Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#5501 3. 5. 2016 23:13

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A když už se tu bavíme obecně o důvodech nepřijetí, tak ty mohou být různé:
ještě předtím jsem se hlásila, taky u nás na maloměstě, na jednu pozici, takřka totožnou s tím, co jsem předtím 20 let dělala a v čem jsem měla jednoznačně úspěch. Pohovor probíhal nadějně, jen ten šéf několikrát stočil řeč na loajalitu. Vždy jsem odpověděla, že s tím nemám problém.  Taky mě odmítli. A pak mi to teprv došlo, proč pořád ta loajalita: Dotyčná firma bývala ve městě jedinou, teprve po několika letech se rozdělila na dvě. Bylo to tehdy jako hodně ošklivý rozvod, podtrhy, výhrůžky, soudy.... a obě nové firmy se vzájemně nenáviděly. Jenže má kamarádka, spolužačka z gymplu, se kterou bývám po městě vidět, je příbuzensky svázaná s tou druhou, konkurenční firmou. Já bych jí samozřejmě nic z té první firmy nedonášela, kdyby mě tedy vzali. Ale už jenom ta možnost....

Není tady

 

#5502 3. 5. 2016 23:29

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Důvody, proč někoho vezmou a jiného ne, mohou být nevyzpytatelné až kuriózní:

Před cca 10 lety hledal známý, podnikatel, někoho na dost specializované místo. Doporučila jsem mu svou kamarádku, která splňovala všechny jeho požadavky, včetně psaní na stroji všemi deseti. Jemu se taky zamlouvala - ale pak radši vzal jinou. Vyprávěl mi později proč: Říkal mi, že ta má kamarádka fakt splňovala úplně všechno, co potřeboval. Ona byla tehdy kolem 40, samoživitelka s dětmi už skoro samostatnými, na školách. Ono se na tohle nikdo nesmí ptát, ale v malých městech to každý ví a ve středních není problém si rodinnou situaci zjistit.
Ta druhá v pořadí schopností měla vše, mimo psaní na stroji všemi deseti, a byla vdaná.
On vzal tu druhou. Protože jelikož neuměla všemi deseti, mohl jí nabídnout o dost nižší plat, než sliboval v inzerátu. Tušil, že ona to ráda přijme, protože ji finančně podporuje manžel.  kapitulation

A ten kuriózní případ? Na nejvyšší dvě místa konkurzu se dostala jedna mladá, fešná paní a jedna paní před důchodem. Vedoucí vzal tu před důchodem. To bylo jedinkrát v mém životě, co jsem slyšela, že někdo dal přednost starší.
A víte proč? Manželka toho vedoucího byla žárlivá semetrika, chodívala ho šmírovat i k němu do práce. No, takže kdyby vzal tu mladší, fešnou, měl by s manželkou peklo. hmm kapitulation

Není tady

 

#5503 4. 5. 2016 0:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Niky123 napsal(a):

A ohledně toho umělého "posílání lidí na pracák": Ano, tak to opravdu velmi často je.
Když jsem byla ještě na pozici zaměstnavatele, párkrát jsem taky někoho potřebovala, tak jsem si ho vybrala a hned zaměstnala. A část lidí kolem reagovala: Proč ho bereš za své? Proč ho napřed nepošleš na pracák, dostala bys na něj dotace....

Ano, systém, který měl původně snižovat nezaměstnanost se zvrhl ve svůj pravý opak: Nahání na pracák i lidi, které by jinak zaměstnavatel vzal hned.... dumbom kapitulation

Ano. "Dotace".
Ja je po vstupu do EU videla jako velmi pozitivni, v celkovem kontextu 'velke+male staty ve spolupraci si muzou vzajemne pomoct - velci pomuzou malym postavit se na nohy... A pak budou v symbioze= jeden je ke prospechu druhemu bez ohledu na svoji velikost, ci schopnosti' ... Jeste rano upresnim, ted uz skoro spim...
Ale debata dobra, to jo!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5504 4. 5. 2016 7:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

To víš, děvče... někdo "takhle hnusně" píše, jinej myslí... akorát že ten druhej to může kdykoliv zapřít... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Ano, i tací jsou. Jestli nepatříš mezi ně i ty, když tě něco takového napadá.
Btw, ty když píšeš, tak nemyslíš? lollollol
Tak to konečně vím, proto ty citáty. lol

Extra přesná úprava konkrétně pro Evu:
někdo "takhle hnusně" píše, jinej "takhle hnusně" myslí reta


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5505 4. 5. 2016 7:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

Extra přesná úprava konkrétně pro Evu:
někdo "takhle hnusně" píše, jinej "takhle hnusně" myslí reta

Ještě jednou ti to zopakuji, ty když píšeš, tak nemyslíš? Píšeš nějak automaticky, aniž bys tu myšlenku v hlavě měla? Nebo jak to děláš? va

Ptám se proto, že tomu nerozumím. Že mě by taková myšlenka ani nenapadla. Natož abych ji následně napsala. Já nejdříve myslím a pak třeba i napíšu. Ty to mᚠjinak?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5506 4. 5. 2016 7:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Niky, mě před mnoha lety nevzali na jedno místo proto, že jsem nebyla chlap. big_smile Jinak jsem měla všechny předpoklady pro danou funkci lepší, než ten chlap, kterého vzali. Ale chlap byl alkoholik, měl absence, tak se potom ozvali mně, jestli bych přece jenom nenastoupila. lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5507 4. 5. 2016 7:45

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Majdo, ty nečteš pozorně! lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#5508 4. 5. 2016 7:57

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

Niky, mě před mnoha lety nevzali na jedno místo proto, že jsem nebyla chlap. big_smile Jinak jsem měla všechny předpoklady pro danou funkci lepší, než ten chlap, kterého vzali. Ale chlap byl alkoholik, měl absence, tak se potom ozvali mně, jestli bych přece jenom nenastoupila. lol

To jsem taky zažila, i když to v té situaci bylo částečně logické.

Už jsem to tu myslím psala: Už po přiznání částeč. inv. důchodu jsem hledala psychicky nenáročnou práci na půl úvazku. V blízké vesnici hledali člověka na půl úvazku, typu "Technické služby": Posekat pangejty, shrabat, posbírat odpadky apod. Byla jsem k mému překvapení jediným adeptem,  a to ve vsi s dost nezaměstnanými i s dost aktivními důchodci.
Pan starosta si ale posteskl, že potřebují chlapa: Občas je potřeba i někde něco těžkého odnést/odvézt, tu a tam něco malého přizdít, nahodit omítkou a tak.....
Jestli by mě vzali, nevím, protože mezitím jsem se rozhodla pro to své malé živnostničení.

Není tady

 

#5509 4. 5. 2016 8:06

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ohledně dotací: Podle mě je 95% z nich blbost. Jen křiví tržní prostředí a nadržuje nezaslouženě jednomu proti ostatním, co je nedostanou. A strašlivě podporuje korupci: Úředník, který rozhoduje o třeba 10timilionové dotaci, je v pokušení přijmout nabídku typu Přihraj mi to, a já ti z toho pak na ruku dám 10%.

Dotace bych povolila jen na obnovu kulturních památek a ochrany přírody, na podporu zdravotnictví a sociální péče (to totiž dost dobře výdělečné být ze své podstaty nemůže). Žádná Čapí hnízda....kapitulation

Jeden člen rodiny mé kamarádky pracuje ve firmě, která se dotacemi cíleně zabývá. Když probíhala kauza doktora Ratha, zeptala jsem se ho: To se tam taky občas s různými "Rathy" taky setkáváte, ne??
Odpověděl smutně:
My se tam setkáváme POUZE se samými "Rathy"..... sad kapitulation

Není tady

 

#5510 4. 5. 2016 8:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Niky123 napsal(a):

To jsem taky zažila, i když to v té situaci bylo částečně logické.

Už jsem to tu myslím psala: Už po přiznání částeč. inv. důchodu jsem hledala psychicky nenáročnou práci na půl úvazku. V blízké vesnici hledali člověka na půl úvazku, typu "Technické služby": Posekat pangejty, shrabat, posbírat odpadky apod. Byla jsem k mému překvapení jediným adeptem,  a to ve vsi s dost nezaměstnanými i s dost aktivními důchodci.
Pan starosta si ale posteskl, že potřebují chlapa: Občas je potřeba i někde něco těžkého odnést/odvézt, tu a tam něco malého přizdít, nahodit omítkou a tak.....
Jestli by mě vzali, nevím, protože mezitím jsem se rozhodla pro to své malé živnostničení.

Já se hlásila na místo ekonomického náměstka. Nevzali mě proto, že ředitel i ostatní náměstci byli muži a oni chtěli mezi sebe i ekonoma muže a ne ženu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5511 4. 5. 2016 8:24

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A speciálně dotace "z Bruselu". Vytáčí mě, když kdekdo hájí úspěšnost svého (nekřesansky předraženého) záměru tím - vždy to nejde z našich peněz, dostali jsme na to dotace z Bruselu.... :dumbom:

Nevím, proč si lidi myslí, že jsou to peníze asi spadlé z nebe. Do toho Bruselu totiž obrovský balík jako stát přispíváme. Tamní úředníci s 200tisícovými platy (z těch NAŠICH peněz, samozřejmě ) pak milostivě rozhodnou - tak na to a to vám DÁME dotaci. (O korupci na tak lukrativních místech a zakázkách raděj ani nemluvit...)

V principu -Jsou to pořád jen NAŠE vlastní peníze, které se pošlou do Bruselu, pak o ně poníženě žádáme a ono se nám jich z toho kousek vrátí.... Zbytek se zadrhne kdesi cestou.

Slyšela jsem skvělý příměr: Bruselské dotace jsou, jako kdybyste si dávali transfuzi krve z levé ruky do pravé a cestou polovinu té krve rozcmrndali na podlahu.......

Není tady

 

#5512 4. 5. 2016 9:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

Dorka napsal(a):

Já myslím, že presne tak to bylo se mnou. Oni potřebovali sílu a já se ozvala na inzerát. Já už si dnes dokonce myslím, že pak našli někoho ze svých známých, ten pracák mu doporučili, asi je nějaká předepsaná doba, já to zatím " odsloužila", a pak se mě zbavili. Nechtěla jsem to tak prvne napsat, ale Judy mi tu teorii potvrdila... Je to strašný, že konkrétně v mém případě jim klienti byli úplně jedno....

Proč? Ty jsi nějak výjimečná?
Já taky nevidím problém ve změně osoby ošetřovatelky, když je to potřeba.
Ani důvod vysvětlovat, proč je změna.
A taky nevidím u tebe důvod, proč neříct, že tě prostě propustili. Tím firmu nijak nepoškozuješ.
Myslím, že to přeháníš.

Jo, ted mi doslo, proc TAKHLE reagujes...
Ja napsala "konkretne v mem pripade" proto, abych se odlisila od tech ostatnich pribehu, kde samozrejme jsou taky klienti, ale jsou jaksi anonymni, cizi, nemaji citove vazby na osobu, ktera pro ne pracuje...
Tu jesitnost z vyjimecnosti a nasledne spekulace jsi tam dosadila ty, dle SVEHO, ja takove vlastnosti ani zpusob mysleni nemam...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5513 4. 5. 2016 9:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

Jo, ted mi doslo, proc TAKHLE reagujes...
Ja napsala "konkretne v mem pripade" proto, abych se odlisila od tech ostatnich pribehu, kde samozrejme jsou taky klienti, ale jsou jaksi anonymni, cizi, nemaji citove vazby na osobu, ktera pro ne pracuje...
Tu jesitnost z vyjimecnosti a nasledne spekulace jsi tam dosadila ty, dle SVEHO, ja takove vlastnosti ani zpusob mysleni nemam...

Na tebe klienti citové vazby mají, a jiní klienti na jiné pečovatele ne? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5514 4. 5. 2016 9:10

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Extra přesná úprava konkrétně pro Evu:
někdo "takhle hnusně" píše, jinej "takhle hnusně" myslí reta

Ještě jednou ti to zopakuji, ty když píšeš, tak nemyslíš? Píšeš nějak automaticky, aniž bys tu myšlenku v hlavě měla? Nebo jak to děláš? va

Ptám se proto, že tomu nerozumím.. Ty to mᚠjinak?

Takhle to stacilo, zvlast ten smajla...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5515 4. 5. 2016 9:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vsichni klienti maji na pecovatele vazbu, jinak by to nefungovalo, ale uz to prosim neres, vidim, ze opravdu nejsi schopna pochopit, o cem je rec.....


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5516 4. 5. 2016 11:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Niky123 napsal(a):

A ohledně toho umělého "posílání lidí na pracák": Ano, tak to opravdu velmi často je.
Když jsem byla ještě na pozici zaměstnavatele, párkrát jsem taky někoho potřebovala, tak jsem si ho vybrala a hned zaměstnala. A část lidí kolem reagovala: Proč ho bereš za své? Proč ho napřed nepošleš na pracák, dostala bys na něj dotace....

Ano, systém, který měl původně snižovat nezaměstnanost se zvrhl ve svůj pravý opak: Nahání na pracák i lidi, které by jinak zaměstnavatel vzal hned.... dumbom kapitulation

Ano usch


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5517 4. 5. 2016 14:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dorka napsal(a):

Nic jsem od nich nikdy neobjednavala... prijde mi divne objednat treba od firmy na kavu obleceni, nebo tak...

Ale niekedy majú fakt dobré veci. stolt Akurát ja si ich proste potrebujem vyskúša.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5518 4. 5. 2016 14:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

lea64 napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja zacala objednavat s bonprixu,poprve jsem to vracela,protoze mikyna byla hooodne velka.Pred mesicem jsem to riskla znova a jsem spokojena.Maji tam pekne veci i ve vetsich velikostech.

Nakupovala jsem v bonprixu několikrát. Když mi pošlou SMS, že je akce bez poštovného, tak sednu ke kompu a objednám. Zatím jsem nevracela nic.

stolt Ja mám teda jednu vec, ktorú nebudem nosi (čiernu sukňu z tuhého materiálu, vyzerám v tom ako tulipán s vežkou pr.d.e.l.ou a bruchom), ale inak všetko tummenupp godlike .

Upravil(a) Selima (4. 5. 2016 14:14)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5519 4. 5. 2016 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Evi, pro práci s lidmi musíš mít cit. Lidi a zvl᚝ ti starší, kteří potřebují pomoc, si snadno vytvoří citový vztah ke své ošetřovatelce. Mnohdy je to jediná osoba, se kterou se stýkají. Pro ně ta změna opravdu asi není nejlepší. Tedy pokud jsou s pečovatelkou spokojeni.
Při práci s lidmi musíš nejen plnit pracovní povinnosti, ale důležité je vytvořit si určitý vztah.

Já vím, Judyno. Je to velmi těžká práce, i psychicky. Já bych si na ni netroufla.
Ale Dorka tam zase tak dlouho nepracovala v tu dobu, kdy ji propustili. Aby psala, že zrovna v jejím případě. Proto se ptám, nakolik byla výjimečná...

Možno nebola výnimočná, ale klienti si ju obžúbili. Keď niečo funguje hladko a na niekoho si zvyknem, tiež ma naštve, keď sa to len tak (z môjho pohžadu, samozrejme), zmení. stolt Načo meni niečo, čo funguje, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5520 4. 5. 2016 20:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No a ked "sa to meni" za fuj okolnosti, tak potom je to dost smutne, aspon teda pre niekolkych zúčastnených...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5521 5. 5. 2016 9:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vyzerám v tom ako tulipán s vežkou pr.d.e.l.ou
Do ri*ti s mojí bujnou představivostí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5522 5. 5. 2016 9:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Dorka napsal(a):

Nic jsem od nich nikdy neobjednavala... prijde mi divne objednat treba od firmy na kavu obleceni, nebo tak...

Ale niekedy majú fakt dobré veci. stolt Akurát ja si ich proste potrebujem vyskúša.

Můžeš si je objednat, doma zkusit, vrátit.
Anebo objednat do prodejny, zkusit, nekoupit, když se v tom necítíš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5523 6. 5. 2016 17:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

helena napsal(a):

vyzerám v tom ako tulipán s vežkou pr.d.e.l.ou
Do ri*ti s mojí bujnou představivostí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Vežký čierny tulipán, konkrétne. skurt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5524 6. 5. 2016 18:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vežký Čierny tulipán
je toto http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

http://www.xfilms.cz/image/CernyTulipan.jpg


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5525 6. 5. 2016 20:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selimo, líbíš se mi big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů