Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3976 20. 5. 2015 19:27

Anna M
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 96

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Modroočka napsal(a):

Ahoj holky, díky za optání, mám se fajn, jsem spokojená a šastná. Vedu takovej normální obyčejnej život, klidná voda, sem tam nějakej jez, ale pohodová jízda.

hjarta

Není tady

 

#3977 20. 5. 2015 21:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Modroočka napsal(a):

Ahoj holky, díky za optání, mám se fajn, jsem spokojená a šastná. Vedu takovej normální obyčejnej život, klidná voda, sem tam nějakej jez, ale pohodová jízda.

To je krasny.stolt


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3978 20. 5. 2015 23:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

stolt storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3979 22. 5. 2015 21:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Zítra nemusím vařit -syn jede do Brniska na Barcamp a já mám odpoledne a večer velkou akci - setkání se spolužáky a přáteli. Tak se těším.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3980 23. 5. 2015 11:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dneska odpoledne mám sraz se spolužáky ze ZDŠ. Naše třídní (jen o 12 let starší než my, prý jsme byli nejlepší třída za celý její kantorský život) je bohužel nemocná, ale přijde matikářka. Scházíme se vždy po 5 letech celou dobu. Moc se těším.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3981 23. 5. 2015 13:09

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak si to užij, vrabčáku, i ty, Judyno smile

Upravil(a) Soleil (23. 5. 2015 13:12)

Není tady

 

#3982 23. 5. 2015 13:11

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A já jsem ráda, že jsem zvládla svoji pracovní misi - funkci předsedkyně maturitní komise na jiném gymnáziu. Teď zaslouženě odpočívám stolt

Není tady

 

#3983 24. 5. 2015 9:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Děkuji Soleil. Bylo nás tam jak psů - celé dva ročníky dohromady. Skoro nikoho jsem nepoznávala. Měli jsme to i s kapelou, takže jsem se vyblbli. Bylo to super.
A skoro bych řekla, že my "holky" vypadámě líp jak "kluci". To byli povětšinou takoví strejdové.
Soleil, doufám, že jsi byla přívětivou předsedkyní :-). Ale předsedat maturitě na gymplu musí být radost. Tam to ve velké většině děcka dají, ne?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3984 24. 5. 2015 12:16

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To je fajn, že se ti sraz líbil. My jsme měli na podzim a bylo to taky super. A mᚠpravdu, z holek jsou dámy v nejlepších letech, kdežto z kluků pupkatí a plešatí tatíci a strejdové stolt
Já jsem byla moc hodná a přívětivá předsedkyně, snažila jsem se usmívat a vytvářet příjemnou atmosféru. V mojí třídě to dali všichni tummenupp

Není tady

 

#3985 24. 5. 2015 15:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Soleil, díky. Sraz byl moc hezký. Sešlo se nás okolo 20, což je úspěch. Jeden vtipálek si tam na chvíli vzal svého malého synka, aby prý viděl, kam to všechno vede. Teď už se chceme scházet po roce. Větu, pronesenou před 10 lety při příchodu jedné spolužačky: "Ta nás taky učila?", jsme si tentokrát nevyslechli. Bezpečně jsme se poznali všichni.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3986 24. 5. 2015 17:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mně udělalo radost, že můj syn po téměř šesti letech udělal maturitu dumbom
Teď ho napadlo, že půjde na vejšku, tak to ho tady budu mít ještě tak 10 let... lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#3987 24. 5. 2015 17:58

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mikeš napsal(a):

Mně udělalo radost, že můj syn po téměř šesti letech udělal maturitu dumbom
Teď ho napadlo, že půjde na vejšku, tak to ho tady budu mít ještě tak 10 let... lol

dokud máma funí, zůstaneme u ní wink . gratuluji storstark

Není tady

 

#3988 24. 5. 2015 20:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Zraz z gympla, ani nenapíšem po kožkých rokoch! vissla Poznali sme sa našastie všetci, zaskočil ma len jeden nečakaný príchod spolužiaka, ktorý asi ešte na žiadnej stretávke nebol, až teraz... ale poznala som ho. (A aj on mňa, evidentne big_smile ). Šla som so zmiešanými pocitmi, odchádzala s jednoznačne pozitívnymi. storstark Bolo nás tiež 20 (ale Z 36, tak neviem, či to je úspech alebo čo...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3989 24. 5. 2015 21:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vidím, že 23. 5. bylo nějaké magické datum-všichni jsme se sráželi. Přesně nás přišlo 18 a učitelka, 5 nedorazilo a 5 už přijít nemohlo...Jedna přijela až z Německa, taky poprvé. Moc krásné překvapení pro nás všechny a její upřímná radost.  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3990 24. 5. 2015 21:17

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mikeš napsal(a):

Mně udělalo radost, že můj syn po téměř šesti letech udělal maturitu dumbom
Teď ho napadlo, že půjde na vejšku, tak to ho tady budu mít ještě tak 10 let... lol

ty vo.e yikes
mě ani nenapadlo,že by kluci panebože neudělali maturu va,studovali tech.lyceum,pak oba nastoupili na VUT brno,z jdnoho je už nějaký ten rok ing.strojař-kvaliák a mladší vystudoval na VUT informatiku.Každý si teda na vš protáhli studium o jeden jediný rok a tento "hluchý"rok,protože chtěli být v brně,tak si na něj museli komplet vydělat-na ubytko,jídlo,mejdla.Jinak by museli tedy bydlet doma ten rok,200 km odtama, zadara,ale oni ne,to si radši tedy našli job v brně,tedy bud.ajták absolut bez problémů už tenkrát s výdělkem,bud.strojař si tak z kopyta pravda vyhazovat nemohl;).

Ten tvůj nick se mi pořád líbí,a to moc!

Není tady

 

#3991 24. 5. 2015 21:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Zraz z gympla, ani nenapíšem po kožkých rokoch! vissla Poznali sme sa našastie všetci, zaskočil ma len jeden nečakaný príchod spolužiaka, ktorý asi ešte na žiadnej stretávke nebol, až teraz... ale poznala som ho. (A aj on mňa, evidentne big_smile ). Šla som so zmiešanými pocitmi, odchádzala s jednoznačne pozitívnymi. storstark Bolo nás tiež 20 (ale Z 36, tak neviem, či to je úspech alebo čo...)

Chodím ráda na srazy,teda chodila jsem,ted už mnoho let nic nebylo;ale vždy to bylo supr,nezávazný pokec a tak,taky jsem z toho měla vždy velmi příjemný pocit ještě několik dní.A takové "srdcové" to bývalo vždy s děckama ze základky.S těmi jsme přeci jen byly dlouho v jedné třídě,většinou jsme byly i z jednoho sídliště,tak mě to vždy tak přišlo,jako bychom se rozešly včera-takové dojemné.

Není tady

 

#3992 24. 5. 2015 21:23

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Zítra nemusím vařit -syn jede do Brniska na Barcamp a já mám odpoledne a večer velkou akci - setkání se spolužáky a přáteli. Tak se těším.

jak dopadl srazík? Doufám,že dobřewink

Není tady

 

#3993 25. 5. 2015 14:08

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Víkendový poznávací zájezd do Frank. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#3994 25. 5. 2015 15:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

My mame sraz tridy ze zakladky kazdy rok,uz od te doby co jsme opustily zakladku.Ale setkavame se stale stejny lidi.Nekdo nebyl na srazu za tu dobu ani jednou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3995 25. 5. 2015 17:54

petulka35
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Hraju milionovou hru Blesku, dřív to byla Bleskovka. Koukám, že někdo v denní hře už vyhrál televizi, ale já chci vyhrát ten milion. Tak ve čtvrtek běžím pro Blesk do trafiky! Kdo jde se mnou?

Není tady

 

#3996 25. 5. 2015 20:02

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Soleil, díky. Sraz byl moc hezký. Sešlo se nás okolo 20, což je úspěch. Jeden vtipálek si tam na chvíli vzal svého malého synka, aby prý viděl, kam to všechno vede. Teď už se chceme scházet po roce. Větu, pronesenou před 10 lety při příchodu jedné spolužačky: "Ta nás taky učila?", jsme si tentokrát nevyslechli. Bezpečně jsme se poznali všichni.

Já jsem před pár lety na jubilejním pomaturitním srazu považovala profesorku za spolužačku. Některé jsem celých těch uplynulých 30 let neviděla, paní profesorka odešla do penze, zbavila se pedagogického stresu, pookřála, pohubla a neuvěřitelně omládla. smile

Není tady

 

#3997 25. 5. 2015 22:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jaku napsal(a):

Judyna napsal(a):

Zítra nemusím vařit -syn jede do Brniska na Barcamp a já mám odpoledne a večer velkou akci - setkání se spolužáky a přáteli. Tak se těším.

jak dopadl srazík? Doufám,že dobřewink

Jo, ve všech směrech dopadl dobře. Bylo nás přes 180. Proběhl raut, tanec..akorát mám sedřený malíček od lodiček. Jedla jsem, pila jsem, špatně mi nebylo.Vypadá to, že už jsem konečně zdravá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3998 25. 5. 2015 22:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A ještě jedna radost - syn má od oponenta navržené "áčko " za diplomku a prý hodně chvály. Dá mi to prý za chvilku přečíst.
Napsal tam i poděkování mně, kluk jeden ušatá.... (To už jsem četla před odevzdáním - opravila jsem mu tam nějakou malou chybku smile )


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3999 25. 5. 2015 22:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A ještě jedna radost - koupila jsem si moc hezkou kabelku - tuto
http://www.kabelkyzesveta.cz/kabelky-a- … ilien.html

...akorát v hezčí kombinaci - podklad tmavě modrý, ucha červená.
A ještě hezké letní triko v podobném stylu. To bude divočina.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4000 26. 5. 2015 7:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyno, hezký.
Já hodně kupuju a nosím Desigual. Jen mě malinko mrzí ty napodobeniny, ale chápu, že každý nechce dát peníze za originál.

Radost mi dělá, že jsem se asi stala závislou na svém kole. big_smile Hrozně moc mě to baví a líbí se mi i to, že poznávám zákoutí, která jsem vůbec neznala, protože pěšky to pro mě bylo daleko.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů