Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 14. 9. 2013 17:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pokrytectví 21.století

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

sahleb napsal(a):


U tebe to hrdost neni u me jo.

Nebudu chodit se zenatym muzem, protoze se jeho partnerka trapi, samozrejme , za za to muze i ta milenka. Bez jeji exostence by se tezko jednalo o milenecky mimomanzelsky vztah.

Ja proste nepujdi do vztahu, ve kterem muj partner spi v posteli s jinou zenou.  Mam svou hrdost. Moje zasada je kategoricky imperativ.

aby tě ze samé hrdosti, který mᚠplnou pusu, netrefil šlak.
ty jsi tak strašně uvědomělá, řešit, jestli se ženská, kterou neznáš, trápí. co když ne ? co když je úplně stejná jako její muž a taky kolem toho nenadělá a klidně si pěstuje milenecký vztahy, aniž by řešila ty jeho ?
já mám spoustu důvodů, proč bych se zadaným chlápkem neztrácela čas, samozřejmě by mi fakt, že má někde rodinu vadil, ale je tam i spousta úplně normálně sobeckých důvodů, proč by mi to za to nestálo.
ještě dejme tomu beru, že by ti vadil fakt, že kromě tebe spí i se svou ženou. ale že bys odmítala ženáče jen proto, abys neublížila jeho ženě, to se mi nezdá.

jinak já nevím, jestli bych mohla být s někým, kdo spí ještě s někým dalším. kdysi bych řekla, že v žádným případě, teď si říkám, že pokud by mi ten chlap jinak poskytoval to, co bych nikde jinde nenašla, co by mi za to stálo a podváděl mě inteligentně a zodpovědně wink, pak bych to zřejmě neřešila.
pokud by to tak nebylo, prostě bych z toho vztahu odešla, není co řešit.

Já nějaký ten pokus se zadanými měla.... a nevyhovuje mi to proto, že se bojí , aby se na to nepřišlo ... takže problém v komunikaci , problém někam jít atd.

no jo no, to úplně chápu. navíc bys byla věčně sama, málokdy by tu pro tebe byl, když bys potřebovala. pořád bys čekala, kdy on bude mít čas, dovolený, svátky, vánoce, byl by s rodinou a co ty. + samozřejmě x dalších věcí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#152 14. 9. 2013 18:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pokrytectví 21.století

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


aby tě ze samé hrdosti, který mᚠplnou pusu, netrefil šlak.
ty jsi tak strašně uvědomělá, řešit, jestli se ženská, kterou neznáš, trápí. co když ne ? co když je úplně stejná jako její muž a taky kolem toho nenadělá a klidně si pěstuje milenecký vztahy, aniž by řešila ty jeho ?
já mám spoustu důvodů, proč bych se zadaným chlápkem neztrácela čas, samozřejmě by mi fakt, že má někde rodinu vadil, ale je tam i spousta úplně normálně sobeckých důvodů, proč by mi to za to nestálo.
ještě dejme tomu beru, že by ti vadil fakt, že kromě tebe spí i se svou ženou. ale že bys odmítala ženáče jen proto, abys neublížila jeho ženě, to se mi nezdá.

jinak já nevím, jestli bych mohla být s někým, kdo spí ještě s někým dalším. kdysi bych řekla, že v žádným případě, teď si říkám, že pokud by mi ten chlap jinak poskytoval to, co bych nikde jinde nenašla, co by mi za to stálo a podváděl mě inteligentně a zodpovědně wink, pak bych to zřejmě neřešila.
pokud by to tak nebylo, prostě bych z toho vztahu odešla, není co řešit.

Já nějaký ten pokus se zadanými měla.... a nevyhovuje mi to proto, že se bojí , aby se na to nepřišlo ... takže problém v komunikaci , problém někam jít atd.

no jo no, to úplně chápu. navíc bys byla věčně sama, málokdy by tu pro tebe byl, když bys potřebovala. pořád bys čekala, kdy on bude mít čas, dovolený, svátky, vánoce, byl by s rodinou a co ty. + samozřejmě x dalších věcí.

přesně tak .... nic mi to nedává ... ne, že tedy s nezadanými by to bylo o mnoho lepší smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#153 16. 9. 2013 17:08

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Pokrytectví 21.století

Selima napsal(a):

Milelenka napsal(a):

To Zelvicka:
Ad finance - Ano, já jsem psala, že tento "nadstandard" ohledně počtu žen by si měli užívat pouze takoví muži, kteří jsou schopni se o rodinu postarat tak, aby nepocítila nedostatek.
Ad děti - nám je dohromady cca 160 let. V takovém věku už nové přírustky neočekáváme smile

va To máte obaja okolo 80? Klobúk dolu...

storstarksmilesmilesmile

Tak jiskřit to oboustranně musí... nesmí být zadaný... těžké těžké dnes to seznamování...

Cituji kamaráda - k internetovému seznamování: Myslím si, že je to  zbytečný . Nemyslím si že, se tak dá seznámit. Každý, každá vznese do inzerátu tolik požadavků, že by sto chlapů nebo žen nestačilo na toho daného ideálního partnera. Většina to tak i píše, ale nikdo to nemění...

Pavlí a fakt je to takový rozdíl podvádět inteligentně a zodpovědně ..  nebo podvádět jinak? Pořád je to podvádět...

Není tady

 

#154 16. 9. 2013 17:13

Milelenka
♥------
Registrovaný: 8. 8. 2013
Příspěvky: 20

Re: Pokrytectví 21.století

Selima napsal(a):

Milelenka napsal(a):

To Zelvicka:
Ad finance - Ano, já jsem psala, že tento "nadstandard" ohledně počtu žen by si měli užívat pouze takoví muži, kteří jsou schopni se o rodinu postarat tak, aby nepocítila nedostatek.
Ad děti - nám je dohromady cca 160 let. V takovém věku už nové přírustky neočekáváme smile

va To máte obaja okolo 80? Klobúk dolu...

Ale ne, nám třem... smile
Tady nejde přece jen o případné nové  moje a jeho děti, ale taky o jeho a její děti...

Není tady

 

#155 16. 9. 2013 19:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Pokrytectví 21.století

zelvicka177 napsal(a):

Selima napsal(a):

Milelenka napsal(a):

To Zelvicka:
Ad finance - Ano, já jsem psala, že tento "nadstandard" ohledně počtu žen by si měli užívat pouze takoví muži, kteří jsou schopni se o rodinu postarat tak, aby nepocítila nedostatek.
Ad děti - nám je dohromady cca 160 let. V takovém věku už nové přírustky neočekáváme smile

va To máte obaja okolo 80? Klobúk dolu...

storstarksmilesmilesmile

Tak jiskřit to oboustranně musí... nesmí být zadaný... těžké těžké dnes to seznamování...

Cituji kamaráda - k internetovému seznamování: Myslím si, že je to  zbytečný . Nemyslím si že, se tak dá seznámit. Každý, každá vznese do inzerátu tolik požadavků, že by sto chlapů nebo žen nestačilo na toho daného ideálního partnera. Většina to tak i píše, ale nikdo to nemění...

Pavlí a fakt je to takový rozdíl podvádět inteligentně a zodpovědně ..  nebo podvádět jinak? Pořád je to podvádět...

Dá..... ale otázkou je , jestli to může i dlouhodobě vyjít a asi ne přes seznamku


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#156 16. 9. 2013 19:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Pokrytectví 21.století

Seznamku a inzeráty vnímám jako nepřirozené. Chat, povídání, které vede případně k setkání nebo dalšímu pokračování, je dle mého názoru a pro mě určitě přirozenější, než seznamka.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#157 16. 9. 2013 20:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pokrytectví 21.století

fakt je to takový rozdíl podvádět inteligentně a zodpovědně ..  nebo podvádět jinak?
Mᚠpravdu - "Pořád je to podvádět"... ale co zkusit vzít v úvahu konkrétní situaci každého podvádějícího?
Osobně bych třeba rozdíl viděla mezi notorickým "obecním bejkem" a člověkem, který z nějakýho důvodu nechce partnera opustit přesto, že ten mu nechce nebo nemůže saturovat jeho potřeby? A aby nedošlo k omylu - pod oněmi "potřebami" nemám zdaleka na mysli jen ty sexuální... wink

Seznamku a inzeráty vnímám jako nepřirozené.
Jako bys nepamatovala doby, kdy jsme slovo "chat" ani neznali a díky novinám a později Seznamce s vééélikánským počítačem se daly dohromady páry, které by se jinak nepotkaly... Říká se, že Kontaktu se účastnilo kolem 400 tisíc lidí.

Upravil(a) helena (17. 9. 2013 6:14)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#158 17. 9. 2013 11:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Pokrytectví 21.století

zelvicka177 napsal(a):

Pavlí a fakt je to takový rozdíl podvádět inteligentně a zodpovědně ..  nebo podvádět jinak? Pořád je to podvádět...

želvi, samozřejmě, že je to pořád jedno a to samý. ale jsou chlapi, kteří se s tím zase moc nemažou a řešit pak provalenou nevěru mi přijde ponižující pro nás oba. takže bych předpokládala, že by se aspoň postaral, abych se to nedozvěděla, když už. a že se postará, aby nepřítáhl bůh ví co za nemoc, to považuju spíš za samozřejmost.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#159 17. 9. 2013 14:12

zelvicka177
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 8. 2013
Příspěvky: 179

Re: Pokrytectví 21.století

PPavlaa napsal(a):

zelvicka177 napsal(a):

Pavlí a fakt je to takový rozdíl podvádět inteligentně a zodpovědně ..  nebo podvádět jinak? Pořád je to podvádět...

želvi, samozřejmě, že je to pořád jedno a to samý. ale jsou chlapi, kteří se s tím zase moc nemažou a řešit pak provalenou nevěru mi přijde ponižující pro nás oba. takže bych předpokládala, že by se aspoň postaral, abych se to nedozvěděla, když už. a že se postará, aby nepřítáhl bůh ví co za nemoc, to považuju spíš za samozřejmost.

Jo jo, chápu naprosto. smile
Jen z toho praktického života, co vidím kolem, nakonec i u sebe - tak ve skutečnosti mezi těma dvěma extrémy (obecní bejk a nemohoucí partner) je tisíc různých variant...  A některý si ani nenaplánuješ... Některý myslíš, že nikdy třeba nepochopíš, natož odpustíš...
Tak mi přijde, že nejlepší je nepředpokládat vůbec nic smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů