Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 11. 2013 13:47

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Jak dál ?

Dlouho jsem váhala a přemýšlela, zda sem přispět mým trápením, ale jdu do toho smile
Podobných témat a příběhů tady už byla spousta, ale každý je jedinečný a nemůžu si podle něj uvařit univerzální kuchařku zrovna pro můj konkrétní případ......
S manželem jsme se brali po roce a kousek, krátce na to jsem otěhotněla, porodila. po půl roce se vrátila zpátky do práce - z finančních důvodů - vydělávám víc než manžel. Pak můj zaměstnavatel ukončil činnost, věděli jsme to s velkým předstihem, tak se role obrátili a do práce šel manžel, já jsem šla na rodičovskou "dovolenou".
Možná kdyby se to nestalo, tak sem dnes vůbec nemusím psát a žiju si dál svůj spokojený život... Manžel se nevrátil do původní práce kde dělal, ale přes známost se dostal do jiného okruhu lidí než byl předtím, jiná sorta lidí, jiné prostředí...všechno se vším. Najednou hrozně narostl, začal se chovat jinak, víc "machrovat" atd. Nejsem jediná kdo si té změny všiml, i jeho nejbližší okolí i rodina... Aby toho nebylo málo, přišla jsem mu na nevěru. Trvalo to sice "jenom" 10dní, ale kdo ví jak by to šlo dál, kdybych na to nepřišla. To ráno jsem mu ještě jako ta koza žehlila košili aby byl do práce šik..pak jsem zasedla k počítači, zapomněl se odhlásit ze sociální sítě a tam se mi zhroutil svět. Spousta zpráv, oslovení dotyčné stejným způsobem jako mě, ta noc byla opravdu nádherná, těším se až tě zase uvidím, zlíbám tě...no kdo zažil vím o čem mluvím, kdo nezažil tomu to opravu nikdy nepřeju. Následující průběh byla fáze zapírání - jen jsme se líbali,nic víc, pak fáze vypuzení - řekla jsem mu a odjede že ho tady nechci, po týdnu se vrátil, zjistili jsme že to nejde, tak šel zase k mámě... Když jsem se ho ptala na důvod řekl že z mé strany už necítil lásku, že jsme žili jako bratr se sestrou..přitom když jsem se koukala na zprávy z období kdy to udělal, tak to bylo samé miláčku, zlato, těším se...zkrátka nečekané, jako blesk z čistého nebe..
Nakonec jsem mu "odpustila", kvůli dceři, kvůli hypotéce, kvůli tomu že jsem se nevdávala proto abych se rozváděla a taky kvůli tomu, že každý má podle mého dostat druhou šanci... Už je to půl roku, od té doby jsme byli mikrokrůček od rozvodu, převážně z jeho strany, protože už nemohl vydýchat mé "stavy" - chvíli OK a zlatá manželka, pak nemluvící nekomunikující vzteklé cosi... Chodila jsem k psychologovi, snažím se zapomenout, ale nevím jak dlouho to bude ještě trvat, posledních 14dní jedu do práce a pláču, v práci pláču, když mi píše pláču, když mi nepíše pláču, pláču při cestě z práce a pláču vlastně skoro pořád nezávisle na periodě sjuk Ještě chci podotknout že manžela jsem si brala především proto, že jsem mu naprosto důvěřovala, předtím jsem měla vztah kdy mě partner podváděl na každém kroku, tak jsem byla neskutečně šastná cítit zase ten pocit bezpečí a jistoty, že jsem pro někoho ta nej... Nevadilo mi s ním nikam chodit, naopak, teď se podobných akcí trochu děsím, protože mi přijde že očumuje všechny ženský co kolem něj projdou, že jim kouká na zadek, atd..Neustále kontroluju historii navštívených webových stránek na notebooku, nedávno si přidal další "kamarádku", se kterou si vesele píše..když jsem na něj vyjela tak to nic neznamená, je to dávná známá, požádala ho o přátelství a nic si nepíšou..když jsem mu říkala že někam odjedeme na víkend tak to mám vymyslet já..nevím jestli k němu ještě něco cítím, jsem už naprosto zoufalá a i když se teď chová hezky, pořád nedokážu zapomenout a bojím se že to udělá zas, třeba příští týden, třeba za rok, dva.. Dělají kousek od sebe, prý to hned skončil, ale věřte člověku, který k vám byl jak milius a jen co jste šla spát vypisoval "bloňdatý krásce s nejkrásnějšíma očima"...pořád je mi z toho na zvracení.. Kdybychom se rozváděli tak se musíme střídat týdenxtýden, protože dcera chodí v místě našeho bydliště do školky a dům máme na hypotéku, ten se může taky prodávat rok dva.. Jak dlouho jste se vyrovnávali s nevěrou? Není lepší to skončit když se kvůli tomu pořád trápím? Když jsem chtěla aby šel k psychologovi se mnou tak prý mám problém já, on žádný nemá, těší se na mě a je spokojený..úplně zapomíná že ve vztahu jsou vždycky dva.. Musím ještě zmínit že k dceři je úžasný a skvělý táta..

Není tady

 

#2 5. 11. 2013 15:14

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Re: Jak dál ?

Je to smutné. Jak vnímám z toho co píšeš, tak vůbec necítí výčitky a ještě je na tebe naštvaný, že to "tak řešíš" ?
Co poradit nevím...asi bych měla chu ho vykastrovat, za ten přísup. Ale já jsem já a ty jsi ty...
Jinak mi přijde, že si mu to neodpustila - což je normální, odpouštění není lehké. Otázkou je, zda jsi schopná odpustit a zapomenout.
To, že je skvělý táta je fajn, ale není to relevantní. Je důležité, jak se chová k tobě...je mu to líto, snaží se tě usmířit?


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#3 5. 11. 2013 15:58

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Moc děkuji za reakci.. Jeho "snaha" spočívala v tom, že mi poslal kytku, asi druhý nebo třetí den co jsem ho poslala pryč..jinak mi přišlo že hrozně narostl z toho že jsem mu odpustila, ale můžu být paranoidní už.. Kdykoli se k tomu vrátím je naštvanej a říká, že prostě za tím musím udělat tlustou čáru a jet dál, ale jak můžu, když kdykoli když si ho "namátkově proklepnu" tak objevuju další věci, které moji v důvěru v něj zrovna neposílí?? Ryla jsem do něj asi fakt přes půl roku a někam jedeme, dopadlo to ve finále tak, že jsem odjela s kamarádkami, protože on nechal veškeré zařizování na mě (když jsem mu poslala pár tipů, tak všechny odmítl). Sem tam uvaří, ale stejně mám pocit že to prostě neřeší, nelituje, litoval jen první den co mi ty zprávy vysvětloval..teď mi prostě přijde že jede dál, dál přespává v Praze a jede stejnej režim jakej jel před nevěrou..a já mu prostě už nevěřím, nic, vůbec, a to je ten největší problém sad i Facebook jsem si zrušila, aby mě to nenutilo sledovat koho si zase přidal atd. ale stejně to nepomáhá sad můžu si chodit kam chci s kým chci, to neřeší, hlavně, že on může taky...to samé vysvětlení přišlo když jsem se ho ptala na tu novou kamarádku tak mi řekl že on se mě taky neptá s kým si píšu když držím celý večer mobil v ruce (haha), tak a to taky neřeším..z toho si logicky vyvodím závěr dělej si co chceš a mě nech taky žít a nic neřeš :-(

Není tady

 

#4 5. 11. 2013 16:46

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Moc děkuji za reakci.. Jeho "snaha" spočívala v tom, že mi poslal kytku, asi druhý nebo třetí den co jsem ho poslala pryč..jinak mi přišlo že hrozně narostl z toho že jsem mu odpustila, ale můžu být paranoidní už.. Kdykoli se k tomu vrátím je naštvanej a říká, že prostě za tím musím udělat tlustou čáru a jet dál, ale jak můžu, když kdykoli když si ho "namátkově proklepnu" tak objevuju další věci, které moji v důvěru v něj zrovna neposílí?? Ryla jsem do něj asi fakt přes půl roku a někam jedeme, dopadlo to ve finále tak, že jsem odjela s kamarádkami, protože on nechal veškeré zařizování na mě (když jsem mu poslala pár tipů, tak všechny odmítl). Sem tam uvaří, ale stejně mám pocit že to prostě neřeší, nelituje, litoval jen první den co mi ty zprávy vysvětloval..teď mi prostě přijde že jede dál, dál přespává v Praze a jede stejnej režim jakej jel před nevěrou..a já mu prostě už nevěřím, nic, vůbec, a to je ten největší problém sad i Facebook jsem si zrušila, aby mě to nenutilo sledovat koho si zase přidal atd. ale stejně to nepomáhá sad můžu si chodit kam chci s kým chci, to neřeší, hlavně, že on může taky...to samé vysvětlení přišlo když jsem se ho ptala na tu novou kamarádku tak mi řekl že on se mě taky neptá s kým si píšu když držím celý večer mobil v ruce (haha), tak a to taky neřeším..z toho si logicky vyvodím závěr dělej si co chceš a mě nech taky žít a nic neřeš :-(

bohužel má pravdu.
Bud uděláte tlustou čáru (a že je to hodně těžké) a budete pokračovat v životě a nebo vztah zničíš dalším a dalším prověřováním a řešením a tvou nedůvěrou.
Jinak na jiném vlákně zaznla otázka - Jak má vypadat "správná" lítost, jak se má chovat a jk dlouh nevěrník, aby to bylo dost a dostatečné?

Není tady

 

#5 5. 11. 2013 17:19

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

No rozhodně dlouho, čím dýl tím líp :-) Ne, to si dělám legraci, ale on za tím opravdu udělal tlustou čáru jakože fakt čáru, že jede všechno jako dřív - ty uklízej, per, vař, dítě, já do práce, po práci sem tam přespím v Praze protože jdu na pivo...kromě těch kytek žádná větší akce, žádné větší překvapení..beru to podle sebe, kdybych byla v jeho situaci a o ten vztah bych stála, dělám kotrmelce, stojky, roznožky aby mi odpustil...kor když vidí že to opravdu ještě není v pořádku ani po tom půl roce, tak to ku*va nějak řeším, ne??? Na večeři jsem ho vzala já, do kina taky, výlety vymýšlím taky já..kolikrát si přijdu že jsem já ta špatná co se snaží..přitom kdyby to bylo obráceně a on četl to co jsem četla já, tak jsem si jistá že mi sbalí pět švestek a čuuuus, vidíme se u soudu...

Není tady

 

#6 5. 11. 2013 17:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11782

Re: Jak dál ?

Manžela sis "měla brát" proto, že ho miluješ a chceš s ním žít.
Tvůj důvod není dostatečný pro uzavření manželství, pro vztah s dětmi.
A taky mě zarazilo, žes mu odpustila mimo jiné kvůli hypotéce. Chápu, jak to myslíš, jen se mi v tom všem někam ztratila láska, jestli tam někdy byla.
Rozumím i nutkání namátkově ho proklepnout. Ale to už není vztah.
Miluješ ho?

Upravil(a) Eva. (5. 11. 2013 17:46)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 5. 11. 2013 17:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11782

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

No rozhodně dlouho, čím dýl tím líp :-) Ne, to si dělám legraci, ale on za tím opravdu udělal tlustou čáru jakože fakt čáru, že jede všechno jako dřív - ty uklízej, per, vař, dítě, já do práce, po práci sem tam přespím v Praze protože jdu na pivo...kromě těch kytek žádná větší akce, žádné větší překvapení..beru to podle sebe, kdybych byla v jeho situaci a o ten vztah bych stála, dělám kotrmelce, stojky, roznožky aby mi odpustil...kor když vidí že to opravdu ještě není v pořádku ani po tom půl roce, tak to ku*va nějak řeším, ne??? Na večeři jsem ho vzala já, do kina taky, výlety vymýšlím taky já..kolikrát si přijdu že jsem já ta špatná co se snaží..přitom kdyby to bylo obráceně a on četl to co jsem četla já, tak jsem si jistá že mi sbalí pět švestek a čuuuus, vidíme se u soudu...

Dělá to na mě dojem, že on už nemá zájem žít s tebou jako partner s partnerkou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 5. 11. 2013 17:53

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

No rozhodně dlouho, čím dýl tím líp :-) Ne, to si dělám legraci, ale on za tím opravdu udělal tlustou čáru jakože fakt čáru, že jede všechno jako dřív - ty uklízej, per, vař, dítě, já do práce, po práci sem tam přespím v Praze protože jdu na pivo...kromě těch kytek žádná větší akce, žádné větší překvapení..beru to podle sebe, kdybych byla v jeho situaci a o ten vztah bych stála, dělám kotrmelce, stojky, roznožky aby mi odpustil...kor když vidí že to opravdu ještě není v pořádku ani po tom půl roce, tak to ku*va nějak řeším, ne??? Na večeři jsem ho vzala já, do kina taky, výlety vymýšlím taky já..kolikrát si přijdu že jsem já ta špatná co se snaží..přitom kdyby to bylo obráceně a on četl to co jsem četla já, tak jsem si jistá že mi sbalí pět švestek a čuuuus, vidíme se u soudu...

ale to ty můžeš přece udělat tak - pokud chceš.
Tak on třeba o ten vztah nestojí, jen je to pro něj jednodušší, než něco měnit.

Není tady

 

#9 6. 11. 2013 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak dál ?

kor když vidí že to opravdu ještě není v pořádku ani po tom půl roce, tak to ku*va nějak řeším, ne???
Ale on nemá potřebu "řešit"... vidí to tak, že "mám problém já, on žádný nemá" - a ne že TO "není v pořádku", ale v pořádku nejsi ty... kdoví, co bys ještě chtěla, když on už "opravdu udělal tlustou čáru"
Na večeři jsem ho vzala já, do kina taky, výlety vymýšlím taky já
Za odměnu nebo za trest? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ne, sorry, ale pokud napíšeš - "kolikrát si přijdu že jsem já ta špatná co se snaží" - pak (aspoň pro mě) logicky následuje otázka proč to děláš? Protože máte dítě a hypotéku a obojí by vám v případě rozchodu přineslo komplikace?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 6. 11. 2013 11:10

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jak dál ?

Je to marný, je to marný, je to marný...

Pro nick 45týden (oslovit tě přímo nelze):
Dovolíš několik otázek ? Když jsi chodila k psychologovi, tak jste si neříkali totéž, co tady třeba Dycinky píše?
Prostě udělat tlustou čáru, vymazat ze života. 
Upřímně, když se vžiju do role chlapa, který "se provinil" a který se omluvil, tak co by měl takový muž konkrétně ještě dělat více? Nejsi náhodou zblblá z filmů? Jakože ti má vysázet před barákem srdce z kopretin?
Funguje doma? Dělá doma práce, které jste si dohodli? Podílí se finančně na chodu domácnosti? Máte spolu sex?
Stará se o dítě (o děti)?  Pokud ano, tak co řešíš?
Romantiku si nech do důchodu, teď je načase zajisti rodinu.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 6. 11. 2013 11:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak dál ?

Jinak na jiném vlákně zaznla otázka - Jak má vypadat "správná" lítost, jak se má chovat a jk dlouh nevěrník, aby to bylo dost a dostatečné?
Jojo... to jsem se zajímala já - a odpovědi se mi jaksi nedostalo http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Obávám se, že tady to bude podobný...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 6. 11. 2013 11:52

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Řeším tady to, že nechci žít ve vztahu, kde není důvěra. Protože podle mě bez důvěry vztah nemá cenu. Četla jsem tady, že nevěra buď vztah upevní, zničí nebo postupně rozleptá. U nás si myslím to je třetí možnost. Tím, že se nějak extra nesnaží, mi dává pocit toho, že na to kašle..a abych se snažila já, na to už mi po tom půl roce opravdu došly síly. Vím že se š´tastnej vztah nezakládá na tom chodit pravidelně do kina a na večeře ale já se nemůžu zbavit pocitu že jsem ta druhá.. O dítě se stará, na domácnost přispívá, sex spolu máme. Ale - z práce pravidelně pozdě, většina úkonů na mě, co jsme si sepsali na papír že nám vadí a chtěli bychom změnit nedodržuje. Opravdu nevím jak dál. Dnes mám v plánu mu vysvětlit proč se zase tvářím jako kakabus, a říct mu na rovinu, že to mám pořád před očima a že mu nedokážu stále věřit a obávám se, že už nikdy nebudu. Na otázku jestli ho miluju bohužel nedokážu odpovědět, nevím to. Trošku se totiž bojím že z mojí původní lásky se stala láska spíš majetnická :-(

Není tady

 

#13 6. 11. 2013 11:58

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Jak dál ?

Pokud nevis ,jestli mu zvladnes odpustit ,tak si myslim ,ze takovy vztah nema cenu.Co od neho presne ocekavas?Mas vubec jeste chut s nim mit vztah? Jak Ti tu psaly holky,pokud s nim chces byt dal a byt i stastna,musis udelat tlustou caru.Jinak ,ze se nedrzi smluvenych pravidel ,to taky neni urcite o.k.,mozna na to uz trochu kasla.Nevim.S tou jinou spolecnosti v praci atd..se stale styka?

Není tady

 

#14 6. 11. 2013 12:04

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Bohužel :-( Jinou společnost tvoří jeho o cca 10let mladší kamarádi, který maj na každým prstě dvě baby a k tomu ještě každý týden obměňují třetí..do toho dělá v práci se svojí nejlepší kamarádkou, se kterou se zná hrozně moc dlouho, něco spolu kdysi měli (o tom mi lhal, ptala jsem se ho na to ještě před svatbou jestli spolu někdy něco měli a on že vůbec že by se jí v životě nedotkl že ho nepřitahuje vůbec..tak jem se dozvěděla od ostatních že měli, že spolu dokonce ijeden čas bydleli..)a vím že do něj byla strašně zamilovaná než poznal mě..to člověku taky moc důvěru nepřidá.. Tlustou čáru bych byla ochotná udělat kdyby se snažil, nebo po sobě aspoň mazal historii v počítači, není normální že má ženatej chlap pořád nový a nový kamarádky na síti se kterýma si vypisuje.. Lhal mi už tolikrát a v tolika věcech, že si fakt říkám že mi bude bez něj asi líp..ještě nejsem tak stará začít znovu a malá není tak velká aby si nezvykla...

Není tady

 

#15 6. 11. 2013 12:06

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Jak dál ?

Jestli s ním chci mít vztah taky nevím, když si nedokážu odpovědět na otázku jestli ho miluju..život s ním za 20let si ale vůbec nedokážu představit ... Nejvíc se bojím že budu litovat když to skončím, nějak tak pořád doufám že se mi uleví, ale vnitřně se bojím že mi bude spíš hůř :-(

Není tady

 

#16 6. 11. 2013 12:14

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Bohužel :-( Jinou společnost tvoří jeho o cca 10let mladší kamarádi, který maj na každým prstě dvě baby a k tomu ještě každý týden obměňují třetí..do toho dělá v práci se svojí nejlepší kamarádkou, se kterou se zná hrozně moc dlouho, něco spolu kdysi měli (o tom mi lhal, ptala jsem se ho na to ještě před svatbou jestli spolu někdy něco měli a on že vůbec že by se jí v životě nedotkl že ho nepřitahuje vůbec..tak jem se dozvěděla od ostatních že měli, že spolu dokonce ijeden čas bydleli..)a vím že do něj byla strašně zamilovaná než poznal mě..to člověku taky moc důvěru nepřidá.. Tlustou čáru bych byla ochotná udělat kdyby se snažil, nebo po sobě aspoň mazal historii v počítači, není normální že má ženatej chlap pořád nový a nový kamarádky na síti se kterýma si vypisuje.. Lhal mi už tolikrát a v tolika věcech, že si fakt říkám že mi bude bez něj asi líp..ještě nejsem tak stará začít znovu a malá není tak velká aby si nezvykla...

Novy kamaradky na pocitaci ,tak to by se mi osobne taky nelibilo.Jsi stastna ? Asi ne .Co Ti chybi k tomu ,aby jsi stastna byla? Zkus si odpovedet na tyto otazky.Co Ti rika intuice a co citis?Zkus se soustredit na sebe a na vlastni pocity ,nedelat mu sceny. Ale oci mit otevrene  a nechat to tak a sledovat jak se to bude vyvijet.

Není tady

 

#17 6. 11. 2013 12:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak dál ?

Dle toho co píšeš ses už myslím vnitřně rozhodla pro rozvod.Když tady čtu,jak na soc.sítích loví ženské,tak to je otázka naprosto nevyzrálého chlapa,tady zdaleka nejde "jen" o tu jednu nevěru,ale je to s ním mnohem,mnohem horší.

Neboj,že se budeš cítit vnitřně hůř - snad jen chvíli ze začátku,ale většinou vypadají rozvedené ženské,co opravdu měly ve vztahu problém,mnohem lépe,spokojeněji už od pohledu.

Není tady

 

#18 6. 11. 2013 12:42

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jak dál ?

Jaku napsal(a):

Dle toho co píšeš ses už myslím vnitřně rozhodla pro rozvod.Když tady čtu,jak na soc.sítích loví ženské,tak to je otázka naprosto nevyzrálého chlapa,tady zdaleka nejde "jen" o tu jednu nevěru,ale je to s ním mnohem,mnohem horší.

Neboj,že se budeš cítit vnitřně hůř - snad jen chvíli ze začátku,ale většinou vypadají rozvedené ženské,co opravdu měly ve vztahu problém,mnohem lépe,spokojeněji už od pohledu.

To je fakt bezva řešení.

Není podle mého? Tak rozvod...
Nemiluju ho? Tak rozvod...
Byl nevěrný, chce to napravit, ale já se s tím vnitřně nesmířím... rozvod a žádné kompromisy

Děti v takovémto manželství do toho samozřejmě nemají co kecat, hlavně , že maminka bude spokojená.

Protože v dalším manželství už to prostě MUSÍ vyjít - a bude mně milovat, bude mně na rukou nosit a určitě mi nebude nevěrný, vždy si ho vezmu "z lásky"....


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#19 6. 11. 2013 12:55

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Řeším tady to, že nechci žít ve vztahu, kde není důvěra. Protože podle mě bez důvěry vztah nemá cenu. Četla jsem tady, že nevěra buď vztah upevní, zničí nebo postupně rozleptá. U nás si myslím to je třetí možnost. Tím, že se nějak extra nesnaží, mi dává pocit toho, že na to kašle..a abych se snažila já, na to už mi po tom půl roce opravdu došly síly. Vím že se š´tastnej vztah nezakládá na tom chodit pravidelně do kina a na večeře ale já se nemůžu zbavit pocitu že jsem ta druhá.. O dítě se stará, na domácnost přispívá, sex spolu máme. Ale - z práce pravidelně pozdě, většina úkonů na mě, co jsme si sepsali na papír že nám vadí a chtěli bychom změnit nedodržuje. Opravdu nevím jak dál. Dnes mám v plánu mu vysvětlit proč se zase tvářím jako kakabus, a říct mu na rovinu, že to mám pořád před očima a že mu nedokážu stále věřit a obávám se, že už nikdy nebudu. Na otázku jestli ho miluju bohužel nedokážu odpovědět, nevím to. Trošku se totiž bojím že z mojí původní lásky se stala láska spíš majetnická :-(

tak v něm nežij - nikdo tě k tomu nenutí.
a to že mu stále nevěříš - mám takový pocit, že ani nechceš. Přijde mi, že s ním už být nechceš ( to je v pořádku - pokud to tak cítíš), ale moc se ti do změny nechce a zatím spíš hledᚠsama pro sebe omluvu.( stejně za to může on - nevěřím mu a on se vůbec nesnaží , tak jak já chci )

Upravil(a) dycinky (6. 11. 2013 12:57)

Není tady

 

#20 6. 11. 2013 12:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak dál ?

se nějak extra nesnaží... na to kašle... z práce pravidelně pozdě, většina úkonů na mě... nedodržuje... pořád nový a nový kamarádky na síti se kterýma si vypisuje... Lhal mi už tolikrát...
Tak to zopakuju ještě jednou - on nemá potřebu "řešit"... a skoro to na mě dělá dojem, že ho svojí snahou - viz "Dnes mám v plánu mu vysvětlit" - spíš obtěžuješ, protože "ani doma není kouska klidu", tak radši zdrhne.
Jak malej kluk - jenže na mě to dělá dojem, že ty jsi tak trochu "jeho máma"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 6. 11. 2013 13:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

Moc děkuji za reakci.. Jeho "snaha" spočívala v tom, že mi poslal kytku, asi druhý nebo třetí den co jsem ho poslala pryč..jinak mi přišlo že hrozně narostl z toho že jsem mu odpustila, ale můžu být paranoidní už.. Kdykoli se k tomu vrátím je naštvanej a říká, že prostě za tím musím udělat tlustou čáru a jet dál, ale jak můžu, když kdykoli když si ho "namátkově proklepnu" tak objevuju další věci, které moji v důvěru v něj zrovna neposílí?? Ryla jsem do něj asi fakt přes půl roku a někam jedeme, dopadlo to ve finále tak, že jsem odjela s kamarádkami, protože on nechal veškeré zařizování na mě (když jsem mu poslala pár tipů, tak všechny odmítl). Sem tam uvaří, ale stejně mám pocit že to prostě neřeší, nelituje, litoval jen první den co mi ty zprávy vysvětloval..teď mi prostě přijde že jede dál, dál přespává v Praze a jede stejnej režim jakej jel před nevěrou..a já mu prostě už nevěřím, nic, vůbec, a to je ten největší problém sad i Facebook jsem si zrušila, aby mě to nenutilo sledovat koho si zase přidal atd. ale stejně to nepomáhá sad můžu si chodit kam chci s kým chci, to neřeší, hlavně, že on může taky...to samé vysvětlení přišlo když jsem se ho ptala na tu novou kamarádku tak mi řekl že on se mě taky neptá s kým si píšu když držím celý večer mobil v ruce (haha), tak a to taky neřeším..z toho si logicky vyvodím závěr dělej si co chceš a mě nech taky žít a nic neřeš :-(

No, úprimne - ak budeš do smrti ži len tým, čo ti urobil, tak to bude peklo pre oboch, to sa fakt radšej rozíďte hneď -ani to decko nebude ma pekné detstvo, ani vy dvaja život... Nehovorím, že hneď, ale časom by už snáď mohli tie pozitívne veci prekry tú jednu neveru, nie? Ak tomu teda dᚠšancu, pravda. Ja mám pocit, že ty si sa racionálne rozhodla, že nie je vhodná doba na rozvod, ale v podvedomí (alebo srdci?) si mu neodpustila a nikdy neodpustíš, nech by robil čokožvek. Nehodnotím, len konštatujem... Takže je zbytočné predlžova tú agóniu a urobíš milos všetkým, vrátane dcéry, ak to ukončíš. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#22 6. 11. 2013 13:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dál ?

45týden napsal(a):

No rozhodně dlouho, čím dýl tím líp :-) Ne, to si dělám legraci, ale on za tím opravdu udělal tlustou čáru jakože fakt čáru, že jede všechno jako dřív - ty uklízej, per, vař, dítě, já do práce, po práci sem tam přespím v Praze protože jdu na pivo...kromě těch kytek žádná větší akce, žádné větší překvapení..beru to podle sebe, kdybych byla v jeho situaci a o ten vztah bych stála, dělám kotrmelce, stojky, roznožky aby mi odpustil...kor když vidí že to opravdu ještě není v pořádku ani po tom půl roce, tak to ku*va nějak řeším, ne??? Na večeři jsem ho vzala já, do kina taky, výlety vymýšlím taky já..kolikrát si přijdu že jsem já ta špatná co se snaží..přitom kdyby to bylo obráceně a on četl to co jsem četla já, tak jsem si jistá že mi sbalí pět švestek a čuuuus, vidíme se u soudu...

TOTO by ma asi trápilo viac ako nevera - že zrejme ten človek os mnou asi vlastne enchce by, ale kvôli niečomu "Musí"... Porozprávaj sa s ním, to jediné má zmysel.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 6. 11. 2013 13:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11782

Re: Jak dál ?

Jessika napsal(a):

To je fakt bezva řešení.

Není podle mého? Tak rozvod...
Nemiluju ho? Tak rozvod...
Byl nevěrný, chce to napravit, ale já se s tím vnitřně nesmířím... rozvod a žádné kompromisy

Děti v takovémto manželství do toho samozřejmě nemají co kecat, hlavně , že maminka bude spokojená.

Protože v dalším manželství už to prostě MUSÍ vyjít - a bude mně milovat, bude mně na rukou nosit a určitě mi nebude nevěrný, vždy si ho vezmu "z lásky"....

Jessiko, ty bys ve vztahu, jaký popisuje 45.týden zůstala? Nalej si čistého vína. Maminka musí být spokojená, aby byly spokojené i děti. To nevíš? Že dětem nefunkční manželství ubližuje víc, než rozvedené, to taky nevíš? Tys to tak zjednodušila. Žilas někdy ve vztahu, ve kterém ti bylo vnitřně zle? Roky? Desetiletí? A vůbec to nemusí být o nevěře. "Jen" !! o nelásce a neúctě mezi partnery.
Překvapuješ mě. Měla jsem tě za moudrou zkušenou ženu. Asi jsem si tě s někým spletla.

Upravil(a) Eva. (6. 11. 2013 13:38)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#24 6. 11. 2013 13:40

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak dál ?

Jessika napsal(a):

Jaku napsal(a):

Dle toho co píšeš ses už myslím vnitřně rozhodla pro rozvod.Když tady čtu,jak na soc.sítích loví ženské,tak to je otázka naprosto nevyzrálého chlapa,tady zdaleka nejde "jen" o tu jednu nevěru,ale je to s ním mnohem,mnohem horší.

Neboj,že se budeš cítit vnitřně hůř - snad jen chvíli ze začátku,ale většinou vypadají rozvedené ženské,co opravdu měly ve vztahu problém,mnohem lépe,spokojeněji už od pohledu.

To je fakt bezva řešení.

Není podle mého? Tak rozvod...
Nemiluju ho? Tak rozvod...
Byl nevěrný, chce to napravit, ale já se s tím vnitřně nesmířím... rozvod a žádné kompromisy

Děti v takovémto manželství do toho samozřejmě nemají co kecat, hlavně , že maminka bude spokojená.

Protože v dalším manželství už to prostě MUSÍ vyjít - a bude mně milovat, bude mně na rukou nosit a určitě mi nebude nevěrný, vždy si ho vezmu "z lásky"....

Není podle mého? Tak rozvod...
Nemiluju ho? Tak rozvod...
Byl nevěrný, chce to napravit, ale já se s tím vnitřně nesmířím... rozvod a žádné kompromisy




to je snad na rozvod vice nez dost


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#25 6. 11. 2013 13:42

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak dál ?

Selima napsal(a):

45týden napsal(a):

Moc děkuji za reakci.. Jeho "snaha" spočívala v tom, že mi poslal kytku, asi druhý nebo třetí den co jsem ho poslala pryč..jinak mi přišlo že hrozně narostl z toho že jsem mu odpustila, ale můžu být paranoidní už.. Kdykoli se k tomu vrátím je naštvanej a říká, že prostě za tím musím udělat tlustou čáru a jet dál, ale jak můžu, když kdykoli když si ho "namátkově proklepnu" tak objevuju další věci, které moji v důvěru v něj zrovna neposílí?? Ryla jsem do něj asi fakt přes půl roku a někam jedeme, dopadlo to ve finále tak, že jsem odjela s kamarádkami, protože on nechal veškeré zařizování na mě (když jsem mu poslala pár tipů, tak všechny odmítl). Sem tam uvaří, ale stejně mám pocit že to prostě neřeší, nelituje, litoval jen první den co mi ty zprávy vysvětloval..teď mi prostě přijde že jede dál, dál přespává v Praze a jede stejnej režim jakej jel před nevěrou..a já mu prostě už nevěřím, nic, vůbec, a to je ten největší problém sad i Facebook jsem si zrušila, aby mě to nenutilo sledovat koho si zase přidal atd. ale stejně to nepomáhá sad můžu si chodit kam chci s kým chci, to neřeší, hlavně, že on může taky...to samé vysvětlení přišlo když jsem se ho ptala na tu novou kamarádku tak mi řekl že on se mě taky neptá s kým si píšu když držím celý večer mobil v ruce (haha), tak a to taky neřeším..z toho si logicky vyvodím závěr dělej si co chceš a mě nech taky žít a nic neřeš :-(

No, úprimne - ak budeš do smrti ži len tým, čo ti urobil, tak to bude peklo pre oboch, to sa fakt radšej rozíďte hneď -ani to decko nebude ma pekné detstvo, ani vy dvaja život... Nehovorím, že hneď, ale časom by už snáď mohli tie pozitívne veci prekry tú jednu neveru, nie? Ak tomu teda dᚠšancu, pravda. Ja mám pocit, že ty si sa racionálne rozhodla, že nie je vhodná doba na rozvod, ale v podvedomí (alebo srdci?) si mu neodpustila a nikdy neodpustíš, nech by robil čokožvek. Nehodnotím, len konštatujem... Takže je zbytočné predlžova tú agóniu a urobíš milos všetkým, vrátane dcéry, ak to ukončíš. stolt

S tím jejím chlapem to není ale jen o jednorázové nevěře - neumím si představit,že by se můj chlap choval jako puboš a já ho musela hlídat,kdy ho zas přichytím na soc.sítích,jak tam cukruje.

To už mi přijde zkousnutelnější klas.nevěra,než tahle neustálá potřeba virtuálního oblbování ženských na dálku dumbom

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů