Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 10. 2013 12:59

mojo
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2013
Příspěvky: 4

manžel má delší dobu milenku

Před měsícem jsem zjistila, že manžel má rok a půl milenku. Před rokem jsem se o ní dozvěděla, řekla mu to a myslela si, že to skončilo. Řekl, že nemá co ukončit...(nevím jak vážný vztah s ní tenkrát měl)Jsme spolu 15 let, máme děti, pracujeme spolu. Nyní jsem ve starém telefonu našla nevymazané sms zprávy z loňského roku. Když jsem se ho zeptala, mlčel, vztah nepotvrdil ani nevyvrátil, a řekl, že pro mě se nic nezměnilo, že je s námi. Jako rodina fungujeme normálně, nehádáme se, jen sex je posl půl roku téměř nulový, ale přikládala jsem to problémům v práci.  Ani časově mě nenapadlo, že vztah neukončil, nebo jsem důvěřivá a věřím mu fotbal vyjíždky na kole a asi  2víkendy s kamarády, které neznám. Bohužel jsem se nedržela hesla Co očí nevidí to srdce nebolí a pátrala :(Zkusila jsem nepoužívaný tel. a ejhle sms z letošíního leta a podzimu.Z posledních sms, bylo zřejmé, že milence cca 25 let(vím o koho jde) začíná vadit, že u ní nezůstane do rána a pod...V sms ji lže, když jsme byli v kině, na výletě.....(tvrdí že byl někde jinde)Řekla jsem mu, že chápu, že se zamiloval, že jestli mu něco vadí na mém chování, změním se, že nechci o něj přijít...Nemám kam jít, pracujeme spolu, takže tady taky překážka jinou práci nemám. Je pravda, že poslední roky jsme byli spíš kolegové než manželé(několikrát jsem mu to i řekla)Snažíme se víc komunikovat, chci být víc s ním sama(to se zatím moc nedaří)Co dělat? Dělat, že nic a čekat, že pochopí, že snad nezahodí dosavadní život?

Není tady

 

#2 15. 10. 2013 14:23

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: manžel má delší dobu milenku

Nikdy jsem v takové situaci nebyla,řešila jsem a řeším zase jiné věci.
Když ti někdo takto lže, tak tě to zabolí a cítíš se divně.
Na druhou stranu mᚠs manželem zázemí a rodinu a něco takto přetrhnout je těžké.
Ale všechno má svoje hranice,aby ses tak netrápila,zkus se s ním bavit pracovně a prakticky kvůli dětem a najdi si nějaký zájem a nebuď doma,aby neměl pocit, že tě má jistou.
Starej se prostě o sebe a udělej něco proto, abys byla hezčí, usměvavější a i vzácnější.
Když už teď ví, že je problém a je mu to jedno,tak nemᚠco ztratit,buď začně jemně žárlit a uklidní se, nebo to nemá cenu.
A teď silněji,nevím: možná kdyby teď chtěl sex, tak bych mu řekla, že nechci, že jsem se už uspokojila sama a třeba bych mu to řekla i jindy jen tak, pro chlapa je to drsné a zase, buď to půjde nebo ne,ale asi je to moc "úchylka!.

Není tady

 

#3 15. 10. 2013 19:34

Mandragorasa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 8. 2013
Příspěvky: 68

Re: manžel má delší dobu milenku

andy75 napsal(a):

Nikdy jsem v takové situaci nebyla,řešila jsem a řeším zase jiné věci.
Když ti někdo takto lže, tak tě to zabolí a cítíš se divně.
Na druhou stranu mᚠs manželem zázemí a rodinu a něco takto přetrhnout je těžké.
Ale všechno má svoje hranice,aby ses tak netrápila,zkus se s ním bavit pracovně a prakticky kvůli dětem a najdi si nějaký zájem a nebuď doma,aby neměl pocit, že tě má jistou.
Starej se prostě o sebe a udělej něco proto, abys byla hezčí, usměvavější a i vzácnější.
Když už teď ví, že je problém a je mu to jedno,tak nemᚠco ztratit,buď začně jemně žárlit a uklidní se, nebo to nemá cenu.
A teď silněji,nevím: možná kdyby teď chtěl sex, tak bych mu řekla, že nechci, že jsem se už uspokojila sama a třeba bych mu to řekla i jindy jen tak, pro chlapa je to drsné a zase, buď to půjde nebo ne,ale asi je to moc "úchylka!.

Ano, zcela s Andy souhlasím. Moc moudrá rada!
V žádném případě se neunáhlit a neudělat zbytečnou chybu. Člověk se během života zamiluje vícekrát a někdy to chvíli trvá, než si uvědomí skutečnost, co ano a co ne, než se probudí. Pak může být vděčnost za to, že jsi vše ustála....
Mysli na sebe a dopřej si to nejlepší. co si můžeš dovolit!

Není tady

 

#4 15. 10. 2013 21:40

mojo
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2013
Příspěvky: 4

Re: manžel má delší dobu milenku

Tak super, je zase u ní....Řekl, že jde na trénink, ale ten tak dlouho není, tak si udělal čas i tu hodinu a jel za ní...Psala jsem sms, kdy přijede, ale neodpověděl a bohužel nečekám, že odpoví. Ráno mi řekne, že šel pak za tím nebo za tím...
Rozhodně nebudu obvolávat kamarády, kde je (protože ti o ni vědí a drží s ním basu) Děkuji za přízpěvky, budu častěji vyrážet ven, na cvičení...ale nevím jak to udělat s dětma, protože když řeknu, že jdu někam on si volno neudělá aby byl s nimi, bydlíme s babičkou, tak ta je pohlídá.(tady na něj není metr) Nemůžu mu řict, že jsem pátrala a vím o koho jde...kde bydlí...že za ní jezdí...Zatím zkusím dělat, že nic nevím, trochu ho znejistím, ale určitě to bude chvíli trvat...Je to hroooooozně těžké, vědět, že je s ní, nedělat scény...Uklidňuji se tím, že na druhou strany podvádí i on ji tím co ji slibuje....Boooooože jak jsem byla naivní a důvěřivá!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#5 16. 10. 2013 8:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

Sama píšeš, že už jste spíš kolegové.
Proč se půl roku nemilujete? I v tom je možná chyba. Nechce on, nebo ty?
Chceš žít nadále ve vztahu, kde už není partnerská láska a chemie?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 16. 10. 2013 9:10

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: manžel má delší dobu milenku

Andy - k Tvému psaní ze včera - nebuď bláhová - pro zamilovaného chlapa to nemá smysl- Tvé rady jsou směšné- chlapi to takto nemají, to jen ženy si to myslí, že stačí jít ke kadeřníkovi, odmítnout sex (který má zamilovaný můž jinde a doma o něj moc nestojí).

Není tady

 

#7 16. 10. 2013 9:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

Opravdu zamilovaný chlap svou ženu "nevidí", i kdyby přišla celá pozlacená.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 16. 10. 2013 9:21

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: manžel má delší dobu milenku

mojo napsal(a):

Tak super, je zase u ní....Řekl, že jde na trénink, ale ten tak dlouho není, tak si udělal čas i tu hodinu a jel za ní...Psala jsem sms, kdy přijede, ale neodpověděl a bohužel nečekám, že odpoví. Ráno mi řekne, že šel pak za tím nebo za tím...
Rozhodně nebudu obvolávat kamarády, kde je (protože ti o ni vědí a drží s ním basu) Děkuji za přízpěvky, budu častěji vyrážet ven, na cvičení...ale nevím jak to udělat s dětma, protože když řeknu, že jdu někam on si volno neudělá aby byl s nimi, bydlíme s babičkou, tak ta je pohlídá.(tady na něj není metr) Nemůžu mu řict, že jsem pátrala a vím o koho jde...kde bydlí...že za ní jezdí...Zatím zkusím dělat, že nic nevím, trochu ho znejistím, ale určitě to bude chvíli trvat...Je to hroooooozně těžké, vědět, že je s ní, nedělat scény...Uklidňuji se tím, že na druhou strany podvádí i on ji tím co ji slibuje....Boooooože jak jsem byla naivní a důvěřivá!!!!!!!!!!!!

ale o to snad jde. pokud ti je pohlídá babička, nemusíš řešit, kdy jít ven se odreagovat. Bud ráda a využij toho.

Není tady

 

#9 16. 10. 2013 9:23

mojo
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2013
Příspěvky: 4

Re: manžel má delší dobu milenku

Eva. napsal(a):

Sama píšeš, že už jste spíš kolegové.
Proč se půl roku nemilujete? I v tom je možná chyba. Nechce on, nebo ty?
Chceš žít nadále ve vztahu, kde už není partnerská láska a chemie?

Není to tak, že se půl roku vůbec nemilujeme, ale málo a nechce samozřejmě on. Teď už vím proč.

Není tady

 

#10 16. 10. 2013 9:31

mojo
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2013
Příspěvky: 4

Re: manžel má delší dobu milenku

Ještě k tomu včerejšku...jen jsem dopsala přizpěvek sem, byl doma....samozřejmě řekl, že byl u kamaráda pro nějaké věci a kupodivu je donesl...takže pokud byl u ní tak i pro aliby u kámoše. Dává si opravdu hodně pozor, aby se neprozradil, tak nevím jestli to je plus pro mě, že mi nechce ubližovat? V sms, které jsem našla ji psal, že se mnou nespí...tento týden jsem ho "svedla "2x

Není tady

 

#11 16. 10. 2013 9:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

mojo napsal(a):

Eva. napsal(a):

Sama píšeš, že už jste spíš kolegové.
Proč se půl roku nemilujete? I v tom je možná chyba. Nechce on, nebo ty?
Chceš žít nadále ve vztahu, kde už není partnerská láska a chemie?

Není to tak, že se půl roku vůbec nemilujeme, ale málo a nechce samozřejmě on. Teď už vím proč.

To je špatný. Můj BM se mnou už pak taky nechtěl. Měli jsme dvě už v podstatě dospělé děti. Odešel za mladší bezdětnou milenkou, byl do ní hodně zamilovaný.
S odstupem času vím, že udělal dobře. Protože být s parnerem, který tě nemiluje, není dobře. Být s partnerem, kterého nemiluješ, taky ne. Obzvl᚝ když píšeš, že už jste spíš kolegové. Myslím, že firmy dělají moc dobře, když mají zásadu, aby manželé nepracovali v pozici nadřízený-podřízený a ani spolu. Ony to dělají z jiných důvodů. Ale být spolu pořád, doma i v práci, dobrotu nedělá.
Možná je to u vás už jen otázka času, kdy tvůj muž odejde.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 16. 10. 2013 10:22

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: manžel má delší dobu milenku

mojo - víš, že je ti nevěrný, že s Tebou spát moc nechce a  toto děláš- necítíš se trapně- když víš, že je myšlenkama u ní - a co tím dokážeš? Takový sex ti vyhovuje?

Není tady

 

#13 16. 10. 2013 10:35

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: manžel má delší dobu milenku

mojo napsal(a):

Ještě k tomu včerejšku...jen jsem dopsala přizpěvek sem, byl doma[/b[b]]....samozřejmě řekl, že byl u kamaráda pro nějaké věci a kupodivu je donesl...takže pokud byl u ní tak i pro aliby u kámoše. Dává si opravdu hodně pozor, aby se neprozradil, tak nevím jestli to je plus pro mě, že mi nechce ubližovat? V sms, které jsem našla ji psal, že se mnou nespí...tento týden jsem ho "svedla "2x

a co když byl opravdu JEN u něj?

Není tady

 

#14 16. 10. 2013 10:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

Já jsem si tenkrát přečetla dopis, co nechal v našem společném PC, kde jí psal, že se miluje se mnou, ale není mu dobře, protože tam stejně místo mě vidí ji, že ji vidí všude...  Pak už jsem se s ním nechtěla milovat. Ale on už nechtěl taky, tak jsem ani nemusela odmítat.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#15 16. 10. 2013 10:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

dycinky napsal(a):

a co když byl opravdu JEN u něj?

Nemᚠženskou intuici?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#16 16. 10. 2013 11:16

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: manžel má delší dobu milenku

Eva. napsal(a):

dycinky napsal(a):

a co když byl opravdu JEN u něj?

Nemᚠženskou intuici?

problém je vtom, že když podezíráš, tak pak "vidíš čerta " všude. I v případě, že dotyčný opravdu byl, kde byl , mᚠv sobě červíčka...jestli náhodou... a pak se samozřejmě chovᚠjinak . A je z toho začarovaný kruh.
A rozhodně to nemusí mít nic společného s intuicí.

Není tady

 

#17 16. 10. 2013 11:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: manžel má delší dobu milenku

dycinky napsal(a):

problém je vtom, že když podezíráš, tak pak "vidíš čerta " všude. I v případě, že dotyčný opravdu byl, kde byl , mᚠv sobě červíčka...jestli náhodou... a pak se samozřejmě chovᚠjinak . A je z toho začarovaný kruh.
A rozhodně to nemusí mít nic společného s intuicí.

Souhlasím, když podezírám a nevím nic konkrétního.
Ale mojo už ví, že taková žena přinejmenším existovala a že jí s ní byl její manžel už nevěrný. Že nechce posledního půl roku sex s mojo... To už není jen neurčité podezírání. To není jenom o včerejšku, co píše mojo.
Kéž bys měla pravdu...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#18 16. 10. 2013 12:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: manžel má delší dobu milenku

rudolf napsal(a):

Andy - k Tvému psaní ze včera - nebuď bláhová - pro zamilovaného chlapa to nemá smysl- Tvé rady jsou směšné- chlapi to takto nemají, to jen ženy si to myslí, že stačí jít ke kadeřníkovi, odmítnout sex (který má zamilovaný můž jinde a doma o něj moc nestojí).

přesně tak ... to jsou rady na nic ... možnosti jsou omezené a lepší je se pomalu smiřovat , že jsme na konečné


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#19 16. 10. 2013 12:47

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: manžel má delší dobu milenku

dycinky napsal(a):

Eva. napsal(a):

dycinky napsal(a):

a co když byl opravdu JEN u něj?

Nemᚠženskou intuici?

problém je vtom, že když podezíráš, tak pak "vidíš čerta " všude. I v případě, že dotyčný opravdu byl, kde byl , mᚠv sobě červíčka...jestli náhodou... a pak se samozřejmě chovᚠjinak . A je z toho začarovaný kruh.
A rozhodně to nemusí mít nic společného s intuicí.

a není to jedno , i kdyby tam tentokrát nebyl ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#20 16. 10. 2013 13:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: manžel má delší dobu milenku

pracujeme spolu... jinou práci nemám... poslední roky jsme byli spíš kolegové než manželé
Říká se "předem varován, dobře připraven" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
A je to jak chce, měla bys krom toho "sledování" začít přemejšlet o tom, co bys dělala, kdyby mažel případně odešel. Takový ty praktický záležitost od bydlení až po zaměstnání... a i když to zní strašně, tak si nějakým způsobem posichrovat společnej majetek a třeba i doklady o příjmech, aby ses pak nedivila jako některý jiný (a někteří jiní http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 16. 10. 2013 13:29

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: manžel má delší dobu milenku

Grainne napsal(a):

dycinky napsal(a):

Eva. napsal(a):


Nemᚠženskou intuici?

problém je vtom, že když podezíráš, tak pak "vidíš čerta " všude. I v případě, že dotyčný opravdu byl, kde byl , mᚠv sobě červíčka...jestli náhodou... a pak se samozřejmě chovᚠjinak . A je z toho začarovaný kruh.
A rozhodně to nemusí mít nic společného s intuicí.

a není to jedno , i kdyby tam tentokrát nebyl ?

zase až tak není. jde o to, že ona sama sebe potom (někdy) zbytečně trápí .

Není tady

 

#22 16. 10. 2013 13:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: manžel má delší dobu milenku

dycinky napsal(a):

Grainne napsal(a):

dycinky napsal(a):


problém je vtom, že když podezíráš, tak pak "vidíš čerta " všude. I v případě, že dotyčný opravdu byl, kde byl , mᚠv sobě červíčka...jestli náhodou... a pak se samozřejmě chovᚠjinak . A je z toho začarovaný kruh.
A rozhodně to nemusí mít nic společného s intuicí.

a není to jedno , i kdyby tam tentokrát nebyl ?

zase až tak není. jde o to, že ona sama sebe potom (někdy) zbytečně trápí .

pokud už zjistila , že se něco děje , bude se trápit , at půjde kamkoliv , nikdy nebude mít jistotu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#23 16. 10. 2013 15:03

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: manžel má delší dobu milenku

Ona ale tu jistotu má- že je nevěrný-to je bohužel jistota, takže i kdyby šel do cukrárny a sám, Mojo si bude myslet, že je u milenky.

Není tady

 

#24 16. 10. 2013 16:32

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: manžel má delší dobu milenku

Pokud se má smířit s realitou, tak proč bojovat, není na co čekat a rozvod je v kurzu, jenže třeba má dotyčná manžela pořád ráda a co pak, když je zamilovaný někde jinde?

Není tady

 

#25 16. 10. 2013 19:12

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: manžel má delší dobu milenku

andy75 napsal(a):

Pokud se má smířit s realitou, tak proč bojovat, není na co čekat a rozvod je v kurzu, jenže třeba má dotyčná manžela pořád ráda a co pak, když je zamilovaný někde jinde?

není za co bojovat .... ve vztahu se musí mít rádi oba... jinak je to o ničem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů