Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#9626 29. 8. 2015 13:21

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Tak Vladimírovi už to jde dolů. To bude bolest hlavy.

http://www.levada.ru/eng/indexes-0


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#9627 29. 8. 2015 13:29

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Míša Kulička napsal(a):

modrovous napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Přišla jsem, viděla jsem a nevěřila vlastním očím ... lol
No ve chvíli, kdy je člověk zhrozen sadistickými výplody nepříčetných matek oslavujících smrt lidí prchajících před válkou, stává se tohle příjemným osvěžením storstark

Odtud člověk odchází nejen příjemně osvěžen, ale také odolnější, protože už ho po tomhle panoptiku žádná jiná diskuse nedokáže překvapit. tongue

Já ti nevím, Fousi ... tohle sakra překvapilo - a nejen mě ... přitom jsem myslela, že už su od konvičkářů docela opráskaná.

Zdá se, že je stále kam klesat ... při představě, že i tohle má volební právo mně vstávají hrůzou vlasy na hlavě usch

Upravil(a) Axi (29. 8. 2015 13:30)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#9628 30. 8. 2015 8:37

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#9629 30. 8. 2015 11:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

S kterym z nich se ztotoznujes, Axi?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#9630 30. 8. 2015 15:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

“Současná ruská propaganda má v oficiálních médiích jinou podobu, než jak jsme na ni bývali zvyklí v dobách Sovětského svazu. Po formální stránce jejich novinařina vypadá pořád jako novinařina. Má střih normální západní publicistiky – ale jen formálně. Obsahově musí elementárně zkušený člověk rozpoznat, že je s ním manipulováno,” soudí Libor Dvořák. “Daleko nebezpečnější jsou otevřená média. V Česku je v tuto chvíli asi čtyřicet webových stránek, které jsou vyloženě krmeny z Ruska.”

Mnohé se podle něj dají rozpoznat na první pohled, už třeba z jazyka, který se v článcích používá. Čeština je v nich cinklá ruštinou. “Jedna z hlavních metod současné ruské propagandy je, že se nás snaží zavalit informacemi. Příkladem za všechny je kauza sestřeleného malajsijského boeingu. Už se vyrojilo asi deset různých teorií, co se stalo. Lidé se tím probírají, čtou si nejrůznější teorie, ale jejich výsledný dojem je, že si připadají jako pod stále větší kupkou písku.”

Podobně funguje propaganda v Česku i podle Sabiny Slonkové. “Jejím cílem není přesvědčit adresáta, že kremelský pohled na svět je ten jediný správný. Usiluje o to zahlušit veřejný prostor strašnou spoustu informací k jedné dané konkrétní události. Vytvořit naprostý chaos. V podstatě zahltit veřejný prostor tak, aby nepoučený čtenář, člověk, který nemá čas ověřovat si jednu informaci na padesáti serverech, v novinách, v televizi, tak aby nutně nabyl dojmu ‘Bůhví, jak to celé bylo’.”
[...]
Jednak stránky, které jsou snadno čitelné. “Na první pohled vidíte, že je to web, který vznikl za minimálních nákladů a v podstatě s jediným cílem: Označit za jediné zlo Západ, Spojené státy. A za jediné dobro Vladimira Putina a Kreml,” říká Sabina Slonková. “Tato prvoplánovitá propaganda – myslím si – v Česku až tak nefunguje”.

Druhou skupinou jsou weby, které zdánlivě vypadají v pořádku. Přinášejí ovšem k jediné konkrétní události přehršel pohledů a teorií. “Když se pod ty články podíváte, obvykle se pod nimi strhne obrovská debata. Pak nastupuje další fáze propagandy, ti takzvaní trollové, kteří usměrňují debatu směrem, který sami potřebují. Ve výsledku, pokud se dané oblasti nevěnujete a nejste poučený čtenář, nabudete dojmu, že se musíte zákonitě zbláznit, protože se nedá věřit už vůbec ničemu,” říká Slonková.

Smyslem této propagandy je vyvolávat v lidech pocit, že nemohou důvěřovat svým úřadům; že oficiální místa a zodpovědné orgány nejsou schopny reagovat na hrozby z vnějšku....

Zdroj: Sabina Slonková - Jak funguje ruská propaganda v Česku? Zapleveluje zprávami a vytváří chaos.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#9631 30. 8. 2015 15:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Eva. napsal(a):

Nemůžeš posoudit z jedné návštěvy. Nebydlíš tady. Já jsem taky byla tam u vás a netroufám si cokoliv posuzovat. Protože tam nežiju každodenní život.

A jak ty vis, co posuzuji a jak posuzuji, posuzuji-li vubec?
Bydlis mi v hlave?
Ctes mi tam myslenky?
Precti si radeji, co jsem napsala.
A neprojkuj si do toho nic sveho.
Proste to jen vem, jak to je.

Jsem sice potrhla carodejnice, ale nejsem hloupa. I z jedne navstevy a povidani si s mistnimi lidmi umim poznat, co je realita, co neci zbozne prani a co lez jako vez 😊
Nejak to posuzovat nepovazuji za nutne. K cemu?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9632 30. 8. 2015 16:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Axi napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Axi napsal(a):


Stvoření, které se ožírá a svými kydy nadbíhá lůze je ožrala. Pokud k tomu ještě kolaboruje s diktátory, je to kolaborant. A je mi vcelku u pr..., jestli se ti to líbí. Už ses byla osobně přesvědčit na místě požáru, kde zahynuli ti lidé a tisk to na nátlak korporací ututlal? Nebo to byla jenom poplašná zpráva?

Neodvadej rec od domnenky, kterou sis vytvoril. Podsouvas mi "prazskou kavarnu", na kterou jsem ani nepomyslela a coz povazuju za stejne hloupou nalepku, jako tvrdit s jistotou o nekom, koho jsem na vlastni oci nevidela soustavne v lihu, ze je ozrala.
Medialni obraz byva nekdy jiny nez realita. Muze to tak byt i nemusi.
Nepritele naroda sveho casu udelali napriklad i z Karla Capka. Chudaci, kteri mu nesahali ani po kotniky.

Na severu jsem byla a je to presne, jak jsem rekla: na kazdem sprochu pravdy trochu presne podle hesla: zblbni, rozdel a panuj!

Co se týče ožraly (a alkoholismus je asi to poslední, co by mi u prezidenta vadilo), několikrát jsem naživo poslouchal hovory z lejn; mediální obraz zprostředkovaný/ vytvořený novináři (i "novináři") je v porovnání se živým vysíláním ještě velmi, velmi, velmi pozitivní.

Aha, tedy, nikdo nezemřel. Takže jenom spiklenecké a ezo kydy. Jak jinak.

Vidis jak je vsechno relativni.
Dala jsem si tu praci, premluvila sama sebe a OSOBNE se zucastnila setkani s tim panem. Byla jsem zvedava, zda je to fakt takovy blb, jak ho ukazuje TV. Asi mel dobry den: nikoho neurazel a nezasmesnoval, a to ani ty, kdo mu dali cervenou. Diskutoval vecne a argumentoval bez obvyklych posmesku. Muj nazor na toho pana to nijak nezmenilo. Nicmene me to utvrdilo v presvedceni, ze dehonestovat a pocenovat protivnika muze jen total tupec. Toho se nehodlam zucatnovat. Nakonec tenhle pan ma porad dost inteligence na to, aby mu prave tohle bylo ukradene. Je to silny protivnik. Kdo to nechape, je debil o tridu niz nez vsichni ti ovcani, kterym se posmiva.

A jestli tam nekdo zemrel? A vis, ze ani nevim? O to jsem se fakt nezajimala. Rozlisovaci schopnost jsem porad jeste neztratila.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9633 30. 8. 2015 16:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

helena napsal(a):

sadistickými výplody nepříčetných matek
Tývoe...
V tom chlaďáku taky byly děti.

Heleno, ja uz se v tomhle svete nicemu nedivim..
Muzu si stokrat rikat, ze byt na jejich miste a utikat pred valkou, zustanu s detmi hned v prvni bezpecne zemi a nesverim se hamiznym zlocincum, nenecham se nacpat do preplneneho auta a nepojedu dalsi tisice kilometru... Ale to si muzu jen rikat.
Nevim, nejsem v jejich kuzi.
Je strasne, co se deje.

Je strasne cist na socialnich sitich pokrik fasizujici se verejnosti.
Stejne tak me mrazi z kecu typu musime jim pomoci, musime je prijmout, k nam stejne nemiri, vymirame, tak je potrebujeme...
Obe tyhle strany me prijdou stejne ranene slepotou.
Ploty, armada ani otevrena naruc nezabrani totalnimu pruseru, pokud nezacneme konecne neco delat.
Nemuzeme se jen divat, jak proud prichozich roste a dojimat se nad mrtvymi, kteri proste budou, pokud se neco nestane.
Co presne, to nevim...
Osobne mne jen fascinuje fakt, ze ten, kdo nezakonne prekroci hranice, ma rozsahla prava... Vsechno je to postavene na hlavu.
Nedivte se, ze lidi pak "rvou" a nekteti dokonce premysleji, komu tohle vsechno vlastne prospiva?

A ze by Evropa vstrebala v tak kratke dobe nekolik milionu lidi, o tom silne pochybuju.
Nakonec staci se podivat do Nemecka, GB nebo Francie. Ani jedna z tech zemi integraci pristehovalcu nezvladla. Frustrovani a radikalnim islamem zblbli potomci pristehovalcu odjizdeji bojovat za IS.

Obavy z bezencu nejsou zadna xenofobie z nepoznaneho.
Tvrdim, ze pokud jidlo s citem okorenim, je skvele.
Kdyz do gulase ale nasypu kilo koreni, bude nepozivatelny.
A o tom to je.
Nicmene multikulturalisti to asi stale nechapou.. Pak blouzni o Vietnamskem ostrove v Praze na Vltave nebo o male Syrii kdesi na predmesti... Udivuje me, jak to funguje: kdyz zacnu blouznit o socialne spravedlive spolecnosti, vsichni se na me vrhnou. Kdyz budu blouznit o mirumilovnem souziti nekolika zcela odlisnych kultur, nekteri se pridaji...  Mozna je to tim, ze zatimco s prvnim uz mame zkusenost a z druhym jeste ne.. Tak to se to pak blouzni.


Byla jsem na Strzi a zalistovala si ve Valce s mloky.
Neuveritelne, jak je nadcasova.
Doporucuji obema stranam k precteni. Jak tem, co vyzyvaji ke vseobecne netoleranci a nesnasenlivosti, tak tem, co si mysli, ze spasi svet a prijmou vsechny prichozi. Nebo dokonce ze si mezi nimi budou moci vybirat.
Kazda z tehle dvou stran totiz zapomina na tu druhou.
Nepocita s ni.
A to je pruser.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9634 30. 8. 2015 16:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Pandorraa napsal(a):

A jak ty vis, co posuzuji a jak posuzuji, posuzuji-li vubec?
Bydlis mi v hlave?
Ctes mi tam myslenky?
Precti si radeji, co jsem napsala.
A neprojkuj si do toho nic sveho.
Proste to jen vem, jak to je.

Jsem sice potrhla carodejnice, ale nejsem hloupa. I z jedne navstevy a povidani si s mistnimi lidmi umim poznat, co je realita, co neci zbozne prani a co lez jako vez 😊
Nejak to posuzovat nepovazuji za nutne. K cemu?

Pan, právě, že jsem si přečetla, cos napsala tenkrát i teď.
Chceš říct, že to, cos napsala např. teď - viz vytučněné - není posuzování?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9635 30. 8. 2015 17:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

sahleb napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Eva. napsal(a):

Míšo, to je strašný.
Kdo jsou to konvičkáři?

Nevíš? To jsou následovníci rychlovarného Konvičky (obrázek si můžeš udělat zde a zde ho nechali i mluvit) - jeho stránka Islám v ČR nechceme už nasbírala mnoho desítek lajků, dala vzniknout skupinám typu "naštvané matky" apod. a vyznačuje se např. vyhrožováním smrtí lidem jiného názoru. Jejich nejčastějším argumentem je: "Až přijdou, tak tě podříznou a znásilní ti dceru, to chceš?" ... (Někdy ho podezřívám, že se chodil učit argumentovat na babáč a pak to dotáhl k dokonalosti) ... Spolupracuje např. s Volfovou, Samkovou, částečně s Okamurou, nesnáší se s Bartošem, který kromě muslimů šíří nenávist i vůči židům ...

Diskuze je silena.   Konvicka rozpoutal uplne besy v ceskych lidech. Ty komentare nemaji obdoby.  Ja jsem z toho velmi spatna a je mi tech lidi lito.

Jo, je to smutny cteni.
Jenze to nerozpoutal Konvicka. Ten jen vyuzil situaci, kterou mu serviruji neschopni evropsti i nasi politici!
On jen prisel ke kupe harampadi, o kterou se nikdo nestara, neni schopen ji uklidit... a skrtnul sirkou.
To, co se rozhorelo, budeme tezko hasit po cele Evrope.
Zvlast kdyz politici budou jen kecat a obvinovat jeden druheho. Vymyslet nesmyslne kvoty a de fakto neudelaji nic!
Teda krom Tomia Okamury, ten uz na tom zamakal a natocil video.
Bez komentare.
(Pak teprve Axi pozna, co je to luza - s kravatou i bez)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9636 30. 8. 2015 17:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Pandorraa napsal(a):

Heleno, ja uz se v tomhle svete nicemu nedivim..
Muzu si stokrat rikat, ze byt na jejich miste a utikat pred valkou, zustanu s detmi hned v prvni bezpecne zemi a nesverim se hamiznym zlocincum, nenecham se nacpat do preplneneho auta a nepojedu dalsi tisice kilometru... Ale to si muzu jen rikat.
Nevim, nejsem v jejich kuzi.
Je strasne, co se deje.

Je strasne cist na socialnich sitich pokrik fasizujici se verejnosti.
Stejne tak me mrazi z kecu typu musime jim pomoci, musime je prijmout, k nam stejne nemiri, vymirame, tak je potrebujeme...
Obe tyhle strany me prijdou stejne ranene slepotou.
Ploty, armada ani otevrena naruc nezabrani totalnimu pruseru, pokud nezacneme konecne neco delat.
Nemuzeme se jen divat, jak proud prichozich roste a dojimat se nad mrtvymi, kteri proste budou, pokud se neco nestane.
Co presne, to nevim...
Osobne mne jen fascinuje fakt, ze ten, kdo nezakonne prekroci hranice, ma rozsahla prava... Vsechno je to postavene na hlavu.
Nedivte se, ze lidi pak "rvou" a nekteti dokonce premysleji, komu tohle vsechno vlastne prospiva?

A ze by Evropa vstrebala v tak kratke dobe nekolik milionu lidi, o tom silne pochybuju.
Nakonec staci se podivat do Nemecka, GB nebo Francie. Ani jedna z tech zemi integraci pristehovalcu nezvladla. Frustrovani a radikalnim islamem zblbli potomci pristehovalcu odjizdeji bojovat za IS.

Obavy z bezencu nejsou zadna xenofobie z nepoznaneho.
Tvrdim, ze pokud jidlo s citem okorenim, je skvele.
Kdyz do gulase ale nasypu kilo koreni, bude nepozivatelny.
A o tom to je.
Nicmene multikulturalisti to asi stale nechapou.. Pak blouzni o Vietnamskem ostrove v Praze na Vltave nebo o male Syrii kdesi na predmesti... Udivuje me, jak to funguje: kdyz zacnu blouznit o socialne spravedlive spolecnosti, vsichni se na me vrhnou. Kdyz budu blouznit o mirumilovnem souziti nekolika zcela odlisnych kultur, nekteri se pridaji...  Mozna je to tim, ze zatimco s prvnim uz mame zkusenost a z druhym jeste ne.. Tak to se to pak blouzni.


Byla jsem na Strzi a zalistovala si ve Valce s mloky.
Neuveritelne, jak je nadcasova.
Doporucuji obema stranam k precteni. Jak tem, co vyzyvaji ke vseobecne netoleranci a nesnasenlivosti, tak tem, co si mysli, ze spasi svet a prijmou vsechny prichozi. Nebo dokonce ze si mezi nimi budou moci vybirat.
Kazda z tehle dvou stran totiz zapomina na tu druhou.
Nepocita s ni.
A to je pruser.

Pan a přesně o tom to je. Každý ví, že BYCHOM MĚLI začít NĚCO dělat. Ale nejspíš nikdo neví, co. Akorát mají spoustu řečí.

Upravil(a) Eva. (30. 8. 2015 17:03)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9637 30. 8. 2015 17:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Pandorraa napsal(a):

kdyz zacnu blouznit o socialne spravedlive spolecnosti, vsichni se na me vrhnou. Kdyz budu blouznit o mirumilovnem souziti nekolika zcela odlisnych kultur, nekteri se pridaji...  Mozna je to tim, ze zatimco s prvnim uz mame zkusenost a z druhym jeste ne.. Tak to se to pak blouzni.

tummenupp

Stojí za přečtení.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9638 30. 8. 2015 17:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Eva. napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

A jak ty vis, co posuzuji a jak posuzuji, posuzuji-li vubec?
Bydlis mi v hlave?
Ctes mi tam myslenky?
Precti si radeji, co jsem napsala.
A neprojkuj si do toho nic sveho.
Proste to jen vem, jak to je.

Jsem sice potrhla carodejnice, ale nejsem hloupa. I z jedne navstevy a povidani si s mistnimi lidmi umim poznat, co je realita, co neci zbozne prani a co lez jako vez 😊
Nejak to posuzovat nepovazuji za nutne. K cemu?

Pan, právě, že jsem si přečetla, cos napsala tenkrát i teď.
Chceš říct, že to, cos napsala např. teď - viz vytučněné - není posuzování?

Neni.
Nebo tam snad ctes, co si o tom myslim, nedej boze co si o tom mas myslet ty?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9639 30. 8. 2015 17:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

lupina montana napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

kdyz zacnu blouznit o socialne spravedlive spolecnosti, vsichni se na me vrhnou. Kdyz budu blouznit o mirumilovnem souziti nekolika zcela odlisnych kultur, nekteri se pridaji...  Mozna je to tim, ze zatimco s prvnim uz mame zkusenost a z druhym jeste ne.. Tak to se to pak blouzni.

tummenupp

Stojí za přečtení.

Taky jsem ho uz cetla. Moudry pan.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9640 30. 8. 2015 17:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9641 30. 8. 2015 17:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Pandorraa napsal(a):

Nebo tam snad ctes, co si o tom myslim, nedej boze co si o tom mas myslet ty?

Pan, to, ne, není tam právě, co si o tom myslíš. Je to už tvůj konečný závěr. A to je snad ještě horší. Co když je to ještě jinak, než jak to ty subjektivně vidíš? Po návštěvě a ne po žití tady? Můžeš mluvit s lidmi, co tady žijí. Ale to bude jejich závěr. Ne tvůj.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9642 30. 8. 2015 17:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9643 30. 8. 2015 17:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

A zjevně máme další problém, hjůstne....
"Já nééé... to von..."
"Nééé... to vona si začala..."
Jenže harantům dᚠv nejhorším na (_._) nebo je zavřeš každýho do jiný cimry.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9644 30. 8. 2015 17:52

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Eva. napsal(a):

Pan a přesně o tom to je. Každý ví, že BYCHOM MĚLI začít NĚCO dělat. Ale nejspíš nikdo neví, co. Akorát mají spoustu řečí.

Ale ví a dělá ... ale to není až tak mediálně zajímavé, nezvyšuje to sledovanost a čtenost. Nejlépe je podívat se třeba do Rakouska a Německa, zatímco tady se šíří akorát tak panika a zveličují problémy, tam mezi sebou soutěží malé obce, která "lépe a radostněji" integruje svůj podíl imigrantů smile ...

Nějaká ta fakta, řešení a čísla jsou popsána třeba zde.

Přístup západu je skutečně hodně jiný, než přístup náš. Své o tom ví třeba Martina Korouma (skvělá baba mimochodem), která žije na předměstí Paříže ve čtvrti se "smíšeným" obyvatelstvem - doporučuju tyto články:
Francie - země azylu
O gádžích

Když se člověk oprostí od různých dojmologií, zjistí, že vůbec není zle ... bylo daleko hůř. O tom píše třeba Jakub Horák - kdysi mi fakt lezl na nerv, ale v poslední době se s ním dá docela dobře pokecat :-)
Pojďme zlepšit svět


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#9645 30. 8. 2015 17:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Míša Kulička napsal(a):

Přístup západu je skutečně hodně jiný, než přístup náš.

A zdá se, že západ si svou.........ušlechtilost pěkně užívá smile
Nojo: i ušlechtilost může být obsesí, jak se zvolna ukazuje.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9646 30. 8. 2015 18:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

lupina montana napsal(a):

Taky rozumný a zajímavý pohled.

Jo jo...  uprchlici jsou kvalitni rozbuska.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9647 30. 8. 2015 19:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Eva. napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Nebo tam snad ctes, co si o tom myslim, nedej boze co si o tom mas myslet ty?

Pan, to, ne, není tam právě, co si o tom myslíš. Je to už tvůj konečný závěr. A to je snad ještě horší. Co když je to ještě jinak, než jak to ty subjektivně vidíš? Po návštěvě a ne po žití tady? Můžeš mluvit s lidmi, co tady žijí. Ale to bude jejich závěr. Ne tvůj.

Tak je to to,  co si myslim a nebo je to muj konecny zaver?
Nebo je to jeste jinak?
Subjektivne cinim zavery z objektivnich zaveru lidi,  co tu ziji?
Nebo naopak....  Tak ted uz vazne nevim,  co to vlastne podle tvych subjektivnich nahledu delam...

Proc resis moje zavery?
Proc mi vlastne neduverujes,  ze umim rozeznat subjektivni od objektivniho,  realitu zitou od momentalne projevene....  prkotinu od podstatne veci?
Vzdyt ty ani nevis,  co povazuji za dulezite a co jsem hned prvotne vyhodnotila jako hloupost,  kterou neni treba se zabyvat.
Pises,  jako bys mela jistotu,  ze jsem dosla k nejakemu mylnemu zaveru.

Jenze ja si jsem stale vedoma faktu,  ze vsechno muze byt jeste jinak nez to vidim prave ja.
Takze konecne zavery nedelam smile A nebo to uz fakt musi byt smile))


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9648 30. 8. 2015 19:32

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

Míša Kulička napsal(a):

Eva. napsal(a):

Pan a přesně o tom to je. Každý ví, že BYCHOM MĚLI začít NĚCO dělat. Ale nejspíš nikdo neví, co. Akorát mají spoustu řečí.

Ale ví a dělá ... ale to není až tak mediálně zajímavé, nezvyšuje to sledovanost a čtenost. Nejlépe je podívat se třeba do Rakouska a Německa, zatímco tady se šíří akorát tak panika a zveličují problémy, tam mezi sebou soutěží malé obce, která "lépe a radostněji" integruje svůj podíl imigrantů smile ...

Nějaká ta fakta, řešení a čísla jsou popsána třeba zde.

Přístup západu je skutečně hodně jiný, než přístup náš. Své o tom ví třeba Martina Korouma (skvělá baba mimochodem), která žije na předměstí Paříže ve čtvrti se "smíšeným" obyvatelstvem - doporučuju tyto články:
Francie - země azylu
O gádžích

Když se člověk oprostí od různých dojmologií, zjistí, že vůbec není zle ... bylo daleko hůř. O tom píše třeba Jakub Horák - kdysi mi fakt lezl na nerv, ale v poslední době se s ním dá docela dobře pokecat :-)
Pojďme zlepšit svět

Lepe a radostneji?  Ze voni tu Valku s mloky cetli smile

Priznavam bez muceni,  ze politicke korektnosti Francie jsem nedorostla a az me z ni mrazi....  Mozna uz jsem taky pochopila,  proc pred lety,  kdyz kamarad na jihu Francie svezl cerneho stopare,  skoncil nakonec ve vezeni na nekolik let on, sebrali mu penize,  auto,  jeho pritelkyni s nim drzeli ve vazbe a stopare bez kontroly propustili.... Byl obvinen z prevadecstvi a odsouzen.  Doma mu zbankrotovala firma a vezeni prezil asi jen diky tomu,  ze to byl vojak,  prezidentem odmeneny za ucast na misi v byvale Jugoslavii.  A ze tady vsichni delali vsechno pro to,  aby ti vyspeli ochranci lidi,  kteri si prave resili predvolebni hratky v oblasti,  mezi lidi zaradili i tohoto nestastnika a co nejdriv ho z vezeni pustili. Prezil a stopari uz nejspis nezastavi ani kdyby krvacel...

Z politicke korektnosti mi je na zvraceni! Tahle civilizace na ni dojede,  protoze tenhle jeji radoby humanni vydobytek,  tahle pokrytecka absurdita porusuje veskerou rovnovahu.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9649 30. 8. 2015 19:42

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

helena napsal(a):

A zjevně máme další problém, hjůstne....
"Já nééé... to von..."
"Nééé... to vona si začala..."
Jenže harantům dᚠv nejhorším na (_._) nebo je zavřeš každýho do jiný cimry.

Excelentni ukazka toho,  ze kdo chce psa bit,  hul si vzdycky najde.
A hlavne,  aby Zodpovednost co nejdele bloudila...  Pokud si vzpominam,  tak v jiste dobe psal zapadni tisk o tech desnych Cesich,  kteri panu Hitlerovi nechteji dat kus sveho uzemi a tak budou nejspis zodpovedni za valku,  protoze se pan Hitler asi nastve...
Krucifix!


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#9650 30. 8. 2015 19:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: CHAT : Co nás v politice pálí 11

lupina montana napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Přístup západu je skutečně hodně jiný, než přístup náš.

A zdá se, že západ si svou.........ušlechtilost pěkně užívá smile
Nojo: i ušlechtilost může být obsesí, jak se zvolna ukazuje.

Uslechtilost ne,  lupi smile
To bude neco jineho...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů