Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 4. 2014 10:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

sombrero napsal(a):

Doplním. V roku 2004 som ju "načápal" s týmto niekým, nie fyzicky. Odcudzovali sme sa, pomaly sa menilo jej správanie - v mobile som pod ženským menom správne tušil pravdu. Bolo to tak. Viem, znovu si už teraz uvedomujem, že som blb... Dušovala sa, že ani sama nevie, prečo sa zažúbila, bol jej sympatický od prvého okamihu...  rozporuplne si ale uvedomujem, že aj teraz používa voči mne výtky a nedostatky moje a nášho okolia na obhajovanie prešžapu.
(kuriózne je asi citová nevera horšia ako fyzická, hmm)
Dlho som sa trápil, myslím, že aj ona. Vtedy sa to ukončilo a pred dvoma rokmi s týmto niekým BUM. Ako som písal, hanila v mailoch od svojho detstva cez naše manželstvo všetko, slovo MILUJEM a mu dokázala napísa nespočetnekrát. Či to bol iba "nástroj" pre získanie sympatií a fyzična, neviem s istotou posúdi. Bolo to ukončené, diablik začína ale posedáva na mojom pleci=kontrolky kmitajú.
Pred pár týždňami sa čudne začala znova meni, chladnú. Napadlo ma čo ak..  Vraví, že je to možno už jej rezignácia na nemeniaci sa stav za tie dva roky. Odís ale nechce, nevie si predstavi život bez nás. Má nás rada.
+
"Technicky" by bol rozchod priam nemožný. Od faktu, že by nemala kam ís, cez materiálne veci až po to, že z jej rodiny nikto netuší, že sa niečo deje.
Milova je asi momentálne relatívny pojem. Mám rád ženu, ktorú som si bral. Mám rád (a som vďačný) za všetko spoluprežité. Bojím sa o jej budúcnos. Rád by som deom doprial pokojné detstvo.

Ty sa zaoberaj hlavne tou svojou... BI. Pokojné detstvo - ono je otázka, či vyrastanie vo vzahu dvoch nešastných žudí môže zaisti šastné detstvo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 18. 4. 2014 10:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

To určite nie, ale táto pani zjavne vzah hžadá, a to dokonca paralelný, takže singl život asi nebude jej vytúženým snom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 18. 4. 2014 11:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

helena napsal(a):

a to už minimálne žena bude ma sažené hžadanie ďalšieho vzahu
Po zániku vztahu je nějak nutný mít/hledat další?

Nutný to určitě není. Ale většina lidí ho hledá, nechtějí být už navěky bez partnera. A čím vyšší věk, tím hůř člověk potkává vhodný protikus. Ale to ty všechno víš, nepochybuji o tom, že ne. Btw Selima nepsala, že je to nutné. Pouze konstatovala, že je to t잚í, pokud někdo partnera hledat chce. A to je fakt.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#29 2. 6. 2014 12:29

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

Ubehla nejaká doba...  Asi pre mesiacom sa moje kontrolky rozkývali viac než dos, začal som pociova ochladenie, nápadne sa všetko začalo podoba na "staré časy". Podvedome (vedome?) sa vo mne začali spája detaily, náhody, pocity, intuícia. Pocioval som oné de´javu, a hoci neuplynulo 7 rokov  big_smile ,bol som si viac než istý, že je to tu znova.
V podstate boli možnosti dve: necha veci plynú alebo načrie do pravdy. Neby faktu, že opä začala by na mňa celkom hnusnučká a ma veci/osadenstvo v našom okolí v paži, asi by som nebol riešil.
Celkom už bolo trápenia ale dos, chcel som vedie na čom som a čo bude. Vymazávaná história prehliadača PC,
mazané čísla v mobile (mal som asi 3 "podozrivé" dátumy, hodiny hovorov, zvláštne sa to zhodovalo s nenájdenými vecami v telefóne..) Jej SIM bola vedená na moje meno, vyžiadal som výpis hovorov. Týždeň neprichádzal, spýtal som sa jej, či o tom niečo nevie. Vraj ho odriekla, keď si operátor overoval, či ho vážne chce. Pri mojom návrhu, že vyžiadam nový výpis a nech ho neodrieka som ostal paf, keď vyklopila, že medzičasom preregistrovala kartu na seba... Wow. A zas len to obviňovanie, že nie som schopný jej dôverova, takto sa nedá ži,
nič by som na výpise nenašiel bla bla. Zvýšil som hlas, (možno nepekne, ale vychrlil fakty), nakoniec večer sa mi ušla dávka pravdy. Samozrejme sú s dotyčným v kontakte, chce sa rozvies, jeho zo sebou nebude aha, ale ak bude chcie, pôjdu spolu. Bodka.
Nebudem rozobera komplet detaily, najskôr navrhovala možnos A - rozvod se všým všudy. Potom, čo boli pozrie dom (nekypíme financiami-zaplatí jej ho údajne pán dokonalý) prišla s plánom B - otvorené manželstvo. Ešte stále hlavne myslím na chlapcov, preto som neodmietol, no pri "rozkúskovaní" na detaily sa jej pri analýze diania, že nebodaj aj ja si pôjdem niekam niečo ..., prestalo sakra rýchlo páči. Vysypala, že je proste sebecká a žiarlivá a to by neprežila ...   big_smile  Jejda.
V rýchlosti - chlapci zostávajú so mnou, spísali sme dohodu, bude plati výživné, jedno z áut ostáva jej, plus ostatné dohodnuté. Financie delíme na štyri, jeden diel pre ňu. Aktívne hžadajú spomínané bývanie v únosnej blízkosti, aby mohla vída chlapcov. Je zažúbená tak hrozne moc, že na nás svojím spôsobom kašle. Evidentne je otázka času, kým to vyprchá, myslím, že je to asi stratené. Snáď ju to zobudenie nebude vežmi bolie, znova kvôli chlapcom.
Aby som nezabudol, niečo sa vo mne sakramentsky zlomilo. Odo dňa, ako sa rozhodlo, ako keby sa zo mňa stal iný človek. Prajem jej iba to najlepšie, viem, že sú v kontakte a je mi to šumafuk. Myslím, že je prednejšie, aby sme ustáli rozvod a aby sme hoc aj oddelene prekonali túto zmenu a dúfam, že chlapcov zvládnem.

Tak.

Upravil(a) sombrero (2. 6. 2014 12:32)

Není tady

 

#30 2. 6. 2014 12:46

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

Je moc fajn, že ses ozval a dal vědět, jak to s Tebou vypadá


Zpomal.

Není tady

 

#31 4. 6. 2014 6:57

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

Dík.

Veža som sa na fóre dočítal a som vďačný za skúsenosti. Preto som sa chcel tiež podeli, možno sa v tom niekto nájde..

Není tady

 

#32 4. 6. 2014 19:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

tummenupp V tomto prípade je pravda asi lepšia ako dlhé trápenie v lži... Držím päste, aby to bolo aj naďalej tak. A aby si si aj ty našiel niekoho, s kým budeš šastný a kto bude šastný s tebou/vami.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 9. 6. 2014 11:28

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

tummenupp Ďakujem. Prajem všetko dobré.

Není tady

 

#34 11. 11. 2014 14:14

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

Nech neostanem dlžný vláknu...  : čerstvo rozvedený s dvoma maloletými synmi.
Budem sa ma čo oháňa, ale zvládnem to. Jednak je to pre mňa priorita, výzva, pocit zodpovednosti a hlavne hžadanie šastia.
Naučil som sa za ostatné mesiace aj vďaka babinetu toho neúrekom, pozdravujem všetkých prispievajúcich rozumných žudí. Ďakujem Vám

(Murphy vždy a všade: BM sa s dotyčným rozkmotrila, už má aj náhradu  big_smile )  Prajem jej/im, nech nájdu zhodnú vlnovú dĺžku, nech sa majú radi a možno nadobudnú spoločne to, čo nám nebolo priate.

Není tady

 

#35 11. 11. 2014 19:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Rozumiem, nerozumiem, čo s tým?

Gratuluju k tomu, že už to mᚠza sebou.
A jestli se ti navíc opravdu podařilo srovnat se se situací (tak, jak z tvého psaní vyznívá), tak klobouk (sombrero) dolů.
A co BM - s klukama se stýká?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů