Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 8. 2013 17:05

jolanno
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2013
Příspěvky: 1

Těhotná?

Ahoj, poprosila bych Vás o názor. Je mi 44 let, děti nemám a i když jsme chtěli, tak to nešlo. Poslední týden mám divné pocity v břiše jako při MS, busí mi srdce, točí hlava, vidím nejasně (ale to přičítám vedru), mám střevní potíže. Poslední  MS jsem měla koncem června  a začátkem července a teď od konce července asi deset dní jen špinění.Tak jsem si řekla, že je něco jinak, buď nějaká hormonální porucha, nemoc, ale přesto jsem si koupila test. Vyšly tam dvě čárky, ale ta druhá jen slabě růžově. Může to být těhotenství? Možná hloupá otázka, ale jsem nějak mimo, už jsem dítě přestala vnitřně řešit a všechno dál si namyslela podle toho.

Není tady

 

#2 5. 8. 2013 18:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Těhotná?

jolanno napsal(a):

Ahoj, poprosila bych Vás o názor. Je mi 44 let, děti nemám a i když jsme chtěli, tak to nešlo. Poslední týden mám divné pocity v břiše jako při MS, busí mi srdce, točí hlava, vidím nejasně (ale to přičítám vedru), mám střevní potíže. Poslední  MS jsem měla koncem června  a začátkem července a teď od konce července asi deset dní jen špinění.Tak jsem si řekla, že je něco jinak, buď nějaká hormonální porucha, nemoc, ale přesto jsem si koupila test. Vyšly tam dvě čárky, ale ta druhá jen slabě růžově. Může to být těhotenství? Možná hloupá otázka, ale jsem nějak mimo, už jsem dítě přestala vnitřně řešit a všechno dál si namyslela podle toho.

a co tak to konzultovat  s lékařem?

Není tady

 

#3 5. 8. 2013 19:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Těhotná?

jolanno napsal(a):

Ahoj, poprosila bych Vás o názor. Je mi 44 let, děti nemám a i když jsme chtěli, tak to nešlo. Poslední týden mám divné pocity v břiše jako při MS, busí mi srdce, točí hlava, vidím nejasně (ale to přičítám vedru), mám střevní potíže. Poslední  MS jsem měla koncem června  a začátkem července a teď od konce července asi deset dní jen špinění.Tak jsem si řekla, že je něco jinak, buď nějaká hormonální porucha, nemoc, ale přesto jsem si koupila test. Vyšly tam dvě čárky, ale ta druhá jen slabě růžově. Může to být těhotenství? Možná hloupá otázka, ale jsem nějak mimo, už jsem dítě přestala vnitřně řešit a všechno dál si namyslela podle toho.

Prave proto,ze ses vnitrne uklidnila tak to prijit mohlo....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 5. 8. 2013 19:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Těhotná?

Proč nejdeš ke gynekologovi? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 5. 8. 2013 20:27

hela86
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2012
Příspěvky: 770

Re: Těhotná?

Dve carky na testu znaci vyssi hladinu hcg v krvi- nejcasteji tehotenstvi, ale muze to byt i znamka nejakeho onemocneni, napr. cysty. Zkus si udelat test jine znacky, ale urcite se take objednej na gynekologii, doktorka ti udela ultrazvuk a budes mit jasno. Drzim palce.


http://www.tickerclub.com/cache/4c8bfff771.png
http://www.tickerclub.com/cache/d683bd5e9d.png

Není tady

 

#6 2. 4. 2014 21:35

gusica
♥------
Registrovaný: 2. 4. 2014
Příspěvky: 1

Re: Těhotná?

Ahoj. Sice mam za par dni termin u gynekologa ale i tak se musim zeptat. Myslite si, ze jsem tehotna? Meli jsme s pritelem nekolikrat intimni styk bez kondomu, nikdy se do me neudelal ( vim , existuje i kapka ...). Ted jsem asi dva tydny mela kazdy den takove bodani v podbrisku nafouknute bricho. Koncem mesice jsem mela dostat menstruaci, ta se ale opozdila o nekolik dni jestli by se to menstruaci dalo nazvat, mam spis takovy hnedy vytok, krve jen minimalne ted tretim dnem, uplne malo ... k tomu jsem si predchvilkou prohmatavala prsa a nahore jakoby jsem mela na obou prsech neco tvrdeho , jakoby nekolik bulek, ale jinak prsa vubec neboli. Tehotenstvi by tak strasne nebylo , spis mam strach z nejake nemoci. Co si o tom myslite? dekuji

Není tady

 

#7 3. 4. 2014 12:04

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Těhotná?

Myslím si to, že bys měla jít co nejrychleji k lékaři.

Není tady

 

#8 13. 6. 2014 22:55

Petra88
♥♥-----
Registrovaný: 22. 5. 2014
Příspěvky: 36

Re: Těhotná?

ahojte moze zena v tehotensvte mat v pupíku, prsou nebo na intymnych partiach piercing z chirurgickej ocele (aj ked asi je jedno z čoho je) ja teda nemam ziaden piercing len ma to tak zaujíma kedze dost často vidim takto ,, vylepšených,, ludí

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů