Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#6201 9. 12. 2016 12:03

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

Pro Evču - pokud člověk nemá smysl pro humor a nadsázku, anžto mu k tomuto účelu chybí čidlo, měl by to v jistém věku už o sobě vědět a umět s tím pracovat........více v té oblasti naslouchat a učit se, než se ježit a vyskakovat jako čertík z krabičky při sebenevinnější zmínce, kterou mylně pochopil......wink

Má pravdu, předsedo!!tummenupp


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6202 9. 12. 2016 12:08

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Není tady

 

#6203 9. 12. 2016 12:11

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

Pro Evču - pokud člověk nemá smysl pro humor a nadsázku, anžto mu k tomuto účelu chybí čidlo, měl by to v jistém věku už o sobě vědět a umět s tím pracovat........více v té oblasti naslouchat a učit se, než se ježit a vyskakovat jako čertík z krabičky při sebenevinnější zmínce, kterou mylně pochopil......wink

mio, ani tys nepochopila. To vůbec nebylo o tom, že bych neměla smysl pro humor a nadsázku, že bych nepochopila, jak to helena myslela. A taky vůbec ne o tom, že bych se ježila a vyskakovala. Jsem klidná a docela se bavím smile Celé je to o tom, že kdyby to napsal někdo jiný než helena, vůbec bych nereagovala. Ještě pořád ti nedochází? smile Jestli ne, pak už nevím, jak to tady srozumitelněji napsat. smile

Nevím, jestli mně přesně dochází, proč to děláš. Ale docela mne pak baví tvoje ukřivděnost, přesně ve stylu : Kuna v kurníku: "Když ono mne to vejce tak drze provokovalo."

a přidám ještě své oblíbené:
Ropucha:" Tydlety ptáky pozavírat. A zpívat budu já!"


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6204 9. 12. 2016 12:12

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Ale houby, milostivá, v tuhle dobu klidně pracuju , proč se tedy nepobavit a polštářek neprovětrat....lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6205 9. 12. 2016 12:14

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Zkus čaj z meduňky, nepomohl by?smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6206 9. 12. 2016 12:19

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

carpediem napsal(a):

haiel napsal(a):

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Ale houby, milostivá, v tuhle dobu klidně pracuju , proč se tedy nepobavit a polštářek neprovětrat....lol

Šmarjapano, z které planety jsou asi lidi, kteří v tak nemožnou hodinu pracují...

Není tady

 

#6207 9. 12. 2016 12:24

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

carpediem napsal(a):

haiel napsal(a):

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Zkus čaj z meduňky, nepomohl by?smile

Ne, to by byla strašlivá procedůra - vylézt z pelechu, jít do kuchyně, postavit na čaj, počkat čtvrt hodiny, až se bylinka laskavě vyluhuje...hmm  po tom bych nezabrala už vůbec.... hmm  a od večera nachystaný čaj by mi zase nechutnal....
Pivo mám po ruce nachystaný na okně, to je lepší. Akorát to tentokrát nebyla dvanáctka, to bylo asi tím.

Není tady

 

#6208 9. 12. 2016 12:28

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

carpediem napsal(a):

haiel napsal(a):


To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Zkus čaj z meduňky, nepomohl by?smile

Ne, to by byla strašlivá procedůra - vylézt z pelechu, jít do kuchyně, postavit na čaj, počkat čtvrt hodiny, až se bylinka laskavě vyluhuje...hmm  po tom bych nezabrala už vůbec.... hmm  a od večera nachystaný čaj by mi zase nechutnal....
Pivo mám po ruce nachystaný na okně, to je lepší. Akorát to tentokrát nebyla dvanáctka, to bylo asi tím.

lollollol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6209 9. 12. 2016 16:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

heleno, měla jsem z MÉHO mateřského jazyka vždy jedničku. stolt
Hyperboly se probírají v deskriptivě. big_smile
Ostatně, už jsem na tvé konto několikrát psala, že nesnáším lidi, co přehánějí... smile
Proč to dělᚠty?
Btw o mém mozku nevíš shola nic. Vytvořila sis pouze domněnky na základě toho, co tady píšu. A to o mně nevypovídá téměř vůbec nic, vůbec nic o tom, jaká jsem v reálném životě, jaká jsem doopravdy. Včetně mého mozku. Ty jeden účetnický mozečku. Možná mᚠty něco takového, když to zmiňuješ. Já ale nevím, co to je. lol
Btw to je taky pouze tvá domněnka, že by se můj mozek něčím na babinetu měl zavařit. Tys absolutně nepochopila, proč na tvou adresu píšu to, co píšu. To mě na tom baví nejvíc. Ale to už není na skuhrací. big_smile

Hyperbola (literatúra)
Hyperbola alebo zveličenie je slovné spojenie, tróp, vyznačujúce sa expresívnym (zveličovacím) významom. Zveličuje sa určitý rys s ciežom jeho emocionálneho alebo významového zvýraznenia.

Príklad: Hrdé, vysočizné topole

Opakom je litotes.


Viem, že východniarčina ani stredoslovenčina nie sú to isté ako spisovná slovenčina, ale hyperbola je hádam vo všetkých nárečiach rovnaká... Učili sme o nej medzi literárnymi figúrami, na hodinách literatúry a/alebo pri slohu.

Upravil(a) Selima (9. 12. 2016 16:48)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6210 9. 12. 2016 16:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

To je ale zadubenost roll ..............

mio, nejspíš tvá zadubenost. Protože jsi vůbec nepochopila, o čem to je. big_smile
Hodně mě sejří ty heleniny částé plácaniny. A přehánění. atd. A jak si stěžuje, jak ona MUSÍ brzy ráno vstávat a blábláblá a přitom vůbec nemusí, protože už dávno nemusí chodit do práce. Ona to dělá dobrovolně, že vstává. Tak si nemá stěžovat, děvenka. big_smile O tom všem to je.
A skuhrám, že mě tak sejří. A jsem tu správně na skuhracím. big_smile

Skuhrám, že ani vo svjom veku nechápeš, že niekto môže ma rád svoju prácu a robi väčšinu vecí s radosou a pritom ho niečo na nej môže aj sra... srdi. Asi to tak má každý, kto je ochotný pripusti si každodennú realitu. Niekto to ale nechápe - čo mi je jasné, že je asi vlastne PLUS, alebo skôr výsada... preto sa to už nesnažím ani vysvetžova, ani rieši, ale len si tíško skuhrám... kapitulation

Upravil(a) Selima (9. 12. 2016 16:57)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6211 9. 12. 2016 17:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

nikdy jsem se ve škole češtinu neučila. Nejsem Češka.
To tady my všichni už několikrát dobře víme. Taky proto jsem psala o mateřským jazyku.
Nebo chceš tvrdit, že v tom tvým se hyperboly nevyskytujou?

Mᚠpocit, že bych chtěla něco takového tvrdit? big_smile Žádné takové tvrzení jsem nepsala. smile
Tys psala o známkách a ne o tom, jestli se to vyskytuje. Nebylo to tenkrát učivem základní školy do 8. třídy. A na střední škole (psala jsem, že mám nejspíš jinou, než ty), jsme měli pouze literaturu. A na VŠ nic. smile
Takže to není o známkách, jak ses tady snažila předvádět.
Ale je to o tom, proč to používᚠty? Proč nepíšeš normálně, bez zveličování?

My sme sa to učili tuším v 7. alebo 8. triede. Ale uznávam, že neviem, čo je to VTEDY a že u vás je iné ako moja škola... Básnické a literárne figúry sa používajú na oživenie jazyka a to dos bežne... Ak ho chceš ma ty mŕtvy, tak pokojne, ale prosím, nezabíjaj ho druhým. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6212 9. 12. 2016 19:00

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tedy dámy, vy jste nedovtipné. Eva. hyperbolu dozajista chápe. Jen prostě z nějakého důvodu potřebuje šít do heleny.  A helena místo aby jí obšírně a hyperbolicky kontrovala, zůstává stručná, což Evu. maličko irituje wink

Někdy nemůžu usnout kvůli štěkotu sousedovic psa. Soused ho nechává venku, pokud tedy nemrzne. Toho psa tam chodí nasírat kterási kočka.  Sedne si na plot a čumí.  A pes se může zbláznit. A ona sedí a hledí na něho, jak on na ni štěká.  Hodinu, dvě... Soused už je starší pán a nahluchlý, po večerech si pouští válečné filmy, zvuk na plný kule, psa neslyší.... Už jsme mu to několikrát říkali, on argumentuje tím, že psa neslyší hmm

Není tady

 

#6213 9. 12. 2016 19:54

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

Pro Evču - pokud člověk nemá smysl pro humor a nadsázku, anžto mu k tomuto účelu chybí čidlo, měl by to v jistém věku už o sobě vědět a umět s tím pracovat........více v té oblasti naslouchat a učit se, než se ježit a vyskakovat jako čertík z krabičky při sebenevinnější zmínce, kterou mylně pochopil......wink

mio, ani tys nepochopila. To vůbec nebylo o tom, že bych neměla smysl pro humor a nadsázku, že bych nepochopila, jak to helena myslela. A taky vůbec ne o tom, že bych se ježila a vyskakovala. Jsem klidná a docela se bavím smile Celé je to o tom, že kdyby to napsal někdo jiný než helena, vůbec bych nereagovala. Ještě pořád ti nedochází? smile Jestli ne, pak už nevím, jak to tady srozumitelněji napsat. smile

Ale pochopila.....ano, pokud by to napsal někdo jiný, tak bys nereagovala, na Helenu mᚠholt pifku....proč by neměla pracovat, když je to chytrá a vitální ženská a je po její práci poptávka? Že si občas zaskuhrá je přirozené, taky občas skuhrám, že se mi nechce, přestože svoji práci miluju.........zkus překročit svůj stín, dost se ti uleví wink

Není tady

 

#6214 9. 12. 2016 20:02

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

carpediem napsal(a):

haiel napsal(a):

mia napsal(a):

Fuj, Carpe, co je to za hodinu vabig_smile?

To bude asi ta hodina, kdy si většina lidí obrací polštář na studenější stranu. Přiznej se, carpe, že ty sis na to natáhla budík?

Jinak, já skuhrám, že jsem v noci nespala skoro vůbec, nepomáhalo ani otáčení polštáře ani četba ani pivo ani nic. A už žádné pivo nemám a večer budu mít na něj chu. To znamená jít po cestě nakoupit. A to se mi tak neeeechce usch

Zkus čaj z meduňky, nepomohl by?smile

tak čaj z meduňky je dost chabá alternativa k pivču na okně lol (doufám, že z vnější strany, protože není nic hnusnějšího, než teplé pivo).

Není tady

 

#6215 10. 12. 2016 6:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

Tedy dámy, vy jste nedovtipné. Eva. hyperbolu dozajista chápe. Jen prostě z nějakého důvodu potřebuje šít do heleny.  A helena místo aby jí obšírně a hyperbolicky kontrovala, zůstává stručná, což Evu. maličko irituje wink

Někdy nemůžu usnout kvůli štěkotu sousedovic psa. Soused ho nechává venku, pokud tedy nemrzne. Toho psa tam chodí nasírat kterási kočka.  Sedne si na plot a čumí.  A pes se může zbláznit. A ona sedí a hledí na něho, jak on na ni štěká.  Hodinu, dvě... Soused už je starší pán a nahluchlý, po večerech si pouští válečné filmy, zvuk na plný kule, psa neslyší.... Už jsme mu to několikrát říkali, on argumentuje tím, že psa neslyší hmm

big_smile Vezmite psíka k vám a bude pokoj (alebo mačku).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6216 18. 12. 2016 19:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

ach jo... blbne mi šicí stroj.

Není tady

 

#6217 18. 12. 2016 19:26

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

aprill napsal(a):

ach jo... blbne mi šicí stroj.

Nevím, jaký stroj máš, ale někdy stačí vyčistit a promazat.

Upravil(a) modrovous (18. 12. 2016 19:26)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#6218 19. 12. 2016 21:19

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak jo.
Vyzivne cteni...
Polstar si na studenou stranu obracim nekolikrat za noc. A kdyz se mi nezda dost studeny, aj ho menim (dalsi dva-tri mam po ruce wink)... Obracim aj perinu, nadzvedavam, a vzdy mi "neco musi couhat". Opravdu nekolikrat za noc, pac ve svem "duchodovem" veku uz nejradsi chodim spat se slepicama.
Vuci nekterym Heleninym komentarum mam taky silne vyhrady, zvlaste treba v tomhle pripade, kdy ze sebe dela "superzenu", kt.vstava HODNE brzy, ale nenapise, KDY? to je...
Ja taky jednu dobu vstavala hodne brzy (u ranni roznasky tiskovin u Posty), v cca 3.45, a to jsem v tom druhem zamestnani koncila v pulnoci a doma byla v pul jedne... Jo, vydrzela jsem to jen pet mesicu, a obracet polstar nebylo kdy...
Helena ma totiz jednu malinkatou chybu: Ona nenapise 'Vstavam ve tri, abych v sousednim baraku nalestila schody, ptz.muj duchod nestaci ani na najem', ...ji uspokojuje jen to, ze vsecky pretrumfne svoji uzasnou vyhledavaci schopnosti u strycka Gugla. Ok. Budiz ji prano, kdyz ji to staci... wink

Upravil(a) Dorka (19. 12. 2016 21:38)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6219 20. 12. 2016 0:12

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

Tak jo.
Vyzivne cteni...
Polstar si na studenou stranu obracim nekolikrat za noc. A kdyz se mi nezda dost studeny, aj ho menim (dalsi dva-tri mam po ruce wink)... Obracim aj perinu, nadzvedavam, a vzdy mi "neco musi couhat". Opravdu nekolikrat za noc, pac ve svem "duchodovem" veku uz nejradsi chodim spat se slepicama.
Vuci nekterym Heleninym komentarum mam taky silne vyhrady, zvlaste treba v tomhle pripade, kdy ze sebe dela "superzenu", kt.vstava HODNE brzy, ale nenapise, KDY? to je...
Ja taky jednu dobu vstavala hodne brzy (u ranni roznasky tiskovin u Posty), v cca 3.45, a to jsem v tom druhem zamestnani koncila v pulnoci a doma byla v pul jedne... Jo, vydrzela jsem to jen pet mesicu, a obracet polstar nebylo kdy...
Helena ma totiz jednu malinkatou chybu: Ona nenapise 'Vstavam ve tri, abych v sousednim baraku nalestila schody, ptz.muj duchod nestaci ani na najem', ...ji uspokojuje jen to, ze vsecky pretrumfne svoji uzasnou vyhledavaci schopnosti u strycka Gugla. Ok. Budiz ji prano, kdyz ji to staci... wink

Neodkopávej se tolik, ty přející pytlíčku frustrací. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#6220 20. 12. 2016 4:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

Tak jo.
Vyzivne cteni...
Polstar si na studenou stranu obracim nekolikrat za noc. A kdyz se mi nezda dost studeny, aj ho menim (dalsi dva-tri mam po ruce wink)... Obracim aj perinu, nadzvedavam, a vzdy mi "neco musi couhat". Opravdu nekolikrat za noc, pac ve svem "duchodovem" veku uz nejradsi chodim spat se slepicama.
Vuci nekterym Heleninym komentarum mam taky silne vyhrady, zvlaste treba v tomhle pripade, kdy ze sebe dela "superzenu", kt.vstava HODNE brzy, ale nenapise, KDY? to je...
Ja taky jednu dobu vstavala hodne brzy (u ranni roznasky tiskovin u Posty), v cca 3.45, a to jsem v tom druhem zamestnani koncila v pulnoci a doma byla v pul jedne... Jo, vydrzela jsem to jen pet mesicu, a obracet polstar nebylo kdy...
Helena ma totiz jednu malinkatou chybu: Ona nenapise 'Vstavam ve tri, abych v sousednim baraku nalestila schody, ptz.muj duchod nestaci ani na najem', ...ji uspokojuje jen to, ze vsecky pretrumfne svoji uzasnou vyhledavaci schopnosti u strycka Gugla. Ok. Budiz ji prano, kdyz ji to staci... wink

ale to přeci vůbec není důležité!

Není tady

 

#6221 20. 12. 2016 7:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Samozrejme ze neni. Dulezite je, ze bylo o cem se na peti stranach hadat. Vid, carpe?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6222 20. 12. 2016 9:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka, a napadlo ti niekedy, že to, čo je pre TEBA OK, môže by proste pre niekoho iného SKORO? A má na to dokonca aj právo? Proste každý sme iný a bodka. Pre mňa je skoro aj o šiestej, a o 3:45 by som sa vstáva nedonútila, to proste viem. Zasa chodím spa neskôr, lebo som sova... To je všetko relatívne. To, že si nabrúsená na Helenu, je Tvoje sväté právo, ale dáva to takto strašne najavo a chyta sa ch... kravín je zbytočné, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6223 22. 12. 2016 14:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vstava HODNE brzy, ale nenapise, KDY? to je...
Nějak si nedovedu představit, k čemu by ti taková informace byla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif a i kdyby to bylo v poledne - jako že fakt není - může to bejt ku*ewsky brzo http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6224 22. 12. 2016 21:07

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To si dovedu predstavit... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6225 26. 12. 2016 19:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Koukali jste včera na premiéru pohádky Slíbená princezna? Co na to říkáte? Já se ptám zde na skuhracím, jelikož mi to přišlo hrozné. Hrubé, pitomé, ta scéna z lodi, jak prinzezny opíjely námořníky v kostýmech lehkých děv to je korunovaly.
Líbilo se to někomu?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů