Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 3. 2013 23:31

marek70
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2013
Příspěvky: 3

Komplikovaná povaha

Ahoj holky.Píšu pro to že si nevím rady  s jistou věcí,kterou nechápu a nedostal jsem odpověď ani od mé bejvalky.Seznámil jsem se s ní na jisté seznamce.Chvilku jsme si psali..celkem standartně jak to bývá.Po několika dnech kdy jsem nejspíš slovíčkem zavadil něčím, čím jsem se jí dotknul...dnes už vím, že absolutní blbost,mě odebrala z přátel a přestal jsem pro ní existovat.Psal jsem jí...co jsem jí udělal..neodepsala.Pustil jsem jí z hlavy a za pár dnů mě sama začala kontaktovat,omlouvat se..byla šílená z toho proč jí neodepíšu.Zajímala mě...byla atraktivní.Dali jsme si schůzku..první večer skončila u mě doma a jak říkala...šíleně se zamilovala.Začli jsme se scházet,přišla o práci..snažil jsem se jí být oporou.A tím začal můj problém.Na první pohled vypadá jak koketa..i když říká že taková není.Když jsem jí vzal někam kde se pilo..nikdy se jí nechtělo domů.Na diskotéce vždy až do rána.Byla neuvěřitelně urážlivá a vztahovačná.Naše hodinové rozhovory nevedli nikam.Vždy jsem vlastně mohl za všechno já.K vůli každé prkotině mě řekla že končíme,že už se mnou nechce a nemůže být...i když mě moc miluje...a ještě ten den si udělala několik seznamek...a i když nemá peníze..zaplatila si za to,aby jí každý viděl jak jezdí na roletě.Pak jsme se nějak dali do hromady a seznamky zrušila...s tím že nikoho nehledá a nechce aby jí nikdo otravoval.Tohle bylo několikrát dokola..mockrát.
Jsem já ten masochista,který pod vidinou krásné tvářičky a pěkného zadku dělá takové voloviny,že se k ní vrací...nebo jsem měl co dočinění s psychicky labilní osobou,která nevěděla co dělá? Jeden v noci píše jak ji nebaví žít a druhý den ani neodepíše na sms a nezvedá telefon...a hle...je přilepená na seznamce.
Sakra co má v palici?..jasně... jsem možná i já nevyzrálý že jsem se kní stále vracel...ale ten zadeček a tvářička......

Není tady

 

#2 18. 3. 2013 7:44

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Komplikovaná povaha

marek70 napsal(a):

Ahoj holky.Píšu pro to že si nevím rady  s jistou věcí,kterou nechápu a nedostal jsem odpověď ani od mé bejvalky.Seznámil jsem se s ní na jisté seznamce.Chvilku jsme si psali..celkem standartně jak to bývá.Po několika dnech kdy jsem nejspíš slovíčkem zavadil něčím, čím jsem se jí dotknul...dnes už vím, že absolutní blbost,mě odebrala z přátel a přestal jsem pro ní existovat.Psal jsem jí...co jsem jí udělal..neodepsala.Pustil jsem jí z hlavy a za pár dnů mě sama začala kontaktovat,omlouvat se..byla šílená z toho proč jí neodepíšu.Zajímala mě...byla atraktivní.Dali jsme si schůzku..první večer skončila u mě doma a jak říkala...šíleně se zamilovala.Začli jsme se scházet,přišla o práci..snažil jsem se jí být oporou.A tím začal můj problém.Na první pohled vypadá jak koketa..i když říká že taková není.Když jsem jí vzal někam kde se pilo..nikdy se jí nechtělo domů.Na diskotéce vždy až do rána.Byla neuvěřitelně urážlivá a vztahovačná.Naše hodinové rozhovory nevedli nikam.Vždy jsem vlastně mohl za všechno já.K vůli každé prkotině mě řekla že končíme,že už se mnou nechce a nemůže být...i když mě moc miluje...a ještě ten den si udělala několik seznamek...a i když nemá peníze..zaplatila si za to,aby jí každý viděl jak jezdí na roletě.Pak jsme se nějak dali do hromady a seznamky zrušila...s tím že nikoho nehledá a nechce aby jí nikdo otravoval.Tohle bylo několikrát dokola..mockrát.
Jsem já ten masochista,který pod vidinou krásné tvářičky a pěkného zadku dělá takové voloviny,že se k ní vrací...nebo jsem měl co dočinění s psychicky labilní osobou,která nevěděla co dělá? Jeden v noci píše jak ji nebaví žít a druhý den ani neodepíše na sms a nezvedá telefon...a hle...je přilepená na seznamce.
Sakra co má v palici?..jasně... jsem možná i já nevyzrálý že jsem se kní stále vracel...ale ten zadeček a tvářička......

sám sis odpověděl.

Není tady

 

#3 18. 3. 2013 7:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Komplikovaná povaha

Sakra co má v palici?
Neříkej, že tě to zajímá... to si dělᚠpr... zadeček, viď?http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 18. 3. 2013 9:00

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Komplikovaná povaha

Marku, proč ji ještě vůbec řešíš va a píšeš sem dumbom
Jsi jako razítko pro ženské, které si myslí, že chlap myslí jen...víš čím. To není masochismus, ale úplná blbost. dumbom

Není tady

 

#5 18. 3. 2013 9:22

marek70
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2013
Příspěvky: 3

Re: Komplikovaná povaha

Já přece vím že jsem trouba..a s tím zadečkem si dělám trochu legraci,abych to trochu rozveselil.Spíš jsem si trochu naivně myslel,že se k vůli mě změní.Z jejího vyprávění jak touží po vztahu...,jak jsem první chlap se kterým zažila něco tak intenzivního...atd.Nebyl jsem zaláskovaný...ostatně nemoh sem si jí vážit,za to jak se chová hned po rozchodu.Stejně mi trochu chybí...a nejvíc mě mrzí že jsem nepronikl do její povahy a nevyloudil z ní skutečné důvody jejího počínání.Ano přiznám se..bylo to pro mě pohodlné,zajet si pro ní,strávit s ní žhavej víkend,čekat co se jí v hlavičce opět vylíhne a nestěžovat si...ono by jí to přece za pár dnů zase přešlo.
Chtěl jsem si tady tím psaním spíše ulevit..jsem povaha hodně citlivá a tato žena mě citově rozmasakrovala:kapitulation:

Není tady

 

#6 18. 3. 2013 9:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Komplikovaná povaha

Spíš jsem si trochu naivně myslel,že se k vůli mě změní.Z jejího vyprávění jak touží po vztahu...,jak jsem první chlap se kterým zažila něco tak intenzivního...atd.
Mírně hysterický projev, řekla bych, podle toho, co píšeš.
A aby ses nemejlil - ten, kdo se měl (případně) změnit, jsi měl bejt TY.
nejvíc mě mrzí že jsem nepronikl do její povahy a nevyloudil z ní skutečné důvody jejího počínání
Jednak by ti to stejně k ničemu nebylo, druhak je to zbytečná ztráta času http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 18. 3. 2013 9:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Komplikovaná povaha

V dalších vztazích udělᚠlíp, když se nebudeš snažit pronikat do povahy své partnerky. Když budeš zkoumat, jakou partnerku hledᚠty a jestli ta, co máš, vyhovuje tvým představám bez násilného měnění se k obrazu tvému nebo naopak. Nikdo by se neměl měnit kvůli druhému, ale pouze kvůli sobě, nedělat nic proti své přirozenosti. Je nesmysl očekávat, že se někdo změní kvůli tobě.
Nu a buď potkᚠtakovou, se kterou si ladíte, anebo budeš hledat dál.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 18. 3. 2013 9:51

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: Komplikovaná povaha

marek70 napsal(a):

Já přece vím že jsem trouba..a s tím zadečkem si dělám trochu legraci,abych to trochu rozveselil.Spíš jsem si trochu naivně myslel,že se k vůli mě změní.Z jejího vyprávění jak touží po vztahu...,jak jsem první chlap se kterým zažila něco tak intenzivního...atd.Nebyl jsem zaláskovaný...ostatně nemoh sem si jí vážit,za to jak se chová hned po rozchodu.Stejně mi trochu chybí...a nejvíc mě mrzí že jsem nepronikl do její povahy a nevyloudil z ní skutečné důvody jejího počínání.Ano přiznám se..bylo to pro mě pohodlné,zajet si pro ní,strávit s ní žhavej víkend,čekat co se jí v hlavičce opět vylíhne a nestěžovat si...ono by jí to přece za pár dnů zase přešlo.
Chtěl jsem si tady tím psaním spíše ulevit..jsem povaha hodně citlivá a tato žena mě citově rozmasakrovala:kapitulation:

Možná se tím zabýváš, protože chlap prostě potřebuje obdiv - a ona Ti vysekla poklonu, jak jsi první chlap, se kterým to stálo za to... přeju Ti najít někoho, kdo Tě bude zdravě obdivovat a koho si budeš moci vážit i Ty - protože ona to není a jak píše  Helena, je to jen ztráta času (a energie).

Není tady

 

#9 18. 3. 2013 9:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Komplikovaná povaha

protože chlap prostě potřebuje obdiv - a ona Ti vysekla poklonu, jak jsi první chlap, se kterým to stálo za to
A možná má vyzkoušený, že jí to chlapi "žerou" a se stejným úspěchem to říká každýmu...http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 18. 3. 2013 10:04

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Komplikovaná povaha

marek70 napsal(a):

Já přece vím že jsem trouba..a s tím zadečkem si dělám trochu legraci,abych to trochu rozveselil.Spíš jsem si trochu naivně myslel,že se k vůli mě změní.Z jejího vyprávění jak touží po vztahu...,jak jsem první chlap se kterým zažila něco tak intenzivního...atd.Nebyl jsem zaláskovaný...ostatně nemoh sem si jí vážit,za to jak se chová hned po rozchodu.Stejně mi trochu chybí...a nejvíc mě mrzí že jsem nepronikl do její povahy a nevyloudil z ní skutečné důvody jejího počínání.Ano přiznám se..bylo to pro mě pohodlné,zajet si pro ní,strávit s ní žhavej víkend,čekat co se jí v hlavičce opět vylíhne a nestěžovat si...ono by jí to přece za pár dnů zase přešlo.
Chtěl jsem si tady tím psaním spíše ulevit..jsem povaha hodně citlivá a tato žena mě citově rozmasakrovala:kapitulation:

nevidím to jako citlivou povahu , ale jako jedno ooobrovský EGO.
nebyl si zamilovany, nevažil sis jí, ale očekával, ža se kvuli TOBE zmení ....a ono nic.
Kdyby jsi lépe "pronikl do její povahy" .....jen bys s ní mohl lépe manipulovat a třeba bys "vyhrál" - změnila se.

Není tady

 

#11 18. 3. 2013 12:05

marek70
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2013
Příspěvky: 3

Re: Komplikovaná povaha

..ale co znamená to..,že když hodiny a hodiny poslouchám jak mě miluje..,pak odkopne k vůli blbosti a hned je na seznamce třeba až do rána a v kolonce seznámení má vyplněno vážně.Přece se nemůže kochat donekonečna tím že mě to bolí.Ale nechme toho.Jsem nejspíš stejnej magor jak ona,když sem se kní vracel.

Není tady

 

#12 18. 3. 2013 12:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Komplikovaná povaha

marek70 napsal(a):

..ale co znamená to..,že když hodiny a hodiny poslouchám jak mě miluje..,pak odkopne k vůli blbosti a hned je na seznamce třeba až do rána a v kolonce seznámení má vyplněno vážně.Přece se nemůže kochat donekonečna tím že mě to bolí.Ale nechme toho.Jsem nejspíš stejnej magor jak ona,když sem se kní vracel.

Takhle to nemůžeš pitvat. Možná ani ona sama neví, "co to znamená". Může to znamenat tisíc věcí. Neexistuje slovník, když žena/muž  řekne/dělá toto, znamená to PŘESNĚ toto. Nech to být a nechtěj na vše vysvětlení, nebo se z toho zblázníš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#13 18. 3. 2013 12:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Komplikovaná povaha

Přece se nemůže kochat donekonečna tím že mě to bolí.
Ale může...
Zvl᚝ když ví, že se zase vrátíš...
mě odebrala z přátel a přestal jsem pro ní existovat... za pár dnů mě sama začala kontaktovat,omlouvat se..byla šílená z toho proč jí neodepíšu...
„Marcela uměla být tou nejbáječnější ženou na světě, během chvíle se ovšem měnila v člověka libujícího si v hádkách, nadávajícího těmi nejsprostšími výrazy a vymýšlejícího si tak vykonstruovaná obvinění, že by jim nevěřil ani romanopisec“ (http://mladazena.maminka.cz/scripts/det … ?id=296311)
Nepřipomíná ti to něco?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů