Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 8. 2013 20:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Čo sa mohlo sta?

Umrel mi dvaapolročný andulák, v noci, z ničoho nič. Neviete, čo sa takto môže sta, keď nemá príznaky choroby, žerie pomerne dobre, huláka... a ráno leží vystretý na dne...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#2 4. 8. 2013 20:30

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Čo sa mohlo sta?

mohlo ho i klepnout z horka


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 4. 8. 2013 22:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Čo sa mohlo sta?

Myslela som aj na to... ale bol dos mladý, preboha...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 4. 8. 2013 22:49

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Čo sa mohlo sta?

ta s kosou si nevybírá.. sad


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 5. 8. 2013 9:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Čo sa mohlo sta?

Ale može sa sta, Seli. Nám zrejme takpovediac na horúčavu zomrelo morčiatko - a to sme ho nenechávali v terárku, mohlo si chodi von, ako sa mu zachcelo, lebo dnu bolo samozrejme ešte väčšie teplo. Bolo to rýchle, ostala mu aj tráva v papužke......myslím, že je to niečo ako infarkt, lebo prehriatie, lebo čo. Psíková to znáša tiež dos zle a musím ju chladi....nezabudni, že čím menšie zvieratko, tým horšia termoregulácia pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 5. 8. 2013 11:09

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Čo sa mohlo sta?

Těch příčin může být více. Prudká nemoc, nebo může selhat krevní oběh, může mít v sobě parazita, pokud má nadváhu, selže srdíčko. Tipla bych to na něco z těchto neduhů. Co se týká horka, nevím v jaké teplotě jsou u vás, ale sestra chová andulky, má je v pokoji, kde je kolem 29°C a hlásí, že jsou v pohodě. Musí mít teda přístup k vodě. Andulky se chladí tak, že roztáhnou křídla a nožičky, v takovém případě by měli mít klid, nenutit je do pohybu. Ale můžou zkolabovat při náhlé změně teploty.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#7 6. 8. 2013 18:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Čo sa mohlo sta?

U nás je rôzne, ale ja mám garsónku s jednou celosklenou stenou orientovanou na juhozápad cool , takže dos saunička. No nič, skúsim ich trochu fŕka vodou ráno a podvečer a budem sa modli. Vdove som už doniesla nového vtáka, údajne zle operený dospelý samček (mali ho skŕmi hadovi, ale zžutovali sa a dali ho mne zadara) a uvidíme. Zatiaž naňho vdova zazerá a včera ho mlátila, ale možno si zvyknú.
kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 6. 8. 2013 18:59

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Čo sa mohlo sta?

Selima napsal(a):

U nás je rôzne, ale ja mám garsónku s jednou celosklenou stenou orientovanou na juhozápad cool , takže dos saunička. No nič, skúsim ich trochu fŕka vodou ráno a podvečer a budem sa modli. Vdove som už doniesla nového vtáka, údajne zle operený dospelý samček (mali ho skŕmi hadovi, ale zžutovali sa a dali ho mne zadara) a uvidíme. Zatiaž naňho vdova zazerá a včera ho mlátila, ale možno si zvyknú.
kapitulation

To asi nebude nic neobvyklého. Sestra vyprávěla, že její andulka-vdova, je taky takový despota. Na samečka křičí, nepůjčuje mu hračky-ty jsou POUZE její, a vyjímečně fyzicky zaútočí - na začátku to bylo častější.. Ale postupem času se to trochu zlepšuje.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů