Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 2. 2013 1:02

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

prodej ze dvora

Dovoluji si vám nabídnouti vykrmenou domácí drůbež : kuře kachna husa ,domácí vejce, perlička od září králík
Veškeré informace najdete prosím na Facebooku.
Drůbež je chlazená s droby uvnitř  ručně škubaná

kuře 1kg  100,- CZK
kachna     135,- CZK
husa         170,-CZK
perlička 1 ks   360 ,-CZK
vejce domácí 3,50,-CZK
vejce perlička 10 ,- CZK
králík 1 kg      150,-CZK

Dodávky objednávek zavážime nad 6 000 ,-CZK zdarma po celé trase
jelikož bylo špatně pochopeno vysvětlím ,když bude objednávka pro 1 . osobu za 1,500,- a bude 5 x zákazník po celé  trase je doprava ZDARMA .pod 2000,- CZK a jeden zákazník platí dopravu
jinak po trase Přerov, Vyškov , Brno, Pelhřimov ,Vlašim, Benešov, Praha
II.Přerov, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice , Kolín, Praha
dále trasy dle objednávek

Veškerá drůbež bude k dispozici od června,července
Objednávky a dotazy na email smazáno
Pro oblast Moravy zavážíme dle objednávek
Objednávky přijímáme též na srpen září,říjen listopad,prosinec 2013

Upravil(a) vlada.sindelka (11. 2. 2013 19:37)

Není tady

 

#2 10. 2. 2013 10:03

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: prodej ze dvora

Nabídku nevyužiju, mám už svého dodavatele, ale je super, že se takové věci rozjíždí. A se daří a zákazníků přibývá

Není tady

 

#3 10. 2. 2013 11:05

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: prodej ze dvora

To je hezké. Ale když si chci zde vyměnit zkušenosti např. kde se dá něco sehnat na internetu nebo kam se jít ostříhat, tak hned je to dané jako nepovolená reklama.... Kde spí ti, co to hlídají jindy tak ohnivě?

Není tady

 

#4 10. 2. 2013 11:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: prodej ze dvora

Jojo, nepovolená reklama to bude

Není tady

 

#5 10. 2. 2013 11:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: prodej ze dvora

Děvčata,
pokud vidíte, že je tady reklama, klikněte na Nahlásit (vedle citovat). Moderátorky nejsou pořád všude wink


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6 10. 2. 2013 11:15

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: prodej ze dvora

Většinou tyhle spamy hlídám, ale tentokrát to nenahlásím, protože je to pro mě důležité téma. Málo kde se dá najít, kde koupit kvalitní maso bez hormonů a obrovského stresu.
Na Liberecku mám jen možnost koupit chlazené bio kuře za 175 Kč/kg a to mi přijde už docela mimo realitu.

Upravil(a) Tulipánka (10. 2. 2013 11:19)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 10. 2. 2013 14:48

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

Veškerá drůbež je chována volně na podhorských pastvinách na úpatí Hostýnských vrchů .Krmíme přírodními krmivy ( pastva pšenice kukuřičný pšeniční šrot pečivo) Vodní drůbež má celodenní přístup k vodě. Pří porážce nejsou zvířata stresována a tím je i maso kvalitní
Kuřata dosahují váhy v kuchyňské přípravě od 1,7 až 2,5 kg ve stáří 80 dnů,kachny od 3 do 3,5 kg ,husy od 4 do 5 kg
perlička 2 až 2,5 kg.Vejce dodáváme v balení po 10 a 30 ks ,perličky 6 ks

Není tady

 

#8 10. 2. 2013 16:41

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

to jsem fakt nečekal návštěvnost 307 x
vl

Není tady

 

#9 10. 2. 2013 17:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prodej ze dvora

Take mam u nas sveho dodavatele,ale kure pod 2.5 kila nejde takze malo kdy to koupime


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 10. 2. 2013 18:00

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

eremuruss napsal(a):

Take mam u nas sveho dodavatele,ale kure pod 2.5 kila nejde takze malo kdy to koupime

takže jestli mi dovolíte reagovat ,zřejmě jste koupili brojlerové kuře, ano tyto kuřata mají od 1,2 do 1,7 kg ,ale já chovám selské kuře rozdíl je samozřejmě v kvalitě masa. Naše kuře má na prsou výšku masa 4 až 5 cm.Maso je šavnaté
i při pečení  jestli mohu poznamenat kuře celý den se pasoucí krmené kopřivami je rozdíl jak ve vejci tak v masu .
Samozřejmě nikoho nenutím jen jsem si dovolil nabídnouti
podívejte se  prosím na foto na Facebooku jsou tu fotky v živém i v pečeném stavu prodejzedvora1
vl.

Není tady

 

#11 10. 2. 2013 18:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: prodej ze dvora

2. REKLAMA

2.1. Spam. Není dovoleno zahlcovat diskuze spamem, nevyžádanou a/nebo skrytou reklamou, odkazem na webové stránky ani uváděním emailu nebo dalších obchodních údajů. Výslovně je zakázáno nabízet k prodeji léky všeho druhu včetně antikoncepce.

2.2. Odkazy. V příspěvcích je možno uvádět odkazy na jiné webové stránky, pokud je to přímo spojeno s diskutovaným tématem a současně se nejedná o spam či nevyžádanou a/nebo skrytou reklamu. Spam a příspěvky komerčního charakteru budou smazány.

2.3. Skrytá reklama. Za nevyžádanou a/nebo skrytou reklamu či spam se považuje i opakované uvádění odkazů na webové adresy nebo jiných kontaktních údajů ve vícero příspěvcích.

2.4. Sankce. Porušení těchto pravidel bude sankcionováno zákazem přístupu na Fóra na určitou dobu, při opakovaném porušení pravidel trvale.

2.5. Osobní údaje. Pro uvádění soukromých mailů a dalších osobních údajů (telefon, adresa) používejte formát dvoustranné komunikace "Soukromé zprávy" nebo soukromý email.

2.6. Možnosti reklamy. Ohledně možnosti reklamy a propagace na fórech kontaktujte majitele Babinet.cz na info@babinet.cz.

Není tady

 

#12 10. 2. 2013 20:06

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

skoro už400

Není tady

 

#13 10. 2. 2013 21:34

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: prodej ze dvora

měla jsem možnost teď koupit kuřata z domácího chovu a je to fakt chuově někde jinde..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#14 10. 2. 2013 21:37

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

děkuji velmi potěšilo

Není tady

 

#15 11. 2. 2013 0:14

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

jíme zdravě nebo nejime????? polský kuřata

Upravil(a) vlada.sindelka (11. 2. 2013 10:22)

Není tady

 

#16 11. 2. 2013 16:29

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

Vážení nevěřím že tu není zájem o zdravé potraviny z Česka. a tak ještě počkám. Drůbež  se musí objednat ,vykrmit ,oškubat. z tohoto důvodu jsem Vás oslovil i když se neznáme:)

Není tady

 

#17 11. 2. 2013 17:48

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: prodej ze dvora

by by někoho nabídka zaujala, netýká se ho trasa, na které se rozváží..nebo i týká, ale nemůže se dovolit koupit maso do zásoby buď z finančních důvodů, nebo z nedostatku místa v mrazáku..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#18 11. 2. 2013 19:40

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

Je upravena první zpráva kvůli nejasnostem a dotazům
vl.

Není tady

 

#19 11. 2. 2013 22:37

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

byl jsem vyzván abych tu odpovídal na otázky ,mohu Vám představit plemena která chovám ,poradit  s pěstováním zeleniny ,péče a o  založení jezírka rady a opravy domu atd
tak vzhůru na otázky

Není tady

 

#20 11. 2. 2013 23:03

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: prodej ze dvora

Jelikož téma jako takové se nám zdá v dnešní době více než potřebné, neb afér s nekvalitními potravinami stále přibývá, a k mé velké radosti na straně druhé rovněž přibývají i tzv. farmářské trhy, oslovila jsem dnes pana Vladimíra, zda by tady s námi nechtěl diskutovat o všem, co se tohoto (a pochopitelně nejen tohoto tématu) týče. Souhlasil a tak nezbývá než doufat, že se mu tady u nás bude líbit a že témat, které vás zajímají bude dost. Vždy jídlo je základ a je třeba už ukázat, že nám není jedno, co jíme.

Není tady

 

#21 12. 2. 2013 7:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prodej ze dvora

Tak me vcera prekvapilo,ze u nas v albertu stoji kilo kurete 79,90 kc a farmarske kure v obchudku u kamarady stoji kilo 68 kc.Takze za me,uz kure v albertu nekoupim.To si radci to farmarske kure rozpulim a upecu jenom pulku,protoze jsou dost velke okolo 2.5 kila.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#22 12. 2. 2013 7:59

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

zeptejte se kamarádky jaké plemeno drůbeže je kuře ,které Vám prodá za 68 kč/kg.Jestliže Vám odpoví že brojler,tak toto plemeno drůbeže je průmyslové nevhodné k pastevnímu chovu ,U tohoto druhu nedosáhnete at děláte co děláte porážkové váhy okolo 1,6kg v živém stavu.Tyto kuřata jsou krmeny pouze průmyslovými míchanými krmivy s přísadami chemických prvků ,v genech těchto kuřat není volný pohyb a pastva.Naše kuřata jsou původem Francie, určené pro pastvu,to znamená že nemusíte krmit směskami ,pouze večer obilninou .tím že drůbež má k dispozici pastviny o rozloze 2 x 4000m2 a volný pohyb je jejich maso vyzrálejší ,křechčí.na záver není problém pro vás porazit kuře o váze 1,4 kg
ale samozřejmě Vás nenutím ,jeto Vᚠnázor ,zkušenost a vše je otázkou nabídky a poptávky

Není tady

 

#23 12. 2. 2013 8:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: prodej ze dvora

http://eshop.farmarsky-obchod.cz/maso-a … bezi-maso/

Tady davam odkaz odkud vozi kamaradce do obchodu  kureci maso.Vcera jsem tam kupovala kureci kostry na polevku kilo 25 kc-extra jsem se jeste divala na obal do odpadku nebot jsem s toho varila vcera polevku a kureci jatra kilo za 42 kc.Kamaradky jsem se ptala za kolik tam maji kure rekla me,ze za 68 kc.Jelikoz ho nemeli v obchode nemohla jsem se osobne kouknot na cenu.Zavoz maji vzdy ve ctvrtek a lide to skupuji po krabicich.Takze kure je pouze na objednavku .Mam ho objednane.
Na objednavku jsou i kachny a husy.Cenu nevim.Vim jen,ze ona si nemuze nastavit cenu podle sebe.Dostava s toho provizi.Vice jsem se o toto nezajimala.Toto kure je chutove velice dobre,ale jelikoz jak jsem psala kure je moc velke a tak celkove ten kus vyjde draz nez vysel u nas v albertu kde pred pul rokem take stalo kure 68 za kilo.Takze jsem ho radeji kupovala tam.

Upravil(a) eremuruss (12. 2. 2013 9:01)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 12. 2. 2013 9:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: prodej ze dvora

Pane Šindelko,
neuvažoval jste o tom, že oslovíte regionální obchody v různých městech s nabídkou dovozu Vašich kuřat? V poslední době se více a více malých živnostníků zaměřuje právě na prodej regionálních produktů a domácích produktů, aby se odlišili sortimentem od supermarketů, kterým cenou ani nabídkou nemohou konkurovat. Dalo by se třeba domluvit s dalším dodavatelem, který obchůdky zaváží, že se staví po cestě u Vás a obchody zaveze.
Nevím, zda je to možné, ale třeba ano ....
Třeba tady na Liberecku by to bylo hodně potřebné.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#25 12. 2. 2013 9:23

vlada.sindelka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2013
Příspěvky: 34

Re: prodej ze dvora

Na shora uvedený text Vám mohu odpovědět následující jsem Farmář své výrobky si zásadně prodáváme sami,nepotřebujeme k naší práci překupníka. jestliže máte zájem o naší drůbež zjistím vám jestli nějaká naše zákaznice není ve Vaší blízkosti a drůbež by Vám přiblížila. sdělte mi prosím jak by to vyhovovalo co do vzdálenosti.
dále k dalšímu příspěvku výše nedá se vice odpovědět No Comment

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů