Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#1 22. 4. 2014 16:27

Ppetr
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2014
Příspěvky: 3

MILÉ MAMINKY, VYHRAJTE CELODENNÍ POBYT V AQUAPARKU PRO CELOU RODINU!

VE HŘE JSOU DVA POBYTY!

Celodenní pobyt v aquaparku vyhrává jeden výherce na základě LOSOVÁNÍ, druhý pobyt vyhrává „nejsvětýlkovatější“obrázek, který VYBERE TÝM Charitativní aukce.

PODMÍNKY KE SLOSOVÁNÍ:
1.    Vyberte obrázek od vašeho dítěte, a to obrázek veselý, pozitivní, živý a barevný   a zašlete na email: klara@charitativniaukce.cz nejpozději do 15. 5. 2014.
2.    Klikněte  "To se mi líbí" u naší facebookové stránky Charitativní aukce (https://www.facebook.com/charitativniaukce?ref=hl)

!Pozor, podmínkou zařazení do slosování je splnění obou kroků!

CELODENNÍ VSTUPNÉ JE MOŽNO VYUŽÍT:
Aqupalace Praha, Čestlice
Aquapark Moravia Pasohlávky
Aquapark Babylon Liberec
Aquaforum Františkovy Lázně,
Vodní svět SAREZA Ostrava
Aquapark Jihlava

Vítěze uveřejníme zde, na facebookových stránkách Charitativní aukce  dne  16. 5. 2014 a o výsledku losování i našeho výběru budeme všechny zúčastněné  informovat  e-mailem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů