemi, energií. vznikají církve, sekty, společenství atd . lidé v nich potom dál hledají cestu k bohu a jsou svázáni v mezivrstvě  ( nebo jak to popsat) duchovních polí a nejde se z toho vymanit. neradi opouštějí již poznané " pravdy" které je naplňují. a to naplnění je opět z lidí, kteří v duchu uvažují stejně. naplňují stejného egregora.

To rozhodně. Ale víš - já už jsem se tohle naučila nesoudit. Ani nijak neposuzovat - jen pozorovat, kam to vede. Protože někam to vede vždycky a to je na tom to zajímavý.....koneckonců nikdy nevíš, která, na první pohled podivná a zbytečná zkušenost, bude nakonec třeba klíčová - a na konci bude to "bingo" smile

to je pravda.
pro mě je ale lepší to " vědět"
vrátím se k začátku  vlákna.
pokud žiješ v Lásce,  nepotká tě tolik životních traumat jako jiné lidi.  snažím se o to a drží mě to nad vodou. 
je pravdou že díky tomu cítím hodně utrpení na světě. úděl, který jsem si vybral.

To je právě to krásné na různosti. Mně moje traumata dovedla hodně daleko.......smile Myslím, že důležité je vidět obrys, smysl a něco, jako obraz života. Což já jsem musela přes ta traumata - a mnoho lidí musí - ale nevadí to. V konečném důsledku ne. Když se totiž s traumaty svého života msysluplně vypořádáš, pak už tě taky nepotkávají. A pokud vůbec, pak s nimi umíš pracovat.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1144 28. 7. 2014 23:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

lupina montana napsal(a):


Jo ty myslíš takhle? Jako když píšeš báseň třeba? U kapek si to neumím přesně představit - ale možné by to snad bylo.
No, hlavně že fungujou lol

Popravdě, já nevím, jestli je tohle "shora" (z ducha) nebo "zdola" ( z hlubin nevědomí) ale ono je  to vcelku jedno. Nakonec se to všechno stejně propojuje.

jedno to není . je důležité, čím zaplňuješ poznání.  když je to z mozku, můžeš se celej život honit za svým ocasem jak štěně. smile

Z mozku.....mozek je přece jen translokátor, takříkajíc. Nevědomí taky není z mozku, přece. Ten jen dělá styčnýho důstojníka - jako ve všem.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1145 28. 7. 2014 23:19

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):


To rozhodně. Ale víš - já už jsem se tohle naučila nesoudit. Ani nijak neposuzovat - jen pozorovat, kam to vede. Protože někam to vede vždycky a to je na tom to zajímavý.....koneckonců nikdy nevíš, která, na první pohled podivná a zbytečná zkušenost, bude nakonec třeba klíčová - a na konci bude to "bingo" smile

to je pravda.
pro mě je ale lepší to " vědět"
vrátím se k začátku  vlákna.
pokud žiješ v Lásce,  nepotká tě tolik životních traumat jako jiné lidi.  snažím se o to a drží mě to nad vodou. 
je pravdou že díky tomu cítím hodně utrpení na světě. úděl, který jsem si vybral.

To je právě to krásné na různosti. Mně moje traumata dovedla hodně daleko.......smile Myslím, že důležité je vidět obrys, smysl a něco, jako obraz života. Což já jsem musela přes ta traumata - a mnoho lidí musí - ale nevadí to. V konečném důsledku ne. Když se totiž s traumaty svého života msysluplně vypořádáš, pak už tě taky nepotkávají. A pokud vůbec, pak s nimi umíš pracovat.

jenže ty do vypořádání "dáš" , jsou lidi, kteří to nedávaj a ty je potřeba  hlídat. třeba namítněš, že to je jejich problem, ja to vidím jinak. nikdo netouží po utrpení.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1146 28. 7. 2014 23:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Neříkám, že touží - jen že se s ním lze vypořádat. Každopádně to, že se vypořádᚠsám a přijdeš na to JAK to udělat, je nesmírně užitečný druh poznání....a jako takové je tohle poznání vposledku veřejně přístupné. Jako každé jiné poznání.
Možná ti někdo přijde v tu chvíli nemožnej, že si neví rady a podobně - a možná mu bude trvat déle, než si bude vědět rady. Ale si bude vědět, pak to bude jeho vlastní bingo smile
Nicméně uznávám, že semtam kapku podržet potěší, povzbudí a dodá sil smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1147 28. 7. 2014 23:30

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Popravdě, já nevím, jestli je tohle "shora" (z ducha) nebo "zdola" ( z hlubin nevědomí) ale ono je  to vcelku jedno. Nakonec se to všechno stejně propojuje.

jedno to není . je důležité, čím zaplňuješ poznání.  když je to z mozku, můžeš se celej život honit za svým ocasem jak štěně. smile

Z mozku.....mozek je přece jen translokátor, takříkajíc. Nevědomí taky není z mozku, přece. Ten jen dělá styčnýho důstojníka - jako ve všem.

to nejde uplatnit na všechny lidi. u některých duše "spí" a jsou nuceni se s problemy vypořádat sami. sami se sebou. mentálně. propíše se to do astrálu a to je vše. senzitiovové dokážou s astrálem pracovat. dokážou v astrálu uvažovat.

příklad z praxe. je to trochu od věci ale neva

kdysi dávno jsem na přání kolgy  hledal jednoho jeho rodinného člena  maroda po praze. a obraz ne a ne naskočit. trvalo asi 10 vteřin než byl kontakt . jindy je hned.
po diagnoze mě napadlo podívat se na sebe, co se vlastně dělo v mé mysli. výsledek užasný.  přečetl jsem si v jeho mysli nifo o babičce, zeptal se v duchu kde je, - nevěděl. tak proběhlo telepatické ptaní jeho šefa, lidí na ulici, psa na dvoře, stromů v okolí adt atd. až jsem ji našel na druhém konci prahy, všechny spoje byly zrušeny a byl vytvořen jeden duchovní spoj s podvědomím babičky a následně diagnoza těla.  a těěch skoků bylo cca desettisíc za deset vteřin. to mozek nedá. muselo to jít v " jaderně fyzikální části mozku- jeho kopii v astrálním poli a všechny myšlenky probíhaly ne rychlostí par cm za vteřinu na synaptických spojích neuronů ,ale rychlostí světla. ještě by byla možnost, že došlo k časovému paradoxu a ja zůstal v čase tak dlouho stát, až jsem to vše našel. připouštím tuto možnost, protože v duchu časem cestuju dost často.

Upravil(a) luděk (28. 7. 2014 23:32)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1148 28. 7. 2014 23:35

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Neříkám, že touží - jen že se s ním lze vypořádat. Každopádně to, že se vypořádᚠsám a přijdeš na to JAK to udělat, je nesmírně užitečný druh poznání....a jako takové je tohle poznání vposledku veřejně přístupné. Jako každé jiné poznání.
Možná ti někdo přijde v tu chvíli nemožnej, že si neví rady a podobně - a možná mu bude trvat déle, než si bude vědět rady. Ale si bude vědět, pak to bude jeho vlastní bingo smile
Nicméně uznávám, že semtam kapku podržet potěší, povzbudí a dodá sil smile

námitka,
k čemi u jsou knihy o životě. jedině jako lehké poznání. není třeba přemýšlet , stačí to jen nastudovat a budu mít klid.
k bohu dojdem stejně všichni ,před nebo po smrti


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1149 28. 7. 2014 23:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):


kdo v akáše  žije celou svou myslí, nemá problem s identifikací informací. 
duše v Duchu ( i po smrti) mají přístup ke všemu, protože  "tam" jsou . proč by tedy měly sestupovat do života na zemi a prožívat zrození, utrpení, smrt.

Pretože je rozdiel ma informáciu a precíti ju, je rozdiel číta o orgazme a zaži ho. Napríklad. A skúsenos emócií je možná len v tele.

myslím, že nemᚠpravdu , větší citlivosti a prožívání emocí lidí i "Pravdy" je v duchu.
pokud ale chceš prožívat bez "Ducha" svoje emoce , mezilidskou lásku , starosti i radosti. pak je tělo potřeba.
když dosáhneš stavu citlivého ducha, tak to prožívᚠtaky , ale trochu jinak. z jiného pohledu.

Ja mám inú skúsenos - v Duchu je to viac odosobnené, bez emócií (aj kladných, aj zápo*ných) a pripútanosti. Ale je možné, že tá skúsenos je krátka, skreslená alebo ešte ovplyvnená kontrastom so skúsenosou v tele - to sa nebudem háda. Citlivos, súcit a prepojenie s druhými sú, ale tiež také menej emotívne a naliehavé (no možno len lepšie funguje telepatia, ažko poveda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1150 28. 7. 2014 23:43

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):

Selima napsal(a):


Pretože je rozdiel ma informáciu a precíti ju, je rozdiel číta o orgazme a zaži ho. Napríklad. A skúsenos emócií je možná len v tele.

myslím, že nemᚠpravdu , větší citlivosti a prožívání emocí lidí i "Pravdy" je v duchu.
pokud ale chceš prožívat bez "Ducha" svoje emoce , mezilidskou lásku , starosti i radosti. pak je tělo potřeba.
když dosáhneš stavu citlivého ducha, tak to prožívᚠtaky , ale trochu jinak. z jiného pohledu.

Ja mám inú skúsenos - v Duchu je to viac odosobnené, bez emócií (aj kladných, aj zápo*ných) a pripútanosti. Ale je možné, že tá skúsenos je krátka, skreslená alebo ešte ovplyvnená kontrastom so skúsenosou v tele - to sa nebudem háda. Citlivos, súcit a prepojenie s druhými sú, ale tiež také menej emotívne a naliehavé (no možno len lepšie funguje telepatia, ažko poveda.

popisuješ to správně. v duchu je to bez emocí , protože tvůj duch je klidný. ale můžeš se vcitovat do ostatních a díky klidu svého ducha dokážeš spravedlivě rozhodnout, co je třeba větší štěstí u dvou lidí, kdo to štěstí prožívá tak nebo onak.  na rozdíl od tvých emocí a prožívaní je tato informace správná.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů