Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 10. 2013 9:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zmatena manzelka

Eva. napsal(a):

Maruš a Maru mi přijde strašný. Nejvíc se mi líbí Maja nebo Majka. Marie je formální. Nebo to máme zapsáno v občance a je to v kalendáři atd.

No vidíš, jak to máme každá jinak? Maruš a Maru mi přijde v pohodě a normální, jsem zvyklá od mala. Takhle říká můj tatka mamce.
Spousta jmen se říká tak, jak je v občance - Jitka, Monika, Markéta - to je taky formální? Podle mého ne.
A proto jméno Marie nepovažuju za formální. To už by formální bylo Pavel, David, Petr lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#27 31. 10. 2013 9:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

To, co je v občance a kalendáři, je formální. To není nic proti ničemu.
U jmen, u kterých lze použít i jiný (hezčí) tvar, než formální, se mi líbí, když se ten hezčí tvar používá.
Maru mi přijde opravdu strašný. Zní mi to tvrdě a nelaskavě.
Ale chápu, že jsou lidé, kterým se to může líbit.
Manželce autora vlákna se evidentně formální oslovení Marie nelíbí a o tom to je. Chtěla být oslovována pro ni hezčím způsobem. Píšu pro ni. Protože Maruška se mi taky nelíbí.

Upravil(a) Eva. (31. 10. 2013 9:30)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 31. 10. 2013 9:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zmatena manzelka

Eva. napsal(a):

To, co je v občance a kalendáři, je formální. To není nic proti ničemu.
U jmen, u kterých lze použít i jiný (hezčí) tvar, než formální, se mi líbí, když se ten hezčí tvar používá.
Maru mi přijde opravdu strašný. Zní mi to tvrdě a nelaskavě.
Ale chápu, že jsou lidé, kterým se to může líbit.
Manželce autora vlákna se evidentně formální oslovení Marie nelíbí a o tom to je. Chtěla být oslovována pro ni hezčím způsobem. Píšu pro ni. Protože Maruška se mi taky nelíbí.

No   a každému se líbí něco jiného. smile A o tom to je.
Jestliže zakladatel vlákna jí říkal celou dobu i při chození Marie, je to divný, že po letech vylezla s tím,že se jí to nelíbí.
Maru, Maruško - je od slova Marie - je tam to R, které se mi tam líbí. Kdežto Mája, Majka - to je moc měkké.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 31. 10. 2013 9:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zmatena manzelka

To, co je v občance a kalendáři, je formální.
Jojo... není nad formálnost big_smile
Měla jsem spolužačky-sestry, jedna byla Světluška, druhá Jitřenka... a babi měla kamarádku Sněženku - mimochodem dámu rozměrů více než barokních... wink a všechny to měly v občance lol
se mi líbí, když se ten hezčí tvar používá
Každýmu se líbí něco jinýho... a každej nepovažuje za "hezčí tvar" to, co druhej ano.
Osobně se ze všech "hezčích tvarů" mýho křestního jména (tajně) osypávám, i když vím, že to dotyčnej nemyslí špatně. Spíš naopak - taky se mu líbí, když se ten hezčí tvar používá... až na to, že se líbí především jemu.

Upravil(a) helena (31. 10. 2013 9:52)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 31. 10. 2013 9:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

Já se ptám, jak si lidé přejí, abych je oslovovala... Jaké oslovení mají rádi. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 31. 10. 2013 10:11

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Zmatena manzelka

Zase svatá trojice- jděte se dohadovat někam jinam. Původně  to bylo jiné vlákno a jako každé, končí vašimi dohady a srovnáváním .

Není tady

 

#32 31. 10. 2013 11:19

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Zmatena manzelka

dusička napsal(a):

Tak já řvala vzteky, když mi říkala jedna úča Majko. Pamatujete ten seriál Spadla z oblakov dumbom . Táta i mamka mi říkaj Maruško,v práci taky zdrobnělě,  manžel Maru

Musim rict , ze jmeno Marie se mi moc libi, je archaicke a vznesene, ale jeji odchylky a zdrobneliny absolutne ne. Jako Mana, Marus, Majka..
Majka je v obchode takova pastika...tu ma rad muj syn.
Naprosto nesnasim jmeno u muze Mario nebo MArian. Fuj, znam takovy.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#33 31. 10. 2013 11:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zmatena manzelka

dusička napsal(a):

Maru, Maruško - je od slova Marie - je tam to R, které se mi tam líbí. Kdežto Mája, Majka - to je moc měkké.

Mně se líbí Marie nebo Majka. Rozhodně bych své partnerce neříkal Maruško, to mi přijde vhodný tak pro malou holčičku, o tvarech Máňa nebo Mařena se nebudu vyjadřovat big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#34 31. 10. 2013 11:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zmatena manzelka

Eva. napsal(a):

Ty jí vážně říkᚠMarie? Víc formálně už to nejde?
To bych tě hnala. dumbom
Jsem Mária.

já na tom nic špatnýho nevidím. znám žesnký, co se jako marie představují a chtějí, aby tak byly oslovovány.
i když tohle asi není případ jeho ženy.
pořád mi to přijde snesitelnější, než když některé oslovují maruno .. asi jim to nevadí, ale mě to přijde takový jako pomalu nadávka. zbytečně tvrdý.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 31. 10. 2013 11:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zmatena manzelka

Eva. napsal(a):

A ty jsi charakterní, když něco takového - viz vytučněné - napíšeš?
Neudeřila bych na něj ani na jeho rodinu. To je čin hodný ubožáka.
Zamyslela bych se nad svým chováním k manželce a nad tím, jestli chci v tomto svazku ještě zůstat. A nerozebírala manželku. Zamyslela bych se nad větou - pomáhám na zahradě, pomáhám manželce. Ty JEN pomáháš? Ty neděláš? hm. Jestli chceš od života něco jiného, než tvá manželka, musíš si najít ženu, se kterou budete mít stejný náhled na život.
Chci úctu a starost - to je srandovní. Co ty, mᚠk ní úctu? Nemáš. Chovᚠse jak STB. Udělala chybku, načapal jsem ji - trapné.

Jen dodám, aby bylo jasno. Nejsem příznivcem nevěry v manželství, ani takového flirtování, jaké popisuješ. Ale v první řadě bych začala hledat chybu u sebe. A ve druhé se rozhodla, jestli chci s takovým partnerem za dané situace žít dál.

tys nenadělala chyby ? ono se to hrozně hezky mluví, když mᚠtohle všechno za sebou a vidíš věci už s odstupem a jinak. ale ve chvíli, kdy tě to dostihne a vůbec nejsi na něco takovýho připravená, tak tě to válcuje, cloumají s tebou emoce, vztek, strach a x dalších věcí. přesně jak se říká - zoufalí lidé dělají zoufalé věci.
že tohle nebo tamto bylo blbě, že to člověk neměl dělat, to vidí až mnohem později.
po bitvě je každej generál.

Upravil(a) PPavlaa (1. 11. 2013 11:28)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 31. 10. 2013 11:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zmatena manzelka

než když některé oslovují maruno
Z české literatury a ze slovníků můžeme uvésti tyto útvary odvozené ze jména Marie:
Máňa, Manána, Manča, Mančička, Mančinka, Manda, Mandla. Mánička, Manka, Manoušek, Manula, Manulka, Mára, Mara, Marča, Marči, Marčinka, Mári, Máry, Marianna, Mariánka, Marica, Marice, Marička, Marietta, Marijka, Marika, Marina, Marina, Márinka, Marion, Mariša, Mariška, Maryša, Mariula, Marja, Marjána, Marjánka, Marjička, Marouš, Maroušek, Marula, Marulka, Maruna, Marunka, Marusinka, Maruš, Maruša, Maruše, Marušenka, Marušinka, Maruška, Mary (vysl. Mery), Maryčenka, Maryčka, Maryla, Marylka, Maryna, Marynečka, Márynka, Maryš, Maryša, Maryšenka, Maryška, Mářa, Mařce, Máře, Mařena, Mařenička, Mařenka, Maří, Mařička, Mařka, Máša, Míca, Mici, Micinka, Micka, Mimi, Ryčinka, Ryčka (i Ričinka, Rička)...
Maru, Minka, Mája, Ija, Mija nebo Mia a p. Fakt, že je literatura dosud nezachytila, svědčí o tom, že jsou ojedinělé v oblasti českého jazyka. Tvar Ria známe od Chebu, Mia z Ústí n. L., Mája od Uherského Hradiště, Maru a Ija se všemi útvary předchozími z Prahy...
Máňa, Mánička, Manča, Mančička, Mančinka, Manda, Maria, Mariana, Marjána, Marie, Maruše, Mářa, Marina, Marina, Márinka, Mariša, Maryša, Maroušek, Maruš(e), Maruška, Mary, Mářa, Mařka, Mařena, Maří...

http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=3413


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 31. 10. 2013 12:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

PPavlaa napsal(a):

tys nenadělala chyby ? ono se to hrozně hezky mluví, když mᚠtohle všechno za sebou a vidíš věci už s odstupem a jinak. ale ve chvíli, kdy tě to dostihne a vůbec nejsi na něco takovýho připravená, tak tě to válcuje, cloumají s tebou emoce, vztek, strach a x dalších věcí. přesně jak se říká - zoufalí lidé dělají zoufalé věci.
že tohle nebo tamto bylo blbě, že to člověk neměl dělat, to vidí až mnohem později.
po bitvě je každej generál.

Já jsem taky nadělala chyby. Taky nikde nepíšu, že ne.
barchy založil vlákno, tak jsem mu napsala. I to, co vidím jako nesprávné v jejich vztahu já.
To je snad normální. Proto sem, předpokládám, psal. I když si to pak rozmyslel a smazal to.
On si z toho vybere, co ho osloví.
Předpokládám, že sem nenapsal proto, abychom ho plácaly po rameni, jak je skvělej.

Upravil(a) Eva. (31. 10. 2013 12:18)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#38 31. 10. 2013 13:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

Když čtu helenin výčet tvarů Marie, tak si říkám, zlatá Mariena, jak mi říkal nᚠpan farář pořád a tatínek tehdy, když jsem zlobila. big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#39 31. 10. 2013 13:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

sahleb napsal(a):

Musim rict , ze jmeno Marie se mi moc libi, je archaicke a vznesene, ale jeji odchylky a zdrobneliny absolutne ne. Jako Mana, Marus, Majka..
Majka je v obchode takova pastika...tu ma rad muj syn.
Naprosto nesnasim jmeno u muze Mario nebo MArian. Fuj, znam takovy.

Kdyz ty pises bez hacku a carek, tak je to těžký big_smile
Májka je něco jiného, než Majka. big_smile A ta paštika je Májka. big_smile

Maruna a z ní zřejmě vytvořená Maru mi zní opravdu nehezky. Obzvláště od mého partnera by mě to hodně mrzelo, že mi říká tak hnusně.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#40 31. 10. 2013 13:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

barchy chtěl asi opravdu slyšet jen nᚠsouhlas s jeho kroky a poplácání po rameni, když to tak rychle smazal.
Přesně jsem si včera myslela, když jsem to celé kopírovala, že co kdyby to smazal.
Mě o smazání nepožádal, tak to tady stejně celé má.

Držím palce, abyste to vyřešili dobře, barchy.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#41 31. 10. 2013 13:48

barchy
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2013
Příspěvky: 2

Re: Zmatena manzelka

Ahoj vsem,

dekuji za odpovedi. Co clovek to nazor. Necekam ze mne nekdo bude klepat po rameni a rikat jak uzasny jsem, ale je dobre slova videt v kontextu (nikoliv jako jednotliva slova potazmo vety).

Je to jak pise Pavla, clovek se potrebuje vykecat a vyrvat do sveta. Za kamaradama (tema spolecnyma) jit nemuzete.

Ja si z toho beru nasledovne. Manzelce jsem sdelit vse co se mne honi hlavou (spatne, dobre, pekne, nepekne), protoze uprimnost je dulezita. Vi co mne trapi.

Je to cele o hlave. Rici si co je v zivote vlastne dulezite a co ne. Kam mohu zajit, abych se citil ok a kam ne. Nejsem clovek trpici depresemi (nespici, budici se, neustale sledujici kde manzelka je atd.), ale chci od zivota nejakou uctu.

Evo, mozna si myslis ze jsem idiot, ale nejsem. Ver mne (a to si nefandim). Rekneme, ze racionalni clovek se vzdy nemusi (pri shode myslenkovych proudu a citu) chovat / psat racionalne. Pozval bych te na kafe, ale je to anonymni ne smile

Diky vsem za nazory, je dobre vedet jak lide smysleji

@Eva, Pavla > Prosim Vas obe o smazani kopii mych prispevku. Rekneme zahlazeni stop smile

Není tady

 

#42 31. 10. 2013 13:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zmatena manzelka

OK. Smazáno.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#43 31. 10. 2013 18:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zmatena manzelka

helena napsal(a):

než když některé oslovují maruno
Z české literatury a ze slovníků můžeme uvésti tyto útvary odvozené ze jména Marie:
Máňa, Manána, Manča, Mančička, Mančinka, Manda, Mandla. Mánička, Manka, Manoušek, Manula, Manulka, Mára, Mara, Marča, Marči, Marčinka, Mári, Máry, Marianna, Mariánka, Marica, Marice, Marička, Marietta, Marijka, Marika, Marina, Marina, Márinka, Marion, Mariša, Mariška, Maryša, Mariula, Marja, Marjána, Marjánka, Marjička, Marouš, Maroušek, Marula, Marulka, Maruna, Marunka, Marusinka, Maruš, Maruša, Maruše, Marušenka, Marušinka, Maruška, Mary (vysl. Mery), Maryčenka, Maryčka, Maryla, Marylka, Maryna, Marynečka, Márynka, Maryš, Maryša, Maryšenka, Maryška, Mářa, Mařce, Máře, Mařena, Mařenička, Mařenka, Maří, Mařička, Mařka, Máša, Míca, Mici, Micinka, Micka, Mimi, Ryčinka, Ryčka (i Ričinka, Rička)...
Maru, Minka, Mája, Ija, Mija nebo Mia a p. Fakt, že je literatura dosud nezachytila, svědčí o tom, že jsou ojedinělé v oblasti českého jazyka. Tvar Ria známe od Chebu, Mia z Ústí n. L., Mája od Uherského Hradiště, Maru a Ija se všemi útvary předchozími z Prahy...
Máňa, Mánička, Manča, Mančička, Mančinka, Manda, Maria, Mariana, Marjána, Marie, Maruše, Mářa, Marina, Marina, Márinka, Mariša, Maryša, Maroušek, Maruš(e), Maruška, Mary, Mářa, Mařka, Mařena, Maří...

http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=3413

Chybí mi tady tvar běžně užívaný u nás u žen o generřaci starších - Maňa (krátce) a Maňka. To jsou hrůzy.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#44 31. 10. 2013 19:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zmatena manzelka

barchy napsal(a):

Nejsem clovek trpici depresemi (nespici, budici se, neustale sledujici kde manzelka je atd.)...

V klidu, Barchy... kdybys viděl, jak jsem vyváděl, když jsem podezíral (s podporou několika "přátelských" anonymních telefonátů) manželku z nevěry já, tak bys asi jen zakroutil hlavou...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#45 31. 10. 2013 20:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zmatena manzelka

Mikeš napsal(a):

barchy napsal(a):

Nejsem clovek trpici depresemi (nespici, budici se, neustale sledujici kde manzelka je atd.)...

V klidu, Barchy... kdybys viděl, jak jsem vyváděl, když jsem podezíral (s podporou několika "přátelských" anonymních telefonátů) manželku z nevěry já, tak bys asi jen zakroutil hlavou...

To je pěknej hnus tohleto. Takto se o nevěře svého manžela dozvěděla jedna moje kamarádka. Psal jí právě postižený manžel milenky. Proto říkám NE, nikoho dalšího do toho nezatahovat. Jenom se rozšiřuje okruh nešastných lidí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#46 31. 10. 2013 20:54

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zmatena manzelka

Možná to je od tématu - ale mně připadá název vlákna, t.j. "Zmatena manzelka" poněkud zavádějící. V první chvíli jsem myslela, že tady zakladatel vlákna chce řešit manželku po náhlé mozkové příhodě nebo paní, o kterou se začíná pokoušet Alzheimer či nějaká jiná duševní porucha, vyznačující se zmateností v místě, čase nebo prostoru big_smile

Paní barchyová není zmatená, je jen hluboce zamilovaná a není schopna mimomanželský vztah ukončit smile To se zmateností nemá nic společného, protože paní barchyová se dle mého úsudku orientuje ve všem velmi dobře, avšak není schopna dát vale buď milenci, nebo manželovi a obratně taktizuje smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#47 31. 10. 2013 21:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Zmatena manzelka

Mikeš napsal(a):

barchy napsal(a):

Nejsem clovek trpici depresemi (nespici, budici se, neustale sledujici kde manzelka je atd.)...

V klidu, Barchy... kdybys viděl, jak jsem vyváděl, když jsem podezíral (s podporou několika "přátelských" anonymních telefonátů) manželku z nevěry já, tak bys asi jen zakroutil hlavou...

se divím,že zrovna ty si tak vyváděl a že nechceš dopřát taky toho užívání si i své drahé polovičce...cool

Není tady

 

#48 31. 10. 2013 22:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zmatena manzelka

Jaku napsal(a):

se divím,že zrovna ty si tak vyváděl a že nechceš dopřát taky toho užívání si i své drahé polovičce...cool

Víš co, to mi bylo asi 30... 3 roky po svatbě... já byl tenkrát strašně žárlivej, a to člověk vidí ty věci samozřejmě jinak, než po 20 letech...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#49 1. 11. 2013 6:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zmatena manzelka

Chybí mi tady tvar běžně užívaný u nás
To je jen výběr z článku... možná tam někde dál je http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


já byl tenkrát strašně žárlivej
Tenkrát??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 1. 11. 2013 10:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Zmatena manzelka

Judyna napsal(a):

Mikeš napsal(a):

barchy napsal(a):

Nejsem clovek trpici depresemi (nespici, budici se, neustale sledujici kde manzelka je atd.)...

V klidu, Barchy... kdybys viděl, jak jsem vyváděl, když jsem podezíral (s podporou několika "přátelských" anonymních telefonátů) manželku z nevěry já, tak bys asi jen zakroutil hlavou...

To je pěknej hnus tohleto. Takto se o nevěře svého manžela dozvěděla jedna moje kamarádka. Psal jí právě postižený manžel milenky. Proto říkám NE, nikoho dalšího do toho nezatahovat. Jenom se rozšiřuje okruh nešastných lidí.

ja se to dozvedela podobne


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů