Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 4. 2013 13:44

Maceška
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 11

Řidičák bez orientačního smyslu?

Jsem ve fázi, kdy pociuji, že už mi absence řidičského průkazu jaksi chybí... ale vím, že bych byla strašná řidička - mám doslova hororový orientační smysl (bojím se, že zůstanu stát uprostřed křižovatky jako trotl a hodinu přemýšlet kudy tudy...). Co myslíte? Dá se naučit řídit, i když mám tento problém? Nebo to raději nemám riskovat?

Není tady

 

#2 8. 4. 2013 14:52

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Taky nemám orientační smysl. Ale v autě je to jiný. Tam prostě mᚠznačky a ukazatele. Neboj, v křižovatce stát nezůstaneš, to na tebe začnou troupit, tak budeš prostě muset jet někam, pak zjistíš,že jedeš blbě, tak se obrátit. Spíš se lidé bojí řídit kvůli tomu,že nabouraj a tak. Ale po pravdě, kvůli chybějícímu orientačnímu smyslu - to jsem ještě neslyšela.
Tak hurá do řidičáku.
Umíš číst v mapách?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#3 8. 4. 2013 15:03

Maceška
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 11

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Právě, že to mi taky nejde...
Mapy, orientace, zmatkaření na ulicích, silnicích... to je vážně moje prokletí. Já z toho fakt mám strach, že někde budu panikařit uprostřed města a způsobím nehodu :-(
Ale snad mᚠpravdu a řízení není jen o té orientaci...

Není tady

 

#4 8. 4. 2013 15:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Taky jsem měla strach,když jsem jela poprvé do krajského města sama autem. No samo že jsem zabloudila, ale ono tě to dožene se dostat tam kam potřebuješ. Toho bych se fakt bála nejmíň. Prostě když nevíš, projedeš křižovatkou, zastavíš někde kde se dᚠa v klidu se promyslíš.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#5 8. 4. 2013 15:20

Maceška
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 11

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Snad mᚠpravdu!! :-) Děkuji Ti moc za Tvá slova :-)

Není tady

 

#6 8. 4. 2013 15:31

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Řekla bych, že orientační smysl není klíčový v řízení auta, hlavní je bystrost (být schopen vše sledovat na silnici, dopravní značky...) a chce to taky mít cit (abys poznala, kdy mᚠpřeřadit, a uměla dostatečně šlápnout na plyn - ne moc, ne málo...). Trasy, kterými bys jezdila, by sis brzo zapamatovala, a pokud bys jela jinam, musela by sis cestu nastudovat z map nebo pořídit navigaci. Sama řidičák nemám, usuzuju jen z řízení mého otce, ten orientační smysl nemá a normálně řídí, nikoliv svátečně, ale alespoň jednou týdně. Toho bych se proto nebála. Důvodů, proč já v 26 letech nemám řidičák, je víc: bojím se (nemám právě ten cit v rukách, u některých tlačítek např. na mobilu se mi stává občas, že na ně nedostatečně málo nebo naopak moc zmáčknu a udělá to něco jiného, než chci, dále nemám dvakrát dobrý postřeh - z představy, že bych jela a musela sledovat značky, semafory, dívat se, zda nejde chodec, teď do toho mě bude předjíždět auto nebo se na mě těsně nalepí cyklista nebo pojede šalině, které musím dát přednost, teď každou chvíli musít odbočit, mě jímá hrůza) a hlavně ho nepotřebuju (bydlím v Brně, ne na malém městě nebo vesnici, kde jezdí autobus 3x za den) a naštěstí u nás řídí otec. Řidičák si udělám (spíše budu nucena udělat), až ho budu opravdu potřebovat, teď bych stejně neřídila.

Není tady

 

#7 8. 4. 2013 15:33

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

dusička napsal(a):

Taky nemám orientační smysl. Ale v autě je to jiný. Tam prostě mᚠznačky a ukazatele. Neboj, v křižovatce stát nezůstaneš, to na tebe začnou troupit, tak budeš prostě muset jet někam, pak zjistíš,že jedeš blbě, tak se obrátit. Spíš se lidé bojí řídit kvůli tomu,že nabouraj a tak. Ale po pravdě, kvůli chybějícímu orientačnímu smyslu - to jsem ještě neslyšela.
Tak hurá do řidičáku.
Umíš číst v mapách?

Toho se třeba dost bojím, že bych v této situaci zazmatkovala a do někoho nabourala nebo zajela chodce.

Není tady

 

#8 8. 4. 2013 16:42

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Já řidičák mám a přesto neřídím. Nejen, že také nemám orientační smysl a neumím číst v mapách, ale hlavně mi dělalo strašné problémy zvládat všechno dohromady - šlapat na spojku, řadit, točit volantem, sledovat značení, provoz, chodce. V tomhle nejsem ženská, neumím a nikdy jsem neuměla dělat více věcí najednou.
Ale dcera potřebuje v práci řídit, takže si koupila ojeté autíčko a začala - nejdřív jí to taky nešlo, ale te´d už po roce řídí bravurně. Jenže ona se narozdíl ode mě nikdy řídit nebála.

Není tady

 

#9 8. 4. 2013 17:29

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Ivana napsal(a):

Já řidičák mám a přesto neřídím. Nejen, že také nemám orientační smysl a neumím číst v mapách, ale hlavně mi dělalo strašné problémy zvládat všechno dohromady - šlapat na spojku, řadit, točit volantem, sledovat značení, provoz, chodce. V tomhle nejsem ženská, neumím a nikdy jsem neuměla dělat více věcí najednou.
Ale dcera potřebuje v práci řídit, takže si koupila ojeté autíčko a začala - nejdřív jí to taky nešlo, ale te´d už po roce řídí bravurně. Jenže ona se narozdíl ode mě nikdy řídit nebála.

U tebe je zakopaný pes hlavně v tom,že řízení protebe nebyla životní nutnost.Jinak bys taky jezdila "bravurně".wink

Chlapi jak známo ajak taky píšeš,nejsou schopni zvládat více věcí najednou,ale tohle jim problémy nedělá,takže by nedělalo ani tobě.

Není tady

 

#10 8. 4. 2013 17:31

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Maceška napsal(a):

Právě, že to mi taky nejde...
Mapy, orientace, zmatkaření na ulicích, silnicích... to je vážně moje prokletí. Já z toho fakt mám strach, že někde budu panikařit uprostřed města a způsobím nehodu :-(
Ale snad mᚠpravdu a řízení není jen o té orientaci...

jak se orientujes normalne, kdy jdes nakoupit nebo jdes janevim, treba do kina?  Netrefis?
Ja s to neumim predstavit, ze napises, ze na krizovatce nebudes vedet kam jet.

Jinak orientacni smysl se na normalne naucit.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#11 8. 4. 2013 18:09

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

sahleb napsal(a):

Maceška napsal(a):

Právě, že to mi taky nejde...
Mapy, orientace, zmatkaření na ulicích, silnicích... to je vážně moje prokletí. Já z toho fakt mám strach, že někde budu panikařit uprostřed města a způsobím nehodu :-(
Ale snad mᚠpravdu a řízení není jen o té orientaci...

jak se orientujes normalne, kdy jdes nakoupit nebo jdes janevim, treba do kina?  Netrefis?
Ja s to neumim predstavit, ze napises, ze na krizovatce nebudes vedet kam jet.

Jinak orientacni smysl se na normalne naucit.

No, jenže jako pěší se můžeš snadno vrátit, otočit, koukat kde je co,zastavit se kdykoli, nemusíš sledovat x věcí najednou..takže to myslím není nejlepší příklad.  Nicméně souhlasím, že -většinou - se i ten orientační smysl časem  vytříbí wink


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#12 8. 4. 2013 18:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

nesleduješ x věcí na jednou. Koukᚠpřed sebe a do zrcátek. Tot vše. v autě je výbornej relax, že nemůžeš myslet na kraviny


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 8. 4. 2013 18:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

dusička napsal(a):

Taky jsem měla strach,když jsem jela poprvé do krajského města sama autem. No samo že jsem zabloudila, ale ono tě to dožene se dostat tam kam potřebuješ.

Tak pokud jsi jela do toho krajského města kde bydlím já, tak se Ti ani nedivím, že jsi tu zabloudila big_smile, protože tady občas zabloudím taky, a to jsem se tu narodil big_smile Vtipně se měnící podmínky (tady je najednou uzavírka, tady jednosměrka, která tu ještě nedávno nebyla) dávají zabrat i místním, natož pak přespolním... big_smile
A jinak - když jedu někam kde to neznám, tak zabloudím zcela spolehlivě big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#14 8. 4. 2013 18:49

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Ivana napsal(a):

Já řidičák mám a přesto neřídím. Nejen, že také nemám orientační smysl a neumím číst v mapách, ale hlavně mi dělalo strašné problémy zvládat všechno dohromady - šlapat na spojku, řadit, točit volantem, sledovat značení, provoz, chodce. V tomhle nejsem ženská, neumím a nikdy jsem neuměla dělat více věcí najednou.
Ale dcera potřebuje v práci řídit, takže si koupila ojeté autíčko a začala - nejdřív jí to taky nešlo, ale te´d už po roce řídí bravurně. Jenže ona se narozdíl ode mě nikdy řídit nebála.

mám ten samý problém, ale mám v plánu .. zatím bohužel dlouhodobém s tím něco udělat , bez auta je to nanic


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 8. 4. 2013 18:56

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

Taky jsem měla strach,když jsem jela poprvé do krajského města sama autem. No samo že jsem zabloudila, ale ono tě to dožene se dostat tam kam potřebuješ.

Tak pokud jsi jela do toho krajského města kde bydlím já, tak se Ti ani nedivím, že jsi tu zabloudila big_smile, protože tady občas zabloudím taky, a to jsem se tu narodil big_smile Vtipně se měnící podmínky (tady je najednou uzavírka, tady jednosměrka, která tu ještě nedávno nebyla) dávají zabrat i místním, natož pak přespolním... big_smile
A jinak - když jedu někam kde to neznám, tak zabloudím zcela spolehlivě big_smile

Tak my když takhle někam jedem do neznáma,tak vždy přistaneme přesně tam,kde potřebujem - díky šikovnému manželovi,který vždy vytiskne mapku ze Seznamu,kudy tudy.At je to čr nebo cizina,vždy nás to spolehlivě dovede k cíli,narozdíl od navigace,kterou právě proto jsme si nepořizovali a ani to v dohledné době neplánujem;počkáme až vychytají mouchy,prozatím je to velmi nespolehlivý přístroj a trvá taky,než se nastaví.Známí mají problém s navigací,jakmile se třeba daná silnice opravuje,atd - tak jsou v kýblu jak baa s dřevákama.

Není tady

 

#16 8. 4. 2013 19:40

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Jaku napsal(a):

...který vždy vytiskne mapku ze Seznamu...

Tak což o to, já si ji vytisknu taky big_smile
Ale když pak přijedu na křižovatku, kde mám podle plánku odbočit na Dolní Lhotu, tak na křižovatce je ukazatel, kde jsou všechny možný vesnice, jen ta pitomá Dolní Lhota ne big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#17 8. 4. 2013 21:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já řidičák mám a přesto neřídím. Nejen, že také nemám orientační smysl a neumím číst v mapách, ale hlavně mi dělalo strašné problémy zvládat všechno dohromady - šlapat na spojku, řadit, točit volantem, sledovat značení, provoz, chodce. V tomhle nejsem ženská, neumím a nikdy jsem neuměla dělat více věcí najednou.
Ale dcera potřebuje v práci řídit, takže si koupila ojeté autíčko a začala - nejdřív jí to taky nešlo, ale te´d už po roce řídí bravurně. Jenže ona se narozdíl ode mě nikdy řídit nebála.

mám ten samý problém, ale mám v plánu .. zatím bohužel dlouhodobém s tím něco udělat , bez auta je to nanic

Já zas auto téměř k ničemu nepotřebuji. Bydlím v Brně, všude se dá dostat MHD a nemusím hledat místo k zaparkování, nemusím platit povinné ručení ani se starat o auto, vyměňovat gumy, olej apod. Kromě toho teď, co nemám práci, stejně nebudu mít na to, abych si koupila jakkoliv levné auto. Budu ráda, když budu mít co do úst a kde bydlet.

Není tady

 

#18 8. 4. 2013 21:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já řidičák mám a přesto neřídím. Nejen, že také nemám orientační smysl a neumím číst v mapách, ale hlavně mi dělalo strašné problémy zvládat všechno dohromady - šlapat na spojku, řadit, točit volantem, sledovat značení, provoz, chodce. V tomhle nejsem ženská, neumím a nikdy jsem neuměla dělat více věcí najednou.
Ale dcera potřebuje v práci řídit, takže si koupila ojeté autíčko a začala - nejdřív jí to taky nešlo, ale te´d už po roce řídí bravurně. Jenže ona se narozdíl ode mě nikdy řídit nebála.

mám ten samý problém, ale mám v plánu .. zatím bohužel dlouhodobém s tím něco udělat , bez auta je to nanic

Já zas auto téměř k ničemu nepotřebuji. Bydlím v Brně, všude se dá dostat MHD a nemusím hledat místo k zaparkování, nemusím platit povinné ručení ani se starat o auto, vyměňovat gumy, olej apod. Kromě toho teď, co nemám práci, stejně nebudu mít na to, abych si koupila jakkoliv levné auto. Budu ráda, když budu mít co do úst a kde bydlet.

no jo ty peníze sad já zase hlavně kvůli psům , nikam se ted nemůžu hnout , a chtěla bych se ještě vrátit k závodění , ale bez auta je to nemožné


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#19 8. 4. 2013 21:38

hela86
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2012
Příspěvky: 770

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Ja delam ridicak zrovna ted a myslim, ze orientacni smysl neni hlavni problem, nejdriv bys asi stejne jezdila po nejakych znamych trasach, ktere si nacvicis. A kdyz ne, tak si to muzes nastudovat doma dopredu, treba se i mrknout na google street view a tak.
Spis je horsi naucit se to auto ovladat, tak nejak mu porozumet, aby ti zbytecne nechcipalo, nezrychlovalo ti, kdyz nechces. Ja to delam v Praze a je to na me docela hardcore.

Tak do toho jdi a treba zjistis, ze mas rizeni v krvi (ja tam mam spis nejaky blokatory big_smile).


http://www.tickerclub.com/cache/4c8bfff771.png
http://www.tickerclub.com/cache/d683bd5e9d.png

Není tady

 

#20 8. 4. 2013 22:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Maceško, já mám dezorientační smysl, nikoliv orientační cool a řídím šastně už 30 let, prakticky denně. My, co máme tento dezorientační smysl, občas pravda zbloudíme, ale zato zase poznáme, co bychom jinak nepoznali storstark
To ostatní - jako že musíš dělat asi tak stodvacet věcí naráz - to je jen a jen věc zvyku a rutiny. Řízení samo se ti natolik zautomatizuje, že časem jezdíž takzvaně "na autopilota"............po létech praxe se ti pak stane taková věc, jako mně nedávno - zaboha jsem si nemohla vzpomenout, kde je spojka a kde brzda a kterou nohu na co používám a musela jsem si to nasimulovat lol
Sledování značek taktéž.......je to opravdu rutina.
A v mapách se číst naučíš - po trošce toho bloudění. Hlavně se neděsit! Vždycky se někam dojede.
Vrhni se do toho a hodně štěstí! Uvidíš, že až si zvykneš a trochu ti opadne nervozita, že je to báječný. Řidičák je svoboda pohybu.

Helo - jo, v Praze je to hardcore (taky jsem dělala řidičák tam) ale zase mᚠfamózní náskok. Já znám hromadu lidí z našeho města, kteří se za celý život neodváží dál, než na Čerňák, protože právě dělali řidičák tady.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#21 8. 4. 2013 22:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Mikeš napsal(a):

Jaku napsal(a):

...který vždy vytiskne mapku ze Seznamu...

Tak což o to, já si ji vytisknu taky big_smile
Ale když pak přijedu na křižovatku, kde mám podle plánku odbočit na Dolní Lhotu, tak na křižovatce je ukazatel, kde jsou všechny možný vesnice, jen ta pitomá Dolní Lhota ne big_smile big_smile

Jojo! Člověk jede dejme tomu po kančích stezkách do Jičína, dorazí do vesnice a tam - pokud tam vůbec nějaký ukazatele jsou - se dozví, že doleva Nemyčeves, doprava Třtěnice..................no hurá! A teď, babo raď! Jičín je kde, vážení přátelé? lol
Mmch - jestli chcete SKUTEČNĚ bloudit po městě, jeďte do Liberce. To je masíčko! kamarádka, která normálně nikde nebloudí, má poblíž chalupu - v Liberci zakufruje vždycky. Říká, že bloudí vesele i místní, pokud sjedou z notoricky známé trasy.

Upravil(a) lupina montana (8. 4. 2013 22:37)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#22 9. 4. 2013 8:52

Maceška
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 11

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

V Liberci jsme s přítelem taky bloudili!! A to je fakt co říct, protože on nikdy, nikdy nesjíždí z trasy big_smile

Není tady

 

#23 9. 4. 2013 9:47

taxonia
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2010
Příspěvky: 59

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Taky bych se přidala se svými začátky.Udělala jsem si ŘP s tím že budu jezdit,jelikož mě omrzelo býti přítěží pro teď již ex.Pořád mě musel někam vozit a já chtěla být samostatná. ŘP jsem udělala,s ex jsme si pořídili nové  auto napůl.Ovšem řídit ho směl jen on.Tak strašně se bál,že ho nabořím,páč "nová kára" musím mít zkušeného řidiče.Takže já se nadále jen vozila.Díky mému otci,který si pořídil starší otlučený renoltek,jsem jakž takž začala jezdit sama.Musím přiznat že první cesty byly opravdu " propocené" právě z toho důvodu jaké popisuješ,abych někoho nenabořila,abych někde nezůstala viset,abych někoho nepřejela.Nad každou cesto jsem přemýšlela,kudy pojedu abych nemusela řešit "zapeklitou" dopravní situaci,takže po hlavní a jen přes semafory.. Když jsme poprvé vyrazili s ex společně a já řídila,celou cestu mě komandoval. Dospělo to do stádia,když mi auto na menší křižovatce "chcíplo" a já se nemohla rozjet,začal po mě tak štěkat,že jsem vystoupila a nechala ho tam.Získala jsem brutální blok a následujících pár let jsem nebyla schopná sednout a řídit.Po rozchodu jsem věděla, že budu muset.Ovšem následují chlap mě teprve  donutil si sednout a jet.Rád se vozil,nehledě na to že mohl po cestě řešit své pracovní záležitosti,aniž by ohrožoval okolí.Nekomandoval mě,když mi něco vysvětloval,byl klidný a já od něj načerpala hodně důvěry.Posléze jsem i v práci postoupila na jinou pracovní pozici,kde bylo nutné jezdit služebním vozem a kde jaksi nebylo na místě mít hrůzu z řízení.Vyjezdila jsem se báječně,naučila se řídit různá auta,ovšem musím přiznat že  s couváním jsem trochu " na štíru".Mezi moje poslední zážitky patří " hrknutí" do příkopu,odkud mě tahal firemní traktor....godlike

Upravil(a) taxonia (9. 4. 2013 9:49)

Není tady

 

#24 9. 4. 2013 10:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Já mám na tohle teorii, Taxo: pouze ti nejlepší z mužů snesou v klidu vlastní ženu za volantem wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#25 29. 7. 2016 14:51

rhapsodyinpink
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2016
Příspěvky: 4

Re: Řidičák bez orientačního smyslu?

Mám orientační nesmysl a řídím v pohodě - protože jezdím buď známé naježděné trasy pořád dokola a nebo, když musím jet nějakou trasu poprvé, tak jedině s navigací, a na tu nedám dopustit, navigace je moje láska! :-D Já jsem jinak s orientací naprosto nemožná :-D

Upravil(a) rhapsodyinpink (29. 7. 2016 14:58)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů