Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 5. 2013 21:53

barčarab
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2013
Příspěvky: 3

Re: Doporučte plemeno pejska!

Já bych chtěla takle šikovného http://www.livecafe.cz/products/pes-se- … eje-spankusmile

Není tady

 

#27 29. 5. 2013 8:06

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Doporučte plemeno pejska!

taonata napsal(a):

lepista napsal(a):

S tím stříháním to je tak, že pokud chodíš na výstavy, tak boloňáka stříhat nesmíš. Tak jsme to měli první tři roky. Pak jsem ji ostříhala a je to daleko praktičtější. Nechávám ji stříhat 1x ročně, takže to není nic finančně nepřekonatelného.

Na výstavy jsme nikdy nechodili,proto nevím,že se nesmí stříhat.Tak se Jaku omlouvám,za nepřesnou informaci.Taky stříháme jednou do roka,na jaře,ale to už je z ní pěkná kulička.Myslím,že v létě by jí muselo být horko,kdyby se nestříhala.

Ráda slyším, že někdo stříhá také 1x ročně jako my. Většinou mi lidé říkají, že je to málo často. Mě přijde, že jí to na podzim doroste tak akorát, že jí není zima.

Není tady

 

#28 3. 6. 2013 11:25

křepelka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2006
Příspěvky: 266

Re: Doporučte plemeno pejska!

Já bych taky doporučila pejska z útulku, ale spíš až budete mít děti větší, nebo je pravda,že ti pejskové z útulku mohou mít nějaké bolístky z minulosti a nikdy nevíš jak se to u nich projeví. Já měla voříška z útulku, sice byl dost nemocný(ale o tom jsem věděla když jsem si ho brala), ale jinak miláček, neskutečně hodný pes.
K malým dětem bych volila toho Bolonáčka, z větších ras Německého boxera nebo Zlatého retvívra. Nebo menšího kříženečka, štěně přímo od chovatele, taky jich je hodně.

Není tady

 

#29 4. 6. 2013 18:25

Pavlína123
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2013
Příspěvky: 3

Re: Doporučte plemeno pejska!

Anetka123 napsal(a):

Chtěli bychom nějaké klidné, hodně, mazlivé, učenlivé a hlavně aby mělo rádo děti a lidi.

to je charakterizace zlatého retrívra smilesmile jedného mám doma, doporučuji.

Není tady

 

#30 9. 1. 2017 15:58

Koralinka
♥------
Registrovaný: 2. 1. 2017
Příspěvky: 14

Re: Doporučte plemeno pejska!

jedině Labrador:-))))

Není tady

 

#31 9. 1. 2017 15:59

Koralinka
♥------
Registrovaný: 2. 1. 2017
Příspěvky: 14

Re: Doporučte plemeno pejska!

jedině Labrador:-))))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů