Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 2. 2013 19:45

Markéta Sob
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2013
Příspěvky: 1

Studium na VŠ v Dánsku v angličtině a bez školného

Dobrý den,

v Dánsku je možnost studovat na špičkových VŠ spoustu mezinárodních oborů v anglickém jazyce a navíc je studium pro studenty pocházejících ze zemí EU bez školného - Dánsko totiž plně financuje vysokoškolské vzdělání všem studentům pocházejícím z EU! Moc lidí o této možnosti neví, což si myslím je škoda! Hlavními kritériemi pro přijetí je mít ukončené středoškolské vzdělání, dobrou angličtinu a hlavně velkou motivaci ke studiu. Žádné přijímací testy jako v ČR.

Sama jsem jednu z dánských univerzit vystudovala a ráda pomůžu ostatním studentům s přijetím na dánské školy. Pokud vás zajímá víc, neváhejte se na mě obrátit!  smile Můj email je marketa@scandinavianstudy.com


Další výhody studia v Dánsku:
-Garance kvality- Dánsko se umísuje na předních příčkách průzkumů hodnocujících kvalitu studia
- Důraz je kladen méně na memorizování, ale spíše na řešení konkrétních problémů formou projektů a nezávislého výzkumu
-Neformální a přátelský vztah mezi žáky a učiteli
- Po dobu studia v Dánsku zdarma zdravotní péče
-Možnost brigád při studiu
-Pracovní stáže v rámci studia po celém světě
-Dánové jsou považováni za nejšastnější národ na světě




Markéta

Upravil(a) Markéta Sob (17. 2. 2013 19:46)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů