Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 5. 2014 21:57

Sluníčková
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2014
Příspěvky: 1

co si mám myslet?

Před 2 měsíci mě kamarádka seznámila s 2 roky rozvedeným mužem,avšak nesmělým a málomluvným.Seznámit se chtěl on,na 1 schůzku mě sms pozval sám,šla jsem jen ze slušnosti,muž mě na poprvé vůbec nijak nezaujal při seznamování,ale na schůzce jsem v něm něco objevila a začala přeskakovat jiskra zřejmě z obou stran,strávili jsme spolu 6 hod.,moc nemluvil,spíše já,ale měla jsem pocit,že ho znám dlouho a snad jsem se i zamilovala.Při loučení mě dal nesmělou pusu a zeptal se,jestli nebyl trapnej,trochu mě to zarazilo,ale nějak jsem to přešla.Další schůzku jsme si nedomluvili,2 dny se neozýval,tak jsem mu napsala sms na dobrou noc,zeptal se,jestli nechci k němu přijet,omluvila jsem se a domluvili si schuzku na následující den,přijel a omluvil se,že nemá Mercedes,ale běžnou značku,byl lehce nervozní a nevěděl kam, s očima,jeli jsme se projít a mluvili o ničem,nedal mi ani pusu,zarazilo mě to a přemýšlela v duchu,jestli to nemám na konec ukončit,byla jsem z něj sklamaná a kamarádce se omlouvala,ale že to asi nevypadá na lásku z románu,chtěla at mu dám šanci,ok,zase se vůbec neozval,tak jsem mu opět popřála krásné sny sms a poslala pusu,chtěl dojet osobně,že mi taky jednu dá,ale to jsem odmítla,bylo příliš brzy,u pusy by to nezůstalo,poslal mě sms 2 a pak zase nic,tak jsem v týdnu písla co se sejít v pátek,napsal co ted,tak jsem k němu jela,proběhlo milování,zůstala jsem do rána,tisknul se jako klíště...Ráno jsme moc nemluvili,šla jsem brzy do práce a spala asi 2 hodky,poslala jsem mu pochvalnou sms,poděkoval za příjemné překvapení večera a nic.Za 2 dny jsem zase písla co se děje,že se neozývá,zase nic,2 den přišla odpověd,že potřebuje asi trochu času a že se polepší.ok,času mám dost,za 2 týdny měl jmeniny,tak jsem mu chtěla popřát,přijel,rozhovor jsem vedla o ničem,nechtěla jsem se vyptávat,ke konci schůzky mě řekl,jak vše táhnul 24 let co byl ženatý sám a žena si šetřila a při rozvodu chtěla polovinu od něj,že ji to vyplatil a ona má ted luxusně zařízenej byt a stále po něm chce peníze,mají ve střídavé péči syna a psa...vše financuje on,řekla jsem mu,že se musí naučit říkat ne,pak už jsem šla domů a on odjel za dětmi.Domluvili jsme se,na sport,ale zase se neozval a pak se omluvil na syna,ok,2 týdny zase nic,tak se ptám co bude s tím sportem,slíbil,že někdy zajdem,pak už jsme se skoro domluvili,jen upřesnit čas,nic,tak mu volám,tel.mi tipnil,to mě tak vytočilo,že jsem mu napsala o jeho slušnosti a popřála mu hodně štěstí v životě,štastný ,že buide až bude mít vyřešenou minulost,zase slíbil,že někdy půjdeme na kolo,je mi to už uplně jedno,jen nevím,proč se tak chová člověk s určitým postavením ve svém věku,na otázku jestli mě už nechce vidět odpoví,že někdy zajdem na kolo.Co jsem slyšela od kamarádky,tak je velmi nesmělý a zřejmě se na něm podepsalo manželství s intrikánkou,která ho ždíme z pěněz a on se nechá,je to takový věrný typ,ale asi se neumí odpoutat nebo nevím co si myslet.Vnucovat se mu už nechci,nikdy jsem se s takovým mužem nesetkala,zřejmě bude zakomplexovaný a o sebevědomí ani nepíšu.Je mi ho líto,možná ho mám i ráda,ale co s takovým chlapem?Mám čekat a na co?Připadala bych si už jako pronásledovatelka,místo dobývané jsem se stala dobyvatelkou,ale třeba nu to zvedlo sebevědomí i za mojí cenu.Já vím,že jsem se na to měla už dávno vykašlat,ale dala jsem mu tu šanci a mě už o nic nejde,skončila jsem to sama.

Není tady

 

#2 25. 5. 2014 23:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: co si mám myslet?

Vitej, Slunicko...
Trosku tve psani promaznu, ok?...

Sluníčková napsal(a):

...na 1 schůzku mě sms pozval sám,šla jsem jen ze slušnosti,muž mě na poprvé vůbec nijak nezaujal.....moc nemluvil,spíše já,ale měla jsem pocit,že ho znám dlouho a snad jsem se i zamilovala..... domluvili si schuzku na následující den,jeli jsme se projít a mluvili o ničem,nedal mi ani pusu,....,byla jsem z něj sklamaná,.....zase se vůbec neozval,.....tak jsem v týdnu písla co se sejít v pátek,napsal co ted,tak jsem k němu jela,proběhlo milování,.....poslala jsem mu pochvalnou sms,....za 2 týdny měl jmeniny,tak jsem mu chtěla popřát,přijel,rozhovor jsem vedla o ničem,...............ok,2 týdny zase nic,....tak mu volám,tel.mi tipnil,..... popřála mu hodně štěstí v životě,štastný ,že buide až bude mít vyřešenou minulost,........je mi to už uplně jedno,.....Co jsem slyšela od kamarádky,tak je velmi nesmělý a zřejmě se na něm podepsalo manželství s intrikánkou,která ho ždíme z pěněz a on se nechá,je to takový věrný typ..... nevím co si myslet....zřejmě bude zakomplexovaný a o sebevědomí ani nepíšu......

......Je mi ho líto,možná ho mám i ráda,ale co s takovým chlapem?Mám čekat a na co?Připadala bych si už jako pronásledovatelka,místo dobývané jsem se stala dobyvatelkou,ale třeba nu to zvedlo sebevědomí i za mojí cenu.....

......Já vím,že jsem se na to měla už dávno vykašlat,ale dala jsem mu tu šanci a mě už o nic nejde,skončila jsem to sama....

Vis, myslim, ze TADY mas vsecko, CO SI MAS MYSLET a PROMYSLET... styrka


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 26. 5. 2014 8:58

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: co si mám myslet?

Sluníčková, já bych se už více nevnucovala. Udělala jsi dost, z jeho strany iniciativa žádná, i kdyby byl nesmělý, tak tohle je trochu moc.  smile

Není tady

 

#4 26. 5. 2014 9:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: co si mám myslet?

Cos chtěla slyšet? Nebo ses chtěla jenom vypsat?
Proč na životě po nevěře?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 26. 5. 2014 9:17

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: co si mám myslet?

Co by sis jako měla myslet? Vyřešilas to. Co chceš víc?
Jdi dál.. což?


Zpomal.

Není tady

 

#6 26. 5. 2014 9:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: co si mám myslet?

Co si mᚠmyslet....no žes potkala jednoho troubu, prohodila jsi s ním pár slov a šla svou cestou lol Co už......nemᚠdoufám pocit, že bys měla  vyhovět kamarádce a spaktovat se s ním, že ne? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#7 26. 5. 2014 11:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: co si mám myslet?

Me pripada, ze jde o cloveka prevalcovneho minulosti. Mozna, ze se obava aby nepotkal zase stejnou megeru.

Pripada mi divny spise nevhodny, ze po par smskach a randeti si zacne muz vylevati srdce, jak ho ta byvala manzelka podvedla. Tohle ma tak resit s  advokatem a ne s pritulkyni.  Rovnez doslova pitoma poznamka, ze nema Mercedes.  Asi bych mu neco prikre rekla.

Nevim, co si mam o nem myslet, nemam pocit, ze by se nechtel seznamit, ale je nejak zarazen. Citi, ze ve vztshu trochu rozhodujes a asi se stahl. Ma pocit, ze na to nema...


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#8 26. 5. 2014 23:04

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: co si mám myslet?

Eva. napsal(a):

Cos chtěla slyšet? Nebo ses chtěla jenom vypsat?
Proč na životě po nevěře?

.... v y s p a t............? kapitulation


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů