Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#1 27. 3. 2014 14:07

dasa17
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2014
Příspěvky: 1

Hledám kamarádku pro svou 12-ti letou dceru - Praha 3

dobrý den, zkouším tímto způsobem najít nějakou spřízněnou duši pro svou dceru - 12 let. bydlíme na praze 3, kousek od parukářky. dcera chodí bohužel do školy na prahu 10 a v okolí domova si zatím nestihla najít kamarádku. i ve škole trochu bojuje, protože nenachází tu pravou a ve třídě je jedna vedoucí dívka, která ovlivňuje všechny a ji vyřadila ze hry. takže smutek, slzy atd. já tím taky trpím. je mi to moc líto. dcera je velmi komunikativní, má ráda pohyb, kreslí, čte. pokud máte nějakou podobnou a chtěli by jste se kamarádit, tak se nám ozvěte. díky moc. dáša - dagmaro@seznam.cz.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů