Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 6. 2013 12:04

marketa187
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2013
Příspěvky: 3

čas s partnerem

Ahoj ráda bych věděla, jestli jste spokojené s tím, kolik času trávíte se svým partnerem? mám partnera, půl roku. Rozumím si s ním, vážím si ho, miluju ho. Ale druhá stránka věci je ta, že mi přijde, že se mu nějak nevejdu do jeho aktivního života. Vždy byl zvyklý sportovat, to znamenalo 5 dní v týdnu tréninky a většinu víkendů po turnajích. Teď kvůli mě sport omezil, chodí 2x týdně, ale trénink je 3 a více hodin, takže se stejně oddělá na celý týden, takže i když je se mnou, jakoby se mnou nebyl, nebo vidím jak moc se musí přemáhat. A naše společné chvíle vychází opravdu jen na několik málo hodin týdně.Víkendové turnaje prý bude také omezovat, prý se jich kvůli mně vzdát, i když vidím, jak strašně se mu nechce. Ale vadí mi, že když už si spolu někam vyjdeme, je to na úkor času, který bychom spolu mohli být o samotě. Prostě tím si odbyl ty chvíle se mnou, a víc už se mu do kalendáře nevejdu, musím počkat zase bůhví jak dlouho, než bude mít zase chvíli a odpočine si. nechávám ho, do ničeho ho netlačím, ale když mi pořád říká, že e hrozně unavenej a pak má dost energie na to, aby šel do hospody a přišel další den dopoledne, tak to prostě nechápu. prostě mi přijde, že se mu do jeho života nevejdu. rád se baví, chce svobodu...omezil kvůli mně sport, ale mně to pořád nestačí, pořád si přijdu odstrčená. Pořád přemýšlím jestli je to oprávněný pocit nebo nebo jsem prostě moc náročná. Jak to máte Vy?

Není tady

 

#2 22. 6. 2013 15:55

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: čas s partnerem

marketa187 napsal(a):

Ahoj ráda bych věděla, jestli jste spokojené s tím, kolik času trávíte se svým partnerem? mám partnera, půl roku. Rozumím si s ním, vážím si ho, miluju ho. Ale druhá stránka věci je ta, že mi přijde, že se mu nějak nevejdu do jeho aktivního života. Vždy byl zvyklý sportovat, to znamenalo 5 dní v týdnu tréninky a většinu víkendů po turnajích. Teď kvůli mě sport omezil, chodí 2x týdně, ale trénink je 3 a více hodin, takže se stejně oddělá na celý týden, takže i když je se mnou, jakoby se mnou nebyl, nebo vidím jak moc se musí přemáhat. A naše společné chvíle vychází opravdu jen na několik málo hodin týdně.Víkendové turnaje prý bude také omezovat, prý se jich kvůli mně vzdát, i když vidím, jak strašně se mu nechce. Ale vadí mi, že když už si spolu někam vyjdeme, je to na úkor času, který bychom spolu mohli být o samotě. Prostě tím si odbyl ty chvíle se mnou, a víc už se mu do kalendáře nevejdu, musím počkat zase bůhví jak dlouho, než bude mít zase chvíli a odpočine si. nechávám ho, do ničeho ho netlačím, ale když mi pořád říká, že e hrozně unavenej a pak má dost energie na to, aby šel do hospody a přišel další den dopoledne, tak to prostě nechápu. prostě mi přijde, že se mu do jeho života nevejdu. rád se baví, chce svobodu...omezil kvůli mně sport, ale mně to pořád nestačí, pořád si přijdu odstrčená. Pořád přemýšlím jestli je to oprávněný pocit nebo nebo jsem prostě moc náročná. Jak to máte Vy?

jo tak pivní liga?Vzpírá půllitry? Na kluky bacha,co takhle chodí už nyní rádi sami do hospody. To by mě snad odradilo především.Moje rada: najdi si radši někoho,s kým budeš štastnější a hlavně kdo nebude vysedávat po hospodách kapitulation

Není tady

 

#3 22. 6. 2013 17:12

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: čas s partnerem

Tvůj přítel  omezil sport kvůli Tobě- to je snad fajn, ne? Asi nechce být bez kamarádů, které v hodpodě má. No, myslím si, že jste hodně mladí. Asi na něm chceš moc a čas, který tráví s Tebou mu stačí. Pracujete, studujete nebo jak?

Není tady

 

#4 22. 6. 2013 17:36

marketa187
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2013
Příspěvky: 3

Re: čas s partnerem

já studuju, on pracuje. je mu 30. Já se taky uklidňuju tím, že omezil sport kvůli mně. Jenže když se o to víc odrovná na těch trénincích, na které ještě chodí, a pak mi přes týden říká, že chce mít klid, protože je unavenej. A přesto, že je tak strašně unavenej, jde do hospody, a to ne na chvíli, když přijde druhý den v dopoledních hodinách, tak to nechápu. A pro mě je pak samozřejmě zase unavený, protože potřebuje přes víkend dospávat tu probdělou noc. potřebuje být s kamarády na tréninku, pak s kamarády v hospodě... dobře, chápu, ale kdyby se jednalo jen o chvilkové odreagování u piva, tak nic neříkám, ale tohle? kde jsem potom já?

Není tady

 

#5 22. 6. 2013 18:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: čas s partnerem

Najdi si jiného přítele. Od tohohle utíkej. Jestli se ve třiceti a po půlroční známosti chová takhle, to je dostatek signálů k tomu, abys věděla, že to není dobrý partner do života a budoucí otec dětí.
Kde jsi ty? Nikde. Nemá o tebe zájem.

Upravil(a) Eva. (22. 6. 2013 18:06)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 22. 6. 2013 22:59

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: čas s partnerem

Markéto- Ty nejspíš nesportuješ, viď.
pokud se věnuje kolektivnímu sportu, je jakási "povinnost" si s partou spoluhráčů sednout( zajít napivo-probrat zápas).
Buď ráda, že má takovýhleho koníčka, že místo toho nepaří hry, nečučí do facebooku. Pokud hraje  a trénuje 3x týdně- tak prostě musí, a sport byl dřív než ty. Vůbec bych od něj neutíkala, ale naplánovala společný čas mimo jeho sportovní aktivity. Určitě by to šlo, když budete plánovat ve dvou. S postupem věku si uvědomíš, že je lepší, když chodí za sportem, než když ti bude ležet doma u telky a furt bude s tebou...no,je fakt, že život se sportovcem se musí brát trochu jinak než život s člověkem, který má na starost jen Tebe...smile

Není tady

 

#7 23. 6. 2013 8:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: čas s partnerem

mokory napsal(a):

Markéto- Ty nejspíš nesportuješ, viď.
pokud se věnuje kolektivnímu sportu, je jakási "povinnost" si s partou spoluhráčů sednout( zajít napivo-probrat zápas).
Buď ráda, že má takovýhleho koníčka, že místo toho nepaří hry, nečučí do facebooku. Pokud hraje  a trénuje 3x týdně- tak prostě musí, a sport byl dřív než ty. Vůbec bych od něj neutíkala, ale naplánovala společný čas mimo jeho sportovní aktivity. Určitě by to šlo, když budete plánovat ve dvou. S postupem věku si uvědomíš, že je lepší, když chodí za sportem, než když ti bude ležet doma u telky a furt bude s tebou...no,je fakt, že život se sportovcem se musí brát trochu jinak než život s člověkem, který má na starost jen Tebe...smile

jj, sport je pěkný koníček, ovšem to co následuje po sportu by já osobně nesnesla a volila bych rozchod. možná tobě hospodský týpek nevadí, ale mě by vadil kapitulation

znám sportovce  a ti rozhodně netráví čas v hospodě

Není tady

 

#8 23. 6. 2013 8:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: čas s partnerem

Jsem stejného názoru, jako aprill. Třicetiletý "sportovec", který se vrací z hospody až druhý den dopoledne a na mě nemá čas, není tím správným partnerem pro společný život.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 23. 6. 2013 10:51

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: čas s partnerem

mokory napsal(a):

Markéto- Ty nejspíš nesportuješ, viď.
pokud se věnuje kolektivnímu sportu, je jakási "povinnost" si s partou spoluhráčů sednout( zajít napivo-probrat zápas).
Buď ráda, že má takovýhleho koníčka, že místo toho nepaří hry, nečučí do facebooku. Pokud hraje  a trénuje 3x týdně- tak prostě musí, a sport byl dřív než ty. Vůbec bych od něj neutíkala, ale naplánovala společný čas mimo jeho sportovní aktivity. Určitě by to šlo, když budete plánovat ve dvou. S postupem věku si uvědomíš, že je lepší, když chodí za sportem, než když ti bude ležet doma u telky a furt bude s tebou...no,je fakt, že život se sportovcem se musí brát trochu jinak než život s člověkem, který má na starost jen Tebe...smile

dumbom ty si nečetla její příspěvek - že nejdřív je sport,pak hospoda,pak dlouho nic,pak nemá čas a až pak někde,když potřebuje jen smočit péro,je Markéta?

Není tady

 

#10 23. 6. 2013 14:22

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: čas s partnerem

Jaku - napsala jsi to výstižně- o to tam v tom vztahu jde.
Marketa- tak jestli Ti to není už teď jasné- tak popřemýšlej. Kamarádi dobrý, ale...no Jaku to napsala dost pžesně

Není tady

 

#11 23. 6. 2013 15:03

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: čas s partnerem

marketa187 napsal(a):

Ahoj ráda bych věděla, jestli jste spokojené s tím, kolik času trávíte se svým partnerem? mám partnera, půl roku. Rozumím si s ním, vážím si ho, miluju ho. Ale druhá stránka věci je ta, že mi přijde, že se mu nějak nevejdu do jeho aktivního života. Vždy byl zvyklý sportovat, to znamenalo 5 dní v týdnu tréninky a většinu víkendů po turnajích. Teď kvůli mě sport omezil, chodí 2x týdně, ale trénink je 3 a více hodin, takže se stejně oddělá na celý týden, takže i když je se mnou, jakoby se mnou nebyl, nebo vidím jak moc se musí přemáhat. A naše společné chvíle vychází opravdu jen na několik málo hodin týdně.Víkendové turnaje prý bude také omezovat, prý se jich kvůli mně vzdát, i když vidím, jak strašně se mu nechce. Ale vadí mi, že když už si spolu někam vyjdeme, je to na úkor času, který bychom spolu mohli být o samotě. Prostě tím si odbyl ty chvíle se mnou, a víc už se mu do kalendáře nevejdu, musím počkat zase bůhví jak dlouho, než bude mít zase chvíli a odpočine si. nechávám ho, do ničeho ho netlačím, ale když mi pořád říká, že e hrozně unavenej a pak má dost energie na to, aby šel do hospody a přišel další den dopoledne, tak to prostě nechápu. prostě mi přijde, že se mu do jeho života nevejdu. rád se baví, chce svobodu...omezil kvůli mně sport, ale mně to pořád nestačí, pořád si přijdu odstrčená. Pořád přemýšlím jestli je to oprávněný pocit nebo nebo jsem prostě moc náročná. Jak to máte Vy?

mozna to on tak neciti.

Není tady

 

#12 23. 6. 2013 15:06

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: čas s partnerem

a jinak.
zacala si snim chodit a urcite jsi vedela, jaky je sportovec.
kvuli tobe svuj styl hodne zmenil a omezil.
takze otazka zni, jestli ti to staci nebo je to pro tebe malo. a co s tim udelas (rozhodne nemyslim tlacit na nej, aby se dal menil)

Není tady

 

#13 23. 6. 2013 21:17

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: čas s partnerem

Markéto, a ty mas jake svoje konicky?

Není tady

 

#14 23. 6. 2013 21:29

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: čas s partnerem

Eva. napsal(a):

Najdi si jiného přítele. Od tohohle utíkej. Jestli se ve třiceti a po půlroční známosti chová takhle, to je dostatek signálů k tomu, abys věděla, že to není dobrý partner do života a budoucí otec dětí.
Kde jsi ty? Nikde. Nemá o tebe zájem.

Rekla bych, ze tady mas pravdu, zhruba zvenci videno, bych si vztah s timto muzem neprodluzovala. Uz to, ze ma relativne novou pritelkyni (tebe) a presto se vraci ve svem volnem case az druhy den dopoledne z hospody je hodne neprijemne pro kvalitni vztah.
Ja bych rekla, ze to nema cenu, spis bych videla pozitivne jeho nadseni sportem, nez toto. To se opije, ze neni schopen se vratit domu.

Upravil(a) sahleb (23. 6. 2013 21:35)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#15 23. 6. 2013 21:31

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: čas s partnerem

Jaku napsal(a):

mokory napsal(a):

Markéto- Ty nejspíš nesportuješ, viď.
pokud se věnuje kolektivnímu sportu, je jakási "povinnost" si s partou spoluhráčů sednout( zajít napivo-probrat zápas).
Buď ráda, že má takovýhleho koníčka, že místo toho nepaří hry, nečučí do facebooku. Pokud hraje  a trénuje 3x týdně- tak prostě musí, a sport byl dřív než ty. Vůbec bych od něj neutíkala, ale naplánovala společný čas mimo jeho sportovní aktivity. Určitě by to šlo, když budete plánovat ve dvou. S postupem věku si uvědomíš, že je lepší, když chodí za sportem, než když ti bude ležet doma u telky a furt bude s tebou...no,je fakt, že život se sportovcem se musí brát trochu jinak než život s člověkem, který má na starost jen Tebe...smile

dumbom ty si nečetla její příspěvek - že nejdřív je sport,pak hospoda,pak dlouho nic,pak nemá čas a až pak někde,když potřebuje jen smočit péro,je Markéta?

četla jsem pozorně a nikde jsem nevyčetla, že by bylo pravidlem to, co Ty popisuješ. Pokud je to tak, že VŽDY přijde až dopoledne z hospody, tak je ten vztah fakt o ničem. Pokud se to stalo výjimečně, tak v tom problém nevidím. Taky žiju se sportovcem- a vím, že občas chodí po zápasech oslavit nebo probrat zápas a nevidím na tom vůbec nic špatného. Tréninky a zápasy jsou pro sportovce povinnost, jinak ho nenechají hrát. Jít místo tréninku např. na procházku mně přijde naprosto nefér vůči týmu. Tohle ale nesportovci nepochopí.

Není tady

 

#16 23. 6. 2013 21:33

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: čas s partnerem

mokory napsal(a):

Markéto- Ty nejspíš nesportuješ, viď.
pokud se věnuje kolektivnímu sportu, je jakási "povinnost" si s partou spoluhráčů sednout( zajít napivo-probrat zápas).
Buď ráda, že má takovýhleho koníčka, že místo toho nepaří hry, nečučí do facebooku. Pokud hraje  a trénuje 3x týdně- tak prostě musí, a sport byl dřív než ty. Vůbec bych od něj neutíkala, ale naplánovala společný čas mimo jeho sportovní aktivity. Určitě by to šlo, když budete plánovat ve dvou. S postupem věku si uvědomíš, že je lepší, když chodí za sportem, než když ti bude ležet doma u telky a furt bude s tebou...no,je fakt, že život se sportovcem se musí brát trochu jinak než život s člověkem, který má na starost jen Tebe...smile

myslim, uze jsou i jine dimenze vztahu, nez bud "sport nebo cucet na tv". Ja mam  taky doma sportovce, ale nikdo z nich nesedi po zapase cely vecer u piva. Taky  maji manzelky a deti.  Cast z nich jen s nekym chodi a pokud se neco rozebira a slavi tak vsichni dohromady i s detmi. Zrovna jako dnes v mem pripade i s grilovanim. Trenink maji 3x tydne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#17 24. 6. 2013 0:23

marketa187
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2013
Příspěvky: 3

Re: čas s partnerem

no ono se tohle pozdní vracení z hospody neděje s těmi, se kterými chodí na trénink. Ačkoli samozřejmě posezení s nimi si taky nenechá ujít. navíc nemá jen jeden sport, takže těch kolektivů, se kterými chce něco rozebírat, je hodně. A nejde mi o to, jestli někam jde, to a si chodí. jde mi o to, že by se všema hrozně rád něco probíral, se všema je něco výjimečně. jenže když je pak výjimka všechno - jednou dlouho neviděl toho kamaráda, pak zase jinýho...-tak pak už to moc výjimka není. a nemůže mi přes týden říkat, jak je hrozně unavenej, jak se strašně zřídil na tréninku, že se mu chce spát atd. a pak to zvládat takhle dlouho rozjíždět v hospodě. já bych pochopila i to, kdyby říkal, že je unavenej, a pak se šel NA CHVÍLI odreagovat do tý hospody. ale tohle nechápu. a samozřejmě, že vidím to, jak kvůli mně změnil život. jsem první, pro kterou to udělal. já si toho vážím, ale taky se dívám, jaký výsledky to přineslo. omezil sice sport, ale je stejne 7 dní v týdnu unavenej, takže ve výsledku je jedno, jestli je je někde na tréninku, nebo doma, ale úplně mimo. vím, že po něm nemůžu chtít, aby ten sport ještě omezil, třebaže ho podle mě prostě nezvládá. to už by pak nebyl on. hospodu by ale v týhle situaci mohl vynechávat. nebo neříkat jsem unavenej a pak takhle dlouho chlastat

Není tady

 

#18 24. 6. 2013 9:28

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: čas s partnerem

mas svoje vlastni bydleni nebo jses u nej v byte? Ja  jen, ze jste spolu pul roku. Ja bych se teda jeste osobne nestehovala.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#19 24. 6. 2013 9:39

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: čas s partnerem

markéto - a nebylo by jednodušší se poohlédnout po někom jiném?
Mᚠnějakou představu, kam by se za této situace vᚠvztah mohl posunout?
Napadá mě dost nehezký obrázek strhané Markéty s dvěma dětma na rukách, chlapem, co si jede pořád svůj program a ženská je na všechno sama...
No, třeba to bude jinak...

Není tady

 

#20 24. 6. 2013 10:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: čas s partnerem

Překvapuje mě, že po tak krátkém chození už spolu bydlíte.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 24. 6. 2013 11:21

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: čas s partnerem

annie napsal(a):

markéto - a nebylo by jednodušší se poohlédnout po někom jiném?
Mᚠnějakou představu, kam by se za této situace vᚠvztah mohl posunout?
Napadá mě dost nehezký obrázek strhané Markéty s dvěma dětma na rukách, chlapem, co si jede pořád svůj program a ženská je na všechno sama...
No, třeba to bude jinak...

Tak přesně tohle mi taky naskočilo před očima, živě a v barvách. A čím déle to bude trvat, tím častěji bude slyšet - ale vždy si věděla, že jsem takovej.. Sice aspoň nějakým způsobem vyšel vstříc úpravou tréninků, ale pokud má každý z partnerů rozdílnou potřebu společně tráveného času (a jeho náplně), bude to tam v tomto ohledu skřípat pořád. Možná časem Markétě navrhne, a na ty srazy do hospody chodí s ním - to je přeci taky společně strávený čas.. hmm


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#22 24. 6. 2013 13:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: čas s partnerem

A čím déle to bude trvat, tím častěji bude slyšet - ale vždy si věděla, že jsem takovej..
Dokonce i v tom případě, že hospoda začne (jak se často stává) převažovat nad sportem, se mu tahle větička hodí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 24. 6. 2013 14:04

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: čas s partnerem

Mám pocit, že bys chtěla, aby ti tady ostatní potvrdili, že to co on dělá není v pořádku a že by s tebou měl trávit více času a v lepším rozpoložení. Ty by jsi mu pak mohla argumentovat, že to co chceš ty je správné a on by se měl změnit.
Problém je v tom, že lidi se většinou moc nemění a s tím bys měla počítat. Na tvém místě bych si položila následujícíc otázky: Jsem ve vztahu s ním spokojená? Mám ho ráda takového jaký je? Pokud si odpovíš ano, tak s ním klidně zůstaň. Pokud si odpovíš ne, tak vztah ukonči a najdi si muže, který bude mít jako jednu z životních priorit vztah, případně rodinu. Já osobně bych volila druhou variantu.

Není tady

 

#24 24. 6. 2013 16:22

Bramborka rediviva
♥♥-----
Registrovaný: 12. 6. 2013
Příspěvky: 46

Re: čas s partnerem

Markéto, propána, čím se živí tvůj přítel, že si takovýhle životní režim může dovolit? hmm
Vidím to jako Eva a další.
A vstřícnost s úpravou tréninků .......... to už může být spíš ohled k vlastnímu věku. Ono je poměrně málo disciplín, v nichž člověk udělá po třicítce vrcholovou kariéru, nebo se v ní udrží.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů