Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 17. 2. 2014 13:32

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Tim, ze je ode mne starsi,tak z nej mam fakt respekt, u stejne starého bych se chovala k´jinak,ale ti starsi uz mají jiné mysleni.

Není tady

 

#52 17. 2. 2014 13:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No to ja vim,se to dobře říká ale hure dela.ja jak jsem s nim, tak opravdu jsem zdvorila,. slusna....Snazim se vypadat fakt dobře,jezis,co by uz zenska mela udelat,aby si chlap vsiml, ze ona ma zajem????To se mam před nej postavit a naservírovat mu to pod nos?

Buď taková, jaká jsi. Na nic si nehraj.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 17. 2. 2014 13:33

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledoveček - ale ono je to takto hezké- je to jen začátek, tak měsíc mi nepřijde dlouho. Být Tebou tak vydržím. Uvidíš, třeba Tě pozve na kávu nebo víno k sobě, potom pozvi Ty jeho , jak píšu uvidíš.

Není tady

 

#54 17. 2. 2014 13:39

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No ja nevim,jak to ma s bydlenim, rikal něco v tom smyslu, ze si bdue kupovat byt nekde blizko me,ale nevim,jak ma poresene bydleni zda nemá prozatimni utociste u rodicu.

Není tady

 

#55 17. 2. 2014 13:42

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

me se blbe pta na to,jak to mel po rozvodu, myslim, ze to pro nej je ještě dost citlive téma, podle toho co vim, tak ho pustila k vode zenska po 16 letech a rikal, ze delal všechno,nebyl nejaky povalec

Není tady

 

#56 17. 2. 2014 13:43

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

akorát jsem tedka na něco prisla, když jsme byli v sobotu na vylete mel v kufru tasku, rikal, ze si pro jistotu vždy neso rezervni věci, kdyby musel nekde prespat,tak nevim, ze by naznak,nebo jenom fakt pocita s tim, ze by mu nekde kleklo auto a on by musel prespat v hotelu

Není tady

 

#57 17. 2. 2014 13:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No ja nevim,jak to ma s bydlenim, rikal něco v tom smyslu, ze si bdue kupovat byt nekde blizko me,ale nevim,jak ma poresene bydleni zda nemá prozatimni utociste u rodicu.

Fíha. Tohle je jedna z prvních věcí, co mě zajímala. Kde bydlí a jakou má práci. Protože si nechci pověsit na krk vyžírku. Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Po rozvodu už jsem opatrná a nedůvěřivá. Víckrát nechci žít s mužem, se kterým si neladíme, jen abych nebyla sama. Už pořádně vybírám, s kým bych jednou chtěla žít ve společné domácnosti.

Upravil(a) Eva. (17. 2. 2014 13:56)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#58 17. 2. 2014 13:57

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No zamestanni vim, a staci mi to.Ma nove auto, plati za me,az mi to jako ,,kámošce,, je neprijemne,vozi me,takze vyzirka nebude,ma dobře zamestnani, ma nejake postaveni,takze asi peníze az tak problém nebudou.Jen se musel odstěhovat ze spolecneho bydliste,tak myslim, ze si něco bude kupovat, nejaky byt a rikal  ez pobliz mne,to bude.On fakt na vyzirku nevypada.O rodinu se patrne staral dobře.

Není tady

 

#59 17. 2. 2014 13:59

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No ja se nechystam si domu nastehovat chlapa, jednoho jsem se zbavila a vyhovoval by mi vztah, kdy bysme mli každý sve bydleni  a schazeli se, travili spolu cas, ani setkani s detma nikomu nenutim, otce mají a ani kasicku nehledam, jsem jako samoživitelka celkem slusne zajistena, na to na co potrebuji to mam a vice nepotrebuji, mají otce a pokud ten nejak nezblbne,tak to bude ok.

Není tady

 

#60 17. 2. 2014 13:59

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

No ja nevim,jak to ma s bydlenim, rikal něco v tom smyslu, ze si bdue kupovat byt nekde blizko me,ale nevim,jak ma poresene bydleni zda nemá prozatimni utociste u rodicu.

Fíha. Tohle je jedna z prvních věcí, co mě zajímala. Kde bydlí a jakou má práci. Protože si nechci pověsit na krk vyžírku. Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Po rozvodu už jsem opatrná a nedůvěřivá. Víckrát nechci žít s mužem, se kterým si neladíme, jen abych nebyla sama. Už pořádně vybírám, s kým bych jednou chtěla žít ve společné domácnosti.

a to resis pred prvni schuzkou ?  Mne takhle nekdo lustrovat , tak se zadna schuzka nekona


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#61 17. 2. 2014 14:01

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ja si tohle neproveruji,ja vim, ze sebe i decka uzivim zatím bez cizi pomoci a nic jiného me nezajima.Jako nejakeho nezaměstnaného na toho bych si pozor dala,ale to uz pohledu clovek vidi, ze je za vodou

Není tady

 

#62 17. 2. 2014 14:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ja si tohle neproveruji,ja vim, ze sebe i decka uzivim zatím bez cizi pomoci a nic jiného me nezajima.Jako nejakeho nezaměstnaného na toho bych si pozor dala,ale to uz pohledu clovek vidi, ze je za vodou

taky bych se na to neptala , zatim mi to vsichni rekli sami od sebe a hlavne od prvni schuzky nic necekam , tak mne to ani nezajima


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#63 17. 2. 2014 14:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#64 17. 2. 2014 14:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Grainne napsal(a):

a to resis pred prvni schuzkou ?  Mne takhle nekdo lustrovat , tak se zadna schuzka nekona

Ano, řešila jsem to před první schůzkou. Kdo to nezvládl, takového nechci, takže je to pro mě jedno ze sít budoucího partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#65 17. 2. 2014 14:08

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

pokud mi clovek sam nepovi,co dela,tak se neptam.ani na osobní věci,co se tykalo rozvodu, jsou to citlive věci a myslim si, ze jehos e to ještě celkem dotyka,ja jsem sice dva mesice sama,ale mam jasno a vyreseno,ja vedela, ze odejdu, a sbirala jsem odvahu k rozchodu,ale u nej to ais bylo celkem prekvapeni,po tak dlouhe dobe v manzelstvi se ceka, ze se krize překonají  a ze lidi mají rozum a dokážou věci resit s chladnou hlavou,ale když si zenska piostavi hlavu, ze chce něco jiného od života, to je pak fakt tezke.Ja uz svoje manzelstvi vůbec neresim, pro me skončilo navždy a hlavne muj ex uz ma vazny vztah,takze se nemusim obavat navratu.

Není tady

 

#66 17. 2. 2014 14:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#67 17. 2. 2014 14:10

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Tak nějak. smile
Ale je zajímavé, že přes síto jí prošel mužíček, který sice nebydlí u rodičů, zato má trvalý pelíšek u manželky.
Doufejme, že alespoň práci má vyhovující. tongue (nebo "heh", jak vtipně říká Evča)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#68 17. 2. 2014 14:11

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Evo chápu, ze se smozna zklamala,rozvod je fakt naprd zalezitost,tak taky chápu, ze si vybíráš. Ja mam taky sva kritéria vyberu,ale musí tam fungovat sympatie a ja nez se s nekym sejdu i něco napisu,abych vedela, ze to rande za něco stoji.No ale ja fakt sla na to rande s enchuti,jen z povinnosti,ale byla jsem fakt mile prekvapena, měli jsme si fakt co rici a to u me hraje velkou roli a bavi nas podobne věci, je inteligentni, nekeca hovadiny  a něco na nem proste je,alespon ja to tak vidim.

Není tady

 

#69 17. 2. 2014 14:12

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Uááááááááááááááááá. To už by vážně jeden usch. Ženská, tebe by snad vyhnali i z osady malomocných, jak jsi nesnesitelná.

Upravil(a) modrovous (17. 2. 2014 14:12)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#70 17. 2. 2014 14:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No ja se nechystam si domu nastehovat chlapa, jednoho jsem se zbavila a vyhovoval by mi vztah, kdy bysme mli každý sve bydleni  a schazeli se, travili spolu cas, ani setkani s detma nikomu nenutim, otce mají a ani kasicku nehledam, jsem jako samoživitelka celkem slusne zajistena, na to na co potrebuji to mam a vice nepotrebuji, mají otce a pokud ten nejak nezblbne,tak to bude ok.

JJ, právě proto pro mě bylo důležité vědět, kde bydlí. Aby se mi nenutil domů, dokud se mnou bydlely děti. Ale ty mᚠještě děti maličké, tam bych dříve nebo později společné bydlení předpokládala.

Upravil(a) Eva. (17. 2. 2014 14:14)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#71 17. 2. 2014 14:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

pokud mi clovek sam nepovi,co dela,tak se neptam.ani na osobní věci,co se tykalo rozvodu, jsou to citlive věci a myslim si, ze jehos e to ještě celkem dotyka,ja jsem sice dva mesice sama,ale mam jasno a vyreseno,ja vedela, ze odejdu, a sbirala jsem odvahu k rozchodu,ale u nej to ais bylo celkem prekvapeni,po tak dlouhe dobe v manzelstvi se ceka, ze se krize překonají  a ze lidi mají rozum a dokážou věci resit s chladnou hlavou,ale když si zenska piostavi hlavu, ze chce něco jiného od života, to je pak fakt tezke.Ja uz svoje manzelstvi vůbec neresim, pro me skončilo navždy a hlavne muj ex uz ma vazny vztah,takze se nemusim obavat navratu.

To není nic moc, když je krátce po rozchodu.
Myslím si, že člověk potřebuje dlouhý čas, než se s tím vyrovná. Myslím si, že ani u tebe to ještě není vyřešeno. To se ještě bude vracet. Možná léta, když jste byli spolu tak dlouho. Pocit vyřešenosti bývá zrádný.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#72 17. 2. 2014 14:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí
Vždy říkám... bejt ten chlap, žádný další setkání s paní, která mě apriori považuje za výše uvedený...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#73 17. 2. 2014 14:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

Tak nějak. smile
Ale je zajímavé, že přes síto jí prošel mužíček, který sice nebydlí u rodičů, zato má trvalý pelíšek u manželky.
Doufejme, že alespoň práci má vyhovující. tongue (nebo "heh", jak vtipně říká Evča)

Ale houby. Hledala jsem tenkrát pouze sex. Ne partnera.
Takže to byla jiná situace oproti těm, které popisuji, kdy jsem hledala potencionálního partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#74 17. 2. 2014 14:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Uááááááááááááááááá. To už by vážně jeden usch. Ženská, tebe by snad vyhnali i z osady malomocných, jak jsi nesnesitelná.

Nesmíš tak žrát to, co napíšu. wink Ten "výslech" je úmyslně v uvozovkách.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#75 17. 2. 2014 14:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ten "výslech" je úmyslně v uvozovkách.
Zatímco srabík a lhář a ten, co věci tají už ne... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů