Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#7001 4. 2. 2018 15:24

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

helena napsal(a):

Čočku miluju...
Ale skuhrám, páč mi kvůli jedný čúze zlodějský ujel autobus...

????? Rozpíš prosím podrobnejšie... Horím zvedavosťou.

Seli  píše  detektivku  ...  tak sem   s inspirací  Helo  smile

Není tady

#7002 4. 2. 2018 16:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Čúza byla odchycena pokladní, kterak má v kapse kabátu balíček dražšího sejra... nejdřív tvrdila, že ho koupila jinde a doklad nemá, protože platila kartou a tu jí hned ukáže... tu kartu teda... asiže se to na ní pozná, nevím wink
Tvářila se značně zkroušeně, nechala si nahlídnout do kabelky i do tašky... užuž to vypadalo, že ji ta pokladní snad pustí - načež se otočila a v druhý kapse měla další balíček... akorát jinou značku... asi aby to nebylo jednotvárný lol
No a bylo vymalováno - pokladní zamkla dveře (malej krámek), zavolala policajty... a holt jsme čekali, až odbyde frontičku a pustí nás ven najednou.
Ovšem čúza byla úžasná - "Pusťte mě... já se omlouvám... já jsem to neudělala schválně..." vissla
Přitom to žádná chudinka zjevně nebyla - ale ani se moc necukala, vypadalo to, že má natrénováno wink

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#7003 4. 2. 2018 16:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Možná trpí kleptomanií.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#7004 5. 2. 2018 8:15

gemi
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Čúza byla odchycena pokladní, kterak má v kapse kabátu balíček dražšího sejra... nejdřív tvrdila, že ho koupila jinde a doklad nemá, protože platila kartou a tu jí hned ukáže... tu kartu teda... asiže se to na ní pozná, nevím wink
Tvářila se značně zkroušeně, nechala si nahlídnout do kabelky i do tašky... užuž to vypadalo, že ji ta pokladní snad pustí - načež se otočila a v druhý kapse měla další balíček... akorát jinou značku... asi aby to nebylo jednotvárný lol
No a bylo vymalováno - pokladní zamkla dveře (malej krámek), zavolala policajty... a holt jsme čekali, až odbyde frontičku a pustí nás ven najednou.
Ovšem čúza byla úžasná - "Pusťte mě... já se omlouvám... já jsem to neudělala schválně..." vissla
Přitom to žádná chudinka zjevně nebyla - ale ani se moc necukala, vypadalo to, že má natrénováno wink

Heli,

posílám SZ

Není tady

#7005 5. 2. 2018 13:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Možná trpí kleptomanií.

Vetsinou kradou ty co to nemaji vubec zapotrebi,u nas v marketu obcas prijede firma co nainstaluje kamery a sleduji cely obchod a to se clovek potom divi co s mistnich lidi krade a nejvic stari lide.To k nam chodil nakupovat jeden starsi pan,vyrecny a chodil vzdy mezi prvnima zakaznikama,bavil celou prodejnu,az ho kamery zachytili .Je tomu,uz dva roky a od te doby tam uz nebyl.Nebo moje sousedka,starsi pani,pak ji vyslychali policajti ja shodou okolnosti vesla do kancelare kde ta pani byla vyslychana a bylo ji prede mnou moc trapne,ze jsem ji videla.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7006 5. 2. 2018 13:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Neviem, či starí ľudia sú presne "tí čo to nepotrebujú".... Moji rodičia sú na tom dobre, kým sú dvaja, ale akonáhle by sa jeden pominul, druhý bude finančne v (_._) . hmm A je fakt, že určite dosť ľudí to robí trebárs zo "športu", ale trebárs aj kvôli chorobe, kleptománii.... kapitulation

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#7007 5. 2. 2018 16:19

gemi
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Eva. napsal(a):

Možná trpí kleptomanií.

Vetsinou kradou ty co to nemaji vubec zapotrebi,u nas v marketu obcas prijede firma co nainstaluje kamery a sleduji cely obchod a to se clovek potom divi co s mistnich lidi krade a nejvic stari lide.To k nam chodil nakupovat jeden starsi pan,vyrecny a chodil vzdy mezi prvnima zakaznikama,bavil celou prodejnu,az ho kamery zachytili .Je tomu,uz dva roky a od te doby tam uz nebyl.Nebo moje sousedka,starsi pani,pak ji vyslychali policajti ja shodou okolnosti vesla do kancelare kde ta pani byla vyslychana a bylo ji prede mnou moc trapne,ze jsem ji videla.

a jak  to u vás probíhá, když chytnou zloděje?  jde dobrovolně  po vyzvání  dozadu, a tam  pak čeká  s vedoucím  na policii? 
nebo zkouší utéct hned ? a když by zkusil odejít  a NEČEKAT  na policii,   tak  ho jen tak nechají, nebo mu  nějak  zabrání v odchodu  ?

Není tady

#7008 5. 2. 2018 16:24

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Neviem, či starí ľudia sú presne "tí čo to nepotrebujú".... Moji rodičia sú na tom dobre, kým sú dvaja, ale akonáhle by sa jeden pominul, druhý bude finančne v (_._) . hmm A je fakt, že určite dosť ľudí to robí trebárs zo "športu", ale trebárs aj kvôli chorobe, kleptománii.... kapitulation

nebo taky  kvůli  "nemoci  charakteru" -  jestli tahle nemoc u krádeží  nebude ta častější ... u ní nemá vliv stav  peněženky gloria

Není tady

#7009 5. 2. 2018 17:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Ty lidi znam a ziji v paru

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7010 5. 2. 2018 17:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

gemi napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Eva. napsal(a):

Možná trpí kleptomanií.

a jak  to u vás probíhá, když chytnou zloděje?  jde dobrovolně  po vyzvání  dozadu, a tam  pak čeká  s vedoucím  na policii? 
nebo zkouší utéct hned ? a když by zkusil odejít  a NEČEKAT  na policii,   tak  ho jen tak nechají, nebo mu  nějak  zabrání v odchodu  ?

Zatim se nikdo nesnazil utect,ale jak rikam,sekuritaci prijedou z kamerama tak 3-4 do roka.

Není tady

#7011 5. 2. 2018 19:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Mám veliý strach o kamarádku. Je těžce nemocná, včera jsem s ní mluvila, ale dnes nereaguje.Achojoachjoachjo....

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7012 5. 2. 2018 19:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Mám veliý strach o kamarádku. Je těžce nemocná, včera jsem s ní mluvila, ale dnes nereaguje.Achojoachjoachjo....

Judy - hjarta

Není tady

#7013 5. 2. 2018 20:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ozvala se! Huráááá!
Děkuju Helo.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7014 5. 2. 2018 20:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

smile hjarta

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#7015 5. 2. 2018 20:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Děkuju, děkuju. Zítra mají rozhodovat o její operaci, která je životně důležitá. Ale její zdravotní stav je pořád natolik vážný, že to pro ni bue velká zátěž. Páni doktoři ale určitě rozhodnou správně. Strašně jí pomohli.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7016 5. 2. 2018 20:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Judyno, budu na ni moc myslet.

Seneca

Není tady

#7017 5. 2. 2018 22:33

Barča
♥♥♥♥♥--

vrabčák napsal(a):

Judyno, budu na ni moc myslet.

Držím palce.

Není tady

#7018 5. 2. 2018 22:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jste strašně hodný. Ona si vaši podporu zaslouží. Děkuju.
Bojuje se třemi autoimunitními nemoci naráz, z toho jsou dvě životohrožující a jedna ji už o život málem připravila, ale dostává se snad postupně z nejhoršího a zítra lékaři zhodnotí zda je ve stavu, aby mohla začít bojovat s tou další a podstoupit operaci.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7019 6. 2. 2018 0:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

tummenupp

Brita

Není tady

#7020 6. 2. 2018 1:04

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Judy,
přidávám se ... do  " rodiny podporujícího týmu"  hjarta

Není tady

#7021 6. 2. 2018 6:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Takovej proud dobrejch myšlenek musí sakra zabrat...

Není tady

#7022 6. 2. 2018 11:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Taky si myslím, že to pomůže. To prostě musí dobře dopadnout.
Děkuju všem.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7023 6. 2. 2018 15:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Nevlastnej dcére pred 20 rokmi diagnostikovali jednu vážnu až smrteľnú autoimúnnu chorobu s tým, že nevedia, či pôjde o týždne, mesiace alebo roky.... wink Niežeby to bola prechádzka ružovým sadom (medzitým sa u nej pod vplyvom prvej rozvinula ďalšia smrteľná choroba), ale je furt tu, pracuje, má rodinu, psa, koníčky, radosť zo života... stolt

Brita

Není tady

#7024 6. 2. 2018 16:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Nevlastnej dcére pred 20 rokmi diagnostikovali jednu vážnu až smrteľnú autoimúnnu chorobu s tým, že nevedia, či pôjde o týždne, mesiace alebo roky.... wink Niežeby to bola prechádzka ružovým sadom (medzitým sa u nej pod vplyvom prvej rozvinula ďalšia smrteľná choroba), ale je furt tu, pracuje, má rodinu, psa, koníčky, radosť zo života... stolt

tummenupp  storstark

Některý lidi mají strašně naloženo...  sad

Seneca

Není tady

#7025 6. 2. 2018 18:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Takovýhle osoby by měli sušit, práškovat a po lžičkách podávat fňuknám... wink

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí