Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 3. 2014 22:24

gabcapatis
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2014
Příspěvky: 13

Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

Chtěla bych se zeptat na školku montessori v Brně, konkrétně mě zajímá Sluníčko na Lesné a pak školka na Bzenecké na Vinohradech, máte s nějakou ze školek zkušenost prosím? Děkuji za odpovědi

Není tady

 

#2 13. 3. 2014 19:44

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

Ahoj, na Lesne dcera s vnukem v ni, rsp. na mimoskolnich cinnostech, travila spousty casu, mnoho krasnych akci, ktere si oba pochvalovali. Maji dobrou uroven... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 29. 3. 2014 12:30

krnefertiti
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2014
Příspěvky: 5

Re: Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

S Montessori zrovna ne, dávala jsem syna k Beránkovi, parádní je že to je hned u lužánek, takže děti muzou vzit do parku, maji spousty akci prodeti,..hodím ti sem na ně odkaz školka Brno ....ale je to v centru no.. z jaké části brna jsi?

Není tady

 

#4 3. 6. 2015 10:49

Alena.m
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2015
Příspěvky: 3

Re: Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

Já bydlím v Kohoutovicích takže pro mě je jasná volba: http://www.skolkahappypanda.cz/ Musím se teda nejdřív podívat na den otevřených dveří, ještě nejsem uplně 100% rozhodlá ale vypadá to podle stránek dobře ;)jinak s tou lesnou zkušenost nemám ale básní o ní více lidí.. bohužel to mám přes celé Brno takže pro mě by se to nevyplatilo sad Zajímalo by mě jestli má někdo už předškoláka a může se podělit o zkušenosti se soukromýma školkama s výukou montessori? je tu někdo takový? Vyplatí se investovat do takové školky-co myslíte?

Není tady

 

#5 24. 6. 2015 15:55

Alena.m
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2015
Příspěvky: 3

Re: Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

tak den otevřených dveří proběhl skvěle a Happy Pandu mužu doporučit všem kdo přemýšlí o soukromě školce v brněsmile Jsme už zapsaní a ještě pár volných míst zbývá.. tak uvidime. každopádně jsem ráda že jedna učitelka připadne na pár dětí.. takže se jim může plně věnovat.. navíc se mě moc líbily ty prostory tam.. myslím že i dítě bude spokojené smile

Upravil(a) Alena.m (24. 6. 2015 15:57)

Není tady

 

#6 25. 2. 2016 16:53

Pompadura55
♥------
Registrovaný: 25. 2. 2016
Příspěvky: 1

Re: Školka Montessori ano či ne? Zkušenosti?

dobrý den maminky, máte některá zkušenost se soukromou školkou dráček v brně? líbí se mi že ta školka na to že je soukromá není nijak předražená ale i přesto bych ráda věděla kdo tam je jak spokojený, děkuji moc

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů