Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 1. 2014 13:26

Puntinka
♥------
Registrovaný: 20. 1. 2014
Příspěvky: 1

Zemní plyn

Prosím, prosím, má někdo dobrou zkušenost s dodavatelem plynu? Na netu jsou zkušenosti spíš mizerné a nikdo nechválí.... Máme menší domek, topíme a dost platíme.....

Není tady

 

#2 29. 12. 2015 16:17

Vráa
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2015
Příspěvky: 1

Re: Zemní plyn

My jsme přešli od Bohemia Energy k Yello Energy a jsme spokojeni. S převodem nám pomohli lidé z Ušetřeno.cz, kde jsme hledali levnějšího dodavatele plynu. Jsme u nich rok, máme smlouvu na dobu neurčitou a můžeme ji kdykoliv vypovědět. Jestli topíte plynem do radiátorů, změnou dodavatele nedosáhnete až zase tak velkých úspor. Nejvíce záleží, do jakých radiátorů topíte. Jestli máte staré radiátory s velkým objemem vody, vyplatí se je vyměnit za nízkoobjemové deskové, které interiér rychleji ohřejí. My jsme si pořídili úpo*né radiátory Radik RC, u kterých se dá nastavit průtok vody jen přední deskou. Teplo je předáno do místností ještě rychleji, než u ostatních deskových, a tím dříve termostat vypíná kotel. Také programovatelný termostat je základem pro úpo*ný provoz vašeho topení.

Není tady

 

#3 31. 8. 2016 17:26

SaraLid
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2016
Příspěvky: 5

Re: Zemní plyn

A proč chceš konkrétní jméno dodavatele? Já vždycky porovnávám ceny plynu i elektřiny na internetu v kalkulačce - www.energie123.cz. Nemusím nic obíhat a hlavně... ty nabídky se mění prakticky neustále a není možné to uhlídat a vyznat se v tom. kapitulation Aspoň jednou za rok s vyúčtováním si udělám srovnání, jestli máme stále dobré ceny, nebo ne a je to.
Nejhorší je věřit jedné firmě. Nemám s tím dobrou zkušenost, vůbec se totiž nehledí, jestli jsi věrný zákazník sad

Upravil(a) SaraLid (31. 8. 2016 17:34)

Není tady

 

#4 12. 2. 2017 23:25

pidas
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2017
Příspěvky: 3

Re: Zemní plyn

Ahoj, já jsem použil online porovnání cen plynu, a musím říct, že jsem ušetřil cca 24% oproti předchozímu dodavateli, kdyžtak to zkus taky http://nasetreno.cz/energie-porovnani-c … riny/plyn/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů