Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4301 1. 9. 2015 21:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Me deti, davno jiz dospele, trvaly na tom, ze v akvarku plavou “byby“...
Nejen ony...
Vyslovuje se to asi lip...

Kdyz od deti slysim “byba“, omladnu o sve materstvi...
Mmch, u nas, v HK, snad prsi?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4302 1. 9. 2015 21:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás bylo morče "piš" místo "myš".
Ale dodnes máme mrkvovlnku lol Zajímalo by mě, kdy prousi přijdou na to, že je to ve skutečnosti mikro......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4303 1. 9. 2015 22:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vis co? Oni na to nekdy prijdou... Ale nam to ve vzpominkach rado zustane v te jejich 'hatlapatlanine“...
Strasne rada svemu 11ti letemu vnukovi pripominam jeho “gagl“ = bagr.
Ocekavala bych nrjake: Babiii, tak to nebylo...
Ale on jen: Babi! To jsem byl mimino...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4304 2. 9. 2015 20:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jé, skuhrychlívek se pozvolna proměňuje v radostný!

škabety  wink

Dorko, díky za knížku.  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4305 3. 9. 2015 8:39

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já vám dám, radostnej chlívek. dumbom Včera jsem proseděla dopoledne na zubařským křesle a zbytek dne jsem trávila s pocitem, že mi na hlavu šlápnul kůň. Aúúú grater
Jedna se celý život úspěšně vyhýbá doktorům, a pak ji potrefí několik polízanic dohromady. Fuj, ale snad mám vybráno na pár let dopředu. stolt

Ad zvířeta, je hezky vidět, jak to máme různé. Já můžu mít v bytě kocoura, malého psa, ale hlodavce bych nesnesla.
To mi za prvé smrdí, a za druhé, když si vzpomenu, jak ségře utekl jakýsi křečík a prakticky jí rozhlodal gauč, tak mi naskakujou pupínky big_smile
Byla jsem ráda, že děti tíhly víc k velkým zvířatům, a tyhle radůstky mě minuly. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#4306 3. 9. 2015 8:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

pak ji potrefí několik polízanic dohromady
Ber to tak, že ,aléry chodí vždycky ve trojici... sádra, dětičky, zubař - mᚠhotovo http://fora.babinet.cz/img/smilies/pussa.gif
[b]ségře utekl jakýsi křečík a prakticky jí rozhlodal gauč[b]
Nám - teda harantům, kdysi zdrhla bílá myš. Sice nezničila nic, alě mě ničila představa, že chcípne někde za skříněma.
Pak přišla kámoška, sedíme večer u kafíčka, mrcha bílá vyběhla a začal lov - odbornej, ona dáma byla laborantka. Nicméně toho pána, co ho mám v občance, jsme málem vomejvaly, páč vstoupil do pokoje a z rohu cimry se na něj usmívaly dvě pr*dele http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4307 3. 9. 2015 9:46

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

modrovous napsal(a):

Já vám dám, radostnej chlívek. dumbom Včera jsem proseděla dopoledne na zubařským křesle a zbytek dne jsem trávila s pocitem, že mi na hlavu šlápnul kůň. Aúúú grater
Jedna se celý život úspěšně vyhýbá doktorům, a pak ji potrefí několik polízanic dohromady. Fuj, ale snad mám vybráno na pár let dopředu. stolt

Ad zvířeta, je hezky vidět, jak to máme různé. Já můžu mít v bytě kocoura, malého psa, ale hlodavce bych nesnesla.
To mi za prvé smrdí, a za druhé, když si vzpomenu, jak ségře utekl jakýsi křečík a prakticky jí rozhlodal gauč, tak mi naskakujou pupínky big_smile
Byla jsem ráda, že děti tíhly víc k velkým zvířatům, a tyhle radůstky mě minuly. smile

Hlásím, že mám králičici Kuldu. Lítá mi po bytě jako pejsek a nesmrdííííí, nehlodá, teď už je to slušně vychovaná dáma. big_smile big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#4308 3. 9. 2015 10:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nehlodá?? Jak jsi ji to naučila? va Kamarádka měla králika a ten jim permanentně překusoval jakýkoliv dráty, až to dávali do nějakých kovových husích krků.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4309 3. 9. 2015 12:13

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Helčo, snad mᚠpravdu a mám vybráno dlouho dopředu. big_smile Ještě musím uklidit zbytek té spouště po škodičích a mám snad na chvíli padla. sova


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#4310 3. 9. 2015 12:16

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

carpediem napsal(a):

Hlásím, že mám králičici Kuldu. Lítá mi po bytě jako pejsek a nesmrdííííí, nehlodá, teď už je to slušně vychovaná dáma. big_smile big_smile

Já ti to věřím, ale jak mi velí vesnické kořeny, králík patří do králíkárny, potažmo na pekáč, a hlodavci do pastičky nebo jako lovná zvěř pro kočku. big_smile
Ale úplně chápu, že to má někdo docela jinak. stolt


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#4311 4. 9. 2015 16:54

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Omlouvám se za off topic, ale byla tu řeč/psaní o špinavých psech a dneska jsem si koupila úžasnou vychytávku /taky pěkně drahou/ na mytí tlapek. Nedám sem název, aby to nebyla reklama, ale je to takový hrnec, co ma nahoře díru na packu a uvnitř jemné kartáčky a dá se do toho teplá voda, strčí packa a párkrát se tím zašoupe na tlapce a ejhle - je čistá. Jsem v prvotním nadšení, protože systém lavorek pod jednu tlapku, pak pod druhou atd. u nás nefunguje, u druhé tlapky rozleju vodu s bahnem a je po čištění. Asi jsem to měla hodit na radostné vlákno, ale tam se špína zvířat neprobírala.

Není tady

 

#4312 4. 9. 2015 17:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Noooo, tak to se musim pridat... Vychytavka to asi bude, jako ten sprchovej kouz pro psa, proc me...
Ja jezevcici cca 15 let otirala packy mokrym hadrikem, hodne zablacene proste po vychazce v blate umyvala ve sprchacu /pes byl milovanej clen rodiny a nikdo vuci jeho ociste nemel vyhrady/, mokra srst se vytrela JEJICH rucnikem... To same pozdeji aj s orovskou rotvajlerkou vlcici, kterou si poridila dcera. Je fakt, ze jsem vpodstate ty zvirata obdivovala, kdyz ksem je videla, jak se u toho “tvarej“, asi jakoj Co to ty panicku delas? No ale kdyz na tom trvas, tak ja ti tu tlapku nastavim...
Vazne!
Nekdy jsem doopravdy pochybovala o smysluplnosti nasi “cistotnoti“, kdyz jsem je potom videla, jak si ty “navoneny“ tlapky houzevnate olizujou...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4313 5. 9. 2015 16:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Suzie napsal(a):

Omlouvám se za off topic, ale byla tu řeč/psaní o špinavých psech a dneska jsem si koupila úžasnou vychytávku /taky pěkně drahou/ na mytí tlapek. Nedám sem název, aby to nebyla reklama, ale je to takový hrnec, co ma nahoře díru na packu a uvnitř jemné kartáčky a dá se do toho teplá voda, strčí packa a párkrát se tím zašoupe na tlapce a ejhle - je čistá. Jsem v prvotním nadšení, protože systém lavorek pod jednu tlapku, pak pod druhou atd. u nás nefunguje, u druhé tlapky rozleju vodu s bahnem a je po čištění. Asi jsem to měla hodit na radostné vlákno, ale tam se špína zvířat neprobírala.

No to bych měla zkusit na naší čubině! lol Zdrhla by mi děsem při prvním pohybu kartáčků! Jak jsem psala, brácha si na svého drsnosrsáka pořídil takový minivap a jednou tím  mydlil i naši holku, poněvadž je čistotnější, než já (brácha, ne čuba) a ona u toho chudák koulela očima, jak ovce před porážkou.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4314 5. 9. 2015 17:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak nase labradorka si na tlapky sahnout neda.Kdyz je venku bahnito,tak ji nechavame na dece na verande,nez si sama omyje tlapky.Uz je tak naucena.Jinak nevim jak myjete pejskovi tlapky,ale ja nekolikrat delala psovi koupel,kdyz se nekde vyvalela.Stala ve vane,kde byla voda.Kdyz vyskocila ven,tak nadelala plno stop,proste ty tlapky se nevymyli.Bylo to horsi nez lepsi


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4315 5. 9. 2015 18:05

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Naši pejskové při běžném sprchování tlapek ochotně podávali jednu packu za druhou. Vysprchovala jsem jim to i mezi polštářky a vybrala trávu, listí, kamínky a vůbec všechno, co tam stihli nashromáždit. V zimě se bakule sněhu taky nejlíp shazovaly ve vaně.
Horší to bylo s celkovou očistou. I když venku plavali moc rádi, sprchování celého kožichu si neoblíbil ani jeden. Nejvíc jsem vždycky byla osprchovaná já a celá koupelna. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4316 5. 9. 2015 18:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jo,to podavani pacek znam.Myslim,ze pochopili,ze to bejt musi a tak to chtej zkratot.
Oklepat se,kdyz se z te nechtene koupele vyleze,taky chapu,tak jsem je nechala,pak utrela a zavelila,at jdou “doschnout“ ma predem urcenemisto /ne do pelechu/,ale na treba dalsi jejich rucnik...
Oni sice delaji “psi voci“,a davaji nam najevo, ze se jim to nelibi,ale kdyz jsou nauceni poslechnout,podridi se...
Na ty,co se brani a chteji zdrhnout,se holt musi pouzit tvrddi metody. Jsme jejich pany,tak “vudce smecky“ ma a musi velet, no ne?

Upravil(a) Dorka (5. 9. 2015 18:47)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4317 5. 9. 2015 20:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No doschnout na dalším psím ručníku, to jsme ani nezkoušeli. Postarali se, kluci sami, v různých částech bytu.
Dorko, mᚠty chlupatce odpozorované úplně dokonale, ale to zas patří do radostnýho chlívku.  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4318 6. 9. 2015 21:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Obidve moje psiny mali vodu rady, takže neprotestovali, ba kokrica dokonca sama skákala do vane, keď sa na ňu zabudlo (alebo bolo sucho) a dožadovala sa umývania. big_smile Mala rada akékožvek dotyky a úpravy, s výnimkou úpravy uší a strihania nechtov (aj to bolo skôr našou neorganizovanosou a mojou nešikovnosou). Ahá, ešte neznášala vytláčanie ritných žliazok, ale to celkom chápem. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4319 7. 9. 2015 19:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selimo, s tvýma psinama byla psina. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4320 7. 9. 2015 21:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Bola storstark - mala som výzvy, aby som príhody s nimi spísala... Možno raz, na dôchodku, napíšem O "Pani Profesorke" a o "Trdle z útulku".   cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4321 8. 9. 2015 19:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Seli, a co to sem dávat na pokračování? Dýchlo na mě 19. století a ty názvy jsou trefný.  smile  Začni co nejdřív, ráda bych se toho dožila.  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4322 9. 9. 2015 15:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Pouvažujem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4323 21. 9. 2015 10:58

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vcera jsme si udelali hezky vylet do korun stromu na Lipno.Bohuzel museli jsme pouzit lanovku,cestou nahoru jsem jela autobusem a kdyz jsme se vraceli zpet zjistili jsme,ze autobus jede ,az za hodinu.Tchyne a pritel me premlouvaly,abych jela lanovkou.Ja mam obrovsky strach s vysek tak nez abych hodinu cekala na autobus tak jsem na to pristoupila.Byl to pro me hrozny zazitek.Nekonecna cesta,po celou dobu jsem mela zavrene oci a krecovite jsem se drzela.Vicekrat bych to,uz nepodstoupila.Takze jsem si alespon ujasnila,ze do letadla me nikdy nikdo nedostane.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4324 21. 9. 2015 11:09

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Vcera jsme si udelali hezky vylet do korun stromu na Lipno.Bohuzel museli jsme pouzit lanovku,cestou nahoru jsem jela autobusem a kdyz jsme se vraceli zpet zjistili jsme,ze autobus jede ,az za hodinu.Tchyne a pritel me premlouvaly,abych jela lanovkou.Ja mam obrovsky strach s vysek tak nez abych hodinu cekala na autobus tak jsem na to pristoupila.Byl to pro me hrozny zazitek.Nekonecna cesta,po celou dobu jsem mela zavrene oci a krecovite jsem se drzela.Vicekrat bych to,uz nepodstoupila.Takze jsem si alespon ujasnila,ze do letadla me nikdy nikdo nedostane.

Erem, chápu, taky nemusím výšky. Lanovky dávám se zaatýma zubama a nebezpečně stoupajícím tlakem. big_smile
Kupodivu letadlo snáším bez problémů. Dokonce si to užívám. wink  Třeba bys to taky dala.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#4325 21. 9. 2015 11:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

erem, taky si myslím, že v letadle to můžeš mít úplně jinak.
Já s lanovkou problém nemám. A v letadle se bojím, i když jsem bývalá parašutistka. Vyskočit z letadla s padákem byla pohodička. S padákem na zádech se cítím bezpečněji, že prostě mám ještě nějakou šanci, která závisí jenom na mně. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů