Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Domov
  •  » Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

#1 20. 3. 2014 10:16

Sambaa
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2014
Příspěvky: 4

Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

Dobrý den, chci se zeptat na vaše zkušenosti a názory - fungují takové ty "vysavače" na bakterie, viry, plísně, roztoče, atd.? Nemáte  někdo něco takového doma? Jsem alergik a tak o koupi něčeho takového dost uvažuji… Nečekám samozřejmě, že se pak můj stav úplně zlepší, ale kdyby mi to trochu ulevilo, byla bych moc ráda :-)

Není tady

 

#2 20. 3. 2014 10:43

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

Nejsme alergici, ale protože takový vysavač má tchyně, jednou ročně si ho půjčujeme, povysáváme pohovky, křesla, matrace, vypereme povlaky matrací a máme pocit, že jsme se zbavili roztočů big_smile
Jestli to opravdu funguje, netuším.

Není tady

 

#3 24. 3. 2014 22:41

Bris
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2013
Příspěvky: 5

Re: Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

Naše děti alergické jsou, takže máme takový menší antibakteriální vysavač do ruky, je to určené hlavně na povlečení, deky, matrace atd. což nám vyhovuje, protože v posteli je stejně roztočů a podobných potvůrek nejvíc… nᚠmá hepa filtr, uvc lampu a ještě takový klepač, který vyklepne z vláken té látky ty roztoče a prach a pak je hned vysaje :-D

Není tady

 

#4 28. 3. 2014 23:08

Sambaa
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2014
Příspěvky: 4

Re: Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

Dámy, to co píšete mi pomohlo a myslím, že to risknu a nějaký ten vysavač asi pořídím, ale ještě bych tak trochu potřebovala poradit s výběrem :-( jaké vysavače máte vy ( a vaše tchýně :-)) ? Nebo podle čeho jste vybírali, když jste je kupovali? Díky moc :-)

Není tady

 

#5 29. 3. 2014 22:56

Bris
♥------
Registrovaný: 26. 11. 2013
Příspěvky: 5

Re: Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?

No já jsem hledala přes nějaké stránky pro alergiky a našla jsem dobré názory na vysavače z raycop.cz, takže mám od tam ten typ genie, ale přesně nevím v čem se ty jednotlivé typy teda liší, to se kdyžtak mrkni :-)

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Domov
  •  » Názory a zkušenosti s antibakteriálním vysavačem?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů