Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 5. 2014 18:45

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Hezký večer všem zde, volně tímto vláknem zcela logicky navazuji na založené vlákno Novinky 2014 zde http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50375 s tím, že toto vlákno bude svým způsobem anketní, protože můj dotaz vůči vám všem stávajícím i nově příchozím zní

Co se mi na Babinetu líbí a naopak nelíbí, co zde postrádám, jaké vylepšení bych uvítala, eventuálně co bych nejraději zrušil(a) úplně .... ?

Prosím všechny, kdo toto čtou, aby se zamysleli nad položenou otázkou, klidně popustili uzdu své fantazie, zapřemýšleli nad tím, co třeba jinde je a zde to výrazně chybí a přispěli se svým názorem do zdejšího vlákna. Každý bod, každý postřeh je důležitý, protože naší snahou je udělat Babinet pohodový, všestranný, živý ... a k tomu potřebuji vaši pomoc, abych pak mohla tlumočit všechny podněty majiteli serveru.

Snad jen poznámka k tomuto, je nutno si uvědomit, že Babinet nejsou jen diskuzní fóra (ba právě naopak, ty tvoří jen zlomovou část Babinetu). Je to také magazín, soutěže, recepty, Natrhu a podobně. Dotaz položený se týká všech těchto stránek Babinetu, takže kdo se vyjádří i k těm ostatním, budu moc ráda.

Děkuji všem, kdo sem zavítají, moc si vaší pomoci, vašeho názoru vážím a věřím, že se nám společně povede vytvořit to nejlepší.

Není tady

 

#2 8. 5. 2014 22:25

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Andrejko, já budu asi radši mlčet, viď? lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3 8. 5. 2014 22:28

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

modrovous napsal(a):

Andrejko, já budu asi radši mlčet, viď? lol

Mlčeti se zakazuje, jen do mě big_smile

Není tady

 

#4 8. 5. 2014 23:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ou....já ti moc nepomůžu, Andrej, chodím pouze na diskuse a ty jsou prostě takové, jací jsou tam momentálně lidi - což se moc neovlivní, že. A tam mi vcelku nic nechybí (až na některé ty lidi cool) a nepřebývá. Jen bych tu chtěla pochválit samočistíci (i moderátoro - čistící) funkce Babinetu; přes ty desítky žabomyších válek si pořád zachovává slušnost - a to je co říct tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 8. 5. 2014 23:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ja jsem tady ten "rebel", casto nechteny artefakt, ale budiz. Jestli me vyslechnete, miluju tento Babi, jak mu rikam. Vsecko mi tady vyhovuje, vazne, aj Vase bany, hm, i kdyz mam k nim nekdy vyhrady...

Co se mi na Babinetu líbí a naopak nelíbí, co zde postrádám, jaké vylepšení bych uvítala, eventuálně co bych nejraději zrušil(a) úplně .... ?

Mam Vas rada tak, jak jsem Vas, kdysi davno, nasla. Nechci ted hledat svoji prvni LViktorku, nebo co jsem to byla v zacatku, pac to vazne "boli", stejne ale asi jak "tesi" vzhledem k uplynule dobe reta grater

..."co bych nejraději zrušil(a) úplně .... ?"

No vazne NIC!!!
Babi se mi libi, tak jak je. Jestli byl "novy" a ja se tam prihlasila..., a pak uz nebyl, neosvedcil se, nebo co se stalo, nevim..., nejaky "novy Babi" mi nechybi. Do tech diskusi na rzejme hlavni strance nechodim, ne ze by me nezajimaly, ale nestiham, zhruba tak, jak nechodim cist novinky na "seznamu" - kdyz me neco UDERI do oci, tak tam jdu, stejne jako v Babi...

Mam Vas, Andrej, proste rada tak, jak jste.

Se vsim, s cim prijdete novym, s tim, jak reagujete na cokoliv, souhlasim, (reklamy, reakce kohokoliv na cokoliv...), ctim Vase zasady, ptz. jsem mela moznost je poznat a souhlasim s nimi. Ze jste vystipali Zephyra nafurt, jsem nesouhlasila, ale porad jsem ctila Vase zasady, no... Taky mi moooc vadilo, ze jste navzdy zablokovali tu salinarku, nevim uz, jaky mela nick, ale ja ju milovala. Byla takovym mym KLIDNYM doplnkem...
Moc me mrzi, ze odesli nekteri "stezejni" uzivatele jako Revliba a pod., ale zivot jde dal, porad se neco deje, ze?

Vis co?

Ja ted reagovala jen spontanne na to, co jsem zrovna videla jako aktualni. Ale zitra, mezi praci, napisu vic, jestli budes chtit, ty andilku straznej dudlik

A hele, offtopic , co Ronja? Dnes jsem kdesi na nejakem chytrem radiu slysela nazor, ze dvoje dvojcata mpo sobe se prirozenou cestou vyskytujou v nejakem pomeru cca 1 ku nekonecnu...reta


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6 9. 5. 2014 6:31

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Já jsem spokojená i s tímhle Babinetem tummenupp


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 9. 5. 2014 6:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Modroočka napsal(a):

Já jsem spokojená i s tímhle Babinetem tummenupp

já taky... a když se ohlídnu do minulosti,tak minulá změna byla jen k horšímu

Není tady

 

#8 9. 5. 2014 8:48

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ja chodim jenom na diskuzni forum ,ktere se mi zda dobre. Vytkla bych ,ze se na spouste vlaken hodne diskutuje mimo tema(myslim tim pleveleni vlaken hlavne prehadovanim se ) a to i nekolik stranek a casto uplne o nicem . Driv za to moderator pokaral ,ale ted se to stalo normalem .To bych rekla ,ze by mohly moderatori vice hlidat .  Chodim jenom na Babinet ,takze nemam s cim srovnavat ,ale celkove jsem tu spokojena .Navrhuji aby  moderatori treba 1 krat denne navrhli nejake zajimave  tema a sami se i obcas ucastnili

Upravil(a) mikuelini (9. 5. 2014 13:16)

Není tady

 

#9 9. 5. 2014 11:24

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Já vnímám Babinet takto:
"Babinet nejsou jen diskuzní fóra" - pro mě ano, do jiných sekcí zde nechodím
"Co se mi na Babinetu líbí a naopak nelíbí, co zde postrádám, jaké vylepšení bych uvítala, eventuálně co bych nejraději zrušil(a) úplně .... ?" - jsem na více diskusních místech a Babi patří k nejlepším. Co se mě zdá, že oproti ostatním místům na Babi častěji člověk dostane přes "d*žku". Kolikrát jsem něco v dobrém napsala a pak dostala vynadáno.
Líbí se mi právě ty diskuse mimo téma (oproti mikuleni), vnímám to jako rozvíjení tématu, často se stočí řeč zajímavým směrem. A právě to, že moderátorky neusekávají diskuse kvituji!

Upravil(a) lepista (9. 5. 2014 11:26)

Není tady

 

#10 9. 5. 2014 11:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

lepista napsal(a):

Co se mě zdá, že oproti ostatním místům na Babi častěji člověk dostane přes "d*žku". Kolikrát jsem něco v dobrém napsala a pak dostala vynadáno.

Souhlas! S tímto jsem se jinde nesetkala a tohle se mi na Babinetu nelíbí. Jenže to je o lidech a tak s tím se nedá nic udělat. Nebýt tohoto a těchto lidí, tak se mi Babinet líbí takový jaký je tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11 9. 5. 2014 11:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

LENNNA napsal(a):

lepista napsal(a):

Co se mě zdá, že oproti ostatním místům na Babi častěji člověk dostane přes "d*žku". Kolikrát jsem něco v dobrém napsala a pak dostala vynadáno.

Souhlas! S tímto jsem se jinde nesetkala a tohle se mi na Babinetu nelíbí. Jenže to je o lidech a tak s tím se nedá nic udělat. Nebýt tohoto a těchto lidí, tak se mi Babinet líbí takový jaký je tummenupp

Mám přesně opačné zkušenosti za ta léta, co to sleduji.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 9. 5. 2014 13:02

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Chodím sem s přestávkama několik let, bývalo to tady mnohem, mnohem lepší. Bylo tu víc lidí - dobrých lidí, člověk se tady nemusel bát něco svěřit. Třeba taková April sem chodí jen rejpat. Do všeho se nasere, každýho komanduje, posmívá se. Takováhle trubka odradí kdekoho.

Není tady

 

#13 9. 5. 2014 13:07

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Mendy napsal(a):

Chodím sem s přestávkama několik let, bývalo to tady mnohem, mnohem lepší. Bylo tu víc lidí - dobrých lidí, člověk se tady nemusel bát něco svěřit. Třeba taková April sem chodí jen rejpat. Do všeho se nasere, každýho komanduje, posmívá se. Takováhle trubka odradí kdekoho.

To je taky pravda ,chodily tu prima lidi a ted jsou tu ve vetsine rypaci. Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi. V tomto by bylo potreba zakrocit ,protoze hodne novacku to hned odradi ,coz je myslim skoda .

Není tady

 

#14 9. 5. 2014 13:09

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Vyhovuje mi, jak to je. Na nový babinet jsem nechodila, nelíbil se mi. Pokud mě téma zaujme, přečtu si, pokud nezaujme, nečtu, pokud mě něčí příspěvky iritují, nečtu danou osobu.
Na trhu mě nezaujalo, chodím na jiný, přehlednější bazar.
Tady čtu ještě recepty a občas soutěže, ale zatím jsem nic nevyhrála big_smile

Na jiná diskuzní fóra nechodím, takže netuším, jak to chodí jinde.

Upravil(a) kostka (9. 5. 2014 13:09)

Není tady

 

#15 9. 5. 2014 13:09

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

mikuelini napsal(a):

Mendy napsal(a):

Chodím sem s přestávkama několik let, bývalo to tady mnohem, mnohem lepší. Bylo tu víc lidí - dobrých lidí, člověk se tady nemusel bát něco svěřit. Třeba taková April sem chodí jen rejpat. Do všeho se nasere, každýho komanduje, posmívá se. Takováhle trubka odradí kdekoho.

To je taky pravda ,chodily tu prima lidi a ted jsou tu ve vetsine rypaci. Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi. V tomto by bylo potreba zakrocit ,protoze hodne novacku to hned odradi ,coz je myslim skoda .

přesně tak!!!

Není tady

 

#16 9. 5. 2014 13:16

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Mám třeba velmi ráda Kiaru. Ráda jí čtu. Rozumná, trpělivá, všechno pěkně rozepíše, vysvětlí. Potom Lupinu a Pandoru. Tyhle lidi jsou jako slunce. Balzám na nervy.

Není tady

 

#17 9. 5. 2014 13:16

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Holky, díky všem za reakce, a určitě pište dál, vlákno pozorně čtu.

Dorko, já rozhodně nedělím uživatele na chtěné a nechtěné, patří tady všichni, co se zde zaregistrují, ovšem jak je všem známo, jsou tady pravidla, která se prostě budou dodržovat. A bany já osobně dávám dost nerada, což se taky tady myslím ví, ovšem jsou situace, kdy to prostě už nejde jinak.  Co se týká Tebou zmiňovaného Zephyra, tak zrovna o něm já nebudu vůbec diskutovat a to s nikým, a mám k tomu své důvody.

Co se týká moderátorek, nevím zda jste si všimli, že jsem tady zůstala prakticky sama - a prostě není v mých silách být vždy všude. Tím zároveň děkuji za pomoc všem, kteří posílají reporty a podobně.

Jak už tady padlo, kvalitu diskuzních fór dělají uživatelé. A to já prostě neovlivním. Jaké to zde bude, tak to záleží hlavně na vás všech. Potřebujete-li pomoc, můžete se na mě kdykoliv obrátit, jak veřejně zde na fórech, tak klidně soukromě (SZ, e-mail, mnozí na mě mají i další kontakty). Snažím se vyhovět každému z vás.

Mendy byla bych Ti vděčná, kdyby sis výpady vůči uživatelům na tomto vlákně odpustila ! Respektuji názor každého, ale jde napsat slušně, když už to neumíš jinak, tak aspoň na vlákně založené administrátorem se o to pokus. Dík.

Není tady

 

#18 9. 5. 2014 13:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi.
Jestli ono to nebude taky tím, že "někdo" má pocit jak si může všechno dovolit, páč je "upřímnej a votevřenej", zatímco jakoukoli nesouhlasnou reakci na svý psaní považuje za osobní urážku a okamžitě přechází do útoku... a že jich tu je povícero... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#19 9. 5. 2014 13:46

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

helena napsal(a):

Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi.
Jestli ono to nebude taky tím, že "někdo" má pocit jak si může všechno dovolit, páč je "upřímnej a votevřenej", zatímco jakoukoli nesouhlasnou reakci na svý psaní považuje za osobní urážku a okamžitě přechází do útoku... a že jich tu je povícero... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Zrovna tobě bych byla velmi vděčná, kdybys do MÝCH příspěvků ty svý NESOUHLASNÝ REAKCE přestala cpát. Ono právě zrovna typ lidí jako jsi ty neumí ty nesouhlasný reakce dobře podat. Od tebe to zní jako posměch. Nemám tě ráda, jsi zrovna taková jako april, všechno a každýho zesměšnuješ. Jen reješ.

Není tady

 

#20 9. 5. 2014 14:34

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Mendy napsal(a):

helena napsal(a):

Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi.
Jestli ono to nebude taky tím, že "někdo" má pocit jak si může všechno dovolit, páč je "upřímnej a votevřenej", zatímco jakoukoli nesouhlasnou reakci na svý psaní považuje za osobní urážku a okamžitě přechází do útoku... a že jich tu je povícero... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Zrovna tobě bych byla velmi vděčná, kdybys do MÝCH příspěvků ty svý NESOUHLASNÝ REAKCE přestala cpát. Ono právě zrovna typ lidí jako jsi ty neumí ty nesouhlasný reakce dobře podat. Od tebe to zní jako posměch. Nemám tě ráda, jsi zrovna taková jako april, všechno a každýho zesměšnuješ. Jen reješ.

lol
Na to se nedá nic říct. Jen snad - pište jen ti, co mi všechno odkýváte jako ovce.
Díky Bohu za Helenu. Aspoň podá s humorem tvrdou realitu. I když se nemusí každýmu líbit. Ale inteligentní a vyspělej člověk to vezme, dětiny a cimprlíny se urazí.

Babinet je fajn, i s těma, který rejou.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#21 9. 5. 2014 14:40

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Pochopila jsem to správně, že nový babinet nakonec se nekonal a jedeme stále na starém?

Jinak máte pravdu, dříve tu byl i větší šrumec a chodilo sem asi i více lidí. A řešila se pro mě zajímavá témata. Teď mi přijde babinet o něco méně aktivní.

Napadlo mě, zda to není tím, že se záběr babinetu roztříštil i do dalších aktivit a tak diskuse již nejsou takové jako dříve. Třebas se mýlím.

Není tady

 

#22 9. 5. 2014 14:46

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Modroočka napsal(a):

Mendy napsal(a):

helena napsal(a):

Nekdo ma ban za sproste slovo a druhej tu leta jedovate ryje a moderatori to prehlizi.
Jestli ono to nebude taky tím, že "někdo" má pocit jak si může všechno dovolit, páč je "upřímnej a votevřenej", zatímco jakoukoli nesouhlasnou reakci na svý psaní považuje za osobní urážku a okamžitě přechází do útoku... a že jich tu je povícero... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Zrovna tobě bych byla velmi vděčná, kdybys do MÝCH příspěvků ty svý NESOUHLASNÝ REAKCE přestala cpát. Ono právě zrovna typ lidí jako jsi ty neumí ty nesouhlasný reakce dobře podat. Od tebe to zní jako posměch. Nemám tě ráda, jsi zrovna taková jako april, všechno a každýho zesměšnuješ. Jen reješ.

lol
Na to se nedá nic říct. Jen snad - pište jen ti, co mi všechno odkýváte jako ovce.
Díky Bohu za Helenu. Aspoň podá s humorem tvrdou realitu. I když se nemusí každýmu líbit. Ale inteligentní a vyspělej člověk to vezme, dětiny a cimprlíny se urazí.

Babinet je fajn, i s těma, který rejou.

Pleteš se...

Není tady

 

#23 9. 5. 2014 14:52

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ono nezáleží na tom co napíšete, ale hlavně na tom JAK to napíšete.

Není tady

 

#24 9. 5. 2014 15:25

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Tak já musím předně vyzdvihnout grafickou úpravu Babinetu a moc se mi líbí emotikony! Čas od času zavítám na jiná diskuzní fóra a Babinet má podle mě jednu z nejlepších grafických úprav. "Nový" Babinet mě absolutně neoslovil, prvotní verze s jedovatou fialovo-růžovou se mi absolutně nelíbila. Dle mého názoru odešla část lidí právě v době, kdy se zveřejnil "nový" Babinet, a také některé znechutila kauza Estela.

Co se mě osobně týče, tak jak už tu někdo psal, Babinet jsou pro mě pouze diskuzní fóra, jiné části jako magazín atd. nečtu.

Mým zbožným přáním je, aby tu nebyly reklamy, ALE je mi jasné, že se mi to nikdy nesplní. Pozitivně hodnotím, že tu nejsou vyskakovací reklamy (alespoň dlouho nebyly a snad nebudou!). Velmi mi vadila reklama na Paradontax, plivající krev mi přišla velmi nechutná.

Není tady

 

#25 9. 5. 2014 15:41

pavel.kenny
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2014
Příspěvky: 1

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Jednou mi nepřišla má výhra z vaší soutěže ikdyž jsem vám to meilem připomínal".

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů