Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#6651 8. 5. 2017 14:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Erem, to je dobře tummenupp fakt dobře!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6652 8. 5. 2017 17:19

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Mikeši, ano pacient má právo vědět vše o svém stavu už jen z důvodu, aby si případně uspořádal své záležitosti. Je to prostě tak.

Njn, ale otázka je, ČO je tá  pravda.. Máte ažko operovatežný nádor je fakt... ale máte pred sebou už len pár dní života je podža mňa už hranie sa na Boha a dos husné predikvovanie, ktoré môže urýchli koniec. hmm Lekári by si mali dáva bacha aj na formulácie. Nevlastná dcéra má dve smrtežné diagnózy, ale drsné a hnusné prognózy lekárov prežila už o cca 15 rokov. stolt No nie každý má silu "vzoprie sa" predpovediam lekárov - a tu vidím ono riziko. Moja mama napríklad lekárom slepo verí a myslím, že by ich "poslúchla" roll .

Vidím to taky tak. Ta medicínská pravda je vlastně jenom shrnutí zkušeností a z toho odvozený nejpravděpodobnější směr vývoje. Není to ortel. Mnohdy se nabízí i jiné cesty. A jindy přijde překvapení. A nakonec o všem stejně rozhodnou vyšší síly.

Není tady

 

#6653 8. 5. 2017 17:23

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Vsak tam zitra jedu,nebudu tam s pritelem jezdit kazdy den,ale 2x v tydnu tam pojedu.

To je dobře. Znám dost lidí, kteří navždy litují, že něco takového nestihli nebo zanedbali.

Není tady

 

#6654 8. 5. 2017 18:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Kdyz me umrela mama nechtela jsem,aby za mnou nekdo chodil,nestala jsem o to.....chtela jsem byt sama s nejblizsima
Dovol, ale je to něco jinýho, než o čem byla řeč - tedy o tvým programovým vyhejbáním se lidem neštěstím postiženejm...
Tak to tezko,ze je to tezsi nemoc.Moje kamaradka ji ma 25 let a normalne funguje,na voziku nejezdi.
Ty si taky někdy nevidíš do hu... úst, že erem?

Jinak je ovšem fajn, že ses dopracovala k návštěvám ve špitále a nenechᚠto jenom na tom chlapovi.
Akorát si dovolím drobnou připomínku - nikdy, ale opravdu nikdy, to nesmíš použít jako argument - "jezdím/jezdila jsem za tvojí mámou do nemocnice, takže ty teď musíš/nesmíš/ne/budeš dělat to a to..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6655 8. 5. 2017 19:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak jsem tu navstevu v nemocnici dnes zvladla.Rano jsem se citila i bez lexaurinu skvele i v te nemocnici.Ted opet u me sileny stav,boli me hlava,hrozna unava......sama nevim proc,mozna ty moje stavy nemaji nic spolecneho s nemocnici.Jeden den jsem v pohode,dalsi den je pro me tezke jen stat s postele a vydrzet v praci.
Tchyne se teprve dnes dozvedela o jejim vaznym stavu,sam pritel se divil,ze ji to prekvapilo.Pritel dohodnul jeji prevoz na specializovane pracoviste.Jinak tchyne normalne komunikovala

Upravil(a) eremuruss (8. 5. 2017 20:02)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6656 8. 5. 2017 23:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6657 9. 5. 2017 9:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Tak jsem tu navstevu v nemocnici dnes zvladla.Rano jsem se citila i bez lexaurinu skvele i v te nemocnici.Ted opet u me sileny stav,boli me hlava,hrozna unava......sama nevim proc,mozna ty moje stavy nemaji nic spolecneho s nemocnici.Jeden den jsem v pohode,dalsi den je pro me tezke jen stat s postele a vydrzet v praci.
Tchyne se teprve dnes dozvedela o jejim vaznym stavu,sam pritel se divil,ze ji to prekvapilo.Pritel dohodnul jeji prevoz na specializovane pracoviste.Jinak tchyne normalne komunikovala

Skvělé erem hjarta Jen tak dál.

Není tady

 

#6658 9. 5. 2017 10:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tchyne se teprve dnes dozvedela o jejim vaznym stavu,sam pritel se divil,ze ji to prekvapilo.

Jen k této větičce - možná paní vytěsňuje. Moje maminka mě totiž také nedávno překvapila - divila se, že její sousedka - stejně stará jako ona - si dává "přihlášku" do domova důchodců....(ona je bezdětná). Přitom jim je oběma 81 let.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6659 9. 5. 2017 12:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Všetci trochu vytesňujeme, podža mňa... A navyše - okrem toho "usporiadania vecí" nevidím vežký zmysel v tom pozna "pravdu" a upiera sa k smrti, namiesto k životu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6660 9. 5. 2017 12:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

možná paní vytěsňuje
Možná nejenom paní...
"tak jsme se ji ptali,co rikal doktor,ona nam rekla,ze se radci neptala,ale,ze ma lekarskou zpravu.Tu lekarskou zpravu necetla a necetl ji vlastne nikdo z nas.Az kdyz opet tchyne byla odvezena tentokrat na internu,tak tam bylo sdelelo po telefomu pritelovi,ze mamince mnoho casu nezbyva,ze je to otazka tak tydnu,dnu a mozna i mesicu.Pritel byl v soku,protoze tohle netusil"
aneb zase jsme u toho "o čem se nemluví, to neexistuje"...

okrem toho "usporiadania vecí" nevidím vežký zmysel v tom pozna "pravdu" a upiera sa k smrti, namiesto k životu
Já ti nevím, Seli... myslíš něco jako klasik?
"Však lépe v mylné naději sníti,
před sebou čirou temnotu,
nežli budoucnost odhaliti,
strašlivou poznati jistotu!"

Asi jak pro koho... za sebe bych dala přednost tomu pozna "pravdu" s tím, že mám tolik a tolik času, v kterým můžu ještě tohle a tamto (včetně možnosti "poprat se")... než zjistit, že už nemám vůbec žádnej... na nic...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6661 9. 5. 2017 20:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

... hezke, klidne, pohodove... a?... poucne...   i n s p i r u j i c i  ... wink  cteni .
Vzhledem ke svemu presvedceni "nestarej se o zitrejsi den, vsak...", atd., nemam potrebu psat zavet ani stihat, co uz stihnout na posledni chvili nelze...
Taky mi nevadi s "odchazejicim" clovekem mluvit o jeho pranich,  predstavach, potrebach a pozadavcich tech, coho na posledni ceste doprovazeji....
Da se to, pro silneho a vyrovnaneho cloveka zvladnout i stylem: Budu tady s Vama/s tebou azdo te chvile, co budes/budete chtit...
Chapu, ze to kazdej neumi... Ale vsem uprimne preju, aby to zvladli...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6662 9. 5. 2017 21:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Heleno, někoho moudrýho a pokornýho to poznání, kolik mu zbývá, dovede k zintenzivnění prožitků, bude si vážit každý minuty. Jinýho třeba úplně ochromí... sad  Vůbec nevím, jak bych reagovala. Přála bych si to první, ale fakt netuším...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6663 10. 5. 2017 8:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

možná paní vytěsňuje
Možná nejenom paní...
"tak jsme se ji ptali,co rikal doktor,ona nam rekla,ze se radci neptala,ale,ze ma lekarskou zpravu.Tu lekarskou zpravu necetla a necetl ji vlastne nikdo z nas.Az kdyz opet tchyne byla odvezena tentokrat na internu,tak tam bylo sdelelo po telefomu pritelovi,ze mamince mnoho casu nezbyva,ze je to otazka tak tydnu,dnu a mozna i mesicu.Pritel byl v soku,protoze tohle netusil"
aneb zase jsme u toho "o čem se nemluví, to neexistuje"...

okrem toho "usporiadania vecí" nevidím vežký zmysel v tom pozna "pravdu" a upiera sa k smrti, namiesto k životu
Já ti nevím, Seli... myslíš něco jako klasik?
"Však lépe v mylné naději sníti,
před sebou čirou temnotu,
nežli budoucnost odhaliti,
strašlivou poznati jistotu!"

Asi jak pro koho... za sebe bych dala přednost tomu pozna "pravdu" s tím, že mám tolik a tolik času, v kterým můžu ještě tohle a tamto (včetně možnosti "poprat se")... než zjistit, že už nemám vůbec žádnej... na nic...

Ja si hlavne myslím, že v takýchto prípadoch žiadna jednoznačná "pravda" neexistuje - nikto nepoznáme dňa ani hodiny s určitosou, ani lekári, hoci oni si myslia opak... a po drsňačinách ako vopred vyplnený úmrtný list (ktorý navyše dotyčný debil ukázal "pozostalým" po ešte živom pacientovi) si proste myslím, že lekári sa hrajú na bohov. Navyše, môžeme zomrie v ktoromkožvek okamihu pri nehode alebo možno na mŕtvicu, zástavu srdca.... hocičo, takže  nevidím zmysel v tom žmýka nejaké presné prognózy. Dozvedie sa diagnózu - to áno, jasné, a inak naozaj "dúfa v najlepšie, ale pripravi sa aj na najhoršie".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6664 10. 5. 2017 8:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Heleno, někoho moudrýho a pokornýho to poznání, kolik mu zbývá, dovede k zintenzivnění prožitků, bude si vážit každý minuty. Jinýho třeba úplně ochromí... sad  Vůbec nevím, jak bych reagovala. Přála bych si to první, ale fakt netuším...

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6665 10. 5. 2017 13:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Přála bych si to první, ale fakt netuším...
Nikdo netušíme... taky doufám, že budu mít schopnosti a sílu zařídit to tak, jak si představuju a mám připravený...

Dozvedie sa diagnózu...
... se většinou rovná i znalosti prognózy (i když výjimky tam i tam jsou vždycky možný).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6666 10. 5. 2017 18:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

Přála bych si to první, ale fakt netuším...
Nikdo netušíme... taky doufám, že budu mít schopnosti a sílu zařídit to tak, jak si představuju a mám připravený...

Dozvedie sa diagnózu...
... se většinou rovná i znalosti prognózy (i když výjimky tam i tam jsou vždycky možný).

Radši se ani nepokouším představit si, co si představuješ a mᚠpřipravený. sad  Nečte se mi to dobře...  hmm Ale brát ti to nemůžu..., je to tvoje věc. Ovšem neutuchající schopnosti a sílu ještě po mnoho let ti moc přeju.  smile  hjarta  pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6667 10. 5. 2017 19:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vrabčí, děkuju za přání http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Představovat si nic nemusíš, ale zkus si najít něco o baroku a "dobré smrti"... vůbec neměli špatnej přístup. (Myslím, že už jsem to někdy zmiňovala.)
Mrkni se třeba tady - http://historie.upol.cz/sylabus.php?id=278  - a nezapomeň na pdf dokumenty na konci http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6668 10. 5. 2017 19:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

... hezke, klidne, pohodove... a?... poucne...   i n s p i r u j i c i  ... wink  cteni .
Vzhledem ke svemu presvedceni "nestarej se o zitrejsi den, vsak...", atd., nemam potrebu psat zavet ani stihat, co uz stihnout na posledni chvili nelze...
Taky mi nevadi s "odchazejicim" clovekem mluvit o jeho pranich,  predstavach, potrebach a pozadavcich tech, coho na posledni ceste doprovazeji....
Da se to, pro silneho a vyrovnaneho cloveka zvladnout i stylem: Budu tady s Vama/s tebou azdo te chvile, co budes/budete chtit...
Chapu, ze to kazdej neumi... Ale vsem uprimne preju, aby to zvladli...

Tak tohle bych teda nedala a obdivuju sestry ktery pracuji treba na LDN.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6669 10. 5. 2017 20:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Verim. Dlouho jsem si myslela, ze to tezke neni..., mozna proto, ze jsem byla ve svych patnacti jaksi "donucena" ve dvou nemocnicicj, kde zaroven umirali muj tata a jeho mama, tvrdit, ze je vsecko vporadku, nelhat a nepretvarovat se...
Zda se to tezke, ale neni. Stacilo vynechat tu krutou realitu, ze obabrzo zemrou (o sobe to vedeli, ale jeden o druhemne...)
Jejich postesknuti "umiram" jsem odbyvala slovy: No treba bude zitra vsecko jinak... A jejich castou potrebu "se loucit", jsem uzavirala slovy "ok, tak ahoj, ja zas prijdu". No, lehke to nebylo (pri odchazeni od nich), ale tak nejak to pusa sama rekla.
Uplne stejne to potom bylo u klientu. Ja tomu vsemu totiz verila; ze se veci muzou zmenit, a ze fakt jeste stihnu prijit...
Kdyz to nevyslo, tak to fakt bolelo. Ale brzo tu bolest vystridal pocit, ze jsem toho cloveka doprovazela tak dlouho,jak si pral a jak ja mohla...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6670 10. 5. 2017 22:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

Vrabčí, děkuju za přání http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Představovat si nic nemusíš, ale zkus si najít něco o baroku a "dobré smrti"... vůbec neměli špatnej přístup.

Ještě jsem nečetla, dneska jsem hotovsson...ale u nás za Labem máme přímo kapli a anděly - jeden je smrti radostné a druhý smrti žalostné. Od Brauna, v.r.

Tady ten smrti žalostné

http://www.stc.npu.cz/download/1302570051_7iok/K%C3%A1ran%C3%BD%2C+socha++and%C4%9Bla+%C5%BDalostn%C3%A9+smrti+548x800.jpg

a tady radostné:

http://loket.npu.cz/download/1302570051_wmz8/K%C3%A1ran%C3%BD%2C+socha+and%C4%9Bla+Radostn%C3%A9+smrti+600x800.jpg

Nevypadá to tak z obrázku, ale skutečně je mezi nimi jemný, ale podstatný rozdíl.

A tady jsou pohromadě:

http://static.panoramio.com/photos/original/63678634.jpg


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6671 11. 5. 2017 7:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak tohle bych teda nedala a obdivuju sestry ktery pracuji treba na LDN.
Jsou i horší místa, erem...

u nás za Labem máme přímo kapli a anděly
Lupí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/hjarta.gif a http://fora.babinet.cz/img/smilies/pussa.gif
Už jsem si je uložila.

To je úžasnej fenomén, tahle dobrá/blažená smrt. Mně se třeba moc líbila jedna barokní homilie, kdy pohřební kázání nad pubertální dívenkou bylo něco tak optimistickýho... žádný "pouhý" smíření se...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6672 25. 5. 2017 8:31

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Děvčata, potřebuji si dnes postěžovat. Také máte takové natvrdlé partnery?
Zlobila mě tiskárna, tak jsem se rozčílila, že jsem ji vyhodila a říkám manželovi, že chci spolehlivou tiskárnu a že ji zaplatím ze svého podnikání. Jenže manžel zas vybral tu samou Samsung, vlastně stejnou řadu, jen vyšší třídu. Tak mu říkám: já tu tiskárnu nechci, já chci jinou tiskárnu. Stejná řada bude mít stejný problém. A prý že ne, že jsou na ni jen samé dobré recenze. No tak a nejsem za blbce, tak že ji vyzkoušíme. A co myslíte? Dnes opět ta samá chyba: jak dojde papír, hlásí, že je papír zaseknutý a za nic na světě ji nemůžu přimět, aby to přestala hlásit a dotiskla, co má.
Tak jsem se fakt rozčílila, že tu tiskárnu opravdu nechci a manžel, že napíše na technickou podporu.
To vás ti chlapi taky takhle zkouší? Já tu tiskárnu platím ze svého! A několikrát jsem mu říkala, že Samsung nechci :-(


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6673 25. 5. 2017 8:49

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Mám fakt chu koupit mu balení slipů s umělým vláknem, které když jsem mu minule koupila, protože už nosil děravé slipy, tak je odmítal, že tyhle umělé nosit nebude. A říct mu na to: to je stejné jako s tou tiskárnou. Tyhle slipy nejsou ty samé, podívej, je to jiná značka, ty budou suprové dumbom


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6674 25. 5. 2017 9:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tulipánko, proč sis tu tiskárnu nevybrala a neobjednala ty sama, když je k tvému podníkání? Jen takový nápad.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6675 25. 5. 2017 9:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Evo,
já nekupuju elektroniku, protože tomu nerozumím. Už jsem dokonce i nějaké tiskárny vybrané měla a poslala jsem mu je, a z nich vybere tu, co koupíme, ale on nakonec vybral jinou......

Upravil(a) Tulipánka (25. 5. 2017 9:48)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů