Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 4. 2013 11:17

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Cvičení na záda?

Ahoj, jaké cviky jsou dobré na bolavá záda? Nebo chodíte někam? Co byste doporučili?

Není tady

 

#2 9. 4. 2013 14:17

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: Cvičení na záda?

záleží na tom, kde záda bolí a co je za problém....takhle je to širokej pojem... smile já mám se zádama časté problémy a mám šikovnou fyzioterapeutku, která mi vždycky pomůže... smile

Není tady

 

#3 9. 4. 2013 18:31

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Cvičení na záda?

Doporučuji se poradit  fyzioterapeutem, ukáže ti jak přesně cviky provádět.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#4 16. 4. 2013 13:09

kudlanka14
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2011
Příspěvky: 8

Re: Cvičení na záda?

Z vlastní zkušenosti mohu poradit cvičení na Flowinu. Jak mě boleli záda, to si snad ani nedokážete představit a hlavně jsem tím trpěla dobré 3 roky. No a tohle cvíčo mě po dvou měsících bolest zmírnilo a po dalších třech mě bolest zad úplně opustila stolt

Není tady

 

#5 12. 9. 2013 10:10

Kaledova
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 63

Re: Cvičení na záda?

Flowin, naprosto souhlasím, jsem z Brna a chodím na to do jednoho fitnes clubu. Na záda mi to moc poholo. Mám sedavou práci, takže mě záda trápili vážně hodně. Ted o žádných zádech pomale ani nevim.

Není tady

 

#6 12. 11. 2014 20:11

nikol.ambielova
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2014
Příspěvky: 34

Re: Cvičení na záda?

Mmarta napsal(a):

Ahoj, jaké cviky jsou dobré na bolavá záda? Nebo chodíte někam? Co byste doporučili?

Já chodím přímo do fitka na skupinové lekce a pomáhá to, tam cvičím opravdu poctivě a hlavně, když dělám něco špatně, lektorka mě opraví a tak zádům opravdu pomáhám a neubližuji jim, jako jsem to dělala dřív sama doma, protože jsem se neviděla a když se laik snaží svépomocí dělat práci profesionálů, tak to stojí za prd a místo úlevy od bolesti mě chvilkama bolely i víc než předtím, než jsem začala cvičit...ale teďka pociují čím dál větší úlevu a zároveň se i trošku udržuju v kondici, ono to cvičení je taky docela fyzicky náročně big_smile

Není tady

 

#7 23. 1. 2015 12:37

daysulinek
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2014
Příspěvky: 55

Re: Cvičení na záda?

Kaledova napsal(a):

Flowin, naprosto souhlasím, jsem z Brna a chodím na to do jednoho fitnes clubu. Na záda mi to moc poholo. Mám sedavou práci, takže mě záda trápili vážně hodně. Ted o žádných zádech pomale ani nevim.

A kam chodíš do fitness clubu? Já jsem na začátku ledna začala chodit na cvičení taky do fitka a musím říci, že po těch 2 týdnech cítím změnu, už se v noci nebudím s bolestmi smile moc mi to pomohlo a hlavně jsem se naučila spoustu cviků, takže můžu cvičit i doma smile

Není tady

 

#8 13. 2. 2015 11:03

nikol.ambielova
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2014
Příspěvky: 34

Re: Cvičení na záda?

daysulinek napsal(a):

A kam chodíš do fitness clubu? Já jsem na začátku ledna začala chodit na cvičení taky do fitka a musím říci, že po těch 2 týdnech cítím změnu, už se v noci nebudím s bolestmi smile moc mi to pomohlo a hlavně jsem se naučila spoustu cviků, takže můžu cvičit i doma smile

A na jaké cvičení chodíš ty? rock

Není tady

 

#9 22. 3. 2015 12:58

daysulinek
♥♥-----
Registrovaný: 10. 5. 2014
Příspěvky: 55

Re: Cvičení na záda?

já chodím to zone4you v Brně, je tam přímo cvičení na zdravá záda a hodně mi pomáhá smile

Upravil(a) daysulinek (22. 3. 2015 12:59)

Není tady

 

#10 9. 2. 2018 17:30

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: Cvičení na záda?

Ahoj, no já asi do 42 let naštěstí žádné problémy se zády neměla, ale už pár měsíců cítím, že bych měla na záda začít pořádně cvičit. Musím se každé ráno trochu rozcvičit, aby mé tělo pak celý den fungovalo:) Snažím se celkově více cvičit, koupila jsem si permanentku do fitka a mile mě překvapilo, že tam mají i lekci Zdravá záda, tak mám v plánu to určitě vyzkoušet a doufám, že to k něčemu bude.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů