Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 1. 2014 23:09

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Reklamní vlákna

Chtěla bych se jen zeptat, jestli moderátory nebo majitele ještě vůbec zajímá, co se tady v poslední době děje za zhůvěřilosti.
Každý den přibývají nová, kde si "několik" uživatelů mezi sebou velice vtipnou formou povídá o libovolném produktu a svou duchaplnou konverzaci prokládá hojnými odkazy.
Není problém tahle vlákna ani tyhle "přispěvatele" najít. Vlákna se sobě podobají jako vejce vejci a diskutující mívají zatraceně podobně přitroublé přezdívky.
Chtěla bych se tedy zeptat, jestli už je to majitelům jedno a reklamu si sem může dát kdokoliv, nebo jestli se jedná o reklamní hrůzy sem vkládané se souhlasem majitelů nebo jestli prostě jen moderátoři nestíhají mazat nebo jak to vlastně je.
Možná by mi to mohlo nebo mělo být fuk, ale kajícně přiznávám, že mi to leze na nervy. A dovolím si drze tvrdit, že nejen mě.

Předem děkuji za odpověď.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#2 28. 1. 2014 23:19

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Reklamní vlákna

Rozhodně to není se souhlasem majitele ani se souhlasem mým, jakožto šéfem diskuzí. S těmito lidmi je to jako boj s větrnými mlýny. Mažu, uzavírám vlákna. Pochopitelně nemůžu být všude a nemůžu tu být pořád. Jinak už zde padlo i varování, že ještě jeden příspěvek typu "jakou hru si zahrát", tak poletí (viz nicky Lucccinka13, leontýnkaj a podobně). Takže pokud se někde nějaký další tohoto typu nově objeví, prosím o report. Díky.

Po dopsání tohoto příspěvku byl udělen trvalý ban Lucccince13.

A ještě dopisuju, a sice rozhodně apeluji na to, aby se zde nevyskytovaly útoky ohledně nepovolené reklamy vůči nově registrovaným. Ano, bývají mezi nimi výše popsané individua často se bavící samy se sebou, a jsou většinou lehce rozpoznatelní, ale také to opravdu může být někdo, kdo se prostě jen potřebuje na něco zeptat, poradit, každý jsme tu nějak začínal a s něčím sem přišel. Pokud se jedná o cílenou reklamu, brzy se to proflákne, pokud je to nováček, co se chce na něco zeptat, tak pak tak akorát uteče.  A já opravdu nemůžu lidi banovat za to, že chtějí poradit například s čelovkou a podobně.

Pak ještě může nastat situace, že prostě pevně vytvořím daná pravidla a budu banovat daleko více, častěji a bude se to týkat všech. Nemyslím si ale, že o toto až tak stojíte, protože na hraně se tady může kdykoliv ocitnout každý z vás.

Takže nadále platí, že nepovolená reklama je zde nepřípustná, výjimku jsem vlastně vytvořila jen ve fóru Vánoce, kde jí ale taky vysvětluju.  Rovněž tak ale platí, že se vždy musí jednat individuálně, budu brát jinak, když tady hodí odkaz stálý uživatel v rámci diskuze (viz pravidlo 2.2).
Pokud má někdo zde povolenou reklamu, tak se to dá lehce rozpoznat, jelikož u nicku by měl symbol Partner Babinet.cz.

A v neposlední, ale zásadní míře stále platí to, že diskuze si tvoříte vy sami. Pokud někde vidíte porušování pravidel, použijte report, případně mě kontaktujte přes SZ.

Není tady

 

#3 30. 1. 2014 22:45

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Reklamní vlákna

Děkuju za rychlou odpověď i provedenou čistku. smile  Chápu, že to taky nemᚠjednoduché. Já bych asi ani nedržkovala, ale poslední dobou se s tím tady roztrhnul pytel, a už to bylo fakt otravný. rodna


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#4 17. 8. 2015 16:56

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Reklamní vlákna

Andrejko, prosím, nešlo by něco udělat s tou příšernou vlezlou milkou, které se nedá vyhnout a pořád dokola při každém prokliknutí mezi tématy znova a znova leze přes celou obrazovku? Je to poměrně o nervy, a jak jsem tak četla, neštve to zdaleka jen mě. hmm
Modrý fous by ti byl dlouhodobě zavázán. godlike


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5 17. 8. 2015 18:23

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Reklamní vlákna

smile

Upravil(a) modrovous (17. 8. 2015 18:24)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#6 17. 8. 2015 18:24

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Reklamní vlákna

modrovous napsal(a):

Andrejko, prosím, nešlo by něco udělat s tou příšernou vlezlou milkou, které se nedá vyhnout a pořád dokola při každém prokliknutí mezi tématy znova a znova leze přes celou obrazovku? Je to poměrně o nervy, a jak jsem tak četla, neštve to zdaleka jen mě. hmm
Modrý fous by ti byl dlouhodobě zavázán. godlike

Modrý fousku, opravuju svůj předchozí příspěvek, už mi to došlo, asi mám dneska zatmění z horka či co. Podívám se na to.

Není tady

 

#7 17. 8. 2015 18:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Reklamní vlákna

modrovous napsal(a):

Andrejko, promiň, já jsem se asi dost blbě vyjádřila. Zlobí mě ta reklama, co je na horním okraji stránky. Čokoláda Milka. Pořád dokola se rozbaluje přes celou obrazovku, nepřišla jsem na způsob, jak se jí vyhnout. hmm

Já už to mezitím pochopila, já to automaticky brala, že zas prudí nějaký uživatel s reklamou big_smile Podívám se na to a spojím se s majitelem, zda to jde nějak případně upravit.

Není tady

 

#8 17. 8. 2015 18:25

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Reklamní vlákna

Andrejko, já už jsem ti snaživě psala a pak jsem si myslela, že mi šibe. lol
Tak hlavně, že jsme se pochopily.
Děkuju! pussa


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#9 18. 8. 2015 9:37

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Reklamní vlákna

Připojuji se. Ta reklama na Milku je fakt hrozná, s takovou agresivní reklamou jsem se ještě nesetkala. Úplně mi to Milku zhnusilo. sad A pořád ta reklama trvá, od včerejška žádná změna. sad


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 18. 8. 2015 12:26

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Reklamní vlákna

Kráva zmizela. Snad navždy. Díky! tummenupp


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#11 18. 8. 2015 19:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Reklamní vlákna

Třeba přikráčí další a ani nemusí být fialová...big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12 18. 8. 2015 19:55

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Reklamní vlákna

Ja mam jenom reklamu na nejakou relaxaci...
Alle casto mi zakryva to, co chci cist...

PS: Uz ji taky nemam, dekuji!

Upravil(a) Dorka (19. 8. 2015 9:39)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů