Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8426 23. 2. 2021 18:29

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vera napsal(a):

......
ale častěji se mi zdávají sny, že jdu ven a mám jen krátké triko a nic jiného.....................musím rychle nakoupit, tak si triko stahuji dopředu a vyleze mi zadek a zase obráceně...........probudím se zpocená a otrávená, že zase ten sen
toto se mi zdávalo každý měsíc......... roky

Přesně tohle se mi kdysi zdávalo taky lol......že jdu po ulici s holým zadkem a nemám ho jak schovat lol.....hodně nepříjemný sen. A taky že jsem vylezla někam vysoko a nemohla dolů.....dodnes mám fobii z výšek, i když se mi to už dávno nezdává....

Není tady

 

#8427 23. 2. 2021 18:30

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Ale občas aj lietam, väčšinou idem nahor s dymom z táborového ohňa a potom pokračujem už tak nejako autonómne. vissla

Tak aspoň víš, jak to bude jednou vypadat tummenupplol

Není tady

 

#8428 23. 2. 2021 19:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomito, tvoje noční můra (děti visící na římse, úponcích) je strašlivá... usch Když se mi zdá noční sen, jsem přesvědčená, že je to skutečnost, a tak mě vůbec nenapadne si přikázat, abych se vzbudila. Ale sny "sedmimílové boty a rozkvetlé louky" jsou nádherné. big_smile

Sny o písemkách a zkoušení na gymplu se mi zdály dlouho... stolt

Věro a Mio, dneska jsem byla na gynekologii a bez sukně. Taky jsem si vzadu lehce stahovala triko. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8429 23. 2. 2021 20:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak to je dobrý s tím krátkým trikem. To se mi v životě nezdálo (ani nestalo:D)
Nezdál se mi asi nikdy ani sen z gymplu.

Upravil(a) Judyna (23. 2. 2021 20:04)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8430 23. 2. 2021 20:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Sny, kdy se vidíme nebo cítíme málo nebo vůbec neoblečení, znamenajtí že jsme upřímná otevřená povaha. Jak se v té situaci cítíme, je zásadní. Pokud se procházíme nahatí a jsme v pohodě, je to známka, že nemáme co skrývat. Když se stydíme, je nám trapně, chceme něco zakrývat, měli by jsme si dát pozor na svoji otevřenost, upřímnost a vřelost. Podvědomí nás upozorňuje, že jsme příliš zranitelní pro naše nepřátele.
.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8431 23. 2. 2021 20:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Tak to je dobrý s tím krátkým trikem. To se mi v životě nezdálo (ani nestalo:D)
Nezdál se mi asi nikdy ani sen z gymplu.

Taky se mi tenhle typ snů vyhýbá.. stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8432 23. 2. 2021 20:37

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

dneska jsem byla na gynekologii a bez sukně. Taky jsem si vzadu lehce stahovala triko. wink

Na to už si dávám pozor a chodím v šatech....aby ta potupa nebyla větší než je nezbytně nutné skurtlol

Není tady

 

#8433 23. 2. 2021 20:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jinak mívám hodně děsivé sny kolem dětí.
Ještě v ranném mladí se mi zdávalo, že jsem měla hodně dětí, ukazovaly se ve snech jako berušky.
No, nebyly až tak děsivé, ale v těch snech se mi děti narodily z těch berušek.
Dnes se mi spíš zdává, že jsem ty děcka nenakrmila, nepostarala se o ně, a tak pod.
Vždycky po těchto snech mám hrozné výčitky!
S pocitem že oprávněné 😪


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8434 23. 2. 2021 20:53

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

big_smile s tím stahováním trika vzadu jsem si vzpomněla na Vlka z "Jen počkej, zajíci!" Šel v podřepu a "kryl se", když přišel o trenýrky.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#8435 23. 2. 2021 21:29

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

vrabčák napsal(a):

dneska jsem byla na gynekologii a bez sukně. Taky jsem si vzadu lehce stahovala triko. wink

Na to už si dávám pozor a chodím v šatech....aby ta potupa nebyla větší než je nezbytně nutné skurtlol

Taky jsem tam chodívala VŽDYCKY v maskovací sukni. Dneska jsme byly v čekárně 3 a všechny v kalhotách... Ignoranti! dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8436 23. 2. 2021 21:31

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

mia napsal(a):

vrabčák napsal(a):

dneska jsem byla na gynekologii a bez sukně. Taky jsem si vzadu lehce stahovala triko. wink

Na to už si dávám pozor a chodím v šatech....aby ta potupa nebyla větší než je nezbytně nutné skurtlol

Taky jsem tam chodívala VŽDYCKY v maskovací sukni. Dneska jsme byly v čekárně 3 a všechny v kalhotách... Ignoranti! dumbom

a všecky měly odcházejíce vzadu vytahané trika lollollol

Není tady

 

#8437 23. 2. 2021 21:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

lol  wink  stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8438 23. 2. 2021 21:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

vrabčák napsal(a):

mia napsal(a):


Na to už si dávám pozor a chodím v šatech....aby ta potupa nebyla větší než je nezbytně nutné skurtlol

Taky jsem tam chodívala VŽDYCKY v maskovací sukni. Dneska jsme byly v čekárně 3 a všechny v kalhotách... Ignoranti! dumbom

a všecky měly odcházejíce vzadu vytahané trika lollollol

big_smile ...Důležité je také odcházejíce nezapomenouti na gatě


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8439 24. 2. 2021 8:30

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

vera napsal(a):

......
ale častěji se mi zdávají sny, že jdu ven a mám jen krátké triko a nic jiného.....................musím rychle nakoupit, tak si triko stahuji dopředu a vyleze mi zadek a zase obráceně...........probudím se zpocená a otrávená, že zase ten sen
toto se mi zdávalo každý měsíc......... roky

Přesně tohle se mi kdysi zdávalo taky lol......že jdu po ulici s holým zadkem a nemám ho jak schovat lol.....hodně nepříjemný sen. A taky že jsem vylezla někam vysoko a nemohla dolů.....dodnes mám fobii z výšek, i když se mi to už dávno nezdává....

mio...............mně se tento sen zdál snad stokrát, víc................

a je zajímavé..... ta fobie z výšek.............do určitého věku absolutně nic, až............v Turecku jsme vylezli na zříceninu hradu a já najednou zjistila, že je to vysoko a neslezu dolů.............všichni už odešli a já se pozpátku plazila po břiše
ten údiv lidí, kteří čekali dole

Není tady

 

#8440 24. 2. 2021 9:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vera napsal(a):

a je zajímavé..... ta fobie z výšek.............do určitého věku absolutně nic, až............v Turecku jsme vylezli na zříceninu hradu a já najednou zjistila, že je to vysoko a neslezu dolů.............všichni už odešli a já se pozpátku plazila po břiše
ten údiv lidí, kteří čekali dole

Není nad to, když to člověk zjistí v tu konkrétní chvíli, kdy už není cesty zpět wink Mně se takhle povedlo zjistit, že jsem docela klaustrofobik.. když jsem seděla v autobusu, najeli jsme do vlaku a vjeli do Eurotunelu.. Ta představa, že jsem v několika skořápkách a nade mnou masa vody.. Nevím, jak dlouho trvala cesta, pro mě to byly věky a vím, že už nikdy víc smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8441 24. 2. 2021 18:48

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A jak va se tomu chceš vyhnout? Už nikdy více autobusem za naše hranice?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8442 24. 2. 2021 19:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

A jak va se tomu chceš vyhnout? Už nikdy více autobusem za naše hranice?

Já? Jednoduše.. než Eurotunelem, tak pojedu trajektem a nebo poletím wink Kde je vůle, tam je cesta big_smilestorstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8443 24. 2. 2021 19:27

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Taky se mi zdává, že jdu jen v triku a pod tím nic, je zajímavé, že v tom snu jsem většinou  ve školním věku.
Pak se mi taky zdají sny o tom, že děti mám malé a že jsem je nenakrmila, nepostarala se (jak píše rina) a třetí typ nepříjemných snů je, že mi chybí ještě nějaká zkouška na VŠ, že jsem zjistila, že nemám čas dodělat diplomku apod.

Překvapilo mě, že se v těchto snech shoduji s jinými lidmi, tedy konkrétně s vámi. :-)

Není tady

 

#8444 24. 2. 2021 20:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

big_smile Asi že ma rodičia už ako decko vodili na nuda-pláže, tento sen som teda nemala nikdy....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8445 24. 2. 2021 20:39

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Blossom opět s vámi napsal(a):

... děti mám malé a že jsem je nenakrmila, nepostarala se (jak píše rina)

To děcko, které jsme nenakrmily, jsme my samy/i.
Je to něco v nás, co jsme dostatečně nerozvinuly/i a máme na tom pracovat.
Přesně chápu, cítím "ty výčitky", které po probuzení prožíváme. hjarta
Ale není to o tom, co jsme zanedbaly/i vůči dětem, ale vůči SOBE....


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8446 25. 2. 2021 19:46

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jo, na tom opravdu něco je. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8447 25. 2. 2021 21:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Blossom opět s vámi napsal(a):

Taky se mi zdává, že jdu jen v triku a pod tím nic, je zajímavé, že v tom snu jsem většinou  ve školním věku.
Pak se mi taky zdají sny o tom, že děti mám malé a že jsem je nenakrmila, nepostarala se (jak píše rina) a třetí typ nepříjemných snů je, že mi chybí ještě nějaká zkouška na VŠ, že jsem zjistila, že nemám čas dodělat diplomku apod.

Překvapilo mě, že se v těchto snech shoduji s jinými lidmi, tedy konkrétně s vámi. :-)

Moje noční můry jsou jiné. Jdu známou cestou, zajdu za roh a najednou jsem úplně nekde jinde, kde to neznám. Snažím se logicky vrátit za ten roh, ale tam je zase jen neznámo. Snažím se nepanikařit a najít cestu.
Další noční můra je, že je válka, utíkám, střílí se po mně a nevím, kde jsou moji blízcí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8448 25. 2. 2021 21:57

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A já zas před někým utíkám, někdo mě honí, jsem v nebezpečí a nohy mě přestávají poslouchat....nemůžu utíkat.....to se mi kdysi taky často zdávalo.....vlastně všechny ty hrůzné sny byly hlavně v době dospívání. Od té doby spím jak špalek a sny mám jen vyjímečně.

Není tady

 

#8449 25. 2. 2021 22:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Řekla bych, Judy, že ta první část odráží jakousi nejistotu v tvém životě. Ale projevuješ racionální přístup, snažíš se být klidná a najít řešení. tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8450 26. 2. 2021 7:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Blossom opět s vámi napsal(a):

Taky se mi zdává, že jdu jen v triku a pod tím nic, je zajímavé, že v tom snu jsem většinou  ve školním věku.
Pak se mi taky zdají sny o tom, že děti mám malé a že jsem je nenakrmila, nepostarala se (jak píše rina) a třetí typ nepříjemných snů je, že mi chybí ještě nějaká zkouška na VŠ, že jsem zjistila, že nemám čas dodělat diplomku apod.

Překvapilo mě, že se v těchto snech shoduji s jinými lidmi, tedy konkrétně s vámi. :-)

Moje noční můry jsou jiné. Jdu známou cestou, zajdu za roh a najednou jsem úplně nekde jinde, kde to neznám. Snažím se logicky vrátit za ten roh, ale tam je zase jen neznámo. Snažím se nepanikařit a najít cestu.
Další noční můra je, že je válka, utíkám, střílí se po mně a nevím, kde jsou moji blízcí.

Tyjo, koukám, že sny jsou stejně rozmanité, jako život storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů