Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#7926 6. 7. 2020 18:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jsem tu jediná příznivkyně slovní kopané a asociací... grater grater grater Občas si někdo se mnou čutne, ale celkově vytrvalost veškerá žádná! kapitulation

Bola som, ale vraj mám príliš intenzívnu prítomnos... tak som zvolila mizing - nemusím sa pcha, kde som nevítaná.

Selimo, ty a uražená? va To snad ne, tebe považuji za sebevědomou ženu a tohle mi k tobě nejde. Pokud tě nevyhodil majitel stránek, tak si nedovedu představit, že bych někoho poslechla nebo si z někoho něco dělala.

Tak určite to nebol jediný moment (nazbieralo sa toho viac), ale pre mňa je Babinet o pokece a zdiežaní a keď sem mám chodi s pocitom, že niekoho valcujem a že ma je tu príliš, alebo keď si mám kontrolova, aby som chodila každý deň a mala len jeden príspevok, ideálne v reálnom čase... tak tá predstava ma nebavila a proste som si dala pauzu. Popravde, cez koronu som ledva zvládala pracovné veci a tesne po skončení tá pracovná záaž vyvrcholila... Takže to šlo hladko a prirodzene. Teraz keď je vožnejšie, tak už aj prídem, ale kazi niekomu ovzdušie sa mi nechce, takže určité vlákna si stále odpustím - aj keď musím poveda, že nemám žiadne abstinenčné príznaky a nejako strašne ma to tam neahá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7927 6. 7. 2020 18:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Petr100: Teoreticky je možné, že estébák nefunguje. Tak zkusit vyměnit.
lol cool Aj mne pri tej skratke vytanulo na mysli niečo podobné... podobná Asociácia


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7928 6. 7. 2020 22:29

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Seli, díky za vysvětlení. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7929 7. 7. 2020 9:28

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Tak určite to nebol jediný moment (nazbieralo sa toho viac), ale pre mňa je Babinet o pokece a zdiežaní a keď sem mám chodi s pocitom, že niekoho valcujem a že ma je tu príliš, alebo keď si mám kontrolova, aby som chodila každý deň a mala len jeden príspevok, ideálne v reálnom čase... tak tá predstava ma nebavila a proste som si dala pauzu. Popravde, cez koronu som ledva zvládala pracovné veci a tesne po skončení tá pracovná záaž vyvrcholila... Takže to šlo hladko a prirodzene. Teraz keď je vožnejšie, tak už aj prídem, ale kazi niekomu ovzdušie sa mi nechce, takže určité vlákna si stále odpustím - aj keď musím poveda, že nemám žiadne abstinenčné príznaky a nejako strašne ma to tam neahá.

Podle mě je rozdíl, jestli si to myslí celá společnost (skupina) nebo jen jeden. A už se to týká čehokoli. Kvůli jednomu člověku bych se opravdu neomezovala.. proč taky. Nikdy jsem nechápala ty, kteří se omezovali kvůli jednotlivcům - v tom negativním slova smyslu. Kolikrát jsem slyšela "Jééé, já nejdu na tu párty, tam bude i ONA a ONA mě nemá ráda"..?? Však párty pořádá někdo jiný a je tam i spousta jiných lidí. Proč to řešíš?.. Život je moc krátký, abych řešila co řeší ostatní.. lepší je se bavit wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7930 7. 7. 2020 9:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já toto také neřeším. Orientuju se v takové společnosti na lidi, které mám ráda. A pokud je to jen na mě, stýkám se s tím kým chci. Nemám problém konkrétnímu člověku, který mě nesedí, pozvání odmítnout.
A na diskuzi to neřeším vůbec. Naopak - diskuzi s lidmi jiného názoru mám ráda, protože můj pohled může být omezený a ten druhý mi poskytne pohled úplně jiný. Mám v tomto směru dost zkušeností hlavně z vlákna politického :-). A vážím si svých "protivníků" (zdravím Petra :-) ).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7931 7. 7. 2020 9:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Lehce skuhrám už dopředu. Na zítřek jsem domluvená na odběr krve na cholesterol. Po roce a půl. Jehly se nebojím, spíš tak nějak tuším výsledek....sad. A přemýšlím, jestli se ještě bránit lékům nebo podlehnout.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7932 7. 7. 2020 11:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Tak určite to nebol jediný moment (nazbieralo sa toho viac), ale pre mňa je Babinet o pokece a zdiežaní a keď sem mám chodi s pocitom, že niekoho valcujem a že ma je tu príliš, alebo keď si mám kontrolova, aby som chodila každý deň a mala len jeden príspevok, ideálne v reálnom čase... tak tá predstava ma nebavila a proste som si dala pauzu. Popravde, cez koronu som ledva zvládala pracovné veci a tesne po skončení tá pracovná záaž vyvrcholila... Takže to šlo hladko a prirodzene. Teraz keď je vožnejšie, tak už aj prídem, ale kazi niekomu ovzdušie sa mi nechce, takže určité vlákna si stále odpustím - aj keď musím poveda, že nemám žiadne abstinenčné príznaky a nejako strašne ma to tam neahá.

Podle mě je rozdíl, jestli si to myslí celá společnost (skupina) nebo jen jeden. A už se to týká čehokoli. Kvůli jednomu člověku bych se opravdu neomezovala.. proč taky. Nikdy jsem nechápala ty, kteří se omezovali kvůli jednotlivcům - v tom negativním slova smyslu. Kolikrát jsem slyšela "Jééé, já nejdu na tu párty, tam bude i ONA a ONA mě nemá ráda"..?? Však párty pořádá někdo jiný a je tam i spousta jiných lidí. Proč to řešíš?.. Život je moc krátký, abych řešila co řeší ostatní.. lepší je se bavit wink

A to ja sa zasa radšej obklopím - aj keď hlavne v reále - žuďmi, s ktorými je mi dobre a ktorým je dobre so mnou. A život je prikrátky na to trávi ho s niekým "nasilu". Okrem v práci, kde nás je teraz 26, a toto sa ažko spĺňa na 100%, samozrejme.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7933 7. 7. 2020 11:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Lehce skuhrám už dopředu. Na zítřek jsem domluvená na odběr krve na cholesterol. Po roce a půl. Jehly se nebojím, spíš tak nějak tuším výsledek....sad. A přemýšlím, jestli se ještě bránit lékům nebo podlehnout.

Bráni sa - Stredoeurópanom za posledné roky umelo znížili "hraničné" limity cholesterolu... stolt Predtým boli vyššie, teraz sú nerealistické a možno až škodlivé.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7934 7. 7. 2020 12:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

A to ja sa zasa radšej obklopím - aj keď hlavne v reále - žuďmi, s ktorými je mi dobre a ktorým je dobre so mnou. A život je prikrátky na to trávi ho s niekým "nasilu". Okrem v práci, kde nás je teraz 26, a toto sa ažko spĺňa na 100%, samozrejme.

Jasné, každý to má jinak. Mě zase přijde zbytečné připravit se o dobrou společnost kvůli nějakému škarohlídovi. Takové lidi neřeším. To je zase pro mě plýtvání času stolt Chodím kam chci a s kým chci, bez ohledu na ostatní. Zrovna teď jsme byli na obědě a potkala jsem bývalého kolegu. No napučenej, nepozdravil, neusmál se, má ten život hezčí? Pochybuju. Mile jsem se na něj usmála, pozdravila, popřála dobrou chu a bylo. Čučel jak puk. Jestli má problém se mnou, tak je to skutečně jen jeho problém a ne můj. Ale ani by mě nenapadlo, že bych kvůli němu a jemu podobným třeba přestala chodit na oběd. Však tam nejdu s ním, tak co mi je po něm wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7935 7. 7. 2020 12:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

Lehce skuhrám už dopředu. Na zítřek jsem domluvená na odběr krve na cholesterol. Po roce a půl. Jehly se nebojím, spíš tak nějak tuším výsledek....sad. A přemýšlím, jestli se ještě bránit lékům nebo podlehnout.

Bráni sa - Stredoeurópanom za posledné roky umelo znížili "hraničné" limity cholesterolu... stolt Predtým boli vyššie, teraz sú nerealistické a možno až škodlivé.

Vím o tom. Je to i u triglyceridů. Jenže já mám tu hladinku přece jen trošku vyšší než hraniční....Doteď jsem nebrala nic, ale jsem trošku vyděšená, jelikož jedna moje známá se stejným přístupem a stejnou "hladinkou" měla teď slabší mrtvičku - ischemická příčina.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7936 7. 7. 2020 12:44

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Já toto také neřeším. Orientuju se v takové společnosti na lidi, které mám ráda. A pokud je to jen na mě, stýkám se s tím kým chci. Nemám problém konkrétnímu člověku, který mě nesedí, pozvání odmítnout.
A na diskuzi to neřeším vůbec. Naopak - diskuzi s lidmi jiného názoru mám ráda, protože můj pohled může být omezený a ten druhý mi poskytne pohled úplně jiný. Mám v tomto směru dost zkušeností hlavně z vlákna politického :-). A vážím si svých "protivníků" (zdravím Petra :-) ).

Taky mám ráda lidi s jiným názorem. Jen občas ta argumentace pokulhává a pak je těžké o čemkoli slušně diskutovat. Čest výjimkám storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7937 7. 7. 2020 12:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Vím o tom. Je to i u triglyceridů. Jenže já mám tu hladinku přece jen trošku vyšší než hraniční....Doteď jsem nebrala nic, ale jsem trošku vyděšená, jelikož jedna moje známá se stejným přístupem a stejnou "hladinkou" měla teď slabší mrtvičku - ischemická příčina.

Judy, ale však ty sportuješ, hýbeš se, jsi aktivní.. je to fakt tak vážné, že by to chtělo léky? Je otázka, co ti uškodí víc - neléčba a nebo léky, které ti zanesou zase zbytek organismu? Tak jako tak, snad se nebudeš muset rozhodovat sjuk


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7938 7. 7. 2020 12:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

A to ja sa zasa radšej obklopím - aj keď hlavne v reále - žuďmi, s ktorými je mi dobre a ktorým je dobre so mnou. A život je prikrátky na to trávi ho s niekým "nasilu". Okrem v práci, kde nás je teraz 26, a toto sa ažko spĺňa na 100%, samozrejme.

Jasné, každý to má jinak. Mě zase přijde zbytečné připravit se o dobrou společnost kvůli nějakému škarohlídovi. Takové lidi neřeším. To je zase pro mě plýtvání času stolt Chodím kam chci a s kým chci, bez ohledu na ostatní. Zrovna teď jsme byli na obědě a potkala jsem bývalého kolegu. No napučenej, nepozdravil, neusmál se, má ten život hezčí? Pochybuju. Mile jsem se na něj usmála, pozdravila, popřála dobrou chu a bylo. Čučel jak puk. Jestli má problém se mnou, tak je to skutečně jen jeho problém a ne můj. Ale ani by mě nenapadlo, že bych kvůli němu a jemu podobným třeba přestala chodit na oběd. Však tam nejdu s ním, tak co mi je po něm wink

Palomito, do písmene souhlasím! Mám to stejně tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7939 7. 7. 2020 12:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Vím o tom. Je to i u triglyceridů. Jenže já mám tu hladinku přece jen trošku vyšší než hraniční....Doteď jsem nebrala nic, ale jsem trošku vyděšená, jelikož jedna moje známá se stejným přístupem a stejnou "hladinkou" měla teď slabší mrtvičku - ischemická příčina.

Judy, ale však ty sportuješ, hýbeš se, jsi aktivní.. je to fakt tak vážné, že by to chtělo léky? Je otázka, co ti uškodí víc - neléčba a nebo léky, které ti zanesou zase zbytek organismu? Tak jako tak, snad se nebudeš muset rozhodovat sjuk

V souvislosti s tímto... víte co je zajímavé? U nás v rodině to platí 100% - nevím, zda je to jen náhoda, ale u nás lidé, kteří jsou štíhlí, zdravě jí, aktivní = ti mají cholesterol špatný, berou léky a ti tlustí, co jí nezdravě = tak mají cholesterol dobrý až výborný.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7940 7. 7. 2020 12:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No právě. A rozhodnout se budu muset. Mám ten cholesterol vysoký (vyšší) už asi od 30. Moje maminka léky bere, ale ta ho měla kolem 10 (celkový). To já tolik nemám. Pokaždé jsem to uhrála na ženské hormony, které nás ženy před tím zlým účinkem chrání. Jenže ty už ubývají....Ta moje známá je také pohyblivá, štíhlá, akorát o něco starší.
Uvidíme. Vůbec se mi to léků nechce, ale ta mrtvička mě prostě vyděsila.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7941 7. 7. 2020 13:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jenže já sice nadváhu nemám, ale jím nezdravě. Jednou jsem zkoušela proticholester. dietu asi dva měsíce. Byla to hrůza a cholesterol mi klesl jen o 0,2.

Ono to s váhou asi zas tak nesouvisí - jde o metabolickou poruchu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7942 7. 7. 2020 13:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Jenže já sice nadváhu nemám, ale jím nezdravě. Jednou jsem zkoušela proticholester. dietu asi dva měsíce. Byla to hrůza a cholesterol mi klesl jen o 0,2.

Ono to s váhou asi zas tak nesouvisí - jde o metabolickou poruchu.

Kdo ví, kde je pro tvé tělo správná úroveň cholesterolu. V tomto ohledu nelze radit, každý musí vědět, co je pro něj nejlepší. Jestli dělᚠvše pro to, abys měla tělo funkční (fyz. aktivita, dostatek vitamínů), tak braním léků to zase devalvuješ. Nebo ne? Nevím. Ale já jsem v tomto hodně mimo. Neuznávám ani hormonální antikoncepci, po tom, co jsem ji vyzkoušela. gloria


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7943 7. 7. 2020 13:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

V souvislosti s tímto... víte co je zajímavé? U nás v rodině to platí 100% - nevím, zda je to jen náhoda, ale u nás lidé, kteří jsou štíhlí, zdravě jí, aktivní = ti mají cholesterol špatný, berou léky a ti tlustí, co jí nezdravě = tak mají cholesterol dobrý až výborný.

Ptz. cholesterol nejvíc souvisí s psyché.
Když je člověk spokojenej, klidnej a aspoň z části šastnej, má to ok. Ti, co přistoupili k kdovíjakým "zdravým" metodám, už rozhodně úplně spokojení nejsou, a pak živí své dodavatele "zdraví", a sobě ho ničí...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7944 7. 7. 2020 15:58

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nevím jak se založí nové vlákno. grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7945 7. 7. 2020 16:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Nevím jak se založí nové vlákno. grater

Klikni na Diskuze (modrý obdélník nahoře). Vyjede ti seznam fór. Najeď třeba na Pavlač, klikni a napravo mᚠ"založit nové téma".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7946 7. 7. 2020 20:07

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Jenže já sice nadváhu nemám, ale jím nezdravě. Jednou jsem zkoušela proticholester. dietu asi dva měsíce. Byla to hrůza a cholesterol mi klesl jen o 0,2.

Ono to s váhou asi zas tak nesouvisí - jde o metabolickou poruchu.

Já to nemyslela pouze v souvislosti s váhou, ale i s jídlem - u nás opravdu tlustí a co jí velmi špatně (v podstatě jen prasárny a přejídání), tak cholesterol mají výborný. A ti co jí zdravě, tak berou léky. Možná fakt jen náhoda, to jen pro zajímavost, že u nás to sedí 100% takto, ikdyž by člověk logicky řekl, že to bude přesně naopak.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7947 7. 7. 2020 20:44

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

V souvislosti s tímto... víte co je zajímavé? U nás v rodině to platí 100% - nevím, zda je to jen náhoda, ale u nás lidé, kteří jsou štíhlí, zdravě jí, aktivní = ti mají cholesterol špatný, berou léky a ti tlustí, co jí nezdravě = tak mají cholesterol dobrý až výborný.

Ono je to s tím cholesterolem fakt zvláštní, třeba má mamka měla snad celý život max. 50 kilo, a přesto měla po padesátce vysoký cholesterol a dostala na to léky. To stejné já, v okamžiku, kdy jsem fakt byla štíhlá - až moc dle jiných (zhubla jsem skoro 20 kilo tenkrát), tak se mi taky objevil vysoký cholesterol. Nezdravě  nejím - oběma nezávisle na sobě nám bylo sděleno, že je to dáno geneticky.

Není tady

 

#7948 7. 7. 2020 22:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Co se týče léků, jsem poslušný pacient. Co mi doporučí internista a endokrinoložka, poctivě polykám. Hlavně internista, ten se se mnou nepárá; nařídí a basta! stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7949 8. 7. 2020 6:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Co se týče léků, jsem poslušný pacient. Co mi doporučí internista a endokrinoložka, poctivě polykám. Hlavně internista, ten se se mnou nepárá; nařídí a basta! stolt

Samozřejmě, pokud cítíš, že ti léky pomáhají, tak bez diskuze smile Ale já si většinou užívám takových vedlejších efektů, že mi to za to nestojí. Jediné, co opravdu bez léků nezvládám, to jsou urputné bolesti hlavy (dnešní noc byla jízda wink ). Není to tak, že bych léky vůbec neužívala. Jen když můžu, tak se jim vyhnu a radši tu patálii vyřeším bez nich, myslím takové banality jako je horečka, rýma, bolest v krku, atp. Mimochodem, věděli jste, že na bolest v krku skvěle zabírá cucání hřebíčku (to koření!)?  A na kašel či ztrátu hlasu je dobrá Vincentka stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7950 8. 7. 2020 9:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vincentku mám doma pořád. A existují i cucavé pilulky Vincetka a nosní sprej. A co se týče hřebíčku - existuje i velice silný hřebíčkový olej.

Jinak - krev na cholesterol odebrána, ale za paní doktorkou mám jít až příští úterý - prý toho mají moc - ještě zástup za dva lékaře na dovolené....Ćekárna byla úplně prázdná....

Palomito - vysoký cholesterol není vůbec na těle poznat, takže ani účinek léků nepocítíš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů