Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2013 17:02

Elsa
♥♥-----
Registrovaný: 1. 6. 2011
Příspěvky: 35

Mám to podobně, ale život musí jít dál

Mám to podobně, ale život musí jít dál

Ahoj chtěla bych pozdravit všechny voliče KS i MZ. Po sobotním výsledku voleb jsem to měla podobně jako spousta z vás strašně moc jsem si přála, aby výsledek dopadl opačně. Štvalo mě když se volebními kritérii postupně stávala rasová otázka, státní příslušnost a historie rodiny jednoho z našich kandidátů, stejně jako kritika jeho zdravotního nedostatku či články plné špíny v novinách. Myslím, že žádné z těchto kritérií není zárukou charakteru. Nynější negace, ale nepomůže ani jedné straně či favoritovi té které strany, dokáže spíš pouze uškodit. Respektuji ale fakt, že člověk to osobnost a svobodný názor. Přijměme proto krásné druhé místo s pokorou a úctou jako to dokázal minulou sobotu pan Schwarzenberg. Tato pozice byla vždy považována za čestnou a to se k panu Schwarzenbergovi dokonale hodí.
Myslím si že v této fázi je důležité o to usilovněji hledat něco co nás spojuje. Bylo by škoda, pokud by se věc přímé volby stala tím co rozpojí dlouholetá přátelství či rodinné vztahy. Ač bude na Hradě sedět pan Zeman, neznamená to že v nás nemůže žít dál odkaz pana Schwarzenberga. Naplnit jeden z nich můžeme už ted a je to cíl vlastní i sympatizantům pana Zemana. Je to cíl sjednotit národ i přes ostré názorové nespory, dokažme, že na to máme a společnými silami to zvládneme. Přímá volba je za námi a zatím nepopsané stránky budoucnosti v knize našich osudů před námi. Proto se snažme aby, v nich bylo co nejvíce toho dobrého a pozitivního ku prospěchu nás všech bez rozdílu, věku, vyznání, státní příslušnosti

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů