Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3901 2. 5. 2015 12:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vévodkyně Kate a William mají holčičku tummenupp

Není tady

 

#3902 2. 5. 2015 13:08

Tepu
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2010
Příspěvky: 10

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

tak se jim to povedlo, a roste ve zdravístolt

Není tady

 

#3903 4. 5. 2015 7:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak prvnich 5 kilo mam dole.Jde to pomalu,ale jde.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3904 4. 5. 2015 23:30

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

Tak prvnich 5 kilo mam dole.Jde to pomalu,ale jde.

gratuluju.jak si toho dosáhla??

Není tady

 

#3905 5. 5. 2015 7:34

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

ahoj, já jdu dnes na epilaci epilace-laserem.c , tak jsem moc zvědavá smile
ale co jsem slyšela, tak by to mělo být v pohodě smile

Není tady

 

#3906 5. 5. 2015 8:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jaku napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak prvnich 5 kilo mam dole.Jde to pomalu,ale jde.

gratuluju.jak si toho dosáhla??

Hlavni motivaci me dala moje internistka,ktera me zjistila dnu.Ale ani to nebyl ten duvod,abych zacala konecne ze sebou neco delat.Ten duvod byl,ze me rekla,ze mam pomerne dost silne prasky na tlak a ze jsem jeste mlada,uvedomila jsem si,ze moje mama zemrela dost brzy na infarkt.Cely zivot byla obezni a i kdyz porad bylinkovala moc ji to nepomohlo,byla proste tlusta.Dcera do me taky neustale hucela,abych zhubla jinak dopadnu jako babicka.To byla ta motivace.Dockat se vnoucat,treba nekdy.....
Snidani mam stejnou jako vzdycky,ale bez uzenin,ty jsem zcela vyradila z jidelnicku,kvuli dne.Uz neexistuje zadne ujidani paticek ze salamu v praci.Obed mam mozna stejne velky jako driv,ale sklada se s vetsi prilohy to je asi pytlik ryze k tomu maly kousicek masa a troska omacky.Jsem hrozny labuznik a nedokazu se toho vzdat,tak alespon takto.Od obeda nejim nic,kdyz je hlad,tak treba pulka jablka nebo pomeranc.A hlavne se nevazit denne,to se potom ztraci motivace.Vazim se jednou za tyden a za kazde deko co je dole jsem stastna.Kdyz jsem odchazela od doktorky,rekla jsem si,ze do jeji pristi navstevy musim dat 5 kilo dolu a k doktorce jdu v pondeli.Celkem chci dat dolu 20 kilo.Snad se me to do vanoc podari.

Upravil(a) eremuruss (5. 5. 2015 8:08)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3907 5. 5. 2015 9:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Krásné ráno přeju.
Jedu do práce cca 15 min. na kole, chvilkama stezkou, po chodníku, mezi autama... A zlatý hřeb - parkem. Kolem jezírek, a tak. Nádhera! Dojedu vpoho, uvážu ho, a ejhle, začne krápat... No tak ještě zakrýt sedátko a hurá do práce...
Živůtek je moc fajn........   reta


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3908 5. 5. 2015 9:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Já jsem si vyjela na kole včera večer na hodinku. U nás do lázní, taková malá okružní jízda. Už jsem si natrénovala, jak dát kolo do výtahu, aby se mi tam vešlo. Hrozně moc mě kolo baví, po tolika letech, co jsem nejezdila. Jako dítě jsem bez kola nedala ani ránu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3909 5. 5. 2015 9:18

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Já taky po mnoha letech, ale jezdím už přes rok, i skoro celou zimu-nezimu...
My tady v HK máme takovou raritu, úschovnu na kola, tuším za 5kč na den. Kolo od tebe "převezme" výtah a sám ho někam automaticky zaparkuje v takové skleněné věži...
A taky se těším, jak po republice zavedou ty půjčovací kola, rozestavěné po městech... rock


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3910 5. 5. 2015 13:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

miljir napsal(a):

ahoj, já jdu dnes na epilaci epilace-laserem.c , tak jsem moc zvědavá smile
ale co jsem slyšela, tak by to mělo být v pohodě smile

Nejaká operácia na povzbudenie intelektu by nebola (keď sme už na tej psychologickej wink ) ?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3911 5. 5. 2015 23:21

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

Jaku napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak prvnich 5 kilo mam dole.Jde to pomalu,ale jde.

gratuluju.jak si toho dosáhla??

Hlavni motivaci me dala moje internistka,ktera me zjistila dnu.Ale ani to nebyl ten duvod,abych zacala konecne ze sebou neco delat.Ten duvod byl,ze me rekla,ze mam pomerne dost silne prasky na tlak a ze jsem jeste mlada,uvedomila jsem si,ze moje mama zemrela dost brzy na infarkt.Cely zivot byla obezni a i kdyz porad bylinkovala moc ji to nepomohlo,byla proste tlusta.Dcera do me taky neustale hucela,abych zhubla jinak dopadnu jako babicka.To byla ta motivace.Dockat se vnoucat,treba nekdy.....
Snidani mam stejnou jako vzdycky,ale bez uzenin,ty jsem zcela vyradila z jidelnicku,kvuli dne.Uz neexistuje zadne ujidani paticek ze salamu v praci.Obed mam mozna stejne velky jako driv,ale sklada se s vetsi prilohy to je asi pytlik ryze k tomu maly kousicek masa a troska omacky.Jsem hrozny labuznik a nedokazu se toho vzdat,tak alespon takto.Od obeda nejim nic,kdyz je hlad,tak treba pulka jablka nebo pomeranc.A hlavne se nevazit denne,to se potom ztraci motivace.Vazim se jednou za tyden a za kazde deko co je dole jsem stastna.Kdyz jsem odchazela od doktorky,rekla jsem si,ze do jeji pristi navstevy musim dat 5 kilo dolu a k doktorce jdu v pondeli.Celkem chci dat dolu 20 kilo.Snad se me to do vanoc podari.

Blahopřeji, erem tummenupp a a se Ti i nadále daří ... smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#3912 7. 5. 2015 16:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

miljir napsal(a):

ahoj, já jdu dnes na epilaci epilace-laserem.c , tak jsem moc zvědavá smile
ale co jsem slyšela, tak by to mělo být v pohodě smile

Nejaká operácia na povzbudenie intelektu by nebola (keď sme už na tej psychologickej wink ) ?

Miljir to ma dobré,chvilku je holka,chvilku chlap. A ma tuším velké skusenosti s roznymi www-strankami. Len niekedy volajake písmenko utecie, ... preklikne a tak, no, a potom robi radost celému babinetu, no nie? godlike

Upravil(a) Dorka (7. 5. 2015 16:43)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3913 7. 5. 2015 16:51

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

V "mém" parku kolem jezírek kačeny vyvedly mláďata. Hrozně moc mláďátek. Třeba 15-20 jich je s ní... Různě velká, různě se rozutíkají, nebo naopak cupitají za maminkou...
Nádhera....  stolt godlike


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3914 7. 5. 2015 23:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tri dni vožna predo mnou... s vyhliadkami na pekný program. A ešte film Violette, v príjemnej spoločnosti - paráda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3915 9. 5. 2015 18:11

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dnešní sauna. 3x po 15 minutách a mezitím studená sprcha. Fakt supr.

Upravil(a) Damila (10. 5. 2015 7:42)

Není tady

 

#3916 9. 5. 2015 19:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

No vidíš to. Já třeba saunu vůbec nemůžu. Nemůžu tam dýchat. Párkrát jsem to zkoušela, ale vždycky jsem utekla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3917 9. 5. 2015 21:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

No vidíš to. Já třeba saunu vůbec nemůžu. Nemůžu tam dýchat. Párkrát jsem to zkoušela, ale vždycky jsem utekla.

A nebyla jsi spíše v páře? Tam je dýchání skoro nemožné, a taky se tam pobývá mnohem kratší dobu.
Nebo byl problém ve stupních, mně stačí kolem 80°C, ale musím tam být dostatečně dlouho.smile

Není tady

 

#3918 10. 5. 2015 5:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Damila napsal(a):

Judyna napsal(a):

No vidíš to. Já třeba saunu vůbec nemůžu. Nemůžu tam dýchat. Párkrát jsem to zkoušela, ale vždycky jsem utekla.

A nebyla jsi spíše v páře? Tam je dýchání skoro nemožné, a taky se tam pobývá mnohem kratší dobu.
Nebo byl problém ve stupních, mně stačí kolem 80°C, ale musím tam být dostatečně dlouho.smile

jj, sauna je úúúúúúúúúžasná věc, jak parní tak finská tummenupp .

Není tady

 

#3919 10. 5. 2015 10:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

V sauně jsem byla jen jednou a moc dlouho jsem tam nevydržela. Líbila se mi z toho nejvíc ta ledová sprcha.
Když si jdu zaplavat, zařadím 2-3 krát páru. Na dýchání v ní jsem si už zvykla, občas si tam i trochu zacvičím (když jsem tam náhodou sama). Nebývám tam dlouho, protože beru léky na tlak. Srdcaři by do páry vůbec neměli chodit.

Upravil(a) vrabčák (11. 5. 2015 19:27)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3920 10. 5. 2015 16:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Včera tři koncerty na Vyšehradě-koncert moc šikovných studentů Deylovy konzervatoře (hodně Krylových písniček), koncert dvou sborů v kostele sv. Petra a Pavla, Vyšehraní-kapela Kopyraj (maďarský akordeonista, housle, basa, kytara, zpěv): klezmer, cikánské melodie aj. A to měla být původně jen procházka.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3921 10. 5. 2015 17:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vrabčáku - obojí by se mi moc líbilo. Líbí se mi i balkánská dechovka, která se romské hudbě hodně podobá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3922 10. 5. 2015 17:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Damila napsal(a):

Judyna napsal(a):

No vidíš to. Já třeba saunu vůbec nemůžu. Nemůžu tam dýchat. Párkrát jsem to zkoušela, ale vždycky jsem utekla.

A nebyla jsi spíše v páře? Tam je dýchání skoro nemožné, a taky se tam pobývá mnohem kratší dobu.
Nebo byl problém ve stupních, mně stačí kolem 80°C, ale musím tam být dostatečně dlouho.smile

Byla jsem jak v páře, tak v té "suché". Ani nevím, která byla horší, asi ta pára. Ale v obou jsem se nemohla nadechnout a pořád jsem kašlala.
Ale já celkově nemám ráda teplo,  tak nevím, co jsem tam hledala. Asi ze zvědavosti.... smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3923 10. 5. 2015 18:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vcerejsi a dnesni prochazka s dcerou a jeji kamaradkou co ma miminko.Po dlouhe dobe jsem drzela v naruci mimiko.Krasny pocit.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3924 11. 5. 2015 9:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

ڞasné tři dny se děma kamarádkami na Vysočině. Měly jsme turistiku, kulturu, oslavu osvobození, farmářské trhy, plavání v bazénu, zahrály jsme si karty a kostky a bezvadně si pokecaly. Kromě toho jsme si i užily dobrého jídla a pití v různých hospůdkách. Už jsem nikde nebyla víc jak měsíc, tak jsem byla nadšená!

Není tady

 

#3925 11. 5. 2015 12:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Super! Zase někde kolem Sněžného?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů