Oznámení

25. listopadu : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

25. listopadu : Blíží se advent a pomalu je čas myslet na výzdobu, přinášíme proto 5 nádherných dekorací pro LÍNÉ milovníky Vánoc

25.listopadu : Upečme si spolu povidlovou bábovku.

#26 9. 11. 2018 20:34

Milo
♥------

Re: Patní ostruha

Tak já rázovou vlnu podstoupila minimálně před 5ti lety a za sebe můžu říct, že super.  Bolesti ustoupily, ale nesmím doma chodit bosky. Gelové vložky už taky min 2 roky nepoužívám, ale kupuji si dobré boty. Ne od ťamanců . Nejlépe s odpruženou patou. A rázová vlna vůbec nebolí, nevím proč všichni píší jak to strašně bolí. Taková injekce do paty ... tak to byla bolest.

Nikdy nelituj toho, co bylo, ale toho, co mělo být a není.

Není tady

#27 9. 11. 2018 23:26

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Injekci do paty jsem zažila několikrát a dá se to vydržet bez problémů. Účinek byl okamžitý a hlavně trvá už několik let. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#28 24. 11. 2018 16:32

Klotilda
♥------

Dobrý den,tak zlepšení patní ostruhy se povedlo !  Skoro už o ní nevím a došlap je už normální. Ještě k reischi a goji 100% jsem použila diacom - dán přímo na patu a na přístroji se dá najít !patní ostruha"  . To jsem si tedy dala 2x po 1hod. A opravdu to pomohlo!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí