Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 5. 2014 14:43

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Dopis pro milenku/ky

Ano,   balení  kufru v první vlně  ,,,,  je  předčasné , rozhodovat se - to  chce s klidnou hlavou, at už  jakkoli

Není tady

 

#27 24. 5. 2014 14:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

blondýno, mám z tebe pocit, že jsi dost tvrdá. Ty to zvládneš.
Jen, víš, tohle, cos napsala, cituji tě:
Já jsem měla pár možností se zamilovat s těmi růžovými brýlemi
to není o možnostech. To není tak materiální, jak ty píšeš. To jsou věci mezi nebem a zemí, které rozumem neovlivníš, víš? smile Takže zřejmě nešlo o "pár možností", to bylo jen ve tvé hlavě.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 24. 5. 2014 15:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

Blondýno, nezměnila ses (zatím). Maminka vypravila synáčka na rande a ještě mu zabalila sebou i dopis...
Přestaň být matkou. Buď partnerkou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#29 24. 5. 2014 16:36

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Dopis pro milenku/ky

no, Evi .....  proč myslíš že se nezměnila ?  přijde mi tvrdé -  spíše tvé  poslední 2 příspěvky,  ty  soudy  - posuzování ,,,, sad  vždyt  my  odtud do toho  zas tak přesně  vidět nemůžem ... wink  kdo se jak  změnil - nezměnil ,  jen  z toho dopisu se to  nedá .....

Není tady

 

#30 24. 5. 2014 17:07

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Dopis pro milenku/ky

blondýno, dopis jsi poslala jako po manželovi?? Přeju Ti, aby to milenka pochopila, ale obávám se, že se to fakt nestane. Bude to brát jako  pokus podváděné manželky. Proboha vzpamatuj se, manžel Tě moc nechce, chce jinou a  Ty bojuješ přes slzy  dcery a noční návštěvy v ložnici-jestli se táta nevrátil. Já být milenkou, tak se Ti vysměju. No a to, že sp횠 i za takové situace s manželem - to je dost síla. On chce uplně jiné milování a tak holt Ti jako vyhoví....ale za jakou cenu. Fakt nechápu jak můžeš chtít zpět takového chlapa a ještě vydírat přes slzy dcery. Za poslání toho dopisu bych se styděla. Vím ale, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci....a Ty zoufalá jsi. Jinak Eva má pravdu.

Není tady

 

#31 24. 5. 2014 17:21

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Tedy dámy, tahle diskuse mi navždy bude výstrahou, abych se tu nedej bůh nesvěřila s nějakým svým problémem, nýbrž se tu dopouštěla jen nezávazného plkání o ničem.
Kolik frustrovaných chudinek si tady má zapotřebí upustit jedovatou slinu a při rýpání v cizích ranách zapomenout na svoje vlastní bebíčka.  godlike


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#32 24. 5. 2014 17:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dopis pro milenku/ky

rudolf napsal(a):

blondýno, dopis jsi poslala jako po manželovi?? Přeju Ti, aby to milenka pochopila, ale obávám se, že se to fakt nestane. Bude to brát jako  pokus podváděné manželky. Proboha vzpamatuj se, manžel Tě moc nechce, chce jinou a  Ty bojuješ přes slzy  dcery a noční návštěvy v ložnici-jestli se táta nevrátil. Já být milenkou, tak se Ti vysměju. No a to, že sp횠 i za takové situace s manželem - to je dost síla. On chce uplně jiné milování a tak holt Ti jako vyhoví....ale za jakou cenu. Fakt nechápu jak můžeš chtít zpět takového chlapa a ještě vydírat přes slzy dcery. Za poslání toho dopisu bych se styděla. Vím ale, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci....a Ty zoufalá jsi. Jinak Eva má pravdu.

Napsala si to pekne a pravdive


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#33 24. 5. 2014 17:53

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Dopis pro milenku/ky

rudolf napsal(a):

blondýno, dopis jsi poslala jako po manželovi?? Přeju Ti, aby to milenka pochopila, ale obávám se, že se to fakt nestane. Bude to brát jako  pokus podváděné manželky. Proboha vzpamatuj se, manžel Tě moc nechce, chce jinou a  Ty bojuješ přes slzy  dcery a noční návštěvy v ložnici-jestli se táta nevrátil. Já být milenkou, tak se Ti vysměju. No a to, že sp횠 i za takové situace s manželem - to je dost síla. On chce uplně jiné milování a tak holt Ti jako vyhoví....ale za jakou cenu. Fakt nechápu jak můžeš chtít zpět takového chlapa a ještě vydírat přes slzy dcery. Za poslání toho dopisu bych se styděla. Vím ale, že zoufalí lidé dělají zoufalé věci....a Ty zoufalá jsi. Jinak Eva má pravdu.

Nemyslim, muj ulet se zenacem pred 15 lety skoncil predevsim diky tomu, ze se se mnou zkontaktovala manzelka a sdelila mi svuj pohled ... Byl to emocne dost silny zazitek ... reakce jejiho muze - zachoval se k ni tehdy dost hnusne - me definitivne presvedcila, ze toto fakt ne ...

No ja bych, blondyno, neresila ani tak milenku, jako spis manzela ... On by mel vedet, ze timto nenici jen tebe a vas vztah, ale mnoho dalsich vztahu a vazeb ve vasi rodine ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#34 24. 5. 2014 17:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dopis pro milenku/ky

Blondyno a ted me rekni jak dal by si zila s muzem ktery te podvadel?Umela bys to?Ja jsem byla ta co hned sbalila manzelovi kufry a poslala ho k milence.Byla to pro me rana,kterou jsem nemohla odpustit.Tu noc jsem nespala a premyslela co dal.Mela jsem dve male deti,ktere ho milovali 4 roky a 2 a pul roku.At jsem si zkousela predstavit vsechny mozne varianty jak dal se zivotem,vysledek byl stale stejny,nedokazala bych s tim zit,abych ho nepodezirala.Detem jsem vzala tatu a rozvedla jsem se.Bolelo to hodne.Ja ho stale milovala a vzpamatovavala jsem se s toho dalsich 7 let.On o deti ztratil zajem a deti nenavstevoval ,neplatil na ne.
Odstupem casu vim,ze nevera neni to nejhorsi co je v partnerskem zivote.
Takze radim dej na svou intuici co se te zda jako nejlepsi.Preji hodne stesti.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#35 24. 5. 2014 17:56

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Dopis pro milenku/ky

modrovous-  to je jen můj názor, není to jedovatá slina. Také nemám žádný důvod rýpat se v cizích ránách. Jen se dívám na situaci asi jinak než Ty. Vím, že blondýna je zoufalá. Takže se klidně příště svěř a pamatuj si, že lidé mají názory jiné než Ty. To se může stát, modrovousi.

Není tady

 

#36 24. 5. 2014 17:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

modrovous napsal(a):

Tedy dámy, tahle diskuse mi navždy bude výstrahou, abych se tu nedej bůh nesvěřila s nějakým svým problémem, nýbrž se tu dopouštěla jen nezávazného plkání o ničem.
Kolik frustrovaných chudinek si tady má zapotřebí upustit jedovatou slinu a při rýpání v cizích ranách zapomenout na svoje vlastní bebíčka.  godlike

modrovousi, ty si dovedeš by jenom představit, že tvůj muž ti oznámí, že má milenku, že se rozhoduje, se kterou z vás bude, odchází za milenkou, ty to víš, a ještě mu dᚠdopis, cos napsala, aby jí ho dal a aby si ho přečetla? Mně to přijde jako ze špatného filmu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 24. 5. 2014 18:29

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

rudolf napsal(a):

modrovous-  to je jen můj názor, není to jedovatá slina. Také nemám žádný důvod rýpat se v cizích ránách. Jen se dívám na situaci asi jinak než Ty. Vím, že blondýna je zoufalá. Takže se klidně příště svěř a pamatuj si, že lidé mají názory jiné než Ty. To se může stát, modrovousi.

Tohle není o jiném názoru. To je o tom, že je tady někdo, komu je mizerně.
Vy, co jste si prošly nevěrou partnera, si zkuste vzpomenout, jak vám bylo pár dní poté, co se provalila.
Taky jste asi nejvíc potřebovaly slyšet, že děláte všechno blbě, případně, že ten, komu jste se svěřily by se za vaše chování styděl, být na vašem místě a všechny ty ostatní perly, které tady padly
Co třeba aspoň pro začátek trocha podpory a pochopení, než přijde čas na kopance, hmm?


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#38 24. 5. 2014 18:32

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Eva. napsal(a):

modrovous napsal(a):

Tedy dámy, tahle diskuse mi navždy bude výstrahou, abych se tu nedej bůh nesvěřila s nějakým svým problémem, nýbrž se tu dopouštěla jen nezávazného plkání o ničem.
Kolik frustrovaných chudinek si tady má zapotřebí upustit jedovatou slinu a při rýpání v cizích ranách zapomenout na svoje vlastní bebíčka.  godlike

modrovousi, ty si dovedeš by jenom představit, že tvůj muž ti oznámí, že má milenku, že se rozhoduje, se kterou z vás bude, odchází za milenkou, ty to víš, a ještě mu dᚠdopis, cos napsala, aby jí ho dal a aby si ho přečetla? Mně to přijde jako ze špatného filmu.

Za nedostatek tvé fantazii já opravdu odpovědnost nenesu.
Ve chvíli, kdy se ti sype život na prvočinitele, prostě člověk dělá různé kraviny. Někdo zachová chladnou hlavu, někdo napíše milence dopis, někdo vezme pistoli a jde tu "příčinu" třeba zastřelit. Lidé jsou různí.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#39 24. 5. 2014 18:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

Modrovousi, nepíšu o napsání dopisu.
Mluvím o jeho předání manželovi, aby ho předal milence, když jde za ní.
Jestli mᚠpartnera, představ si jasně, jak tvůj muž říká, že jde za milenkou a ty mu dávᚠdo ruky dopis, aby jí ho předal.
A už úplně absurdní je scéna, že si manžel ten dopis vezme, odejde za milenkou a řekne jí - tohle ti posílá moje manželka, přečti si to...

Upravil(a) Eva. (24. 5. 2014 18:47)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#40 24. 5. 2014 19:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dopis pro milenku/ky

Blondýno, no to je situace......já tedy nevím, jestli jsi udělala dobře, nebo ne a řekla bych, že to tu neví nikdo, dokonce ani Majka, neboli Eva.
Já si dovedu docela klidně představit, že se s dotyčnou milenkou sejdete a pokud už budete trochu vychladlý, že se nakonec domluvíte, že vola, který si z vás chtěl udělat harém, něčím pěkně vypečete.....přála bych mu to; ne proto, že tě podváděl (tos asi věděla, že to nebude žádný svatoušek), ale proto, jak se to snaží hodit na tebe, a za něj vyřešíš tuhle prekérní situaci.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#41 24. 5. 2014 19:11

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Eva. napsal(a):

Modrovousi, nepíšu o napsání dopisu.
Mluvím o jeho předání manželovi, aby ho předal milence, když jde za ní.
Jestli mᚠpartnera, představ si jasně, jak tvůj muž říká, že jde za milenkou a ty mu dávᚠdo ruky dopis, aby jí ho předal.
A už úplně absurdní je scéna, že si manžel ten dopis vezme, odejde za milenkou a řekne jí - tohle ti posílá moje manželka, přečti si to...

Ach jo. Já si můžu představovat cokoliv. Já jsem se při nevěře zachovala úplně jinak, možná, že kdybych to sem napsala, připadalo by ti to ještě absurdnější.
Ale a už si ty nebo já představujeme cokoliv, nevypovídá to nic o tom, jak se v téhle situaci bude chovat blondýna.

Víme v podstatě všichni o účastnících tohohle příběhu prd, takže těžko můžeme posuzovat co je pravděpodobné nebo co je absurdní.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#42 24. 5. 2014 19:16

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Míša Kulička napsal(a):

No ja bych, blondyno, neresila ani tak milenku, jako spis manzela ... On by mel vedet, ze timto nenici jen tebe a vas vztah, ale mnoho dalsich vztahu a vazeb ve vasi rodine ...

Přesně tak. I podle mě by tohle sdělení (a je jedno jestli to bude dopis nebo řeč z oka do oka) mělo směřovat ne k milence, ale k  manželovi. To on by měl převzít zodpovědnost za vᚠvztah a srovnat si priority, ne milenka.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#43 24. 5. 2014 19:37

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Dopis pro milenku/ky

modrovous napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

No ja bych, blondyno, neresila ani tak milenku, jako spis manzela ... On by mel vedet, ze timto nenici jen tebe a vas vztah, ale mnoho dalsich vztahu a vazeb ve vasi rodine ...

Přesně tak. I podle mě by tohle sdělení (a je jedno jestli to bude dopis nebo řeč z oka do oka) mělo směřovat ne k milence, ale k  manželovi. To on by měl převzít zodpovědnost za vᚠvztah a srovnat si priority, ne milenka.

Na druhe strane, milenka vi, ze pan je otec od rodiny ... a nikterak se nezinyruje, neni tedy duvod kolem ni chodit po spickach a dopravat holoubkum klid na laskovani ... pokud to mile blondyne psychicky pomaha, proc to milence trochu neprisladit ... vissla


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#44 24. 5. 2014 19:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

Míša Kulička napsal(a):

Na druhe strane, milenka vi, ze pan je otec od rodiny ... a nikterak se nezinyruje, neni tedy duvod kolem ni chodit po spickach a dopravat holoubkum klid na laskovani ... pokud to mile blondyne psychicky pomaha, proc to milence trochu neprisladit ... vissla

Míšo, nevěřím, že zrovna ty bys myslela vážně takovou ubohost.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 24. 5. 2014 20:06

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Míša Kulička napsal(a):

modrovous napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

No ja bych, blondyno, neresila ani tak milenku, jako spis manzela ... On by mel vedet, ze timto nenici jen tebe a vas vztah, ale mnoho dalsich vztahu a vazeb ve vasi rodine ...

Přesně tak. I podle mě by tohle sdělení (a je jedno jestli to bude dopis nebo řeč z oka do oka) mělo směřovat ne k milence, ale k  manželovi. To on by měl převzít zodpovědnost za vᚠvztah a srovnat si priority, ne milenka.

Na druhe strane, milenka vi, ze pan je otec od rodiny ... a nikterak se nezinyruje, neni tedy duvod kolem ni chodit po spickach a dopravat holoubkum klid na laskovani ... pokud to mile blondyne psychicky pomaha, proc to milence trochu neprisladit ... vissla

Ale tak já neříkám, že kolem té děvenky nutno opatrně našlapovat. Takové zchlazení žáhy  big_smile může někdy taky pomoct snížit tlak, ale řešení problému to podle mě není.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#46 24. 5. 2014 20:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

Nu, jestli si chladíme žáhu tímto způsobem, i tady platí - co vysíláme, to se nám vrátí.
Jistě, někdo může namítnout, že vrací milence to, co ona vysílá. Ale, co mu dává právo osobovat si to, co patří Bohu? Co nebo kdo mu dal právo být soudcem a určovat, kdy a jakým způsobem jí vracet a dokonce právo vykonavatele?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#47 24. 5. 2014 20:11

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Dopis pro milenku/ky

lupina montana napsal(a):

Blondýno, no to je situace......já tedy nevím, jestli jsi udělala dobře, nebo ne a řekla bych, že to tu neví nikdo, dokonce ani Majka, neboli Eva.
Já si dovedu docela klidně představit, že se s dotyčnou milenkou sejdete a pokud už budete trochu vychladlý, že se nakonec domluvíte, že vola, který si z vás chtěl udělat harém, něčím pěkně vypečete.....přála bych mu to; ne proto, že tě podváděl (tos asi věděla, že to nebude žádný svatoušek), ale proto, jak se to snaží hodit na tebe, a za něj vyřešíš tuhle prekérní situaci.

tummenupp


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#48 24. 5. 2014 20:20

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Dopis pro milenku/ky

Eva. napsal(a):

Nu, jestli si chladíme žáhu tímto způsobem, i tady platí - co vysíláme, to se nám vrátí.
Jistě, někdo může namítnout, že vrací milence to, co ona vysílá. Ale, co mu dává právo osobovat si to, co patří Bohu? Co nebo kdo mu dal právo být soudcem a určovat, kdy a jakým způsobem jí vracet a dokonce právo vykonavatele?

Evo, koho tim myslis? Komu "mu"? Nerozumim.


Zpomal.

Není tady

 

#49 24. 5. 2014 20:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dopis pro milenku/ky

gymnasión napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nu, jestli si chladíme žáhu tímto způsobem, i tady platí - co vysíláme, to se nám vrátí.
Jistě, někdo může namítnout, že vrací milence to, co ona vysílá. Ale, co mu dává právo osobovat si to, co patří Bohu? Co nebo kdo mu dal právo být soudcem a určovat, kdy a jakým způsobem jí vracet a dokonce právo vykonavatele?

Evo, koho tim myslis? Komu "mu"? Nerozumim.

Míša a modrovous psaly, že je OK, když si manželka na milence zchladí žáhu. Takže ona MU je samozřejmě manželka. Co je na tom nesrozumitelné? A všeobecně onen MU je kdokoliv, kdo se rozhodne vracet druhému to, co druhý vysílá.

Upravil(a) Eva. (24. 5. 2014 20:27)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#50 24. 5. 2014 20:27

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Dopis pro milenku/ky

Eva. napsal(a):

Nu, jestli si chladíme žáhu tímto způsobem, i tady platí - co vysíláme, to se nám vrátí.
Jistě, někdo může namítnout, že vrací milence to, co ona vysílá. Ale, co mu dává právo osobovat si to, co patří Bohu? Co nebo kdo mu dal právo být soudcem a určovat, kdy a jakým způsobem jí vracet a dokonce právo vykonavatele?

Ty jsi vážně neuvěřitelná. roll 
Nevím jak ty, ale většina ostatních smrtelníků vlastní cosi, čemu se říká emoce. A ty s každým více či méně v té či oné situaci cloumají. Občas taky způsobí lehké zatmění mozku a chování, které se třeba tak úplně neslučuje s logikou, někdy ani se slušným vychováním.
Pokud si pamatuju, provalená nevěra je v životě lidském poměrně emočně vypjatý okamžik, a než se takový vykolejený človíček zase dostane do formy, může se dopustit i toho chlazení žáhy na "viníkovi" celé situace.
Upřímně, ve chvíli, kdy se dozvím, že mi muž radostně obcuje s jinou, a navíc se chová jako ten pověstný osel mezi dvěma kupkami sena, tak v tu chvíli je mi u zadele co je Boží a na co mám nebo nemám právo.
Blondýna napsala dopis, moje kamarádka šla, a milence dala přes hubu. A řekla bych, že ani jednu nezajímalo zkoumání toho, jestli na to mají právo nebo ne. Kamarádka se poté uklidnila, a začala se chovat v celku racionálně, blondýna k tomu snad dospěje taky.
Netvrdím, že s tím souhlasím, netvrdím,že je to něco, čím by se člověk na sklonku života chlubil vnoučatům, ale prostě se to stává, protože jsme jenom lidé. Tedy alespoň někteří z nás.
A mimochodem, to rozkošné děvče, které se nalepilo na ženáče, určitě tuší, že její jednání není zrovna košer, a s protiakcí zhrzené manželky by mělo tak trochu počítat. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů