Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 7. 2013 12:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je to pravý Swarovski

poukaz mě napadl taky, jenže u nich je ten problém, že obdarovaný přesně ví kolik mu dáváš
Myslíš, že u jinejch dárků si tu cenu zjistit neumí - když teda chce? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 16. 7. 2013 15:39

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Je to pravý Swarovski

lenkin napsal(a):

modrovous napsal(a):

Záleží na tom, jak dobře znᚠjejí vkus. Je hezké, že víš, že má ráda šperky, ale to taky může znamenat, že si potrpí
na brilianty a podobnou veteš. smile
Takže bych to viděla spíš na nějakou tu sadu kosmetiky, to většinou nikoho neurazí nebo třeba jestli ráda čte, tak
třeba dárkový poukaz na nákup knih.
Nebo poukaz na masáž, možností je spousta, ale šperky bych si netroufla kupovat osobě, kterou důvěrně neznám.
Mohlo by se ti stát, že bude třeba jako já, alergická na všechny kovy kromě zlata.
Já si na štěstí na ty cingrlátka moc nepotrpím, ale když už, tak musím mít opravdu zlato, jinak se sypu pupencema. tongue
Tak přeju šastnou ruku při výběru dárku.

Jojo poukaz mě napadl taky, jenže u nich je ten problém, že obdarovaný přesně ví kolik mu dáváš. Třeba dát ho sestře nebo mamce by mi nevadilo ale tchýni... nevim no

Zatím to vypadá buď na nějaký košík z limitované edice Manufaktury nebo možná ten šátek

U některých poukazů si můžeš zaškrtnout,že má být dárkový a ta cena tam neni.

Není tady

 

#53 16. 7. 2013 16:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Je to pravý Swarovski

lenkin napsal(a):

zapomněla jsi odpovědpět , proč tvé příspěvky vemi často obsahují odkaz na internetové stránky!
kdybych byla tvá tchýně potěšila by jsi mě výrobky z Manufaktury nebo pěkným šátkem (těch nikdy není dost)

Nejsem si vědoma, že bych dávala do každého příspěvku odkaz. Za tuto diskuzi jsem vložila odkazy jen na začátku aby bylo jasné o čem mluvím. Přece nebudu mlžit když mám na mysli něco konkrétního. Prostě je vkládám když chci mluvit o něčem konkrétním, pokud ne tak to nemám.

Jinak šátek mě vůbec nenapadl. Hmm Není to špatný nápad. Díky

- takže odkaz na televizi, záclony, chemický peeling, přízi, matrace, ubytování v krkonoších, v havířově, dovolená , dovolená v  chorvatsku,  mimochodem tam píšeš, že mᚠtříletou dceru, studentko lol , některé odkazy byly smazány jako nepovolená reklama

a pamatuj si , dárky nejsou o penězích, kolikrát potěší víc blbůstka za pár kaček než  šmuk (třeba) za spoustu peněz.

Upravil(a) aprill (16. 7. 2013 16:41)

Není tady

 

#54 16. 7. 2013 17:37

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Je to pravý Swarovski

Já si myslím, že je jedno, zda je to Swarowski či ne. Pokud si myslíš, že se jí to bude líbit, tak bych do toho šla. Mě osobně se ten šperk líbí.

Není tady

 

#55 29. 5. 2014 18:07

AllčaV
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2014
Příspěvky: 88

Re: Je to pravý Swarovski

Kamínek bude Swarovski ale celý šperk je zkompletovaný od někoho jiného. Jinak mě se celkem libí, já mám alergii na kovy takže dávám přednost šperkům s rhodiem http://www.chic-bijoux.cz/ to je ale každého věc a tím odkazem určitě nechci někoho rozčílit nebo rozpoutat další hádku :-)

Není tady

 

#56 28. 8. 2014 13:33

ziizalka
♥------
Registrovaný: 17. 6. 2014
Příspěvky: 6

Re: Je to pravý Swarovski

Ahoj, záleží jak to bereš - Swarovski nabízí dva typy produktů - originál swarovski a swarovski elements. originály jsou drahé šperky a pak je tu bižu, tedy Swarovski elements, které jsou nejčastěji prodáváné. Ale i to je originál. prodávají se jako samostatné komponenty (např. http://www.ceske-koralky.cz/) nebo už jako hotové šperky (např. http://www.chic-bijoux.cz/) ale ty by měly být vždy označeny "made by swarovski elements" nebo něčím podobným, ab bylo jasno, co kupuješ. Ani se Ti nedivím, že si nejste jisté. Sama jsem dost často bádávala...Jak ale začnete korálkovat, zabřednete a ujasníte si to...

Není tady

 

#57 28. 12. 2015 0:51

Petuska11
♥------
Registrovaný: 28. 12. 2015
Příspěvky: 3

Re: Je to pravý Swarovski

Holky neblbněte..Swarovski není nic jiného než kousek skla....navíc je rozdíl Swarovski a Swarovski komponenty. Zatímco originál Swarovski nemůže nikdo jiný vyrábět, než v jejich "hale", tak komponenty může vyrobit téměř kdokoliv...proto je dnes Swarovski kdejaká cetka.

Není tady

 

#58 10. 5. 2016 8:47

Alzbetta
♥♥-----
Registrovaný: 4. 4. 2014
Příspěvky: 38

Re: Je to pravý Swarovski

jo jo já mám tip také na krásné šperky v carial - kotva v Praze od Brosway jsem koupila alá pandoru mají krásné ty korálky na to s kamenama Swarovski a je to krásné a cenově dostupné. Doporučuju.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů