Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 5. 2014 12:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Vím o skupině, která se tím zabývá a dle referencí by měla být dost úspěšná. Takže kdyby bylo potřeba, pošlu.
S těmi zrcadly mě teď něco napadlo: pod dojmem jednoho, které mi ondyno rozbila čubina a zbyl ho dlouhý kusanec - tak jsem ten kusanec nacpala do břečanu, co popíná sousedovu zeď. A jak se v něm odráží tráva a strom naproti, tak to dělá intenzivní dojem, že je ve zdi průchod jinam. Možná kdyby se jí povedlo zrcadlo nastavit tak, aby nebylo nikomu v cestě, ale odráželo se to tam tak, že by to jakoby udělalo "díru" do zdi - víš, jak to myslím? Napadlo mě, jestli by se ta energie jakoby nezmátla, neviděla kudy nechal tesař díru a podobně?
Jenže pokud by to byla jenom nějaká shloučená a zdivočelá energie, tak by se možná od toho zrcadla spíš odrazila - no, nevím, jestli to není blbina. hmm
Jestli je to něco, co tam jako škaredou myšlenku zanechala ta odeševší kolegyně, ta nepříjemná, tak by tomu snad mohla pomoct nejlíp právě ta sůl se šalvějí. S tím mám docela dobrou zkušenost.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 20. 5. 2014 12:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Ta "odduchovací" skupina co o ní vím já je tuším z Prahy, nebo okolí - ale jezdí všude.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 20. 5. 2014 12:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

Vím o skupině, která se tím zabývá a dle referencí by měla být dost úspěšná. Takže kdyby bylo potřeba, pošlu.
S těmi zrcadly mě teď něco napadlo: pod dojmem jednoho, které mi ondyno rozbila čubina a zbyl ho dlouhý kusanec - tak jsem ten kusanec nacpala do břečanu, co popíná sousedovu zeď. A jak se v něm odráží tráva a strom naproti, tak to dělá intenzivní dojem, že je ve zdi průchod jinam. Možná kdyby se jí povedlo zrcadlo nastavit tak, aby nebylo nikomu v cestě, ale odráželo se to tam tak, že by to jakoby udělalo "díru" do zdi - víš, jak to myslím? Napadlo mě, jestli by se ta energie jakoby nezmátla, neviděla kudy nechal tesař díru a podobně?
Jenže pokud by to byla jenom nějaká shloučená a zdivočelá energie, tak by se možná od toho zrcadla spíš odrazila - no, nevím, jestli to není blbina. hmm
Jestli je to něco, co tam jako škaredou myšlenku zanechala ta odeševší kolegyně, ta nepříjemná, tak by tomu snad mohla pomoct nejlíp právě ta sůl se šalvějí. S tím mám docela dobrou zkušenost.

o šalvěji slyším prvně hmm. prosím pouč mě.

Není tady

 

#29 20. 5. 2014 12:42

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: špatné síly v kanceláři

Frigo napsal(a):

Jdu jí poslat do kostela na Mírák a může to vzít všechno jedním vrzem, když bude v centru...  cool

Zajímavější je kostel na Jiřáku, ale svěcená voda je dobrá z kteréhokoli... jak tedy doufám smile


Zpomal.

Není tady

 

#30 20. 5. 2014 12:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

aprill napsal(a):

o šalvěji slyším prvně hmm. prosím pouč mě.

Já toho nevím o moc víc, Aprill - jen že je skvělý čistící prostředek na energie. Třeba je hodně vsakovací, tak jako sůl - to fakt nevím.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 20. 5. 2014 12:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

aprill napsal(a):

o šalvěji slyším prvně hmm. prosím pouč mě.

Já toho nevím o moc víc, Aprill - jen že je skvělý čistící prostředek na energie. Třeba je hodně vsakovací, tak jako sůl - to fakt nevím.

hmmmmm... takže asi vykouřit vonnou šalvějovou tyčinnou

Není tady

 

#32 20. 5. 2014 12:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

To nevím - to se nám moc neosvědčilo (taky jsme museli likvidovat zbytkový energie) Spíš přidat šalvěj do misek se solí, nebo šalvějový roubík - to se dostane někde u nějakých vykuřovadel, nebo kde. Já to kdysi koupila na Kosti na čarůdím víkendu. Je to usušená a do pevného roubíku smotaná šalvěj, takže když ji zapálíš, je to jako cigáro - hoří to pomalinku a spíš jakoby doutná. Asi tím je to účinné - nevím.
Anebo normálně rozdrobit do aladinky - to je taky dobrý. Místo oleje sůl a šalvěj. Osvědčilo se mi to i po hádce - vyčistí to docela pěkně.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#33 20. 5. 2014 13:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

To nevím - to se nám moc neosvědčilo (taky jsme museli likvidovat zbytkový energie) Spíš přidat šalvěj do misek se solí, nebo šalvějový roubík - to se dostane někde u nějakých vykuřovadel, nebo kde. Já to kdysi koupila na Kosti na čarůdím víkendu. Je to usušená a do pevného roubíku smotaná šalvěj, takže když ji zapálíš, je to jako cigáro - hoří to pomalinku a spíš jakoby doutná. Asi tím je to účinné - nevím.
Anebo normálně rozdrobit do aladinky - to je taky dobrý. Místo oleje sůl a šalvěj. Osvědčilo se mi to i po hádce - vyčistí to docela pěkně.

šalvěj lékařskou mám na balkoně, ale to asi nemám tu správnou,co?

Není tady

 

#34 20. 5. 2014 13:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Tu nejsprávnější! To je oňa doňa.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 20. 5. 2014 13:09

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

To nevím - to se nám moc neosvědčilo (taky jsme museli likvidovat zbytkový energie) Spíš přidat šalvěj do misek se solí, nebo šalvějový roubík - to se dostane někde u nějakých vykuřovadel, nebo kde. Já to kdysi koupila na Kosti na čarůdím víkendu. Je to usušená a do pevného roubíku smotaná šalvěj, takže když ji zapálíš, je to jako cigáro - hoří to pomalinku a spíš jakoby doutná. Asi tím je to účinné - nevím.
Anebo normálně rozdrobit do aladinky - to je taky dobrý. Místo oleje sůl a šalvěj. Osvědčilo se mi to i po hádce - vyčistí to docela pěkně.

tak to by mohla mít bylinářka v domě tummenupp...  Solnou lampu tam mají.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#36 20. 5. 2014 13:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Aspoň něco - možná to bude i stačit. Jestli jsou to fakt zbytkový energie -  nám se je povedlo takhle většinově zlikvidovat. Ale chce to poměrně dlouho. S tím roubíkem to bylo účinnější, co se pamatuju.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 20. 5. 2014 13:42

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Solná lampa právě prý nepomáhá. :-(    A ta blbá energie jakoby se stupňovala.
Sůl a šalvěj vyzkouší. Prý je škoda, že nevěděla dříve. V kantýně ji nemají a zítra tam zrovna musí být celý den.
Už teď je z toho hotová.

Upravil(a) Frigo (20. 5. 2014 13:43)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#38 20. 5. 2014 13:55

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: špatné síly v kanceláři

A to blbé vnímá jen ona? Sama?


Zpomal.

Není tady

 

#39 20. 5. 2014 14:10

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

gymnasión napsal(a):

A to blbé vnímá jen ona? Sama?

Ano.
A pak to vnímal nějaký senzibil (?), kterého tam na to měla. Jakoby se to poslední dobou táhlo za ní do její kanceláře, ale tam to ještě nedošlo.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#40 20. 5. 2014 14:12

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: špatné síly v kanceláři

Frigo napsal(a):

gymnasión napsal(a):

A to blbé vnímá jen ona? Sama?

Ano.
A pak to vnímal nějaký senzibil (?), kterého tam na to měla. Jakoby se to poslední dobou táhlo za ní do její kanceláře, ale tam to ještě nedošlo.

Pak je otázka, jestli to není v ní jako její pocit, nikoli v prostoru...


Zpomal.

Není tady

 

#41 20. 5. 2014 14:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Říkáme si, jestli ta špatná energie není od té bývalé, ta jí snad neměla ráda a začalo to těsně předtím, než byla odejita.
Sice nechápu, jak tuhle babu nemůže mít někdo rád....


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#42 20. 5. 2014 14:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

gymnasión napsal(a):

Frigo napsal(a):

gymnasión napsal(a):

A to blbé vnímá jen ona? Sama?

Ano.
A pak to vnímal nějaký senzibil (?), kterého tam na to měla. Jakoby se to poslední dobou táhlo za ní do její kanceláře, ale tam to ještě nedošlo.

Pak je otázka, jestli to není v ní jako její pocit, nikoli v prostoru...

Může být - ale proč by se to soustředilo vyloženě na to pracoviště? Možná by se ale měla zamyslet, Frigo. Jestli to není její. Prvotně mě napadá, jestli s babou protivnou neměla jakýsi nevědomý pakt - ty budeš za tu mrchu a já si pak můžu být za laskavou. Jinými slovy, jestli nenajde nějaké velké tenze v souvislosti s prací - ale budou nejspíš hluboko hmm
Sice mně taky prvotně napadlo, že by to mohla být zbytková energie od té odešlé baby, ale je dobré to prozkoumat ze všech stran.
Já mám pořád pocit, jestli se nějak nevyvažovaly a neporušily tu rovnováhu odchodem jedné z nich......kvůli tomu načasování.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#43 20. 5. 2014 15:01

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Tu ženskou neměl rád nikdo, jak jsem pochopila. Ona protivná sama seděla v té kanceláři, zbytek lidí  byl tam, kde sedí kamarádka normálně. Dělá tam stejnou práci, jako v té blbé kanceláři.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#44 20. 5. 2014 15:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Jo, jsou takový......často ale fakt vyvažujou. Jako by musel být jeden protiva, aby se ostatní mohli chovat plusmínus normálně......když o tom uvažuju, mohlo by to klidně být v prostředí, kde ti "hodní" vlastně být nechtějí, nebo z nějakého důvodu jim tam něco hodně vadí - ale nemůžou to změnit, tak se jakoby vnitřně rozhodnou, že spolu aspoň budou vycházet. Ale ta tenze, to odmítání, to tam pořád je, bublá to pod povrchem (často dost hluboko) a aby je to nesežralo, tak tam mívávají jednoho protivu, který to jakoby zhmotňuje. Něco jako zátěž v lodním kýlu cool
Což by klidně mohlo být tohle - ale co s tím, to mně honem nenapadá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#45 20. 5. 2014 15:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: špatné síly v kanceláři

gymnasión napsal(a):

Frigo napsal(a):

gymnasión napsal(a):

A to blbé vnímá jen ona? Sama?

Ano.
A pak to vnímal nějaký senzibil (?), kterého tam na to měla. Jakoby se to poslední dobou táhlo za ní do její kanceláře, ale tam to ještě nedošlo.

Pak je otázka, jestli to není v ní jako její pocit, nikoli v prostoru...

To se jevi docela pravdepodobne ... ale ... co s tim?
Mozna nejaky uvolnujici ritual pred vstupem ... neco jako kdyz se lide driv pokrizovali, nez vstoupili na neprijemne misto ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#46 20. 5. 2014 15:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Teď mně napadá, že by mohla zkusit sama se sebou podiskutovat o té práci, o pracovišti, lidech tam, příp. dojíždění - prostě vyzkoumat, jestli ji tam něco nežere. A když ano, pojmenovat to aspoň pro sebe - prozatím.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#47 20. 5. 2014 15:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Ještě k té zbytkové energii: u nás to bylo tak, že solná lampa jako taková sice pomáhala, ale velice pomalu a zvolna - v řádu let. A to je v noci vždycky zapnutá. Na druhou půlku domu se použilo dvakrát nebo třikrát to vysolení a šalvějový roubík a tam to šlo mnohem rychleji - proto usuzuju, že asi je ten roubík účinný.
Ale ta první část se loni taky "vysolovala" a zlepšilo se to - stačilo jednou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#48 20. 5. 2014 16:04

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Myslím, že až dorazí z práce, bude mít co číst... a o čem přemýšlet.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#49 20. 5. 2014 20:19

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Tak mi upřesnila... cítilo to tam ještě pár lidí, ale do těch prostor moc lidí přístup nemá. 
Koupila si nějaký zázračný kamínek, ze kterého normálně cítí energii. Keltské kruhy tam neměli. Mám ale černý puntík, protože jsem nebyla schopná moc vnímat a víc se pobavit, snad to bude zítra lepší.   
Ještě si vzpomínám, že taky říkala, že velká kancelářská sponka jí tam mezi prsty (palcem a ukazovákem) šíleně vibruje.. jako virgule.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#50 20. 5. 2014 20:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: špatné síly v kanceláři

Má na stole pyramidku? Nebo nějaký svatý předmět z Tibetu?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů