Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#7951 8. 7. 2020 9:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jo a STB putuje na reklamaci - je prý vadný konektor na šňůru HDMI.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7952 12. 7. 2020 10:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Venku voní jako poslední prázdninové dny 😪


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7953 12. 7. 2020 13:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Už sem nebudu chodit, aj bez Andrejčinýho banu, ptz. se stupidníma lidma jako Petr se stýkat nechci.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7954 12. 7. 2020 13:35

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Už sem nebudu chodit, aj bez Andrejčinýho banu, ptz. se stupidníma lidma jako Petr se stýkat nechci.

Rino, není to škoda? Kvůli jednomu ....., který neumí diskutovat a navíc bohužel se k tomu neumí chovat? Nedivím se ti, ale nenech si od něj zkazit diskusi!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7955 12. 7. 2020 13:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jinak si musím teda zaskuhrat, omlouvám se, že na toto téma tak často rodnarodna. První jízdy katastrofa, mnohem horší než jsem si představovala! Jela jsem nějak, ale absolutně netuším jak, proč... absoutně si nepamatuji, co kdy a jak dělat. Já bláhová se bála, že neumím značky! Haha! Já neměla vůbec čas nějaké značky na silnici sledovat, já byla ráda, že jsem nějak vypětím všech sil (a ani nevím jak) udržela auto v chodu, přitom jsem na plyn ze strachu raději nešlapala... Nechápu většinu věcí, nestačím sledovat, kdy co dělat, proč furt chtěl, a řadím. Kdyby neříkal, co zařadit, tak to netuším. Teď jsem pletla a šlapala při řazení na plyn. Spojku držela (asi špatně) furt celou cestu. No katastrofa. Přišla jsem domů a musela si nalít panáka, ačkoliv normálně vůbec nepiju. Já to prostě nemůžu nikdy dát grater


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7956 12. 7. 2020 13:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

První jízda je vždycky hrozná. Vím to od mladých děcek. Už jsem Ti dříve psala - bylo by dobré najít nějakou nefrekventovanou cestu nebo velký dvůr, kde by sis to rozjíždění a držení auta ve správném směru mohla vyzkoušet. Ale raděj až po několika jízdách a s někým! I tak je ale risk, že do něčeho napálíš, tak vlastně ani nevím, jestli radím dobře. Jen vím, že si to děcka většinou ještě takhle někde boken zkoušely....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7957 12. 7. 2020 14:06

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

s nějakým řidičem zkoušej..............rozjezd, řazení rychlostí atd..........to mně pomohlo, zajeli jsme na odlehlé parkoviště a já to tam trénovala............a neber to tak fatálně, nějak to půjde, uvidíš..............

Není tady

 

#7958 12. 7. 2020 16:00

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Lenno, nebylo by pro tebe míň stresující dát si hodně záležet na tom, abys bydlela v dostatečně klidné vzdálenosti od dostatečně klidné práce? 🍀🍀🌞


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7959 12. 7. 2020 16:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

První jízda je vždycky hrozná. Vím to od mladých děcek. Už jsem Ti dříve psala - bylo by dobré najít nějakou nefrekventovanou cestu nebo velký dvůr, kde by sis to rozjíždění a držení auta ve správném směru mohla vyzkoušet. Ale raděj až po několika jízdách a s někým! I tak je ale risk, že do něčeho napálíš, tak vlastně ani nevím, jestli radím dobře. Jen vím, že si to děcka většinou ještě takhle někde boken zkoušely....

Jo, to bych brala, ale nemám tak nějak komu říct... v práci mám dobrého kolegu, tak si to nechám alespoň podrobně vysvětlit, protože momentálně vůbec nevím nic. To byl prostě jeden velký šok a já tam byla nějak omylem lolbig_smile - já to ani neumím popsat, byla jsem jak největší debil na světě, já i klíček v zapalován otáčela vždy na 3x než se mi to podařilo. Samotná jízda krokem vůbec nevím jak se uskutečnila, to bylo jako ve špatném snu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7960 12. 7. 2020 16:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Lenno, nebylo by pro tebe míň stresující dát si hodně záležet na tom, abys bydlela v dostatečně klidné vzdálenosti od dostatečně klidné práce? 🍀🍀🌞

No asi i jo big_smile   Ale není to zase tak jednoduché, práci měnit nechci, lepší určitě neseženu. A ve městě, kde pracuji, tak tam je hodně drahé bydlení. Navíc kdybych měnila bydlení, tak nerada bych šla právě do velkého města (což toto je), raději mě to srdcem táhne někam na vesnici... ale tohle je předčasné. Teď se musím poprat s autoškolou, už mám zaplaceno a ačkoliv bych strachy nejraději utekla, to je fakt.... tak nechci to vzdát na úplném začátku. Když to nepůjde a neudělám to, tak nepůjde, ale prostě jsem to alespoň zkusila. A pak bych řešila co dál.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7961 12. 7. 2020 17:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Přesně tak. A nemysli si, první jízdy o ničem nevypovídají. A kdo ji zvládne relativně dobře, tak to je ten, který nacvičoal na černo. Oni jsou učitelé autoškol zvyklí, nemysli si. Je to škola a žádný učený z nebe nespadl.
Důležité opravdu je, že jsi do toho šla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7962 12. 7. 2020 19:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Jinak si musím teda zaskuhrat, omlouvám se, že na toto téma tak často rodnarodna. První jízdy katastrofa, mnohem horší než jsem si představovala! Jela jsem nějak, ale absolutně netuším jak, proč... absoutně si nepamatuji, co kdy a jak dělat. Já bláhová se bála, že neumím značky! Haha! Já neměla vůbec čas nějaké značky na silnici sledovat, já byla ráda, že jsem nějak vypětím všech sil (a ani nevím jak) udržela auto v chodu, přitom jsem na plyn ze strachu raději nešlapala... Nechápu většinu věcí, nestačím sledovat, kdy co dělat, proč furt chtěl, a řadím. Kdyby neříkal, co zařadit, tak to netuším. Teď jsem pletla a šlapala při řazení na plyn. Spojku držela (asi špatně) furt celou cestu. No katastrofa. Přišla jsem domů a musela si nalít panáka, ačkoliv normálně vůbec nepiju. Já to prostě nemůžu nikdy dát grater

Jsi statečná a už bude jenom líp!! tummenupp Neboj, to ti vejde pod kůži a většinu těchto úkonů budeš pak dělat automaticky. Být tebou, přemýšlím o přikoupení jízd navíc, a mᚠdelší čas na nácvik. Jestli jsi takový stresman, jak tu píšeš, bude lepší to dělat pod odborným dozorem a v autě, které má výbavu, aby spolujezdec (instruktor) mohl zasáhnout v případě maléru wink Zkus si taky najít na youtube různá videa ohledně řízení auta - témata, která by tě zajímala. Našla jsem video k řazení: https://www.youtube.com/watch?v=E5jICqpkmUo jsou jich tam mrtě. Je dobré vědět, jak auto funguje a kdy a proč (ne)řadit - počet otáček, využití spojky, vliv na motor při špatném řazení, atp. Jinak mě se osvědčilo auto "poslouchat", když je spokojené přede, jinak řve a nebo chcípá rodna PS: bez plynu to nejede big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7963 12. 7. 2020 20:29

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Chichi, to mi připomnělo mé první setkání se špičkovými průmyslovými stroji a linkou.
Baby kolem "hrkaly" a já vejrala jak puk.
Když jsem prvně "sešlápla pedál", skoro jsem si prošila obě ruce aj s hlavou. Neměla jsem o tom ani páru.
Jenže jsem potřebovala makat a vydělávat, tož jsem musela rychle zahodit všecky strachy, a DĚLAT.
Pomaličku a pak velmi rychle.
Jde to, neboj! 😋


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7964 12. 7. 2020 22:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Leno, souhlasím s Judynou, Palomitou i Věrou. smile Jízdy navíc by určitě byly hodně užitečné, aby ses otrkala. A kdyby ti ten dobrý kolega mohl občas předvést i řízení.
Znᚠto přece: Každý začátek je těžký. Špatný začátek, dobrý konec.
Kdybys mohla jezdit častěji, začneš si postupně víc a víc věřit a nebudeš sama sebe stresovat. dumbom
Moc ti držím palce!!!!!!!!!! big_smile pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7965 12. 7. 2020 22:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Taky držím všechny palce


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7966 13. 7. 2020 18:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Všem moc děkuji za povzbuzení! hjarta 
A Palomito tobě za nápad podívat se na youtube, to by mě vůbec nenapadlo, že by tam takové věci mohly být tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7967 13. 7. 2020 20:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To by mě taky nenapdalo a je to super.

Jinak - skuhrám už dopředu - zítra si jdu pro výsledky odběru krve. Pokaždí si říkám - teď už to bude lepší nebo skoro dobré. A není. Takže půjdu zase s takoým radostným napětím, že třeba už. A už vidím, co vám zítra napíšu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7968 13. 7. 2020 20:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Držím ti palce! smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7969 13. 7. 2020 20:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Lennno, kdykoli wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7970 13. 7. 2020 21:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

To by mě taky nenapdalo a je to super.

Jinak - skuhrám už dopředu - zítra si jdu pro výsledky odběru krve. Pokaždí si říkám - teď už to bude lepší nebo skoro dobré. A není. Takže půjdu zase s takoým radostným napětím, že třeba už. A už vidím, co vám zítra napíšu.

Ty jeden pesimisto s rouškou a neuvěřitelnou diagnózou cholestelor na hranici a "bububu", mmch. víš o tom, že v nemocnici náhubek mít musíš?!? dumbom
Jinak tě potrestaj, minimálně bejsbolovou hůlkou na holou!

Judy, promiň, ale já tě už zařadila mezi ty "přitakávače", víš?

Opravdu promiň!

Mám tě ráda 🥰


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7971 13. 7. 2020 22:45

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Co je to ten přitakávač?

Není tady

 

#7972 14. 7. 2020 7:31

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Všem moc děkuji za povzbuzení! hjarta 
A Palomito tobě za nápad podívat se na youtube, to by mě vůbec nenapadlo, že by tam takové věci mohly být tummenupp

jo, jo................super nápad

Není tady

 

#7973 14. 7. 2020 8:22

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judy, tfuj, tfuj, tfuj pro dnešek! A není důvod ke "skuhrání" wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7974 14. 7. 2020 11:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Judy, tfuj, tfuj, tfuj pro dnešek! A není důvod ke "skuhrání" wink

Tak bohužel. Nejen že se to nezlepšilo, ale hodně zhoršilo. Dostal jsem se tou vysokou hodnotou do prý vysloveně rizikové skupiny usch. Takže jsem dostala léky (zatím ty nejslabší. Mamka je má taky a zabraly jí dobře).
No, nedá se nic dělat. S takovým zhoršení jsem nepočítala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7975 14. 7. 2020 11:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Judyna napsal(a):

To by mě taky nenapdalo a je to super.

Jinak - skuhrám už dopředu - zítra si jdu pro výsledky odběru krve. Pokaždí si říkám - teď už to bude lepší nebo skoro dobré. A není. Takže půjdu zase s takoým radostným napětím, že třeba už. A už vidím, co vám zítra napíšu.

Ty jeden pesimisto s rouškou a neuvěřitelnou diagnózou cholestelor na hranici a "bububu", mmch. víš o tom, že v nemocnici náhubek mít musíš?!? dumbom
Jinak tě potrestaj, minimálně bejsbolovou hůlkou na holou!

Judy, promiň, ale já tě už zařadila mezi ty "přitakávače", víš?

Opravdu promiň!

Mám tě ráda 🥰

Rino, kde jsi vzala to, že mám hraniční hodnoty?
A ani jinak Ti nerozumím.
Vypadá to, že Tě něčím štvu, to ale není můj problém.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů