Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#12926 14. 9. 2021 8:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Držím päste, aby adaptačné obdobie prebehlo čo najhladšie... a aby toto riešenie bolo úplne najlepšie pre všetkých zúčastnených wink  - čo zrejme je.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12927 14. 9. 2021 8:24

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Seli, moc díky pussa Říkala jsem si, že to musí být znamení, protože tchánovci měli vždycky čubiny, jejichž jména začínala na stejné písmeno a téhle začíná také na to stejné. godlike


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12928 14. 9. 2021 19:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

big_smile big_smile big_smile

Čekala jsem na autobus a se mnou i dvě malé děti s dědou. Okolo jelo popelářské auto a jeden z popelářů ze stupátka dětem zamával a usmál se na ně. Děti radostí skákaly. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12929 15. 9. 2021 6:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Dneska v práci mě upoutalo hodně silné skřehotavé stračí volání ze zahrady. Výtržnice pak odletěla a na větev úplně nahoře přistály dvě krásné a elegantní hrdličky, posadily se vedle sebe a jako by si povídaly. Když to všechno probraly, začala divoká honička. big_smile

My měli ve voliéře taky veselo. Až takové, že jsme honem rychle museli nové andulky (vylíhlé na začátku prázdnin) odvézt ke známému, protože v budkách začaly atakovat nově vylíhlé a odmítaly tam pustit maminy na krmení. No a jak muž s děckem odváželi andulky, tak dojeli s tím, že je u známého sirotek pejsek (čubina) a že je jí tam smutno. Umřel jí páníček a je bezprizorní a nikdo se jí nevěnuje. Je celé dny zavřená jen v kotci.. No to bylo něco na mě big_smile Popsali ji jako pěkného raracha. Do tří čubin už se mi opravdu nechtělo, ale druhý den jsme se na ni jeli přece jen podívat, že si jí vezmeme, protože tchánovci se raracha bojí. A tam byla taková bobinka, která má moc chytrý kukuč a je moc milá a hodná. Nabrali jsme ji tedy do auta a že ji odvezeme ukázat tchánovcům. Ti už mají velmi, velmi, velmi starou čubinku a plánovali nový přírůstek z útulku. No a tahle už tam zůstala. Dnes mi volala tchyně (je tam teprve druhý den), celá nadšená, jak je čubina super spolupracující, jak se v lese drží u nohy a kdesi cosi. Není agresivní, skvěle vychází i s tou postarší - nenaráží na ni, nechává jí klid a prostor. Mám radost, že máme všichni radost a přeji jim ještě spoustu spokojených společných let hjarta

No vy jste zlatí! hjarta


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12930 15. 9. 2021 9:57

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

big_smile big_smile big_smile

Čekala jsem na autobus a se mnou i dvě malé děti s dědou. Okolo jelo popelářské auto a jeden z popelářů ze stupátka dětem zamával a usmál se na ně. Děti radostí skákaly. big_smile

Tolik radosti! 👏
Den je hned hezčí...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#12931 16. 9. 2021 8:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Po dvoch rokoch grater kapitulation som sa videla s kamoškou, čo pracuje v Luxemburgu... Užili sme si babie leto na seneckých jazerách cool tummenupp a to zasa bolo super...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12932 16. 9. 2021 8:19

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

big_smile big_smile big_smile

Čekala jsem na autobus a se mnou i dvě malé děti s dědou. Okolo jelo popelářské auto a jeden z popelářů ze stupátka dětem zamával a usmál se na ně. Děti radostí skákaly. big_smile

No to si dovedu představit..............když byl můj nejstarší vnuk ještě na kočárku, spěchala jsem domů z práce.....to jezdili u nás popeláři odpoledne, vzala ho na kočár a upalovala za popelářské auto a tak je doprovázela...........sešlo se nás víc kočárků

to bylo radosti a ty oči

Není tady

 

#12933 16. 9. 2021 19:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

lol

Jako malá jsem chtěla být popelářem. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12934 20. 9. 2021 11:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Páčilo sa mi komorné predstavenie Sova (autorka -Natália Kocábová, hrali Dača Turzonovová a Barbora Andrešičová) v Modrom salóne SND v sobotu večer, včerajšia sprevádzaná prechádzka centrom mesta po dielach Fridricha Weinwurma a potom posedenie s kamoškami. Dobíjam sa, čo to dá... už sa situácia zhusuje a každá rados dobrá. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12935 20. 9. 2021 15:37

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vrátila jsem se z Portugalska, z jižní části....Faro-letiště, byli jsme ubytovaní v Albufeira, krása. Nádherné písčité pláže ......útesy, oceán 20 st., brrrrrrrrr, někteří se tam rochnili 2 hodiny, já tak 5 temp a ven, ale den ode dne to bylo snesitelnější, udělali jsme 2 výlety do vnitrozemí - maurské hrady, římský most, gotické katedrály.............dýchá tam už Afrika, málo turistů, potkali jsme 2x 2 Čechy, nakonec to nebylo tak drahé.........nebyla jsem tam naposledy

Není tady

 

#12936 20. 9. 2021 21:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Portugalsko mě láká už dlouho...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12937 21. 9. 2021 12:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

cool tummenupp godlike Znie to véééžmi lákavo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12938 22. 9. 2021 17:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12939 23. 9. 2021 7:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Čítala som, gratulujem a vcelku súhlasím(hlavne bez turistov, alebo s menším počtom turistov, je krásna stolt )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12940 23. 9. 2021 11:22

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Původně jsem to chtěla napsat, na vlákno s rozesmátím, ale radost je taky dobrá smile Včera jsem se ploužila po ulici stylem o berličce hnáty křivé.. no a za mnou jsem slyšela bandu velmi velmi hlasité a vulgární omladiny. Říkala jsem si, že se mnou je amen, protože jsem jim byla v cestě na docela úzkém chodníku a dříve či později mě budou muset minout a jestli do mě vrazí, tak to neustojím. Naproti mě šly dvě ženy a komentovaly tu bandu takovým tím opovržlivým "no to je hrozný". S bandou jsem se začala míjet zrovna u přechodu.. já se zastavila a otočila vlevo a oni pokračovali rovně. Jeden z nich se mě sotva znatelně dotkl, ani jsem to nezaznamenala a z jeho úst se takovým milým a melodickým hlasem ozvalo "promiňte slečno" a pokračoval dál stále hledíc do mobilu.. lol lol Nahlas jsem nemohla, tak aspoň v duchu jsem se řehtala pěkně nahlas big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12941 23. 9. 2021 18:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomito, kde tu máme vlákno s lol ?
Jinak moc hezký a milý zážitek. big_smile
Chodíš o berličce, nebo jako o berličce? Houser či va ?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12942 23. 9. 2021 18:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Už vím! "Co vás dnes rozesmálo?? " lol

Upravil(a) vrabčák (23. 9. 2021 18:19)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12943 23. 9. 2021 19:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Palomito, kde tu máme vlákno s lol ?
Jinak moc hezký a milý zážitek. big_smile
Chodíš o berličce, nebo jako o berličce? Houser či va ?

Jo, potěšilo mě, že i když to vypadá všelijak, ještě není vše ztraceno - myšleno dnešní mládež wink O berličce chodím jenom "jako".. zase nemusím mít všechno big_smile Houser jako takovej to není, chodím relativně rovně, i když pomalu stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12944 23. 9. 2021 20:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Někteří příslušníci omladiny působí katastrofálním dojmem usch , ale naštěstí je ještě pořád dost těch, kteří dokážou příjemně překvapit. godlike
A se všechna kolečka a drátky v tvojí tělesné schránce rychle vrátí tam, kam patří! Hodně zdraví!! storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12945 23. 9. 2021 21:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

na omladinu a na zdraví storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12946 24. 9. 2021 9:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Na uzdravie súhlasím storstark a o omladine - moja skúsenos je, že niekedy tí najhorší, čo by im človek najradšej hodil peňaženku  a ušiel big_smile , sú celkom fajn... a naopak tí pravouhlí a na prvý pohžad slušňáci vedia sklama a prekvapi butter . Je to indi-vindi, podža mňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12947 24. 9. 2021 11:25

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vero, díky za zážitky z jižního cípu Portugalska. Ve Faru jsem nebyla. Krátce jsem žila v Lisabonu, navždy v srdci smile A Setúbal, Évora, Porto... Nebo výlety na ostrůvek Berlengas. Kohouti z Barcelos, hudba fado, Braga s katedrálou... Portugalsko je nádherná země.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#12948 24. 9. 2021 17:43

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Irma napsal(a):

vero, díky za zážitky z jižního cípu Portugalska. Ve Faru jsem nebyla. Krátce jsem žila v Lisabonu, navždy v srdci smile A Setúbal, Évora, Porto... Nebo výlety na ostrůvek Berlengas. Kohouti z Barcelos, hudba fado, Braga s katedrálou... Portugalsko je nádherná země.

dovezla jsem korkové kabelky s kohouty - hrozně hezké
a kohoutové utěrky - paráda
hudba fado......
splnilo to moje očekávání a vím,ž se do Portugalska budu vracet

dnes jsem si koupila letenku na Menorcu..................za 9,90E.................. to nešlo nekoupit

Není tady

 

#12949 24. 9. 2021 19:32

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Na uzdravie súhlasím storstark a o omladine - moja skúsenos je, že niekedy tí najhorší, čo by im človek najradšej hodil peňaženku  a ušiel big_smile , sú celkom fajn... a naopak tí pravouhlí a na prvý pohžad slušňáci vedia sklama a prekvapi butter . Je to indi-vindi, podža mňa.

Seli, úplně ti dávám za pravdu. tummenupp Měla jsem na mysli jejich celkové působení na druhé, tedy psychické i fyzické. A mᚠpravdu, že ti uhlazení nemusí být zrovna ti nejlepší. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12950 26. 9. 2021 12:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Babí léto a udělala jsem si hezké podzimní truhlíky. To mi vždy udělá radost!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů