Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8026 17. 5. 2017 19:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

aprill napsal(a):

mio, nevím jak to napsat... ale z množení lidí mám taky velké obavy, jak vidím množení sociálně slabých a retardovaných, mám z toho husí kůži. k množení jiných národů se raději ani nevyjadřuji.

Dan Brown - Inferno. Zajímavé čtení. Zajímavý film.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8027 17. 5. 2017 19:36

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

helena napsal(a):

Ještě nějaké dotazy?
Ano - proč považuješ za důležitý zmiňovat zrovna tohle - "Byla jsem u toho s nimi a starala se o ně v narkóze a po probuzení."?


nechtějí dopadnout jak my, co regulujeme početí natolik, že vymíráme
Mňo... možná, že kdyby se to u pánů řešilo jako u kocourů... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Ohóóó...pánové si na to svoje v tomhle taky nedají sáhnout, jak ti kocouři....lol

Není tady

 

#8028 17. 5. 2017 19:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

pánové si na to svoje v tomhle taky nedají sáhnout
No vždy... bys koukala, jak by se množili, kdyby hrozilo něco podobnýho... žádný přemejšlení o uživení potomků... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8029 17. 5. 2017 19:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

A kožkých kocúrov si dávala kastrova osobne?

Tři kočky a jednoho kocoura. Byla jsem u toho s nimi a starala se o ně v narkóze a po probuzení.
Ještě nějaké dotazy?

Ano. Cili 4 ks majcinych kocek jsou celosvetovym vzorcem kociciho jednani pri kastraci a pravdepodovne i mimo ni...

Ale udelaly jste mi radost, jak sehezky o kocickach bavite...

Jo akocour, misto aby byl otapenej po narkoze, chova se, jako by nic nebylo...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#8030 17. 5. 2017 19:52

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Máme v širší rodině psa, co se i po kastraci chová pořád stejně, akorát že střílí slepýma lol...
A dokonce se z něho stal gay, takže obskakuje nejen feny, ale i psy.......příroda je holt silnější sovalol

Není tady

 

#8031 17. 5. 2017 19:53

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mio, krásný záběr. smile A jak si příroda vyhrála se souměrností kresby na jeho křídlech! Trpělivost při zhotovování šeříkových kvítečků jí fakt závidím...  wink

Heleno, kocour s astigmatickým pohledem se tedy opravdu poved'. V očích toho druhýho spíš vidím hluboký zoufalství, a ne úmysl někoho zabít. Nejsem ovšem znalec koček ani kocourů.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8032 17. 5. 2017 19:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

mia napsal(a):

Máme v širší rodině psa, co se i po kastraci chová pořád stejně, akorát že střílí slepýma lol...
A dokonce se z něho stal gay, takže obskakuje nejen feny, ale i psy.......příroda je holt silnější sovalol

i nekastrovaná zvířata jsou schopna obskočit stejné pohlaví

Není tady

 

#8033 17. 5. 2017 20:00

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

aprill napsal(a):

mia napsal(a):

Máme v širší rodině psa, co se i po kastraci chová pořád stejně, akorát že střílí slepýma lol...
A dokonce se z něho stal gay, takže obskakuje nejen feny, ale i psy.......příroda je holt silnější sovalol

i nekastrovaná zvířata jsou schopna obskočit stejné pohlaví

jak nás pánbůh udělal stejné, žejo.....lol

Není tady

 

#8034 17. 5. 2017 20:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Nejsem ovšem znalec koček ani kocourů.
Asi ne... to je jeden a ten samej... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8035 17. 5. 2017 21:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ale zdá se mi, že se jejich zbarvení na čele trochu liší. A ten vpravo má jedno oko lehce do zelena, pokud to ovšem nezpůsobil prístroj. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8036 18. 5. 2017 6:55

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

helena napsal(a):

pánové si na to svoje v tomhle taky nedají sáhnout
No vždy... bys koukala, jak by se množili, kdyby hrozilo něco podobnýho... žádný přemejšlení o uživení potomků... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku v podobě hormonálně kastrovaných žen a ty jim na to skočily, než aby si počkaly na ty zodpovědné...........tak proč by měli obětovat svoje mužství, když se jim těch lehce dostupných bezpečných hraček dostává přehršel? hmmlol

Není tady

 

#8037 18. 5. 2017 7:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

mia napsal(a):

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku v podobě hormonálně kastrovaných žen a ty jim na to skočily, než aby si počkaly na ty zodpovědné...........tak proč by měli obětovat svoje mužství, když se jim těch lehce dostupných bezpečných hraček dostává přehršel? hmmlol

Prosím tě, co tím myslíš?
Soudíš ženy, které berou hormonální antikoncepci? Nebo odsuzuješ ty, co vůbec nějakou antikoncepci berou? Je podle tebe lepší chodit raději na interupci? Anebo mít tolik dětí, kolik příroda nadělí? va Jako mají Cikáni a jiné neřízeně se množící národy?
V tom případě jsi asi pozapomněla na to, že dítě v děloze nosí žena a ne muž... Jestli soudíš ženy, které mají antikoncepci.
mio, tys antikoncepci nepoužívala?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8038 18. 5. 2017 8:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku
Taky píšu - "kdyby hrozilo jim"...
Jenže ona je to taky trochu "naše", tedy ženská záležitost. V oparu nadšení z toho, že lze "hřešit bez početí", se ztratily důsledky.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8039 18. 5. 2017 10:36

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku v podobě hormonálně kastrovaných žen a ty jim na to skočily, než aby si počkaly na ty zodpovědné...........tak proč by měli obětovat svoje mužství, když se jim těch lehce dostupných bezpečných hraček dostává přehršel? hmmlol

Prosím tě, co tím myslíš?
Soudíš ženy, které berou hormonální antikoncepci? Nebo odsuzuješ ty, co vůbec nějakou antikoncepci berou? Je podle tebe lepší chodit raději na interupci? Anebo mít tolik dětí, kolik příroda nadělí? va Jako mají Cikáni a jiné neřízeně se množící národy?
V tom případě jsi asi pozapomněla na to, že dítě v děloze nosí žena a ne muž... Jestli soudíš ženy, které mají antikoncepci.
mio, tys antikoncepci nepoužívala?

Nikoho nesoudím, jen píšu, že pánům ten jejich lehkomyslný přístup k těmto věcem a hlavně k zodpovědnosti za případné potomstvo notně zjednodušujeme, kolikrát i za cenu ohrožení vlastního zdraví, protože ona ta hormonální antiko zdaleka není bez rizik.....kapišto? wink A řekla bych, že i ta současná degradace vztahů a významu rodin je možná jedním z neblahých následků tohoto.
Tož tak jsem to myslela.

Není tady

 

#8040 18. 5. 2017 10:37

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

helena napsal(a):

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku
Taky píšu - "kdyby hrozilo jim"...
Jenže ona je to taky trochu "naše", tedy ženská záležitost. V oparu nadšení z toho, že lze "hřešit bez početí", se ztratily důsledky.

Tak tak. Za dobrotu na žebrotu vissla

Není tady

 

#8041 18. 5. 2017 11:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak tak. Za dobrotu na žebrotu
Zas abych se zastala pánů http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png - oni jsou závislí jen na sdělení "ne/beru"... a prd vědí, jestli to je pravda.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8042 18. 5. 2017 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

helena napsal(a):

Doktor vyhral...
Jsem si představila, kdybys napsala "kocour vyhrál..." http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://www.extra.cz/images/thumbs/30/59 … 6-crop.jpg

Inak, pre úplnos musím doda, že vyhral svojím spôsobom aj Kocúr, lebo doktor sa volá.... áno, správne, Kocúr! (A presne z toho vznikla milá príhoda, keď mi to kamoška rozprávala a ja som si myslela, že vilný Dr. Kocúr sa ju pokúsil znásilni a roztrhal na nej šaty.... roll ale vysvetlilo sa to.)

Upravil(a) Selima (18. 5. 2017 14:29)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8043 18. 5. 2017 14:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

mia napsal(a):

aprill napsal(a):

mia napsal(a):

No bodej by se kočičáci nebránili! Vždy je to proti přírodě cool  big_smile Jejich pud jim velí: množte se !..... nechtějí dopadnout jak my, co regulujeme početí natolik, že vymíráme sova....a pomalu nás nahrazujou národy, co tohle vůbec neřeší, ba naopak tonguesova...........lol

mio, nevím jak to napsat... ale z množení lidí mám taky velké obavy, jak vidím množení sociálně slabých a retardovaných, mám z toho husí kůži. k množení jiných národů se raději ani nevyjadřuji.

Ono je to v té naší civilizaci už, bohužel, celé špatně.....jak jsme holt všichni tak strašně zodpovědní a dovolíme si jen tolik dětí, kolik uživíme a zachováme si přitom slušný životní standart, tak prostě vymíráme a množí se ty národy, co tohle neřeší.....a se nám to líbí, nebo ne.

Ja poznám aj dos žudí, ktorí by aj chceli ma deti, ale nejde to.... z toho alebo onoho dôvodu. Napríklad kvôli prechemizovanému životnému prostrediu, záplave ženských hormónov z antikoncepcie v pôde, vode, atď....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8044 18. 5. 2017 14:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dorka napsal(a):

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

A kožkých kocúrov si dávala kastrova osobne?

Tři kočky a jednoho kocoura. Byla jsem u toho s nimi a starala se o ně v narkóze a po probuzení.
Ještě nějaké dotazy?

Ano. Cili 4 ks majcinych kocek jsou celosvetovym vzorcem kociciho jednani pri kastraci a pravdepodovne i mimo ni...

Ale udelaly jste mi radost, jak sehezky o kocickach bavite...

Jo akocour, misto aby byl otapenej po narkoze, chova se, jako by nic nebylo...

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8045 18. 5. 2017 14:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

Proč by přemejšleli.......chtějí jen bezpečnou hračku v podobě hormonálně kastrovaných žen a ty jim na to skočily, než aby si počkaly na ty zodpovědné...........tak proč by měli obětovat svoje mužství, když se jim těch lehce dostupných bezpečných hraček dostává přehršel? hmmlol

Prosím tě, co tím myslíš?
Soudíš ženy, které berou hormonální antikoncepci? Nebo odsuzuješ ty, co vůbec nějakou antikoncepci berou? Je podle tebe lepší chodit raději na interupci? Anebo mít tolik dětí, kolik příroda nadělí? va Jako mají Cikáni a jiné neřízeně se množící národy?
V tom případě jsi asi pozapomněla na to, že dítě v děloze nosí žena a ne muž... Jestli soudíš ženy, které mají antikoncepci.
mio, tys antikoncepci nepoužívala?

Nikdy som nebrala antikoncepciu, nebola som na interrupcii a nemám ani jedno diea... (o jedno som možno prišla ešte než sme si obidve uvedomili vo co gou...). keby som mala súdi len podža seba, dá sa to všetko s trochou šikovnosti a rozumu rieši aj bez chémie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8046 18. 5. 2017 17:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Nikdy som nebrala antikoncepciu, nebola som na interrupcii a nemám ani jedno diea... (o jedno som možno prišla ešte než sme si obidve uvedomili vo co gou...). keby som mala súdi len podža seba, dá sa to všetko s trochou šikovnosti a rozumu rieši aj bez chémie...

Tebe jsem se neptala. Ptala jsem se mii, která alespoň jak já to vnímám, brojí proti antikoncepci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8047 18. 5. 2017 19:32

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mii antiko myslim nevadi, tak jako rozhoďnohy nadopovane ochranou, prichystane bezpecne a zodpovedne obstastnovat kdekoho, a otravovat jeho rodine zivot...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#8048 18. 5. 2017 19:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

Nikdy som nebrala antikoncepciu, nebola som na interrupcii a nemám ani jedno diea... (o jedno som možno prišla ešte než sme si obidve uvedomili vo co gou...). keby som mala súdi len podža seba, dá sa to všetko s trochou šikovnosti a rozumu rieši aj bez chémie...

Tebe jsem se neptala. Ptala jsem se mii, která alespoň jak já to vnímám, brojí proti antikoncepci.

Říkᚠto správně - tak to vnímᚠty. A jako obvykle jsi opět nepochopila nadsázku, ve které se celá debata nesla. Každého věc, jak nakládá se svým zdravím. I když to, jak je hormony prostřednictvím odpadních vod zanášen celý ekosystém, se týká nás všech.......ale fakt není na pořadu dne, abych tohle já řešila wink.

Není tady

 

#8049 18. 5. 2017 19:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Tebe jsem se neptala.

Sel, ptáš-li se, aniž bys byla tázána, pouze potvrzuješ mý tvrzení o rovnováze, páč jsou jiný, který zas neodpovídají ani na přímo položený otázky... vissla

Eva. napsal(a):

Ptala jsem se mii, která alespoň jak já to vnímám, brojí proti antikoncepci.

No, podle toho, jak jsi na ni vyjela, bych spíš řekla, že zas něco z toho, co napsala, považuješ za osobní útok.
A s pravděpodobností hraničící s jistotou bych si i troufla říct, cože to bylo reta


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8050 18. 5. 2017 19:46

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dorka napsal(a):

Mii antiko myslim nevadi, tak jako rozhoďnohy nadopovane ochranou, prichystane bezpecne a zodpovedne obstastnovat kdekoho, a otravovat jeho rodine zivot...

Ty rozhoďnohy jsou mi taky vcelku ukradené, akorát že člověk vidí pak ty děti a jejich psychické problémy poté, co se jim rodiče zaláskujou a odcházejí za "mužem či ženou svého života" (a ještě to takto těm svým 4 - 5 letým dětem s klidem vysvětlí). To je fakt na ránu palicí mezi oči.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů