Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4001 26. 5. 2015 9:52

petulka35
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ten miliardář v Eurojackpotu se ještě nepřihlásil? Já bych věděla, co s těma prachama dělat. No nic, určitě vyhraju mega v Milionové pouti Blesku. Ve čtvrtek je v Blesku otázka za milion.

Není tady

 

#4002 26. 5. 2015 11:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Judyno, hezký.
Já hodně kupuju a nosím Desigual. Jen mě malinko mrzí ty napodobeniny, ale chápu, že každý nechce dát peníze za originál.

Radost mi dělá, že jsem se asi stala závislou na svém kole. big_smile Hrozně moc mě to baví a líbí se mi i to, že poznávám zákoutí, která jsem vůbec neznala, protože pěšky to pro mě bylo daleko.

Tak přesně na toto je kolo to nejlepší. Jsou to místa, kam se nedostaneš ani pěšky kvůli vzdálenosti, ani autem kvůli kvalitě cest. Já si s sebou beru i mapu. já mám letos docela skluz, ale chystám se o víkendu. Už se těším.

Co se týče značek a napodobenin - tak na to já nehraju. Desigual má krásné doplńky i oblečení, ale já bych to opravdu za tu cenu nekoupila. Příjde mi to nesmyslné. Kupuju věci, které se mi líbí, ale světoznámá značka to být rozhodně nemusí. Spíš koukám na kvalitu - oblečení teď docela kupuju od českých nebo slovenských výrobců. Navíc ta kabela, co jsem si koupila - na netu je za něco přes 700 a já ji mám novou za 300. A to potěší.

Upravil(a) Judyna (26. 5. 2015 11:22)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4003 26. 5. 2015 12:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Taky nekoukam na znacku. U mne nakupujou oci (a kvalitni provedeni hlidaji), ruce (ty hlidaji prijemny “omak“) a nos - vuni. Kdyz si neco timhle zpusobem najdu treba v sekacu neno bazaru, stava se, ze az doma prijdu na to, ze jsem vladtne koupila kvalitni, treba i znackovou vec...
Na technicke veci si zas zasadne necham poradit od svych veci znalych lidi, ale i tam ten muj “smyslovy“ vyber silne
ovlyvnuje, co si odnesu...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4004 26. 5. 2015 14:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyno, taky mám sebou na výletech mapu, ale teď už v mobilu. Rok mám chytrý mobil, stáhla jsem si tam nějaké aplikace pro turisty, cyklisty a taky pro běžkaře. U nás je toho spousta, kam se dá jet. I vyjet vláčkem na Moldavu a jezdit po české i německé straně Krušných hor po cyklostezkách anebo běžkařských trasách, které vedou stejnou trasou. A taky pracuju v Ústí, asi 100 metrů od firmy mám nástup na labskou cyklostezku, která vede až do Hamburku. Já jsem kolo měla, ale před 10 lety při rozvodu jsem ho prodala, když jsme prodávali i barák. Tak mám teď z kola děsnou radost. Vybírám si trasy po rovince, protože mám astma. Žádné vrcholové výkony, jako že 100 km za den, ale jen tak v klídku, třeba hodinku večer na příjemnou projížďku.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4005 26. 5. 2015 14:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Taky ráda zajdu třeba do sekáče, dají se tam najít poklady, když jsem správně naladěná. A někdy i u Vietnamců člověk objeví skvělé věci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4006 27. 5. 2015 11:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Evo, já taky na kole nelámu rekordy. Jen na pohodu. A trasu si upravuju během cesty. Totiž někdy se cítím dobře, ale sednu na kolo a vidím, že to nějak nejde. Tak se tomu přizpůsobím. Je to ohromný relax. Já si při tom krásně vyčistím hlavu.
My máme v rodině taky astma. Já teda nic, ale syn má sennou rýmu a měl vždy dost špatné výsledky při dýchání do spirometru. A právě doktor mu doporučil sport. Ale v případě dých. potíří zvolnit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4007 27. 5. 2015 11:43

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Judyno, hezký.
Já hodně kupuju a nosím Desigual. Jen mě malinko mrzí ty napodobeniny, ale chápu, že každý nechce dát peníze za originál.

Radost mi dělá, že jsem se asi stala závislou na svém kole. big_smile Hrozně moc mě to baví a líbí se mi i to, že poznávám zákoutí, která jsem vůbec neznala, protože pěšky to pro mě bylo daleko.

Přijdou mi jejich oblečení, kabelky a doplňky příliš překombinované barvami, a to zdaleka nenosím jen černou, bílou a šedou, mám ráda barevné oblečení, ale toto je na mě moc. 

Věnuješ se ještě Postcrossingu?

Není tady

 

#4008 27. 5. 2015 13:50

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Rozhodnutí Městského soudu mi dnes udělalo hezký den:
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/dostal … osition-20

Není tady

 

#4009 27. 5. 2015 18:29

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

flink napsal(a):

Rozhodnutí Městského soudu mi dnes udělalo hezký den:
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/dostal … osition-20

Je to pěkné,ale bohužel není všem dnům konec v tomto přpadě.A lepší je vůbec o takových st.magorech,jako je např. i tento úřad pro ochranu os.údajů vůbec nečíst,zas jsem se jen na.rala pořádně.Takoví darmožrouty živíme ze svých daní

Není tady

 

#4010 28. 5. 2015 9:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vilemína napsal(a):

Eva. napsal(a):

Judyno, hezký.
Já hodně kupuju a nosím Desigual. Jen mě malinko mrzí ty napodobeniny, ale chápu, že každý nechce dát peníze za originál.

Radost mi dělá, že jsem se asi stala závislou na svém kole. big_smile Hrozně moc mě to baví a líbí se mi i to, že poznávám zákoutí, která jsem vůbec neznala, protože pěšky to pro mě bylo daleko.

Přijdou mi jejich oblečení, kabelky a doplňky příliš překombinované barvami, a to zdaleka nenosím jen černou, bílou a šedou, mám ráda barevné oblečení, ale toto je na mě moc. 

Věnuješ se ještě Postcrossingu?

Take se me to nelibi.Mam rada spise jednobarevne veci pastelovych barev.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4011 28. 5. 2015 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vil, možná bys byla překvapená, co se Desigualu týká. Např. zimní kabát mám černý. Kalhoty mám také jednobarevné, tmavě zelené.
Postcrossingu se stále věnuji. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4012 30. 5. 2015 20:12

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Zázračná planeta: Geniální zvířata 1.-2. (opakování a pokračování v červnu, archiv). Pořád nás překvapují a překvapovat budou. Mnohá jsou chytřejší než my dvojnožci.  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4013 31. 5. 2015 8:33

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Netuse posledni prispevek vrabcaka jsem si pri ranni prochazce se psem rikala, ze o tom urcite napisu: ... Na nasi louce bylo v kapkach rosy na trave, mezi slunecnimi paprsky tolik ruznych ptacku, velkych i malych..., v miru a klidu, kazdy neco zobal, nebo jen tak hopsal..., rikam si: kez bychom to umeli jako oni - tak krasne bezstarostne byt jeden vedle druheho...

Upravil(a) Dorka (31. 5. 2015 8:37)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4014 31. 5. 2015 9:09

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Já třeba něco dělám na zahradě, nebo jen tak popocházím, přiletí kos, sedne metr - dva ode mě a v klidu si vytahuje ze země žížalky.......je jich tady kolem "ubytovaných"několik párů.......

Není tady

 

#4015 31. 5. 2015 9:29

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To je krasny... jo-jo...
Ja mam na dvorku takovou drevenou kulnicku, tak 1.5 x 2 m. Davam tam kolo.  Mam tam “v podnajmu“ cmelaky... Nejsriv jsem myslela, ze tam jen nejakej zabloudil, no ale evidentne tam bydlej, pac litaji dovnitr, nebo ven pokazde, kdyz tam jdu..., hm, tak s tema, jak dlouho budu zit v miru, to teda nevim... Zatim jsou malucci, chlupatucky, roztomili..., ale az narostou, a me kolo jako spolubydlici, se jim prestane libit...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4016 31. 5. 2015 18:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Kdysi jsem slyšela od jednoho myslivce: "Žiju v družné symbióze se vší havětí." Taky se o to pokouším.  wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4017 2. 6. 2015 8:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ja som včera dokonca v meste obdivovala drozda, sediaceho len kúsok odo mňa a spievajúceho. storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4018 2. 6. 2015 8:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Kdysi jsem slyšela od jednoho myslivce: "Žiju v družné symbióze se vší havětí." Taky se o to pokouším.  wink

Ja zabíjam mole, na tie som ras rodna , ale vždy im poviem "Neber to osbne, to nie je nič proti tebe, lem nemôžeš ži TU..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4019 2. 6. 2015 9:06

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Vil, možná bys byla překvapená, co se Desigualu týká. Např. zimní kabát mám černý. Kalhoty mám také jednobarevné, tmavě zelené.
Postcrossingu se stále věnuji. stolt

Zadala jsem si do vyhledávače Desigual a našlo mi to samé pestrobarevné kousky oblečení či doplňků, z toho jsem usoudila, že téměř všechny produkty této firmy jsou, co se týče barevnosti, hodně extravagantní.

Já se též věnuji stále Postcrossingu. Na konci června jedu na postcrossingový sraz, který se koná v Chebu smile.

Není tady

 

#4020 2. 6. 2015 9:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vilemína napsal(a):

Zadala jsem si do vyhledávače Desigual a našlo mi to samé pestrobarevné kousky oblečení či doplňků, z toho jsem usoudila, že téměř všechny produkty této firmy jsou, co se týče barevnosti, hodně extravagantní.

Já se též věnuji stále Postcrossingu. Na konci června jedu na postcrossingový sraz, který se koná v Chebu smile.

Stačí se podívat do prodejny Desigual.
A se ti na srazu líbí, Vil.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4021 2. 6. 2015 14:50

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Nové knížky. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#4022 2. 6. 2015 20:01

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vkladni?  gloria


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4023 2. 6. 2015 20:05

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Carpe, doufám, žes' zabořila nos. Tak jak je to tedy, voní, nebo nevoní ty dnešní knížky? Už jsme se tu kdysi o tom bavili.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4024 2. 6. 2015 20:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vyšel poslední Terry Pratchett. Pod parou. Tak mi ještě stihl udělat radost částí o vláčcích. hjarta


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4025 2. 6. 2015 20:35

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Nove knizky vzdycky voni, pac nestihnou lezet nekde v zatuchlym skladu.
Ja si pamatuju, jak jsme se tesili a nemohli dockat, az nam ve skole ty objednane knihy vydaji...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů