Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 27. 2. 2014 11:01

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

sidala napsal(a):

No to je mazec! takže to dítě by mohlo matku zažalovat, že ho nutí na nočník?

Já tu právní stránku psala s nadsázkou

Není tady

 

#77 27. 2. 2014 11:02

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

Wikina napsal(a):

sidala napsal(a):

No to je mazec! takže to dítě by mohlo matku zažalovat, že ho nutí na nočník?

Já tu právní stránku psala s nadsázkou

Já jsem si dělala legraci - nemyslela jsem, že by dvouletý dítě mělo ušetřeno na právníka a šlo zažalovat rodiče wink

Není tady

 

#78 27. 2. 2014 11:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

nemyslela jsem, že by dvouletý dítě mělo ušetřeno na právníka a šlo zažalovat rodiče
Aby ses nezmejlila... jeden rodič jako zákonnej zástupce by teoreticky mohl jeho jménem podat žalobu na rodiče druhýho... například.
Nicméně stále chovám naději, že v až tak děsným stavu naše justice není, aby se tím zabejvala...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#79 27. 2. 2014 11:06

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

roll

Není tady

 

#80 27. 2. 2014 12:44

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

Wikina napsal(a):

pramínek napsal(a):

helena napsal(a):

zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak
Co on na to?
Taky to pro něj nebude jednoduchý... tak aby se nešprajcnul.

Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.A když ne tak uvidíme,ale určitě to nenechám.

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.

Holky pohovor s mámou měl několikrát,ne teda o té menstruaci,ale tak celkově o hygieně-bez úspěchu,jednou řekne,že doma se myje a zuby si čistí(sem přijde a má je úplně žlutý a ...),podruhé,že jí taky nemůže pořád kontrolovat,že chodí do práce atd.,ale nevěřím tomu ani náhodou,prostě to je vidět,že na to není zvyklá z domova.I kolikrát jsme se jí zeptali ,kdy si naposledy myla hlavu a kolikrát řekne třeba 5 dní dozadu a tokových situací bylo víc,kdy jsem pochopila,že se doma pravidelně nemyje.

Upravil(a) pramínek (27. 2. 2014 12:47)

Není tady

 

#81 27. 2. 2014 13:35

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

Chudák holka sad

Není tady

 

#82 27. 2. 2014 13:54

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

Wikina napsal(a):

pramínek napsal(a):

Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.A když ne tak uvidíme,ale určitě to nenechám.

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.

Holky pohovor s mámou měl několikrát,ne teda o té menstruaci,ale tak celkově o hygieně-bez úspěchu,jednou řekne,že doma se myje a zuby si čistí(sem přijde a má je úplně žlutý a ...),podruhé,že jí taky nemůže pořád kontrolovat,že chodí do práce atd.,ale nevěřím tomu ani náhodou,prostě to je vidět,že na to není zvyklá z domova.I kolikrát jsme se jí zeptali ,kdy si naposledy myla hlavu a kolikrát řekne třeba 5 dní dozadu a tokových situací bylo víc,kdy jsem pochopila,že se doma pravidelně nemyje.

Tak asi spolu nemluvili jasně, nebo důrazně, říkᚠže o tom aktuálním problému vůbec ne.
A jestli její máma neklade důraz na výchovu dcery v oblasti hygieny, tak to by tátovi vadit mělo...ne? Teda vadit natolik, že NĚCO ale skutečně udělá. Pokud ne...

Pak tobě nezbyde, než to takto přijmout a mít to tak, jak to je.

Jo, ta holka je v podstatě chudák, protože vůbec netuší, že se tímto co ji nenaučili rodiče bude prakticky eliminovaná ze společnosti, nepochopí-li sama a nezmění-li to sama.

Upravil(a) Wikina (27. 2. 2014 13:55)

Není tady

 

#83 27. 2. 2014 14:45

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

Wikina napsal(a):

pramínek napsal(a):

Wikina napsal(a):


Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.

Holky pohovor s mámou měl několikrát,ne teda o té menstruaci,ale tak celkově o hygieně-bez úspěchu,jednou řekne,že doma se myje a zuby si čistí(sem přijde a má je úplně žlutý a ...),podruhé,že jí taky nemůže pořád kontrolovat,že chodí do práce atd.,ale nevěřím tomu ani náhodou,prostě to je vidět,že na to není zvyklá z domova.I kolikrát jsme se jí zeptali ,kdy si naposledy myla hlavu a kolikrát řekne třeba 5 dní dozadu a tokových situací bylo víc,kdy jsem pochopila,že se doma pravidelně nemyje.

Tak asi spolu nemluvili jasně, nebo důrazně, říkᚠže o tom aktuálním problému vůbec ne.
A jestli její máma neklade důraz na výchovu dcery v oblasti hygieny, tak to by tátovi vadit mělo...ne? Teda vadit natolik, že NĚCO ale skutečně udělá. Pokud ne...

Pak tobě nezbyde, než to takto přijmout a mít to tak, jak to je.

Jo, ta holka je v podstatě chudák, protože vůbec netuší, že se tímto co ji nenaučili rodiče bude prakticky eliminovaná ze společnosti, nepochopí-li sama a nezmění-li to sama.

Mýt si po záchodě ruce,sprchovat se a mýt si po sobě záchod v případě,že mi stane nějaká nehoda se učí do určitého věku,od určitého věku by to měla být samozřejmost a instinkt tak jako ,že musí každý den chodit do školy-to je taky samozřejmé

Není tady

 

#84 27. 2. 2014 15:54

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

helena napsal(a):

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.
Mohl... ale obávám se, že to k ničemu nebude, protože slečna se takto pravděpodobně chová i doma a matka to zřejmě toleruje... nebo rezignovala... nebo je stejná - nevím.
Pokud by se dívenka takhle předváděla jen u táty, je něco hodně špatně a pohovor bych doporučila taky - ovšem
s odborníkem.

takže to dítě by mohlo matku zažalovat, že ho nutí na nočník?
To jsou zas ty americký vzory... když na každým kelímu s kafem musí bejt informace, že horký nápoj může způsobit popálení lol
Neboj, tady je (zatím) poněkud jiný právo.

Není to tak,že se předvádí jen u nás-je to tak ,že mi jí tady máme cca pá-so-ne jednou za 14 dní a za tu dobu já jí nepřevychovám,ona je tak zvyklá prostě jak to dělá,nebo nedělá doma,matka jí na to nic neřekne,protože to ani nesleduje a pak příjde sem tady se chová tak jak se chová-mi ji na to upozornujeme,ona to tady odkejve,jde se umýt atd,ale přijde v ne dom a jede se zase tak jak se jelo,pak přijde zase sem a jede se nanovo.Jak jsem psala i manžel s ní o tom několikrát mluvil o celkové hygieně i já ale nic platný.Ono ,ale ted je to něco jiného s menstruací,to už nejde jen říkat uklid si po sobě prkénko od krve,to by se prostě nemělo toto vůbec stát.

Není tady

 

#85 27. 2. 2014 16:23

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

Vždy ano, všechny říkáme to samé.
Pokud je to tak, jak píšeš, tak výsledek přičítám na vrub mámě. Holka asi není vedená a nemá vzor a důslednou výchovu.
Ale toto by toho tátu mělo zajímat, a proto by měl důsledně hovořit s mámou holčiny. Protože je to jenom na ní, pakliže nežije (a asi nebude) žít s tátou.

Není tady

 

#86 27. 2. 2014 16:36

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

Je to pořád dokola.....když na ní matka kašle, tak to bude asi  pořád stejné.

Není tady

 

#87 27. 2. 2014 18:10

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: nevlastní dcera je čuně

Popravdě,kdybych to holce vysvětlovala několikrát,i tomytí rukou po WC, tak na mojipovahu bych jí řekla, že jako čtrnáctiletá slečna je pěkný prase,když si nemyje ruce a nechává po sobě zasviněnej záchod. A urazit by se tak mohla, ale s tím by u mě nepochodila. Citlivej přístup mít můžeš, ale všeho do času. když do někoho mluvíš jako do bolavýho zadku a nemá to žádnej efekt, tak pak na tvrdo. Ve čtrnácti to není žádná malá princezna.
Můj názor je, že holka je prase. Tečka.
A takhle bych to řekla i vlastní dceři.
když kluk nechal zbytky H... na porcelánu, tak dostal majdu, že na to je tam ta štětka a tu pak opláchnout při dalším spláchnutí, aby ty šiše na ní nezůstaly.
Pokud to čtrnáctiletý děvčisko nechápe, tak je buď hloupá, dělá to schválně nebo je fakt obyčejný prasisko.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#88 27. 2. 2014 18:12

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: nevlastní dcera je čuně

sidala napsal(a):

Chudák holka sad

Možná,alev tomto věku už by mohla pochopit, že když se myjí u táty a chtějí to po ní, měla by to dělat taky.
Ve čtrnácti je holka už dost stará, aby tyhle věci dokázala pochopit, pokud třeba není mentálně retardovaná.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#89 27. 2. 2014 18:26

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

Reagovala jsem na to, že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma  - taková holčina, i když STARÁ na vlastní rozum, je prostě chudák sad
To řikám, že je to pořád dokola

Není tady

 

#90 27. 2. 2014 18:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma
To mᚠtěžký... už jsem psala, že může bejt stejná... je jí to fuk... nebo rezignovala, když mladá vysvětlení nebrala... co my víme.
Zas na druhou stranu pramínek píše, že slečnu zná od dvou let - to je fůra času pro ni i pro tatínka, aby holčinu naučili, jak se chovat když je u nich. Nechci říct, že se nesnažili... asi jo, ale nějak mimo, když to nepadlo na úrodnou půdu. Ono i menší dítě rychle pochopí, že například u babičky o víkendu si smí "dovolit" něco jinýho než v tejdnu doma.

Upravil(a) helena (27. 2. 2014 18:42)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#91 27. 2. 2014 18:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: nevlastní dcera je čuně

sidala napsal(a):

Reagovala jsem na to, že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma  - taková holčina, i když STARÁ na vlastní rozum, je prostě chudák sad
To řikám, že je to pořád dokola

No pokud je čuňas i maminka, tak pak má holka návyky její. Ale jak říkám, u otce by se mohla přemoct, když ví, že jí za to zdupou.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#92 27. 2. 2014 18:58

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: nevlastní dcera je čuně

Wikina napsal(a):

Vždy ano, všechny říkáme to samé.
Pokud je to tak, jak píšeš, tak výsledek přičítám na vrub mámě. Holka asi není vedená a nemá vzor a důslednou výchovu.
Ale toto by toho tátu mělo zajímat, a proto by měl důsledně hovořit s mámou holčiny. Protože je to jenom na ní, pakliže nežije (a asi nebude) žít s tátou.

Jestli je ta matka čunče, tak jí můžeš říkat, co chceš.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#93 27. 2. 2014 19:23

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

helena napsal(a):

že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma
To mᚠtěžký... už jsem psala, že může bejt stejná... je jí to fuk... nebo rezignovala, když mladá vysvětlení nebrala... co my víme.
Zas na druhou stranu pramínek píše, že slečnu zná od dvou let - to je fůra času pro ni i pro tatínka, aby holčinu naučili, jak se chovat když je u nich. Nechci říct, že se nesnažili... asi jo, ale nějak mimo, když to nepadlo na úrodnou půdu. Ono i menší dítě rychle pochopí, že například u babičky o víkendu si smí "dovolit" něco jinýho než v tejdnu doma.

Mi jí to učíme a říkáme každých 14 dní,do určitého věku jsem se nad tím nepozastavovala,když byla menší a když byla ještě menší tak jsem jí já sama koupala,mimochodem na nočník jsem jí učila taky já

Upravil(a) pramínek (27. 2. 2014 19:25)

Není tady

 

#94 27. 2. 2014 19:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

helena napsal(a):

že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma
To mᚠtěžký... už jsem psala, že může bejt stejná... je jí to fuk... nebo rezignovala, když mladá vysvětlení nebrala... co my víme.
Zas na druhou stranu pramínek píše, že slečnu zná od dvou let - to je fůra času pro ni i pro tatínka, aby holčinu naučili, jak se chovat když je u nich. Nechci říct, že se nesnažili... asi jo, ale nějak mimo, když to nepadlo na úrodnou půdu. Ono i menší dítě rychle pochopí, že například u babičky o víkendu si smí "dovolit" něco jinýho než v tejdnu doma.

Mi jí to učíme a říkáme každých 14 dní,do určitého věku jsem se nad tím nepozastavovala,když byla menší

ohýbaj ma mamko, dokud já jsem janko....

Není tady

 

#95 27. 2. 2014 19:28

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

aprill napsal(a):

pramínek napsal(a):

helena napsal(a):

že základní hygienický a intimní věci nevysvětlí její vlastní máma
To mᚠtěžký... už jsem psala, že může bejt stejná... je jí to fuk... nebo rezignovala, když mladá vysvětlení nebrala... co my víme.
Zas na druhou stranu pramínek píše, že slečnu zná od dvou let - to je fůra času pro ni i pro tatínka, aby holčinu naučili, jak se chovat když je u nich. Nechci říct, že se nesnažili... asi jo, ale nějak mimo, když to nepadlo na úrodnou půdu. Ono i menší dítě rychle pochopí, že například u babičky o víkendu si smí "dovolit" něco jinýho než v tejdnu doma.

Mi jí to učíme a říkáme každých 14 dní,do určitého věku jsem se nad tím nepozastavovala,když byla menší

ohýbaj ma mamko, dokud já jsem janko....

myslela jsem,že jí to člověk říkal(připomínal),ale musela to dělat,svojí dceři taky řeknu jdi si vyčistit zoubky,ale té jsou 4roky

Není tady

 

#96 27. 2. 2014 19:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

Mi jí to učíme a říkáme každých 14 dní,do určitého věku jsem se nad tím nepozastavovala,když byla menší
Aha... "nepozastavovala"... ale "kdyby to byla moje dcera?-tak se tohle nestane,protože svoji dceru vedu k čistotě"... a  zas tak velkej "rozdíl je v tom,že s ní žiju" není, řekla bych.
Krom toho si malinko odporuješ - "Ty pravidla mi tady máme nastolené již dávno,pokaždé,když byla batole jsem ji když tady byla myla já každý den,čistila jí zuby ,pak když byla starší tak jsme jí k tomu vedly pořád a ne,že jsme to nechali ležet ladem"
Tak teď fakt nevím...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#97 27. 2. 2014 19:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínku, to už nemá cenu. Jedůvky do tebe budou vrtat a rozebírat ještě tvé předky do pátého pokolení.
Držím palce, a se vám to podaří vyřešit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#98 27. 2. 2014 19:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

Dorko to je jedno po kolikáté to má,to je jako kdyby se vikadila,omylem  se dostalo na prkýnko i pod něj a nechala to tam to je úplně to samé-a vůbec jak tady píšou i jiní to nesouvisí s tím jak jí mám nemám ráda a jestli jsem vlídná.To je prostě normální instinkt každého snad,nebo by měl být.Když na podlahu rozliješ pití tak to jdeš taky vytřít.
Jsem ráda ,že to jsou i tací ,co mě chápou.Udělám následovné,ted má o víkendu přijít,znovu si s ní sednu a všechno řeknu a pokud se to nezmění,vyhrozím jí,že sem nebude chodit dokud se nenaučí osobní hygieně.Jiné řešení nevidím,už to trvá moc dlouho a ted navíc menstruace a nehodlám ,aby toho moje děti byli svědkem,to ještě ,že po ní jsem šla na ten záchod já,kdyby šel malej,nebo malá to nevim jak bych jim to vysvětlila a to nebyly jen 2-3 kapky,to bylo rozmazané všude a ještě ,když si představím,že byla špinavá od toho tak jí asi těžko stačilo se utřít papírem.Já nevim,ale mě když se tohle stalo(jako holce),že se mi šoupla vložka,nebo něco tak jsem se šla okamžitě osprchovat  a vyměnit prádlo a nikdo mi to tedy říkat nemusel.A to moje mamka si zrovna se mnou o těchto věcech skoro vůbec nepovídala a čuně jsem nebyla.

tak to jsi teda opravdu báječná, protože mě, když se jako holce nedej bože šoupla vložka, tak ne vždycky jsem se mohla jít osprchovat a vyměnit si prádlo lol
přijdeš mi trochu hysterická, co se týká hygieny. sice chápu, ale docela přeháníš.

jinak, není to normální instinkt každýho člověka, nevím, kde jsi tohle vzala. ženský prostě jsou prasata. tys nikdy nedělala v ženském kolektivu ?

nad holkou bych hůl nelámala, už jsem zažila x ženských, co byly do určitýho věku fakt čuňata a pak se to změnilo.

Upravil(a) PPavlaa (27. 2. 2014 19:38)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#99 27. 2. 2014 19:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

Wikina napsal(a):

pramínek napsal(a):


Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.A když ne tak uvidíme,ale určitě to nenechám.

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.

Holky pohovor s mámou měl několikrát,ne teda o té menstruaci,ale tak celkově o hygieně-bez úspěchu,jednou řekne,že doma se myje a zuby si čistí(sem přijde a má je úplně žlutý a ...),podruhé,že jí taky nemůže pořád kontrolovat,že chodí do práce atd.,ale nevěřím tomu ani náhodou,prostě to je vidět,že na to není zvyklá z domova.I kolikrát jsme se jí zeptali ,kdy si naposledy myla hlavu a kolikrát řekne třeba 5 dní dozadu a tokových situací bylo víc,kdy jsem pochopila,že se doma pravidelně nemyje.

Jako promin, ale jak často si myješ hlavu? řekla bych,že jednou týdně fakt stačí, navíc u dítěte stačí i klidně jednou za deset dnů.
Jo, může být jinak vychovávaná, koupou se třeba jednou za tejden, není na to holka zvyklá, ale uvědomuješ si,že to je dcera tvého manžela? že je to ségra tvých a manželových dětí?
Ona přijede jednou za čtrnáct dnů a ty řešíš, jestli má umytou hlavu, vyčištěné zuby? Proč to řešíš? Když za dva dny zase odjede?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#100 27. 2. 2014 19:46

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

dusička napsal(a):

Jo, může být jinak vychovávaná, koupou se třeba jednou za tejden, není na to holka zvyklá, ale uvědomuješ si,že to je dcera tvého manžela? že je to ségra tvých a manželových dětí?
Ona přijede jednou za čtrnáct dnů a ty řešíš, jestli má umytou hlavu, vyčištěné zuby? Proč to řešíš? Když za dva dny zase odjede?

Vím, že se neptᚠmě.....ale od začátku Pramínek píše, že děvče nemá skoro žádný hygienický návyky......nejde vůbec o umytou hlavu, i když jí zmínila.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů