Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 2. 2014 22:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Jdu domu a tesim se...

... http://www.karaoketexty.cz/karaoke/kirs … e-20022...

Tohle jsem zrovna nemela na mysli, ale shodou okolnosti to zrovna hrali v mem radijku...
Ja dnes sla domu strasne rada!
Nekdy se to tak stava, ne?
Muzete o tom nekdo z vas napsat?

Upravil(a) Dorka (6. 2. 2014 22:38)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2 6. 2. 2014 22:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jdu domu a tesim se...

Viki, ono to žádá, aby se člověk registroval............ale to nevadí. Já se domů taky často těším smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 6. 2. 2014 22:52

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jdu domu a tesim se...

lupina montana napsal(a):

Viki, ono to žádá, aby se člověk registroval............ale to nevadí. Já se domů taky často těším smile

rodna Kam, Lupi? va
Ja myslela, ze se tady rozproudi debata o ... par ... nechci to opisovat z vedlejsiho, uz skomirajiciho vlakenka... skurt ... a ze si treba nekdy po navratu z prace poctu... hm, se mi to nepovedlo? va
grater


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4 6. 2. 2014 22:55

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jdu domu a tesim se...

... smich se v proudech place skryva (Korn?)... jo. Tak se loucim, treba nekdo bude chtit napsat, ajk chodi domu... wink tongue


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5 7. 2. 2014 8:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jdu domu a tesim se...

Já jedu domů a těším se. Před domem na mě čeká přítel a přistihuji se, že když ho zahlídnu, mám na tváři najednou úsměv "od ucha k uchu". big_smile Mám radost, že ho vidím a že budeme spolu. Čas strávený s ním je krásný.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 7. 2. 2014 8:46

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jdu domu a tesim se...

Já se těším domů každý den. Mám ráda svůj byt a to, že je tam ticho, teplo, klid. Pokaždé se těším, jak se zachumlám na gauči do deky, uvařím si čajík nebo kafíčko a budu si číst a číst a číst. Už bych doma nikoho nechtěla, jsem ráda, že si můžu dělat, co chci a nemusím se na nikoho ohlížet. Ráda se sejdu s přáteli, pokecám, ale vždy se těším domů do ticha a do klidu.

Není tady

 

#7 7. 2. 2014 10:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jdu domu a tesim se...

Aj ja sa teším domov... aj keď teraz už mám proste pocit, že "domov je tam, kde som ja" - resp. hocikde, kde sa dobre cítim.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 7. 2. 2014 10:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jdu domu a tesim se...

Všude dobře, doma manžel/ka... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 7. 2. 2014 10:49

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jdu domu a tesim se...

i ja .... mam uzasny mrnavy bytecek , akorat , ze neni muj ... ale i tak na mne pusobi nejake zvlastni kouzlo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 7. 2. 2014 12:20

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jdu domu a tesim se...

Grainne napsal(a):

i ja .... mam uzasny mrnavy bytecek , akorat , ze neni muj ... ale i tak na mne pusobi nejake zvlastni kouzlo

Já mám právě už konečně svůj byt a to mě naplňuje jakousi jistotou, že už v něm budu žít navždy. Líbí se mi to, že je můj. Mám ráda jistoty, kterých v životě moc není.

Není tady

 

#11 7. 2. 2014 12:29

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jdu domu a tesim se...

Grainne napsal(a):

i ja .... mam uzasny mrnavy bytecek , akorat , ze neni muj ... ale i tak na mne pusobi nejake zvlastni kouzlo

Tak MUJ jsem nemela nikdy... jako vlastni, koupeny ci zdedeny... proste soukrome vlastnictvi... Nekolikrat jsem bydlela v "podnikovem byte", od zamestnavatele manzela.
Jednou jsme dokonce dostali zavodni byt pred rekonstrukci, kde nam rekli, at si sami urcime, jak se zrekonstruuje, ze finance jsou neomezene... Juuu, to byla parada, porucovat si: tady at je koupelna, tady postavte zed, tady probourat okno... Tam jsem se celou celickou dobu vracela tuze rada a nedockava - porad se neco "doplnovalo"..., hm, jenze tu kazdodenni radost po cca 3 letech zkazil odprodej do vlastnictvi, coz nebylo v nasich moznostech, no tak nas koupil nekdo movitejsi a dal nam nahradni byt, kam uz se tak radostne nevracelo. Pak aj manzelstvi neraodstne skoncilo (ne kvuli bytu, ze jo..., ale, hm, mozna trochu taky...) grater

Upravil(a) Dorka (7. 2. 2014 12:31)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#12 7. 2. 2014 12:59

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Jdu domu a tesim se...

Ráda se vracím domů, mám ráda ten klid, pohled z okna na les, který od jara do podzimu mění barvy. Nejvíce se těším, když se odněkud vracím a vím, že mi přiběhne otevřít čtyřletý syn s úsměvem na tvářičce, jako třeba dnes :-). To je balzám na duši.

Není tady

 

#13 7. 2. 2014 15:00

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jdu domu a tesim se...

Já své "doma" miluju taky. Taky v tom cítím svoji "jistotu", i když nikdy nic není jisté. Vždycky mě přivítaj pejskové, přitopím si v krbu,vylítám je na zahradě a mám dům pro sebe. Každý den pár hodin. A to je můj orgáč. Klidně bych mohla být doma, bez jakékoliv práce, zabavila bych se vrchovatě. A možná bych i pořádně uklidila lol

Není tady

 

#14 8. 2. 2014 13:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu domu a tesim se...

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 8. 2. 2014 13:06

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jdu domu a tesim se...

PPavlaa napsal(a):

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?

Třeba nikam..
Třeba to není normální...
Víš, že mě ani nenapadlo, že je to normální ? smile
No, pokud to mᚠjako samozřejmé, tak je to vlastně skvělý, ne?

Není tady

 

#16 8. 2. 2014 13:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jdu domu a tesim se...

Měla jsem dost období v životě, kdy jsem se domů netěšila.
O to víc si dovedu vážit a užít období, kdy se domů těším.
Chápu, co tím autorka vlákna myslí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#17 8. 2. 2014 13:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jdu domu a tesim se...

Jj, taky si moc dobre pamatuju casy, kdy jsem chodila dom s neprijemnymi pocity, nekdy az tak, ze jsem se loudala, jak to jenom slo, abych tam byla co nejpozdeji.
A ja ani tak nepsala o takovem obycejnem navratu domu, jako ze praca uz skoncila, odpocinu si... Tesit se tak nejak moc-moc, nedockave, chodim z prace cca pul hodky pesky, no a pri nejake nahle vzpomince na to, ze jdu domu, uplne pridam do kroku a na tvari se mi mozna objevi takovy nateseny usmev...
Jo, a nekdy se to zas takovym jinacim zpusobem stava, kdyz si v tasce nesu nejaky prijemny nakup, na ktery se tesim, jak ho vybalim na stole a budu se nad nim kochat pohledem (ev. nad jeho dalsim vyuzitim... tongue ) smile


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#18 8. 2. 2014 13:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu domu a tesim se...

ježiši, kdo z nás nikdy nezažil období, kdy se mu nechtělo domů. a už v tom byl rozvod, nebo jiné problémy. ale tohle všechno je jen přechodný a zažila to spousta lidí. tohle přece přejde. za nomrálních okolností se ale snad každý vrací  domů rád, ne ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#19 8. 2. 2014 15:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jdu domu a tesim se...

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

i ja .... mam uzasny mrnavy bytecek , akorat , ze neni muj ... ale i tak na mne pusobi nejake zvlastni kouzlo

Já mám právě už konečně svůj byt a to mě naplňuje jakousi jistotou, že už v něm budu žít navždy. Líbí se mi to, že je můj. Mám ráda jistoty, kterých v životě moc není.

no jo , taky bych byla ráda , ale bohužel


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#20 8. 2. 2014 15:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jdu domu a tesim se...

PPavlaa napsal(a):

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?

někdy se tam netěšíš vůbec


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#21 8. 2. 2014 15:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu domu a tesim se...

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?

někdy se tam netěšíš vůbec

já se netěším, nebo ty se nětešíš wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 8. 2. 2014 17:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jdu domu a tesim se...

to je snad normální, ne ?
Takže pokud se netěším/e, normální to není?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 8. 2. 2014 18:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Jdu domu a tesim se...

PPavlaa napsal(a):

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?

Pomyslela jsem si přesně to samé. Ale já popravdě tuhle diskusi nepochopila rodna, ale tak to mám skoro vždy, když čtu Dorku, tak jí nechápu skoro nikdy, má zvláštní styl psaní a já si vždy pomyslím, jestli si v něčem nejede smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#24 8. 2. 2014 19:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu domu a tesim se...

helena napsal(a):

to je snad normální, ne ?
Takže pokud se netěším/e, normální to není?

no pro mě ne, pro tebe třeba jo :-) já se domů těším, vracím se tam ráda. je to moje místo, moje útočiště, nemám důvod tam chodit nerada.
něják jsem měla za to, že to tak máme všichni - mimo toho, že je třeba někdo pohádaný zrovna s partnerem, štvou ho děti a nebo musí malovat :-) atd.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 8. 2. 2014 19:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu domu a tesim se...

LENNNA napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

co je jako zvláštního na tom, že se těšíte domů ? to je snad normální, ne ? kam jinam by se měl už člověk těšit, když ne domů ?

Pomyslela jsem si přesně to samé. Ale já popravdě tuhle diskusi nepochopila rodna, ale tak to mám skoro vždy, když čtu Dorku, tak jí nechápu skoro nikdy, má zvláštní styl psaní a já si vždy pomyslím, jestli si v něčem nejede smile

souhlasím, píše zvláštně a taky už sjem si (mockrát rodna) říkala, jestli není sjetá cool

je pravda, že si člověk kolikrát bere jako samozřejmost věci, který asi samozřejmý až tak nejsou ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů