Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 2. 2014 0:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: nevlastní dcera je čuně

dusička napsal(a):

.... ty o ní tak ošklivě píšeš, že bych nejradši napsala, že si teda pěkná macecha. usch

Svata pravda, Dusi... stolt Pise o ni moc skarede.
Chudak holka grater


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#52 27. 2. 2014 8:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: nevlastní dcera je čuně

Pamatuji si jak jsem jako 14 leta byla na navsteve u pribuznych na Slovensku s tatou.Tam jsem dostala menstruaci,vlozky jsem zadne nemela.Jelikoz na Slovensku meli jen latrinu a tam par novin pouzila jsem ty noviny.Pro me dnes nepochopitelne.Stydela jsem se rict tatovi,ze jsem to dostala a taktez i tete a sestenicim.Bylo to pro me krusne obdobi ,pamatuji na to dodnes.Desila me predstava jak zvladnu cestu zpet bez vlozek autobusem.Na zpatecni cestu me teta dala balicek papirovych kapesnicku.Videla jsem je tenkrat snad poprve v zivote.Celodenni cestovani jsem vydrzela jen s tema kapesnickama.
Navic na tom Slovensku se nebyli zvykli se denne koupat o to to bylo horsi.Kdyz jsme po letech jeli na dovolenou na Slovensko a vezli tam i tatu k svym pribuznym my radci jeli na hotel.Oni nedovedli pochopit,ze nechceme prespat u nich,ze po vyletech sami muzeme jezdit i tak.
Kdyz jsem tatovi rekla duvod proc tam nechceme spat,ze se tam nemuzeme denne vykoupat,tak me rekl,ze se musim prizpusobit a vydrzet to.Ja nechci dovolenou o vydrzi a preziti tak si radci zaplatim hotel.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#53 27. 2. 2014 9:30

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

Promluvila bych s ní citlivě jako ženská se ženskou. Ne jako s čunětem,jak jí tu nazýváš. To je pro třináctiletou holku hodně moc citlivé téma. A když ani nevíš, jestli měla vložku, že píšeš, že ti připadalo,že měla místo vložky toaletní papír - tak to promin, ale holka si vložky sama nekoupí. Dala bych je volně k dispozici do koupelny.
I já z tebe cítím, jak jí nemᚠráda, co by si dělala,kdyby to byla tvoje dcera?
Mám zážitky z dětství, si pamatuju, jak mi mamka nadávala, že jsem ušpinila kalhotky. (já je pak schovávala,aby je neviděla).
A že se producíruje jen v tričku ? No a co ? to mi přijde už na hraně buzerace.
A bordelářka - jako že si svoje věci nedá do komínku? Některý holky jsou v pubertě bordelářky no.Navíc když je u vás jednou za 14 dnů na víkend, co by si po ní chtěla,aby všechno uklízela?
Chybí mi od tebe trochu chvála holčiny. Vždycky se něco najde, za co můžeme pochválit, to znamená motivovat k lepším výkonům a ke snaze


Reakce:Nikdo po ní nechce ,aby si kupovala vložky sama,ale já nevím,kdy menstruaci má ,nebo nemá a nejsem
vědma.Kdyby přišla a řekla by samozřejmě bych jí je dala,ale nebudu za ní přece chodit a pokaždý se jí ptát mᚠmenstruaci?Bordelářka tím nemyslím,že si nedává věci do komínku a nepřeháněj-ona si je nedává nikam,příjde když se převlíkne tak její věci jsou v koupelně jeden hadr,v obýváku druhý hadr,v kuchyni na židly bunda atd.A nikdo po ní nechce aby všechno uklízela-naopak když je tady nedělá pomalu nic-vynese tříděnej odpad,postará se o psa,občas vyluxuje a myslím,že to je snad normální v jejím věku a nedělá to sama dcera i syn to dělají s ní.A samozřejmě,že jí chválím,když se jí něco povede,ale to jsem zde nenapsala,protože tady řeším jinou věc,nikdo neříká ,že nejsou světlí stránky,ale to je snad o něčem jinym ne?A že se producíruje v tričku s vložkou mezi nohama a pak se ohne a je jí vidět až do krku a mám tady 8letýho syna tak to mi teda vadí u 14leté holky!!!

Není tady

 

#54 27. 2. 2014 9:35

jalina
Zablokovaný
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 124

Re: nevlastní dcera je čuně

Praminku ,tady zjistis ,ze za vse muzes Ty . Zensky si tady tohle nemuzou odpustit . Radsi tu nechod s problemem,je to tu stale stejny.Udelaj z Tebe krkavci matku

Není tady

 

#55 27. 2. 2014 9:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

a mám tady 8letýho syna
Hele, tohle si ona vůbec nemusí uvědomovat... pro čtrnáctiletou holku je takovejhle kluk malý děcko...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#56 27. 2. 2014 9:51

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

A to že jako kluk jsem psala jen na jednu s reakcí,že se holky v jejím věku fintí a mají zájem spíše o malovaní a dbají o sebe,tím jsem chtěla jen přiblížit povahu nic víc.

A o menstruaci už jsem se sní bavila ,psala jsem to tady-říkala jsem např,že už je z ní ženská,co má dělat,když si umaže prádlo(ale k ničemu),ptala jsem se jestli má bolesti břicha atd.Možná to tady zní,že jsem hnusná,ale nejsem,vycházíme spolu dobře a hnusná na ní určitě nejsem,naopak člověk má určitej respekt ,protože to není moje dcera

A kdyby to byla moje dcera?-tak se tohle nestane,protože svoji dceru vedu k čistotě (rozdíl je v tom,že s ní žiju).Nevlastní dceři tady můžeš říkat horem dolem-pak odejde a když přijde za 14dní ta je vše jako předtím a co já s tím mám dělat,když doma to má jinak a nepochopí to ani její matka a je jim to jedno.Ona musí taky chtít a měla by to dělat automaticky a ne abych já jí pomalu přemlouvala,aby pečovala sama o sebe!!

Není tady

 

#57 27. 2. 2014 9:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

ne abych já jí pomalu přemlouvala,aby pečovala sama o sebe
Víš, pramínku... nemůžeme "zachránit" každýho... i když si někdy myslíme, že je to naše chyba... NENÍ!


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#58 27. 2. 2014 9:55

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

Hele, tohle si ona vůbec nemusí uvědomovat... pro čtrnáctiletou holku je takovejhle kluk malý děcko..........


Nepřipadá mi,že by ho brala jako malý děcko,mají spolu hodně dobrý vztah,dceru tak bere,ale kluka určitě ne a i kdyby si to neuvědomovala,tak už jsem jí o to žádala,aby alespon,když má menstruaci aby si brala pyžamový kalhoty a i kdyby nešlo o syna tak mě to přijde ošklivé,aby mi z pod trička pomalu koukala vložka

Není tady

 

#59 27. 2. 2014 9:58

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: nevlastní dcera je čuně

Ja si taky pamatuju,ze jsem mesicky dostala prvne v osme tride na zakladce,o prazdninach a v cizine. Stydela jsem se rict rodicum,tak jsem taky cele prvni menzes vydrzela s toaletakem... Jeste dlouho jsem se stydela a mame jsem vlozky brala tajne. Myslim,ze kdyby me u toho chytla a treba mi neco vycitala,propadla bych se hanbou

Upravil(a) Dorka (27. 2. 2014 10:04)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#60 27. 2. 2014 10:01

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

Nepřipadá mi,že by ho brala jako malý děcko,mají spolu hodně dobrý vztah,dceru tak bere,ale kluka určitě ne a i kdyby si to neuvědomovala,tak už jsem jí o to žádala,aby alespon,když má menstruaci aby si brala pyžamový kalhoty a i kdyby nešlo o syna tak mě to přijde ošklivé,aby mi z pod trička pomalu koukala vložka

Tohle chápu. Já celkově nemám ráda, když přijdu někam na návštěvu a někdo tam běhá v trenkách, slipech atd.......Nikdy jsme to nedělali ani doma...nemyslím jako mrňata, ale s bráchou když jsme byli větší, prostě ve spodním prádle ne! Možná proto se to jmenuje spodní prádlo stolt

Není tady

 

#61 27. 2. 2014 10:03

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

JALI u některých příspěvků mᚠpravdu,člověk jen potřebuje poradit a nakonec se dozvídám,že je to vlastně moje chyba(i když já bych mohla být ten poslední člověk co by to měl napravovat-já jí v péči nemám),já jsem zlá,hnusná macecha,která jí křivdí.

Jak jsem psala už to jde moc dlouho,ale ted i s tou menstruací už je toho až příliš-a i jsem nad tím kdysi přemýšlela,když měla takový postoj tenkrát,jaký ho bude mít při mentruaci a je to ještě horší.Sednu vysvětlím znovu,promluvíme si a uvidím,pokud uvidím z její strany nezájem budu řešit jinak

Není tady

 

#62 27. 2. 2014 10:10

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

JALI u některých příspěvků mᚠpravdu,člověk jen potřebuje poradit a nakonec se dozvídám,že je to vlastně moje chyba(i když já bych mohla být ten poslední člověk co by to měl napravovat-já jí v péči nemám),já jsem zlá,hnusná macecha,která jí křivdí.

Klid.....Pramínku, nikdo tě nemůže soudit, když nevidí tu situaci tak jak je......někdo poradí, někdo si rejpne, to tak prostě v diskuzích bývá.......Tys ani poradit nepotřebovala, spíš se jen tak ujistit, že tohle je nejlepší - s holkou si promluvit.........smile
Není to tvoje chyba, tak se nenervuj a udělej to smile

Není tady

 

#63 27. 2. 2014 10:12

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

sidala napsal(a):

pramínek napsal(a):

Nepřipadá mi,že by ho brala jako malý děcko,mají spolu hodně dobrý vztah,dceru tak bere,ale kluka určitě ne a i kdyby si to neuvědomovala,tak už jsem jí o to žádala,aby alespon,když má menstruaci aby si brala pyžamový kalhoty a i kdyby nešlo o syna tak mě to přijde ošklivé,aby mi z pod trička pomalu koukala vložka

Tohle chápu. Já celkově nemám ráda, když přijdu někam na návštěvu a někdo tam běhá v trenkách, slipech atd.......Nikdy jsme to nedělali ani doma...nemyslím jako mrňata, ale s bráchou když jsme byli větší, prostě ve spodním prádle ne! Možná proto se to jmenuje spodní prádlo stolt

,

Není tady

 

#64 27. 2. 2014 10:17

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

sidala napsal(a):

pramínek napsal(a):

Nepřipadá mi,že by ho brala jako malý děcko,mají spolu hodně dobrý vztah,dceru tak bere,ale kluka určitě ne a i kdyby si to neuvědomovala,tak už jsem jí o to žádala,aby alespon,když má menstruaci aby si brala pyžamový kalhoty a i kdyby nešlo o syna tak mě to přijde ošklivé,aby mi z pod trička pomalu koukala vložka

Tohle chápu. Já celkově nemám ráda, když přijdu někam na návštěvu a někdo tam běhá v trenkách, slipech atd.......Nikdy jsme to nedělali ani doma...nemyslím jako mrňata, ale s bráchou když jsme byli větší, prostě ve spodním prádle ne! Možná proto se to jmenuje spodní prádlo stolt

,

Upravil(a) pramínek (27. 2. 2014 10:20)

Není tady

 

#65 27. 2. 2014 10:19

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

sidala napsal(a):

pramínek napsal(a):

JALI u některých příspěvků mᚠpravdu,člověk jen potřebuje poradit a nakonec se dozvídám,že je to vlastně moje chyba(i když já bych mohla být ten poslední člověk co by to měl napravovat-já jí v péči nemám),já jsem zlá,hnusná macecha,která jí křivdí.

Klid.....Pramínku, nikdo tě nemůže soudit, když nevidí tu situaci tak jak je......někdo poradí, někdo si rejpne, to tak prostě v diskuzích bývá.......Tys ani poradit nepotřebovala, spíš se jen tak ujistit, že tohle je nejlepší - s holkou si promluvit.........smile
Není to tvoje chyba, tak se nenervuj a udělej to smile

Asi jsem se potřebovala někde neosobně svěřit,je to docela citlivé téma,tak jsme o tom mluvili s manželem on mě na jednu stranu chápe a na druhou je to jeho dítě a je mu to taky nepříjemný jak se jeho dcera v tomto chová a moc se mu nechtělo to rozebírat,řekla jsem mu,že si s ní sednu a znovu promluvím-bylo vidět,že je rád,že to já udělám,ale zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak

Není tady

 

#66 27. 2. 2014 10:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak
Co on na to?
Taky to pro něj nebude jednoduchý... tak aby se nešprajcnul.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 27. 2. 2014 10:31

pramínek
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: nevlastní dcera je čuně

helena napsal(a):

zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak
Co on na to?
Taky to pro něj nebude jednoduchý... tak aby se nešprajcnul.

Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.A když ne tak uvidíme,ale určitě to nenechám.

Není tady

 

#68 27. 2. 2014 10:33

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

Ja bych zprisnila regule, kontrolu  a dala ultimatum, jinak k vam nevkroci. Taky bych to napsala byvale, jeji matce.

Pokud nebude dodrzovat elementarni pravidla, tak tresty... ja nevim, Treba sebrat pores viken mobil.to je asi pro mladez to nejhorsi.

Mám na to jiný názor. Jak říkávala moje babička, co nejmín zákazů, co nejvíc chvály. Já bych s ní třeba zašla do obchodu na couračku a koukaly bychom,jaké jsou všechny druhy vložek, vysvětlila bych jí, co je to xxx a co s křidélky. Poradila,jaké by jí mohli vyhovovat. (fakt si pamatuju, že jsem ani nevěděla, jak se vložka lepí, mamka mi dala tenkrát fakt konfort lepicí, a já ji nalepila obráceně). Takže fakt od začátku.
A že je jako kluk - no a co? Není fiflena, nemá potřebu se fintit - je ještě třeba příliš dětská. A promin, ale že je jako golem - a kdo ví po kom, ty o ní tak ošklivě píšeš, že bych nejradši napsala, že si teda pěkná macecha. usch

Dusicko, četlas vůbec celé téma?
Tady jí nikdo nevyčítá nefiflenovitý či nedívčí přístup (to jsem psala že mám holky fifleny, které blokují koupelny permanentně), ani se tady neřeší její povahový profil. Ani láska k dítěti. Tad\y se řešily hygienické návyky, které dítě nemá.

Pramínková popisuje věcně svůj problém, který, vžiju-li se do její situace, není vůbec jednoduchý. Je těžké popsat skutečnost bez zabarvení, když jedno každé české slovo má 150 podtónů a každá máme nastavené jiné vnímání, nehledě k tomu, že každá si tu optiku ještě skrz sebe samu doostřujeme. Pokud jsem četla, tak s ní dívčinou mluvila, řešila, pomáhala, radila atd. Dělá pro to co může, zná ji snad od malička (od 2let) snad?

Není tady

 

#69 27. 2. 2014 10:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.
Aha... "se"...
To je to nejjednodušší. Jistě, chlapi všeobecně spolíhají na "se" - zvl᚝ pak v takovýhle intimní záležitosti. Neznám ho, nevím, jaký máte vztahy... ale nedoporučovala bych akce typu "určitě to nenechám" bez jeho jasnýho souhlasu. Určitě si dovedeš představit proč.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#70 27. 2. 2014 10:43

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

sidala napsal(a):

pramínek napsal(a):

JALI u některých příspěvků mᚠpravdu,člověk jen potřebuje poradit a nakonec se dozvídám,že je to vlastně moje chyba(i když já bych mohla být ten poslední člověk co by to měl napravovat-já jí v péči nemám),já jsem zlá,hnusná macecha,která jí křivdí.

Klid.....Pramínku, nikdo tě nemůže soudit, když nevidí tu situaci tak jak je......někdo poradí, někdo si rejpne, to tak prostě v diskuzích bývá.......Tys ani poradit nepotřebovala, spíš se jen tak ujistit, že tohle je nejlepší - s holkou si promluvit.........smile
Není to tvoje chyba, tak se nenervuj a udělej to smile

Asi jsem se potřebovala někde neosobně svěřit,je to docela citlivé téma,tak jsme o tom mluvili s manželem on mě na jednu stranu chápe a na druhou je to jeho dítě a je mu to taky nepříjemný jak se jeho dcera v tomto chová a moc se mu nechtělo to rozebírat,řekla jsem mu,že si s ní sednu a znovu promluvím-bylo vidět,že je rád,že to já udělám,ale zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak

Víš co, i když je mu nepříjemný, tak je to pořád jeho věc. Je naprosto jasný, že se mu nechce to řešit, když ani netuší jak a je mu to nepříjemné.
Ale myslím, že v 1. řadě musí nastoupit rodiče. A tady musí táta sehrát svoji roli. Promluvit si s mámou a to důsledně.  Řešit podle mě by to měla máma .  Vůbec nedokážu pochopit, jak může máma dceru takto nechat - to je pro mě doslova nad rámec chápaní. Vždy jí ubližuje..

No i když co já vím, Třeba bych jí výchovou k hygieně omezovala osobní svobudu. roll Třeba už je to protiprávní roll
slyšela jsem od jedné mladé maminky, že dítě nepůjde- nemůže-  do jeslí nwebo kam, že má plenky, tak jsem se optala proč nechdí na nočník- 2 roky. Ona mě poučila, že je teď prosazován nějaký volný model, že dítě se nenutí do ničeho, takže ani na nočník. Půjde, až bude samo chtít. 
Jasný?
Mno...takže se bude posrávat do 16ti. a pak možná taky, bude-li se mu chtít.

Není tady

 

#71 27. 2. 2014 10:45

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: nevlastní dcera je čuně

pramínek napsal(a):

helena napsal(a):

zároven jsem řekla,že pokud to bude pokračovat tak se to bude muset řešit i jinak
Co on na to?
Taky to pro něj nebude jednoduchý... tak aby se nešprajcnul.

Přímo na to nic neřekl,spíš si myslim,že si myslí,že se to nějak vyřeší.A když ne tak uvidíme,ale určitě to nenechám.

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.

Není tady

 

#72 27. 2. 2014 10:46

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: nevlastní dcera je čuně

Reakce:Nikdo po ní nechce ,aby si kupovala vložky sama,ale já nevím,kdy menstruaci má ,nebo nemá a nejsem
vědma.Kdyby přišla a řekla by samozřejmě bych jí je dala,ale nebudu za ní přece chodit a pokaždý se jí ptát mᚠmenstruaci - nemusis byt vedma, staci, ak tie vlozky budu pernamentne v kupelni pripravene na pouzitie.

Není tady

 

#73 27. 2. 2014 10:46

sidala
♥♥-----
Registrovaný: 21. 9. 2013
Příspěvky: 74

Re: nevlastní dcera je čuně

No to je mazec! takže to dítě by mohlo matku zažalovat, že ho nutí na nočník?

Není tady

 

#74 27. 2. 2014 10:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: nevlastní dcera je čuně

Dorka napsal(a):

Ja si taky pamatuju,ze jsem mesicky dostala prvne v osme tride na zakladce,o prazdninach a v cizine. Stydela jsem se rict rodicum,tak jsem taky cele prvni menzes vydrzela s toaletakem... Jeste dlouho jsem se stydela a mame jsem vlozky brala tajne. Myslim,ze kdyby me u toho chytla a treba mi neco vycitala,propadla bych se hanbou

Naprosty souhlas mela jsem to taky tak.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#75 27. 2. 2014 10:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevlastní dcera je čuně

Já bych mu doporučila důsledný pohovor s mámou holčiny. To by mohl.
Mohl... ale obávám se, že to k ničemu nebude, protože slečna se takto pravděpodobně chová i doma a matka to zřejmě toleruje... nebo rezignovala... nebo je stejná - nevím.
Pokud by se dívenka takhle předváděla jen u táty, je něco hodně špatně a pohovor bych doporučila taky - ovšem
s odborníkem.

takže to dítě by mohlo matku zažalovat, že ho nutí na nočník?
To jsou zas ty americký vzory... když na každým kelímu s kafem musí bejt informace, že horký nápoj může způsobit popálení lol
Neboj, tady je (zatím) poněkud jiný právo.

Upravil(a) helena (27. 2. 2014 10:51)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů