Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 10. 2013 21:07

emmakopretina
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2013
Příspěvky: 23

Mauritius

Dámy, brzy ze mě bude "mladá paní", a tak pátráme, kam na svatební cestu:hjarta:parhjarta. Kamarádka mě navnadila na Mauritius (koukala jsem se na nádherné fotečky)
Byl jste tam někdo? jaké máte zkušenosti? Opravdu je to tam tak úžasné? Budu ráda za vaše poznatky winkgodlike Díky!

Upravil(a) AndreaP. (9. 10. 2013 16:17)

Není tady

 

#2 9. 10. 2013 9:22

alice.beranova
♥------
Registrovaný: 9. 10. 2013
Příspěvky: 3

Re: Mauritius

tak to je fakt dobrý...taky to zvažujeme, ale ještě přemýšlíme o Maledivách a nebo Dominikánské republice...bylo by fajn, kdyby se našel někdo, kdo má zkušenost. a s Blue Mauritius někdo zkušenost ma?? díky za tipy...
ale svatba až na jaře...dokonce padl i nápad, vzít se rovnou tam :-)

Není tady

 

#3 9. 10. 2013 9:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mauritius

Přestaň s tou trapnou reklamou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 9. 10. 2013 10:01

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Mauritius

to je vždycky tak okatý...jak se jeden člověk zaregisruje dvakrát pod jiným nickem, hodí sem reklamu a pak si tu diskutuje, sám sebou.. smile


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 9. 10. 2013 10:45

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Mauritius

Ale holky klídek,co vás tak šíleně prudí,proč se nepodívat na krásné fotky než furt plkat nekonečné nesmysly na psycho... Navíc nejste majitelkami tohoto prostoru,tak už fakt vůbec nechápu,proč tak vyskakujete? dumbom Navíc se k tomu může klidně rozvinout zajímavá diskuse,od níž si však vzhledem k dosavad.personálnímu obsazení většiny přispivatelek radši nic neslibuju. Mnohem stupidnějších reklam je kolem nás mnohem mnohem víc,nemluvě o věčném a nekonečném mazání spamů v mailovýchschránkách.

Viděla jsem nedávno dokument,který právě byl o tom,nechat si zařídit svatbu se vším všudy v těchto pro nás exotických destinacích a řeknu vám,být mladá,hodně bych o tom přemýšlela,bylo to fakt moc pěkné,bez starostí,úplně jiné,než na co jsme my tady zvyklí - nervování se,bez starosti apod.Tomu bych opravdu mohla říct nezapomenutelný zážitek.

Na druhou stranu když se dívám na tyhle fotky,tak na dovču mě to sem vůbec neláká - to moře je vždy jak talinský rybník a já tak miluju vlny,protože ty fakt nikde než u moře nejsou a jenom kvůli nim k moři jezdím.Abych sem jela ale jen proto,že jsem zde fakt byla a vytahovala se před známýma,tak na to se mám hodně ráda,to tedy ne.To budu radši lenošit na nějaké zapadlé chatičce,ale s restaurací v dosahu.

Není tady

 

#6 10. 10. 2013 15:11

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Mauritius

fantasticke vlny su v Puerto Plata, Dominican. rep. Nieco uzasne tummenupp

Není tady

 

#7 10. 10. 2013 17:16

alice.beranova
♥------
Registrovaný: 9. 10. 2013
Příspěvky: 3

Re: Mauritius

můj tedy rozhodně první nick není.. a vzhledem k tomu, že první odkaz o Mauriciusu mluvil, tak nevidím problém..zaregistrovala jsem se přes svůj profil na FB a nevím, normálně na diskuze nechodím ,ale nechce se mi jen tak se rozhodnout pro nějakou cestu za pár desítek tisíc jen tak bez informací...navíc znám pár lidí, co ze vzali třeba v Thajsku , Hawaii atd...tak prostě sorry, že jednoho dne člověk prostě s hledáním začně hledat..ne každej prostě žije diskuzema a má tisíce příspěvků no...
mějte se hezky a díky těm, co sem něco málo napsaly.

Není tady

 

#8 10. 10. 2013 17:19

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Mauritius

tak to promiň...ale je to tu celkem běžné. Lidé, kteří jsou tu nový a jinak nepříspívají, sem reklamy vkládat nesmí


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#9 10. 10. 2013 19:10

alice.beranova
♥------
Registrovaný: 9. 10. 2013
Příspěvky: 3

Re: Mauritius

a ti, kteří přispívají, tak jo? :-) . hele v pohodě. já si myslím, že se tady, až to vyřešíme, zase hned tak neobjevím :-) cha.

Není tady

 

#10 10. 10. 2013 20:44

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Mauritius

alice.beranova napsal(a):

a ti, kteří přispívají, tak jo? :-) . hele v pohodě. já si myslím, že se tady, až to vyřešíme, zase hned tak neobjevím :-) cha.

za to tady mají obrovský prostor přispivatelky ducha velmi prostého,konkrétně nyní je tu pod nickem Rusanda,dříve to byla zas rozmarila,furt jde o jednu a tutéž sílenou ženskou a když se člověk může něco zaj.dovědět o zaj.lokalitách,tak holky,kterým je po tom prd a ořech posuzovat co je reklama a co už ne (a evidentně jsou vedle jak ta jedle),všechno zhatí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů