Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#11076 8. 7. 2020 13:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

U nás to samé. Zrušila jsem naplánovaný výlet, protože hlásili zimu, přitom je 23 stupňů.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11077 8. 7. 2020 17:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Asi nespletl, je opravdu zima (u vás ne?). Jako ne že bychom nevydrželi bez topení big_smile, ale je fakt zima. Teď (poledne a LÉTO) mi to ukazuje, že je 13°C, na léto žádný šlágr. Takže ráno muselo být fakt málo...

Tady taky hlásili nějakých 13 st., tak jsem se přioblékla, ale venku bylo a je příjemně i na tričko. Topení jsme nezapínali a dokonce sedím celý den u otevřeného okna, tak nevím big_smile

Já jsem hooodně horkokrevná, až moc, ale dnes teda žádné teplo. 13 a prší, pocitově fakt chladno.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11078 8. 7. 2020 19:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Já jsem hooodně horkokrevná, až moc, ale dnes teda žádné teplo. 13 a prší, pocitově fakt chladno.

ok, beru zpět, tady už je taky kosa lol ale o víkendu se prý zahřejeme, tak ještě chvíli vydržet wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11079 8. 7. 2020 22:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dneska dopoledne jsem slyšela v rádiu opakovaně předpověď počasí: Pršet že prý bude jen na severovýchodě, jinde jen výjimečně přeháňky, teplota až 23° C. Když jsem kolem poledne vycházela z domu, byla celá obloha šedivá a drobně pršelo. Paraple se mi nechtělo vytahovat, prostě holka do deště. big_smile Absolvovala jsem dvě návštěvy, byla jsem tedy pod střechou, ale celou dobu venku pršelo. Zpáteční cestu jsem taky zvládla mezi kapkama a deštník jsem vytáhla až pár metrů od našeho domu. smile Měla jsem jen krátké rukávy a opravdu se dost ochladilo. Nějak pánům meteorologům ta dnešní předpověď moc nevyšla. dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11080 9. 7. 2020 7:20

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mě těší, že jim na dnešek předpověď nevychází. Ani d隝, ani kosa. Navzdory předpovědi jsem si vzala šaty a otevřené botky, asi předtucha a nebo zbožné přání big_smile Jinak dnešní den zahájen akčně, kolo, pak procházka se psy, snídani jsem slupla jak malinu a už se těším na oběd big_smile A se práce daří smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11081 9. 7. 2020 16:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Napísala som dlhý príspevok, ktorý mi vo finále zmizol... ale to je skôr na skuhry. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11082 9. 7. 2020 17:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

No to jo, to naštve.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11083 9. 7. 2020 17:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Napísala som dlhý príspevok, ktorý mi vo finále zmizol... ale to je skôr na skuhry. hmm

To mi připomnělo vtip, jak kluk píše sms matce: moje milovana maminko, prijedu vlakem v sobotu odpoledne. uvar mi prosim tu tvoji uzasnou svickovou. moc se na tebe tesim, tvuj kluk. (chyba pri odeslani sms).. mami, dojedu v sobotu, uvar svickovou, kluk.. (chyba pri odeslani sms).., dopr_ele, v sobotu chci svickovou!!! (sms odeslana) .. lollollollol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11084 9. 7. 2020 18:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak třeba to Selima stejným stylem zkrátí a napíše znovu big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11085 9. 7. 2020 22:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selimko, nás ale doopravdy opravdu moc zajímá, co všechno bylo v tom tvém dlouhém příspěvku. wink  pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11086 10. 7. 2020 16:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Napísala som dlhý príspevok, ktorý mi vo finále zmizol... ale to je skôr na skuhry. hmm

To mi připomnělo vtip, jak kluk píše sms matce: moje milovana maminko, prijedu vlakem v sobotu odpoledne. uvar mi prosim tu tvoji uzasnou svickovou. moc se na tebe tesim, tvuj kluk. (chyba pri odeslani sms).. mami, dojedu v sobotu, uvar svickovou, kluk.. (chyba pri odeslani sms).., dopr_ele, v sobotu chci svickovou!!! (sms odeslana) .. lollollollol

lol

Mně se to několikrát stalo v mých počátcích na babi. Napsala jsem celkem dlouhou SZ a pak při odesílání jsem si ji nějak (dodnes netuším jak) dokázala smazat. V tu chvíli je to fakt mrtvice! usch  kapitulation Jenže na adresátech mi natolik záleželo, že jsem SZ sesmolila znovu. gloria


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11087 10. 7. 2020 17:59

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Mně se to několikrát stalo v mých počátcích na babi. Napsala jsem celkem dlouhou SZ a pak při odesílání jsem si ji nějak (dodnes netuším jak) dokázala smazat. V tu chvíli je to fakt mrtvice! usch  kapitulation Jenže na adresátech mi natolik záleželo, že jsem SZ sesmolila znovu. gloria

Taky už s tím mam své zkušenosti lol A bytostně nesnáším cokolik ukat na mobilu, všechno mám přenesené do PC, vč. různých mobilních aplikací na volání a chat. A když mám někde jooo dlouhý příspěvek, tak už radši pro jistotu kopíruju, než dám odeslat.. není nad vlastní zkušenost stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11088 10. 7. 2020 18:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Teda dámy (pánové prominou), ale když vám během pěti minut (doslova) nezávisle na sobě pochválí dva muži vaše šaty a vaši vůni.. nepotěšilo by vás to smile Pánové by se mohli inspirovat a když se jim na ženách něco zalíbí, a není to vyloženě feministka angažující se v me too, tak jí to prostě říct. Je to krásnej pocit a díky všem mužům, kteří umí být galantní navzdory současné situaci smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11089 10. 7. 2020 18:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

tummenupp stolt


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11090 10. 7. 2020 18:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Teda dámy (pánové prominou), ale když vám během pěti minut (doslova) nezávisle na sobě pochválí dva muži vaše šaty a vaši vůni.. nepotěšilo by vás to smile Pánové by se mohli inspirovat a když se jim na ženách něco zalíbí, a není to vyloženě feministka angažující se v me too, tak jí to prostě říct. Je to krásnej pocit a díky všem mužům, kteří umí být galantní navzdory současné situaci smile

tummenupptummenupp super, že tě potěšili!
Já bych ještě dodala, že kdo lichotky nemá rád, tak asi nejen feministky, ale možná i ženy stydlivé či nesebevědomé... ?
Protože já lichotky strašně nemám ráda, ale strašně (od mužů i žen). A feministka myslím nejsem, spíše možná stydlivá nebo nevím. Odjakživa mi lichotky vadily a vždy je (asi blbě) nějak snížím či úplně přejdu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11091 10. 7. 2020 18:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

big_smile  tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11092 10. 7. 2020 18:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Leno, možná jsi na ně nebyla zvyklá v dětství a v mladším věku...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11093 10. 7. 2020 18:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Já bych ještě dodala, že kdo lichotky nemá rád, tak asi nejen feministky, ale možná i ženy stydlivé či nesebevědomé... ?
Protože já lichotky strašně nemám ráda, ale strašně (od mužů i žen). A feministka myslím nejsem, spíše možná stydlivá nebo nevím. Odjakživa mi lichotky vadily a vždy je (asi blbě) nějak snížím či úplně přejdu.

Lennno, ani nevíš, jak ti rozumím a jak s tebou souhlasím!!! Feministky jsem zmínila, protože by se cítily dotčené a pohoršené wink S přijímáním lichotek jsem to měla zrovna tak. Vždycky jsem je shodila, protože mě přece nikdo nemůže lichotit kvůli tomu jaká jsem nebo jak vypadám. Pak mi jeden muž neustále lichotil a mě to bylo velmi nepříjemné. Požádala jsem ho, a už to nedělá, protože nevím, jak ty lichotky přijímat a jak na to reagovat.. a on se tak na mě podíval a říkal, ale však stačí říct pouze "děkuji". A ono to fakt stačí wink Od té doby si říkám jen houš a větší kapky lol Jednoduše, když nám někdo řekne něco pozitivního, měly bychom si z toho vzít to pozitivní wink Za tuhle lekci jsem moc ráda, protože si tu radost můžu užít rodna Takže nezapomeň, stačí "děkuji" stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11094 10. 7. 2020 18:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mně lichodtka potěší vždycky. Ale je pravda, že někdy mám problém ji příjmout. Ale spíš je to možná proto, když s tím obsahem nejsem úplně ztotožněná a tím pádem mě překvapí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11095 10. 7. 2020 18:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Za pů hoďky odcházím na venkovní koncert. Tak snad nezmoknu. Deštník si raděj vezmu....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11096 10. 7. 2020 19:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judy, příjemnou zábavu! smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11097 10. 7. 2020 20:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

U nás byl už 3× po sobě takovej slejvák že bys ve venkovním divadle potřebovala stan.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11098 10. 7. 2020 20:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

I u nás večerní program pod širým nebem zrušen..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11099 10. 7. 2020 22:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak my jsme to stihli. Přišla jsem domů a začlo krápat.
Koncert byl fajn. i když jednu chvíli se natolik zvedl vítr, že muzikantům uletěly noty :-).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11100 10. 7. 2020 22:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Hezký! 😋


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů