Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#6526 26. 4. 2017 18:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ochutnávka jednoho takového potůčku, kolem kterého občas jezdím. Takové krásné balvany jsou všude. V lesích, na polích i mezích.

Áách...člověčici se uleví, jen to vidí na obrázku!

Za chvilku tam jedu, tak vás vezmu s sebou.

Judyno, a to nás posadíš na rám, nebo do košíku?  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6527 26. 4. 2017 23:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dnes nic - byla zima. Ale včera jsem Vás na vyjížďku vzala. Pomyslně. Kdyby doopravdy - poslala bych vás trhat kopřivy - aspoň bych si nepopálila prstíky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6528 27. 4. 2017 11:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ale včera jsem Vás na vyjížďku vzala. Pomyslně. Kdyby doopravdy - poslala bych vás trhat kopřivy - aspoň bych si nepopálila prstíky.
Už jsem kaštánek v tvý kapse... pomyslně http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ale klidně bys mě mohla vzít naživo - kopřivy trhám holou rukou...
("Mráz kopřivu nespálí," řekla si paní Kopřivová a odnesla manželovi zimník do frcu.)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6529 27. 4. 2017 13:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já je právě taky trhám holou rukou. Ale některé pálí víc než jiné. Kolikrát mě prsty brní ještě dlouho potom.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6530 27. 4. 2017 20:56

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Musíš kopřivu chytit za stonek a utrhnout, ten tolik nepálí, jak listy. Ty pak doma ostříhat (pokud toho nedělᚠpůl pytle na sušení).

Není tady

 

#6531 1. 5. 2017 12:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Skuhram,pritelovi rekli lekari,ze jeho matka ma par dni nebo tydnu zivota.Pritel se sesypal,neji,nespi je uplne bez zivota.Stale doufal,ze se jeho matka s rakoviny dostane.Nedovede si predstavit jak dal bude zit bez ni,co bude s jeho mentalne zaostalym bratrem,jak tohle vsechno zvladne.Ja jsem s te situace doma uplne zoufala.Uz se tesim do prace.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6532 1. 5. 2017 14:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Upravil(a) helena (1. 5. 2017 14:16)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6533 1. 5. 2017 19:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Přeji staré paní, aby se dlouho netrápila. A Eremin přítel a najde pro bratra vhodné ubytování. (Souhlas s Helou)

Jinak skuhrám taky - jsem nachlazená. V květnu! Co to je za bor*el? To nemá být toto!


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6534 1. 5. 2017 19:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

jj, jsi realistická, ale...

Není tady

 

#6535 1. 5. 2017 19:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Skuhram,pritelovi rekli lekari,ze jeho matka ma par dni nebo tydnu zivota.Pritel se sesypal,neji,nespi je uplne bez zivota.Stale doufal,ze se jeho matka s rakoviny dostane.Nedovede si predstavit jak dal bude zit bez ni,co bude s jeho mentalne zaostalym bratrem,jak tohle vsechno zvladne.Ja jsem s te situace doma uplne zoufala.Uz se tesim do prace.

Pocity, myšlenky a vše, co k tomu patří, si u Tvého přítele umím dost dobře představit. Držím palce.

Není tady

 

#6536 1. 5. 2017 19:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

I já souhlasím s Judynou a Helenou. Erem má svých starostí už tak vrchovatě. Určitě ho budou co nejčastěji navštěvovat.
Judyno, od Velikonočního pondělí jsem měla týden šílenou rýmu (asi alergie na protivný lidi wink), pak zmizela, ale po 2 dnech zas ucpaný nos. Překvapivě rychle mi pomohl Olynth se zvlhčujícím účinkem. (Doufám, že tohle není reklama.)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6537 1. 5. 2017 20:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Souhlasím. Notabene by to dopadlo tak, že by ses starala ty, taky jsem od.por.ně realistická....zažila jsem. I ty kecy i tu následnou péči i to, jak pečuju blbě. Nedej se, Erem, bylo by to peklo.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6538 1. 5. 2017 21:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Neboj,ke me on by stejne nesel,ani pritel by to nechtel.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6539 1. 5. 2017 21:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Souhlasím. Notabene by to dopadlo tak, že by ses starala ty, taky jsem od.por.ně realistická....zažila jsem. I ty kecy i tu následnou péči i to, jak pečuju blbě. Nedej se, Erem, bylo by to peklo.

Uz ted se stara pritel sam,vari bratrovi o vikendech,protoze ja jsem vzdy v praci.Pres tyden mu nakupuje,protoze ve vesnici nemaji obchod.Pres tyden mu vozi charita obedy.Jen me u pritele zarazila veta"" ke komu se budu chodit radit........


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6540 1. 5. 2017 22:04

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Přeji staré paní, aby se dlouho netrápila. A Eremin přítel a najde pro bratra vhodné ubytování. (Souhlas s Helou)

Jinak skuhrám taky - jsem nachlazená. V květnu! Co to je za bor*el? To nemá být toto!

Sami nevime jak to bude s pritelovo bratrem,jak zareaguje na mamincinu smrt,zda po tom vsem bude schopen zit v domku sam,nebo s nim bude bydlet muj pritel.Situaci nedokazeme odhadnout jaka nastane.Ale,ze by jsme bydleli vsichni spolecne to pritel vyloucil.A ani ja bych to nechtela,mam rada svuj klid.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6541 2. 5. 2017 6:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jen me u pritele zarazila veta"" ke komu se budu chodit radit........
Jak - "zarazila"? Co je špatnýho nebo divnýho na tom, jít se poradit s mámou nebo s tátou? Ne tancovat podle nich, ale třeba si poslechnout jejich názor...
"Když mi bylo dvacet, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když mi bylo třicet let, myslel jsem si, že má občas pravdu. Když mi bylo čtyřicet, měl jsem za to, že to byl docela moudrý chlap. Teď, když je mi padesát, říkám si: „kdyby tu tak byl táta a poradil mi!" TomᚠBaa

Ale,ze by jsme bydleli vsichni spolecne to pritel vyloucil.A ani ja bych to nechtela,mam rada svuj klid.
Hm... a s možností, že se přítel odstěhuje, taky počítáš/počítáte? Nebo bude takhle pendlovat dalších X let?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6542 2. 5. 2017 7:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Sami nevime jak to bude s pritelovo bratrem,jak zareaguje na mamincinu smrt,zda po tom vsem bude schopen zit v domku sam,nebo s nim bude bydlet muj pritel.Situaci nedokazeme odhadnout jaka nastane.Ale,ze by jsme bydleli vsichni spolecne to pritel vyloucil.A ani ja bych to nechtela,mam rada svuj klid.

heleno, erem to přece píše.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6543 2. 5. 2017 7:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Myslím, že barák ani nie je jej... takže rozhodnutie možno nie je na nej.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6544 2. 5. 2017 7:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Souhlasím. Notabene by to dopadlo tak, že by ses starala ty, taky jsem od.por.ně realistická....zažila jsem. I ty kecy i tu následnou péči i to, jak pečuju blbě. Nedej se, Erem, bylo by to peklo.

Uz ted se stara pritel sam,vari bratrovi o vikendech,protoze ja jsem vzdy v praci.Pres tyden mu nakupuje,protoze ve vesnici nemaji obchod.Pres tyden mu vozi charita obedy.Jen me u pritele zarazila veta"" ke komu se budu chodit radit........

Vieš čo - ja to aj chápem. On asi berie mamu ako nejakú autoritu, ako staršieho, skúsenejšieho človeka (čo zrejme je pravda), kdežto teba ako rovnocennú partnerku. A možno sa k nej hodil radi aj ohžadom vášho vzahu, čo uznaj, že s tebou nemôže... .Chlapi majú blbé, že málokedy si nájdu kamošov, ktorým by sa zverovali a nechali si poradi. To my baby sme na tom predsa len lepšie. stolt  (Nepoznám ani žiaden Chlapinet tongue .)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6545 2. 5. 2017 11:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

Jen me u pritele zarazila veta"" ke komu se budu chodit radit........
Jak - "zarazila"? Co je špatnýho nebo divnýho na tom, jít se poradit s mámou nebo s tátou? Ne tancovat podle nich, ale třeba si poslechnout jejich názor...
"Když mi bylo dvacet, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když mi bylo třicet let, myslel jsem si, že má občas pravdu. Když mi bylo čtyřicet, měl jsem za to, že to byl docela moudrý chlap. Teď, když je mi padesát, říkám si: „kdyby tu tak byl táta a poradil mi!" TomᚠBaa

Ale,ze by jsme bydleli vsichni spolecne to pritel vyloucil.A ani ja bych to nechtela,mam rada svuj klid.
Hm... a s možností, že se přítel odstěhuje, taky počítáš/počítáte? Nebo bude takhle pendlovat dalších X let?

Ano,pocitam s tim.Zatim ani on sam nevi co bude.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6546 2. 5. 2017 11:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

helena napsal(a):

erem, hlavně si probůh nenechej "vysvětlit", jak "přece musíš pochopit", že přítel se musí o bratra postarat ve tvým baráku. To by bylo poslední, co by ti ještě scházelo.
Pro rejpalky doplňuju - ano, vím, že jsem od*po*rně neempatická... zato realistická vissla

Myslím, že barák ani nie je jej... takže rozhodnutie možno nie je na nej.

Pulka baraku je moje.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6547 2. 5. 2017 19:33

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Mno, ja sama za sebe bych neresila, ci je barak, ve kterem semam starat  o nekoho, kdo umira, ani o toho, kdo je na tom "umirajicim" je zavislej/neschopnej (pravdepodobne) samostatneho zivota... Bez ohledu na to, jake mam problemy se svym zlobivym synem, a bez ohledu na potrebu sveho soukromi... To neni nic proti Erem, psala jsem, ze za sebe...
Urcite bych umirajici mamu meho druha vzala k sobe domu a starala se o ni do posledniho vydechnuti, i za ztratu cehokoliv ze sveho soukromi,  a dale o lidi/zvirata, veci, na nizavisle...
Ale to vsecko muze souviset s mym samaritanskym a "markytanskym" zalozenim, a nemusi byt vsemi pochopeno... wink  sad...

Upravil(a) Dorka (2. 5. 2017 19:36)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6548 2. 5. 2017 19:45

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

Mno, ja sama za sebe bych neresila, ci je barak, ve kterem semam starat  o nekoho, kdo umira, ani o toho, kdo je na tom "umirajicim" je zavislej/neschopnej (pravdepodobne) samostatneho zivota... Bez ohledu na to, jake mam problemy se svym zlobivym synem, a bez ohledu na potrebu sveho soukromi... To neni nic proti Erem, psala jsem, ze za sebe...
Urcite bych umirajici mamu meho druha vzala k sobe domu a starala se o ni do posledniho vydechnuti, i za ztratu cehokoliv ze sveho soukromi,  a dale o lidi/zvirata, veci, na nizavisle...
Ale to vsecko muze souviset s mym samaritanskym a "markytanskym" zalozenim, a nemusi byt vsemi pochopeno... wink  sad...

Já ti rozumím, na podzim manželovi umírala maminka, první, co jsem mu navrhla bylo to, že si jí vezmeme k nám.

Není tady

 

#6549 2. 5. 2017 19:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

první, co jsem mu navrhla bylo to, že si jí vezmeme k nám
Soudím, že je to značně individuální... a nemyslím to vůbec ve zlým. Akorát si myslím, že přihodit si dobrovolně na hřbet další ranec navíc taky není pro každýho.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6550 2. 5. 2017 20:49

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

AndreaP napsal(a):

Já ti rozumím, na podzim manželovi umírala maminka, první, co jsem mu navrhla bylo to, že si jí vezmeme k nám.

Ano. Dik za pochopeni, a ja chapu, ze kazdy to tak nema.
Ale mrzi me ti lidi, kteri reknou/napisou, ...nedelej to.
Asi nemeli to stesti, aby pochopili, jaky je to dar, doprovazet nekoho na jeho posledni ceste...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů