Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#526 28. 4. 2019 19:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Holky, zdají se vám někdy sny o někom, kdo už zemřel?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#527 28. 4. 2019 19:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ano, ale bohužel jen zřídka. Mám ty sny ráda.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#528 28. 4. 2019 20:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dřív se mi zdály častěji. Byly moc příjemný, ale horší to bylo po probuzení... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#529 28. 4. 2019 21:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Zdají. I o dávno zemřelých. Třeba o mé nejlepší kamarádce, která zemřela v roce 1981, po naší maturitě. I o všech dalších mých zemřelých blízkých. Jsou to vždy krásné sny.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#530 29. 4. 2019 9:12

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Mně o rodičích, jsou mladší a zdraví.par


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#531 29. 4. 2019 21:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

PPavlaa napsal(a):

Holky, zdají se vám někdy sny o někom, kdo už zemřel?

Jasné, a vo sne sú ako živí a komunikujeme o106...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#532 29. 4. 2019 21:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Eva. napsal(a):

Zdají. I o dávno zemřelých. Třeba o mé nejlepší kamarádce, která zemřela v roce 1981, po naší maturitě. I o všech dalších mých zemřelých blízkých. Jsou to vždy krásné sny.

Mne o kamoške, čo zomrela 3 roky po maturite, pri autonehode. grater kapitulation Najmenej dvakrát, oba razy bola vydatá, mala diea, žila v cudzine... (zakaždým v inej) a oba razy ma presviedčala, že nezomrela, len emigrovala. Chvížu po zobudení som jej to ešte verila - potom mi došlo, že zomrela mesiac po padnutí "Železnej opony" a emigrácia by bola nelogická.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#533 1. 5. 2019 8:01

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Zdají, dost často.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#534 1. 5. 2019 17:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já právě sny o mrtvých nemívám. A že se mi celý život zdají sny fakt hodně, v noci žiju takový svůj druhý život smile

Ale teď mě zaskočilo, že se mi poprvé od takovi smrti o něm zdálo, během jednoho týdne asi 3x.
Akorát, že to nebyly sny,na které jsem zvyklá, kde někde jsem i s dalšími lidmi, nebo prostě probíhá nějáký děj, komunikace.
Je to jen krátký útržek z našeho života, tak, jak si ho pamatuju. Třeba otevřu dveře k rodičům do obýváku, taka sedí na gauči, má brýle, tužku, před sebou na stole křížovky a luští. Zvedne hlavu, podívá se, kdo vešel, zase ji sklopí a luští dál. V prvním momentě jsem v klidu, no tak luští, dělá to každý den.. jenže vzápětí mi hlavou prolítně, že takhle už ho nikdy sedět neuvidím, že už ho nikdy neuvidím luštit křížovky, protože už tady s náma není, zemřel.
Tohle jsem si uvědomila ve snu ve všech třech případech. Díky tomu se vzbudím no a pak už samozřejmě nespím.
Je to vždycky kraoučký, nikdy spolu nemluvíme, jen ho moment vidím tak, jak jsem zvyklá a pak šup, přijde to, že si uvědomím, že tohle už nikdy nezažiju.

Ale moje normální sny takhle nikdy neprobíhají a jak vidím, tak některé z vás s nimi normálně komunikujete.

Kromě těchto snů se mi zdálo o mrtvém jen jednou, už je to dost let. V tom snu jsem mluvila s kolegyní, která už v té době pár let nežila. Měla jsem v té době takové blbé období. Ona ale o všem, co se v mém životě děje věděla, aniž bych ji něco sama řekla. Všechno to otočila ve srandu, zlehčila celou tu situaci, až jsme se pak obě smály a já se cítila tak dobře.
Taky jsem si pak uvědomila, že vlastně zemřela. Vzpomínám si, že jsem se ji v tom snu ptala, co tady dělá, že už přece zemřela. Úplně si nevzpomínám, jak na to reagovala, mám pocit, že neříkala nic, jen se smála a pak byla fuč.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#535 1. 5. 2019 20:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Pavlo, se sny o mrtvém tatínkovi jsem to měla úplně stejně jako Ty. Zpočátku se jen tak mihl, jakoby mimochodem a vůbec nemluvil. I já jsem si ve snech uvědomovala, že už je mrtvý. Pamatuju na ten první, kdy stál u mé postele, ale v baráčku, ve kterém už nebydlím, ve kterém jsem byli v dětství. Já mu říkala, co tady dělá, vždy umřel. On se jen usmál a zakroutil hlavou...Teď už je to 13 let od takovy smrti, nezdá se mi o něm často, ale když už,tak ve snech normálně mluví. Nejhorší byl sen, kdy se mnou poprvé promluvil s tím, že mi potřebuje něco důležitého říct a já se probudila...
O jedné mrtvé kamarádce se mi občas taky zdá, ale málo, na sen o té druhé terpve čekám a byla bych ráda, kdyby přišel.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#536 2. 5. 2019 13:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

PPavlaa napsal(a):

Já právě sny o mrtvých nemívám. A že se mi celý život zdají sny fakt hodně, v noci žiju takový svůj druhý život smile

Ale teď mě zaskočilo, že se mi poprvé od takovi smrti o něm zdálo, během jednoho týdne asi 3x.
Akorát, že to nebyly sny,na které jsem zvyklá, kde někde jsem i s dalšími lidmi, nebo prostě probíhá nějáký děj, komunikace.
Je to jen krátký útržek z našeho života, tak, jak si ho pamatuju. Třeba otevřu dveře k rodičům do obýváku, taka sedí na gauči, má brýle, tužku, před sebou na stole křížovky a luští. Zvedne hlavu, podívá se, kdo vešel, zase ji sklopí a luští dál. V prvním momentě jsem v klidu, no tak luští, dělá to každý den.. jenže vzápětí mi hlavou prolítně, že takhle už ho nikdy sedět neuvidím, že už ho nikdy neuvidím luštit křížovky, protože už tady s náma není, zemřel.
Tohle jsem si uvědomila ve snu ve všech třech případech. Díky tomu se vzbudím no a pak už samozřejmě nespím.
Je to vždycky kraoučký, nikdy spolu nemluvíme, jen ho moment vidím tak, jak jsem zvyklá a pak šup, přijde to, že si uvědomím, že tohle už nikdy nezažiju.

Ale moje normální sny takhle nikdy neprobíhají a jak vidím, tak některé z vás s nimi normálně komunikujete.

Kromě těchto snů se mi zdálo o mrtvém jen jednou, už je to dost let. V tom snu jsem mluvila s kolegyní, která už v té době pár let nežila. Měla jsem v té době takové blbé období. Ona ale o všem, co se v mém životě děje věděla, aniž bych ji něco sama řekla. Všechno to otočila ve srandu, zlehčila celou tu situaci, až jsme se pak obě smály a já se cítila tak dobře.
Taky jsem si pak uvědomila, že vlastně zemřela. Vzpomínám si, že jsem se ji v tom snu ptala, co tady dělá, že už přece zemřela. Úplně si nevzpomínám, jak na to reagovala, mám pocit, že neříkala nic, jen se smála a pak byla fuč.

Nemal by taka teraz nekedy výročie (narodenín, úmrtia, menín, apod.)? Že by sa chcel chlapec len pripomenú?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#537 4. 5. 2019 17:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Petře, už chystᚠfotky květin, kytek, květinek, kytiček, kaktusů a ostatních svých nádherných výpěstků? wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#538 16. 6. 2019 20:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Tak zas trochu z číselný magie: Dneska, 16. 6., jsem jela na hřbitov; tátovi by zrovna dnes, na Den otců, bylo už 99 let! Přijelo mi metro číslo 16 a když jsem na Floře vylezla z podzemí, zrovna jela okolo tramvaj číslo 16. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#539 14. 8. 2019 22:02

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

A pokračuju: Dneska mě napadlo kouknout na hodiny v: 15. 15; 16. 16; 21. 21.  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#540 15. 8. 2019 11:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

smile už by som si možno chcela zisti, čo mi tá synchronicita chce poveda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#541 15. 8. 2019 12:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Že má vsadit


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#542 15. 8. 2019 14:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

tummenupp storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#543 15. 8. 2019 22:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Děje se mi to snad, co se vyskytuju na babi. smile Díky za doporučení.  Kdysi jsme tady tyhle podivný "náhody" mohutně probírali (- y). Takto postižených je nás tedy víc. big_smile Jen nevím, jestli by numerolog zajásal lol, nebo byl silně znepokojený. sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#544 19. 8. 2019 8:07

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Tak tohle patří přesně sem: mám radost, že jsme našli pár hub, ale skuhrám, že opravdu jen pár a samé klouzky. A když vidím ty fotky, kde koše přetékají a samé hřiby, křemenáče atd. grater  Snad se dočkáme i u nás! gloria


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#545 30. 8. 2019 12:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Mne sa páčil cez vožný deň výlet na Štefánikovu mohylu na Bradle - a neskôr spontánny výletu na Velehrad a na skanzen v Modrej - akurát že bola strašná horúčava a potili sme sa ako vráta od chlieva, jazyky sme mali na veste... kým prišla ležérna velehradská slečna čašníčka s nápojmi ("já taky už leknu žízní"). Takže cestou nazad nás už ani tak vežmi nešokovali avy, zebry, ba ani sloni vožne sa pasúci na námestí v Myjave wink , kým nám došlo, že to je cirkus na štaci. My že "klimatické zmeny" a "globálne otepžovanie"....

Upravil(a) Selima (30. 8. 2019 19:44)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#546 30. 8. 2019 18:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

lol


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#547 3. 9. 2019 21:47

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Tuhle jsem jela na Hájích (kde to nesnáším) po schodech z metra, o pár metrů výš přede mnou dost oplácaná mladá paní v krátké a hodně široké sukni. Pořádně tam fičelo a sukně se zvedla. Madame byla navostro...wink  usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#548 4. 9. 2019 8:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

roll usch a chýba tu zamdlievajúci smajlík....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#549 4. 9. 2019 20:07

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

20:07 a už se stmívá. grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#550 4. 9. 2019 21:47

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dlouhé letní dny jsou moc příjemné big_smile, pokud tedy nejsou příliš horké.
A někdo se zas těší, co všechno stihne za dlouhých zimních večerů. Já tedy z postupujícího stmívání žádnou radost nemám... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů